کد خبر: ۷۱۸۷۷۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴ 05 August 2017
جانشین پلیس راهور تهران اعلام کرد: با توجه به مراسم تحلیف ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران که با حضور مقامات خارجی و داخلی برگزار می‌گردد، تردد کلیه وسائل نقلیه سنگین و نیمه‌سنگین در روز شنبه ممنوع است.

سرهنگ حسن عابدی، جانشین راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت‌وگو با ایلنا اعلام کرد: با توجه به برگزاری مراسم تحلیف ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در روز شنبه و حضور مقامات سران و شخصیت‌های کشورهای خارجی در این مراسم از شهروندان محترم درخواست می‌شود از سفرهای غیر ضروری در سطح شهر پرهیز نمایند چرا که با توجه به شرایط امکان ایجاد محدودیت‌های ترافیکی در بعضی از معابر وجود خواهد داشت. به شهروندان توصیه می‌شود حتی الامکان از حمل و نقل عمومی جهت تردد استفاده نمایند.

جانشین پلیس راهور تهران اعلام کرد: با توجه به مراسم تحلیف ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران که با حضور مقامات خارجی و داخلی برگزار می‌گردد، تردد کلیه وسائل نقلیه سنگین و نیمه سنگین در روز شنبه ممنوع است.

همچنین در معابر مرکزی، شمالی و بزرگراهی تا ساعت ۲۴ روز شنبه محدودیت‌های تردد به صورت مقطعی اعمال می‌گردد. از این رو به شهروندان عزیز توصیه می‌شود در صورت لزوم برای تردد از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمایند.

طرح ترافیک و زوج و فرد نیز در روز شنبه همانند گذشته به قوت خود باقیست.

همچنین طرح ترافیکی تحلیف ریاست جمهوری و محدودیت تردد پیرامون مجلس شورای اسلامی و سالن اجلاس نیز براین اساس است؛

۱- از ساعت ۱۴۰۰ محور غرب به شرق خیابان جمهوری از تقاطع استانبول محدودیت ایجاد خواهد شد و مسیر جایگزین فردوسی به شمال و خیابان انقلاب خواهد بود.

۲- از ساعت ۱۴۰۰ خیابان مجاهدین از تقاطع خیابان ایران به غرب محدودیت ایجاد خواهد شد و مسیر جایگزین خیابان زرین خامه خواهد بود.

۳- از ساعت ۱۴۰۰ شمال به جنوب خیابان ابن سینا در تقاطع فخر آباد محدودیت ایجاد خواهد شد و مسیر جایگزین خیابان شهید مشکی خواهد بود.

۴- جنوب به شمال خیابان دیالمه در خیابان امیر کبیر محدودیت ایجاد خواهد شد و مسیر جایگزین خیابان امیر کبیر به غرب خواهد بود.

۵- کلیه معابر منتهی به خیابان دیالمه و آجانلو از مسیر شرق به غرب از ساعت ۱۴۰۰ مسدود خواهد شد.

۶- تردد هر گونه خودرو و موتورسیکلت از ساعت ۱۴۰۰ در مسیر‌های اعلام ممنوع است.

۷- از ساعت ۲۰۳۰ روز شنبه ۱۴/۵/۹۶ جنوب به شمال خیابان یمن مسدود و مسیر جایگزین چمران به غرب و کچویی خواهد بود.

۸- از ساعت ۲۰۳۰ غرب به شرق رشید الدین فضل اله از ابتدای خیابان جدید الاحداث (خیابان غربی پارکینگ طبقاتی نمایشگاه) مسدود و مسیر جایگزین چمران و کچویی خواهد بود.

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
سازمان سیا ایران و بولیوی یوسف بن علوی مزدک میرزایی ویروس نیل غربی کارت سوخت بیت کوین رمزارز کره شمالی بوریس جانسون