3695بازدید
بازتاب
اخباری را منتشر می‌کنند که صحت و سقم ندارد و از پایه و اساس دروغ است.هیچ کسی از پول بدش نمی‌آید. اینطور نیست که روی هوا قرارداد ببندیم و آنقدر هم آدم‌های نادانی نیستیم که با یک فرد قرارداد ۱۰ ساله ببندیم
کد خبر: ۷۰۹۴۱۹
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲ 05 July 2017
خلیل آزمون با انتقاد از برخی گزارش ها علیه خودش و پسرش اظهار داشت: از برخی تعجب می‌کنم اخباری را منتشر می‌کنند که صحت و سقم ندارد و از پایه و اساس دروغ است. این در حالی است که من به عنوان پدر سردار و تنها فردی که تمام ماجرا را می‌داند در ایران هستم و تعجب می‌کنم چرا درباره سردار از من سؤال نمی‌کنند و بعضا منبع خبر آنها رسانه‌های بیگانه به شمار می‌رود.

به گزارش تابناک ورزشی،در مهاجم گلزن تیم ملی ایران ادامه داد: مگر سردار ایرانی نیست؟! مگر او در تیم ملی افتخارآفرینی نمی‌کند؟! آیا این دوستان خسته نشدند از بس شایعه پراکنی می‌کنند و این کارها جز اینکه خود و رسانه‌شان را خراب کنند حاصل دیگری ندارد. سردار همین الان در تمرینات روبین کازان در اتریش حضور دارد اما دوستان طور دیگری می‌نویسند که به واسطه آن، خودشان را خراب می‌کنند. 

پدر آزمون قرارداد10ساله با بردیف را تکذیب کرد

آزمون تاکید کرد: من پدر سردار هستم و من هم دوست دارم سردار در بهترین‌ تیم‌های دنیا بازی کند اما ما مسائل را یک جور می‌بینیم و افراد دیگر جور دیگر می‌بینند. در حال حاضر در کنار سردار آد‌م‌های بزرگی حضور دارند و من هم به عنوان یک ورزشکار فقط 40 سال عمرم را در رشته والیبال سپری کردم و به نظر شما آیا نحوه قرارداد بستن را نمی‌دانم؟! به نظر شما تا این اندازه نادان هستیم که قرارداد 10 ساله امضا کنم؟

وی افزود: بحث قربان بردیف به میان آمد؛ سرمربی که در پیشرفت و روند رو به رشد سردار بیشترین سهم را داشته است. در واقع با برنامه‌ریزی‌هایی که با بردیف داشتیم پله پله موجب پیشرفت سردار شدیم و مطمئن باشید بردیف فردی است که اصلا و ابدا به منافع شخصی و مالی فکر نکرده و فقط به پیشرفت روزافزون سردار فکر کرده و تمرکز می‌کند. درباره بردیف باید بگویم که نسبت به این آدم حتی از خودم هم بیشتر مطمئن هستم. 

پدر مهاجم تیم ملی تصریح کرد: هیچ کسی از پول بدش نمی‌آید و من هم می‌توانم به تیم‌های بزرگ بروم و پول‌های زیادی بگیرم اما باید آینده را هم نگاه کرد و پله پله پیش رفت. تعجب می‌کنم چرا منابع‌شان سایت‌های روسی و ترکیه‌ای شده و از من سؤال نمی‌کنند؟ مطمئن باشند که من دروغ نمی‌گویم و تمام حقیقت ماجرا را می‌گویم. در این مدت سردار با قراردادهای یکساله به تیم‌های مختلف رفته و در این قراردادها بندهای متفاوت و مختلفی وجود داشته است اما کجای دنیا در مورد بندها و مبلغ قرارداد بازیکنان توضیح می‌دهند. الان هم طوری با روبین کازان قرارداد بسته‌ایم که همین امروز هم اگر بخواهیم می‌توانیم قرارداد سردار را فسخ کرده و متضرر هم نشویم.

وی در ادامه یادآور شد: مردم و هواداران سردار به او لطف دارند و دوست دارند او در بهترین تیم‌های اروپایی بازی کند و من هم دوست دارم این اتفاق بیفتد اما هر چیزی به وقتش. فکر و ذکر ما در حال حاضر فقط جام جهانی است. ضمن اینکه الان 4 نفر از بهترین مربیان دنیا بالای سر سردار او را رصد می‌کنند. حتی مربی بزرگی مثل کی‌روش 5 روز میهمان باشگاه روستوف بود و خیلی مسائل را از او یاد گرفتم. کی‌روش افکار حرفه‌ای دارد و مربیانی در اندازه‌های کی‌روش، سردار را رصد می‌کنند و اینطور نیست که روی هوا قرارداد ببندیم و آنقدر هم آدم‌های نادانی نیستیم که با یک فرد قرارداد 10 ساله ببندیم. در کجای دنیا بازیکن با شخص قرارداد می‌بندد؟ همه جا بازیکنان با باشگاه‌ها قرارداد می‌بندند و ما همین این کار را کردیم.

خلیل آزمون تاکید کرد: اما برخی رسانه‌ها اینطور می‌نویسند که ما قرارداد 10 ساله امضا کرده‌ایم. این در حالی است که ما پله پله پیش می‌رویم و موفق هم بوده‌ایم. هر چند که اعتراف می‌کنم در یک مواردی در حق سردار ناموفق بودم. البته مردم لطف دارند و می‌گویند سردار بازیکن موفقی به شمار می‌رود اما به نظرم، خودم یک جاهایی در حق سردار ضعیف عمل کردم. البته نه در بحث قرادادی یا فوتبالی. بلکه از لحاظ بنیه و آمادگی جسمانی که البته تمام بازیکنان آسیایی همین شرایط را دارند و هیچ گاه شرایط‌شان به بازیکنان اروپایی نمی‌رسند. سطح آسیا همین است و نه سردار بلکه بازیکنان کره‌ای و ژاپنی نیز در فوتبال اروپا با همین مشکلات مواجه هستند. 

پدر سردار آزمون افزود: بنابراین باید قدم به قدم جلو رفت مانند مهدی مهدوی‌کیا که در زمان مناسب به فوتبال آلمان رفت و چندین سال در فوتبال ماشینی این کشور دوام آورد و درخشید. ما هم دوست داریم سردار در بهترین زمان به لیگ‌های برتر دنیا برود. 

خلیل آزمون یادآور شد: هیچ کسی لیگ روسیه را ندیده و نسبت به این موضوع هم گله دارم که چرا وقتی شرایط لیگ این کشور را نمی‌دانند اینطور می‌نویسند این لیگ ضعیف است. تیم‌های باشگاهی روسیه بسیار قدرتمند هستند و اصلا نباید تیم‌های باشگاهی این کشور را با تیم ملی آن مقایسه کرد. الان زنیت فقط 300 میلیون یورو کف هزینه‌هایش برای این فصل به شمار می‌رود و مربی مثل مانچینی برای مربیگری به روسیه می‌رود. به نظر شما آیا چنین مربیانی حاضرند به لیگ‌های آسیایی بیایند؟ تعجب می‌کنم چرا می‌گویند لیگ برتر روسیه ضعیف است. 

وی افزود: در حال حاضر بهترین مربیان دنیا و تیم‌ها در حال رصد کردن عملکرد سردار هستند و من اینطور سؤال می‌کنم که آیا کی‌روش هم در آستانه جام جهانی همینطور نشسته و به شرایط بازیکنان تحت نظرش در تیم ملی کاری ندارد؟ به نظر شما فقط در این اوضاع و احوال من همه چیز را می‌دانم و کی‌روش و بردیف هیچ چیزی نمی‌دانند؟ بردیف دنبال پول نیست و فقط پیشرفت سردار آزمون را می‌خواهد و حتی او هم معتقد است الان زمان آن نیست که سردار به تیم‌های برتر دنیا برود.

آزمون گفت:‌ تیم‌های بزرگ دنیا روی بازیکنان جوان نظر دارند و مدام درباره آنها با باشگاه‌ها مذاکره می‌کنند و اگر باشگاهی مثل روبین کازان بخواهد نسبت به این مذاکرات عکس‌العمل نشان دهند حتما ما را خبر می‌کند. الان طارمی را ببینید که بسیاری از باشگاه‌های خارجی او را می‌خواهند و سردار هم همین شرایط را دارد اما ما عجله‌ای نداریم. فقط نمی‌دانم چرا رسانه‌ها اینقدر عجله دارند؟ تعجب می‌کنم چرا در آستانه جام جهانی به جای تشویق سردار این مسائل را می‌نویسند او را خراب کنند. می‌نویسند ما 10 ساله قرارداد بستیم و در حالی که در کشورهای درجه 3 هم بازیکنان اینچنین قرارداد نمی‌بندند. 


اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: