کیف قاپ حرفه ای که با سفر به آبادان نقشه های تبهکارانه اش را به اجرا می رساند در یک تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شد.
کد خبر: ۷۰۸۵۹۹
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۲ 02 July 2017
 کیف قاپ حرفه ای که با سفر به آبادان نقشه های تبهکارانه اش را به اجرا می رساند در یک تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شد.

به گزارش روز نو، سرهنگ سید محسن تقی زاده رییس پلیس آبادان با توجه به سریالی بودن پرونده های سرقت کیف و گوشی قاپی در سطح شهر دستور داد تا تیمی از ماموران به صورت ویژه برای دستگیری عامل این دزدی ها وارد عمل شوند.
 
ماموران در گام نخست تحقیقات پی بردند که جوان موتور سواری به صورت تنهایی با پرسه زنی در خیابان ها اقدام به گوشی قاپی و کیف قاپی از طعمه هایش می کند که در همین راستا تیم های ویژه ای به صورت نامحسوس محل هایی را که سرقت رخ داده بود را تحت نظر قرار دادند.
 
تجسس های پلیسی برای دستگیری این متهم حرفه ای ادامه داشت تا اینکه شامگاه یکشنبه ماموران کلانتری 13 قدس آبادان در حال گشت زنی های نامحسوس بودند که پی بردند سارق حرفه ای در خیابان یکم احمد آباد اقدام به کیف قاپی از زن جوانی کرده است و به سمت منطقه بهار در حال حرکت است.
 
بدین ترتیب تیم های پلیسی منطقه بهار را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند و مشاهده کردند که سارق تک رو با ورود به ایستگاه 5 کوی قدس قصد کیف قاپی از زن میانسالی دارد که در این لحظه ماموران برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.
سارق موتور سوار در این لحظه با دیدن ماموران در حالی که شوکه شده بود پا به فرار گذاشت و پس از نیم ساعت تعقیب و گریز پلیسی متهم جوان کنترلش را از دست داد و با موتور روی زمین افتاد.
 
این متهم که در این مرحله تصمیم داشت که با پای پیاده از دست ماموران فرار کند که ماموران تجسس کلانتری 13 قدس موفق به دستگیری وی شدند و در بازرسی بدنی از متهم وسایل سرقتی و یک ساطور بزرگ به دست آوردند.
 
ماموران در ادامه تحقیقات پی بردند که کیف قاپ حرفه ای در یکی از شهرهای اطراف آبادان زندگی می کند و برای اجرای نقشه های تبهکارانه اش پای در این شهر می گذارد.
بنا به این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار گرفته است.
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: