3322بازدید
این تغییر مربوط به باشگاه وردبرمن می شود که تصمیم گرفت ویکتور اسکریپنیک را به دلیل عملکرد و نتایج ضعیفی که با برمن گرفته بود اخراج و مربی دیگری را جایگزین او کند.
کد خبر: ۶۸۹۶۹۸
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹ 30 April 2017
الکساند نوری بدون شک پدیده این فصل بوندس لیگا بوده است. تا امروز زیاد از این سرمربی ایرانی آلمانی برایتان نوشته ایم و این بار می خواهیم به یک نکته جالب در مورد نوری اشاره کنیم. 

به گزارش تابناک ورزشی، اینکه او تنها تعویض موفق مربی در بین تیمهای حاضر در بوندس لیگا بوده است. سایت welt آلمان در گزارشی به قلم توبیاس هولتکامپ نوشته: از میان 18 سرمربی حاضر در بوندس لیگا، 9 سرمربی جایشان روی نیمکت را به فرد دیگری دادند و در میان این تغییرات، تنها یک تغییر نتیجه مثبتی داشته است.
 این تغییر مربوط به باشگاه وردبرمن می شود که تصمیم گرفت ویکتور اسکریپنیک را به دلیل عملکرد و نتایج ضعیفی که با برمن گرفته بود اخراج و مربی دیگری را جایگزین او کند.

الکساند نوری مربی جایگزین او بود که حالا توانسته تحول بزرگی در این تیم ایجاد کند و وردبرمنی که از نظر تاکتیکی و قدرت فیزیکی بازیکنانش حرفی برای گفتن نداشت، تبدل به تیمی کند که نه تنها خوب و سریع بازی می کند بلکه نتایج بسیار خوبی هم گرفته و نه تنها دیگر خطر سقوط به بوندس لیگای 2 تهدیدش نمی کند بلکه حالا امیدوار است که سال دیگر در لیگ اروپا بازی کند. 

نوری 37 ساله که از 2 اکتبر 2016 – 11 مهر سال قبل – به عنوان روی نیمکت وردربرمن نشسته (طبق آمارسایت ترانسفرمارکت، او قبل از این تاریخ، سه بازی به عنوان مربی موقت هدایت برمن را به عهده داشت) تا قبل از بازیهای دیروز بوندس لیگا توانسته از 24 بازی، 38 امتیاز بگیرد و تیمش قبل از بازیهای دیشب بوندس لیگا در رده هفتم جدول قرار داشت(برمن با پیروزی دیشب مقابل هرتابرلین به رده ششم رسید) درصورتی که برمن بتواند در3 هفته باقیمانده طوری امتیاز بگیرد که به رده پنجم جدول برسد به صورت مستقیم در لیگ اروپا حاضر خواهد بود و در صورت قرار گرفتن در جایگاه ششمی، راهی پلی اف لیگ اروپا می شود.

سرمربی ایرانی؛موفق ترین مربی فصل بوندس لیگا شد
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
قیمت بنزین اعتراضات آبان ۹۸ طرح حمایت معیشتی سرباز کارت مشمولان طرح حمایت معیشتی قطعی سراسری اینترنت