کد خبر: ۷۰۵۹۲۶
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸ 22 June 2017
 پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ویژه ترافیکی مراسم روز جهانی قدس را اعلام کرد.
 
به گزارش میزان، پلیس راهور تهران بزرگ به منظور ساماندهی خودروها در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، تمهیداتی را در نظر گرفته است.  
 
بر این اساس، تردد تمامی وسائط نقلیه از ساعت ۱۰ روز جمعه دوم تیرماه تا پایان مراسم در طول بلوار کشاورز از میدان ولیعصر تا خیابان کارگر، خیابان ولیعصر حد فاصل تقاطع جمهوری تا میدان ولیعصر (عج) و خیابان فلسطین، طالقانی و خیابان های منشعب از آن به سمت غرب ممنوع است.

همچنین در خیابان کارگر حد فاصل خیابان جمهوری تا تقاطع بلوار کشاورز و خیابان انقلاب اسلامی حد فاصل میدان انقلاب تا تقاطع ولیعصر (جهان نما) نیز تردد تمامی وسایل نقلیه ممنوع خواهد بود.

تردد در خیابان جمهوری از کارگر تا ولیعصر بصورت غرب به شرق جریان خواهد داشت.

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، توقف تمامی وسائط نقلیه در بلوار کشاورز از میدان ولیعصر تا تقاطع کارگر هر دو مسیر، خیابان ولیعصر حد فاصل خیابان جمهوری تا میدان ولیعصر و تمامی خیابانهای واقع در ضلع غربی این محدوده ممنوع است.

در خیابان کارگر حد فاصل جمهوری تا بلوار کشاورز و تمامی خیابانهای واقع در ضلع شرقی این محدوده، طول خیابان‌های فلسطین و جویبار از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز، طول خیابان قدس از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز، طول خیابان ۱۶ آذر از تقاطع انقلاب تا بلوارکشاورز، طول خیابان طالقانی از تقاطع قدس تا ولیعصر و خیابانهای واقع شده در ضلع جنوبی خیابان انقلاب اسلامی شامل فخررازی، فلسطین، ابوریحان، دانشگاه، رازی، ۱۲ فروردین و منیری جاویدنیز ممنوعیت توقف خودرو‌ها تا پایان مراسم اعمال می‌شود.

براساس این گزارش، خودروهای پارک شده در مسیرهای یاد شده بوسیله جرثقیل جابه جا خواهند شد و به طول خیابان طالقانی حد فاصل حافظ تا مفتح در ضلع جنوبی به صورت مورب در یک لاین و یا طول خیابان فاطمی غربی حد فاصل خیابان کارگر تا چمران منتقل می‌شوند.
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: