بازدید 1814
کد خبر: ۶۸۹۹۰۰
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰ 01 May 2017
 گرفتن حق سرنوشت از دست ملت، ظلم است.

كمال الدين پيرموذن در همايش گردهمايى جوانان حامى دكتر روحانى كه هم زمان با ميلاد امام حسين(ع) برگزار شد گفت: بزرگ فلسفه نهضت حسین(ع) این است که مرگ سرخ بهتر از مرگ ننگین است.
نماينده اصلاح طلب مجلس نهم در ادامه افزود: گرفتن حق سرنوشت از دست ملت، ظلم است.

وى گفت: اسید پاشی بر دیپلماسی فعال و پویای دولت مقتدر برآمده از اراده ملت با اقداماتی همچون آتش زدن سفارت عربستان و انگلیس در تهران و مشهد ظلم است، به نام فتنه با ملعبه قرار دادن فرمایشات رهبری نظام و حمله به دیپلماسی های اقتصادی کثیر دولت ظلم است.

پيرموذن تاكيد كرد: مهندسی انتخابات شورای شهر نیز ظلم است.

رئيس شوراى سياست گذارى ستاد دكتر روحانى در استان اردبيل ادامه داد: جوانان همیشه در کانون توجه مصلحین خاصه جناب آقای دکتر روحانی بوده است و دانشجویان به قول امام راحلمان، مبدا تحول جامعه هستند؛ دو بازوی شناساندن یار ملت ستاد جوانان غیور و ستاد بانوان فرهيخته مى باشد و در اين بين جوانان مسئول شور و شوق و نهایتا جلب رضایت موثر ملت مى باشد که هر چقدر مشارکت بیشتر باشد یار ملت را مجددا با رأي حداكثرى پاستور نشین خواهند کرد و واپس گرایی، ظلم و مذموم است.

پيرموذن تسريع كرد: توسعه اقتصادی جلوه کمی توسعه و توسعه سیاسی جلوه کیفی آن می باشد.

وى گفت: اگر جهانگیری ها و روحانی ها وارد پاستور نشوند پوپولیست هایی مانند قالیباف که وى و طرفدارانشان بانی اسید پاشی نظام دیپلماسی هستند وارد جايگاه مى شوند و برای آنكه انتقام حمله ی گازنبری چهار سال پیش را از ملت بگیرند دست به هركارى خواهند زد و دنیا چنین رفتارهایی را بر نمی تابد و اين يعنى بازگشت به چهار سال قبل.

پيرموذن در پايان سخنان خود گفت: اگر می خواهیم افزایش ثروت کشور را که تنها با جذب سرمایه گذاری خارجی موثر می باشد را شاهد باشيم، اگر مى خواهيم شاهد سربلندى و عزت نفس ايران در جهان را باشیم، تنها راه ممكن راي مجدد به آقای دكتر روحانی رای مى باشد.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران بیمارستان کامکار انتخابات آزادراه تهران شمال اف ای تی اف انتخابات مجلس یازدهم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب