بازدید 85353
گزارش آخرین روز نام نویسی داوطلبان کاندیداتوری ریاست‌جمهوری؛
پنجمین و آخرین روز ثبت‌نام از داوطلبان کاندیداتوری ریاست جمهوری دوازدهم ساعت ۸ صبح روز شنبه آغاز شد. این در حالی است که بنا بر آخرین آمار منتشره از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور 1361 تن اعلام داوطلبی کرده اند. «محمدباقر قالیباف» در واپسین ساعات مهلت قانونی ثبت نام، وارد وزارت کشور شد تا برای انتخابات ریاست جمهوری داوطلب شود. هنوز از سعید جلیلی که گفته می شد، احتمال ثبت نامش در روز آخر وجود دارد، خبری نیست.
کد خبر: ۶۸۴۹۶۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷ 15 April 2017
پنجمین و آخرین روز ثبت‌نام از داوطلبان کاندیداتوری ریاست جمهوری دوازدهم ساعت ۸ صبح روز شنبه آغاز شد. این در حالی است که بنا بر آخرین آمار منتشره از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور 1361 تن اعلام داوطلبی کرده اند. «محمدباقر قالیباف» در واپسین ساعات مهلت قانونی ثبت نام، وارد وزارت کشور شد تا برای انتخابات ریاست جمهوری داوطلب شود. هنوز از سعید جلیلی که گفته می شد، احتمال ثبت نامش در روز آخر وجود دارد، خبری نیست.

به گزارش «تابناک»؛ نام نویسی داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری صرفا در ستاد انتخابات کشور واقع در محل وزارت کشور انجام می‌شود و امروز؛ شنبه آخرین فرصت اعلام کاندیداتوری داوطلبان است.

جهانگیری در راه وزارت کشور

محسن رهامی فعال سیاسی اصلاح طلب با حضور در وزارت کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
رهامی با بیان اینکه اسحاق جهانگیری هم برای ثبت نام در راه است، گفت: برای احیای کرامت انسانی آمده ام. منطقه نیاز شدیدی به ترویج گفتمان صلح دارد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: دولت من دولت ضد فساد و ضد رانت خواهد بود. این آفتی است که در برخی نهادها رسوخ کرده است. برنامه دیگرم توانمند ساز کردن مناطق کمتر برخوردار است. اجرای عدالت اجتماعی در محور برنامه های من است.

جهانگیری کاندیدای ریاست جمهوری شد

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در آخرین لحظات روز آخر نام نویسی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم به وزارت کشور رفت و همچون سال 92 کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شد.

به نظر می رسد با عدم ثبت نام چهره های شاخص جریان اصلاحات، او کاندیدای پوششی رئیس جمهور باشد؛ هرچند «محمد هاشمی» عضو سابق مجمع تشخیص و حزب کارگزاران سازندگی و برادر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، «مصطفی کواکبیان» دبیر کل حزب مردمسالاری و «محسن رهامی» از چهره های اصلاح طلب هم برای انتخابات پیش روی کاندیدا شده اند؛ اما همان طور که این افراد خودشان هم گفته اند، هیچکدام کاندیدای پوششی رئیس جمهور نیستند.

بذرپاش هم برای ثبت نام آمد اما منصرف شد

مهرداد بذرپاش که به منظور ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در آخرین لحظات ثبت نام، در ستاد انتخابات حضور یافت، اما به نفع کاندیدای نهایی جمنا کنار رفت و از ثبت نام منصرف شد.

با کناره گیری بذرپاش؛ 4 کاندیدا از 5 کاندیدای نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یعنی «سید ابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف، حمیدرضا حاج بابایی و علیرضا زاکانی» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم شده اند.

 محمدباقر قالیباف کاندیدای ریاست جمهوری شد

محمد باقر قالیباف برای ثبت نام در انتخابات وارد وزارت کشور و برای سومین بار کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شد، او در سال های 84 و 92 کاندیدا شده است و حصورش در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم سومین تلاشش برای رسیدن به ریاست جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.

قالیباف در جمع خبرنگاران: پیشرفت کشور در گرو تعهد به قانون است.

وی افزود: رئیس جمهور با وعده صد روزه بعد از 4 سال بی عملی، مجبور به بی صداقتی می شود.

 قالیباف با انتقاد از رئیس جمهور گفت: ايشان از بهبود وضعيت اقتصادي مي گويد، اما اگر از اتاقشان بيرون بيايند متوجه مي شوند كه مشكلات چقدر زیاد است.

 اگر آقاي رئيس جمهور بين مردم بودند، مي ديدند كه چطور مردم از معضل بيكاري رنج مي برند.

احتمال آمدن قالیباف و جلیلی قوت گرفت/ محمد هاشمی و سه وزیر احمدی‌نژاد کاندیدا شدند/جدول اسامی کاندیداهای شناخته‌شده
 
 حضور یک اصلاح طلب دیگر در ستاد انتخابات کشور
 
 محسن رهامي، دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات براي ثبت نام در دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري وارد ستاد انتخابات كشور شد.

حضور هواداران جلیلی مقابل وزارت کشور
 
برخي رسانه هاي اصولگرا با انتشار عكسي از تجمع هواداران جليلي در مقابل وزارت كشور، از احتمال ثبت نام او در انتخابات خبر داده اند.

محمد عباسی در حمایت از رئیسی انصراف داد
 
وزیر ورزش دولت دهم، در حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی از ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف داد. محمد عباسی، وزیر ورزش و جوانان دولت دهم با انتشار بیانیه‌ای در حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی، از ثبت‌نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف داد.

استاندار سابق خوزستان داوطلب ریاست جمهوری شد
 
عبدالحسن مقتدایی با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌‌جمهوری ثبت‌نام کرد. مقتدایی استاندار سابق خوزستان در دولت یازدهم؛ ظهر امروز (شنبه 26 فروردین) با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌‌جمهوری ثبت‌نام کرد و در جمع خبرنگاران گفت: به نفع هیچ کسی کنار نمی‌روم و مستقل آمدم.
 
وی مقتدایی خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان در انتخاب خود تعجیل کردند.

تعداد داوطلبان به ۱۳۶۱ تن رسید
 
شمار داوطلبان انتخابات ریاست‌ جمهوری به ۱۳۶۱ تن رسید. بعد از ساعت ۱۸ زمان ثبت‌نام تمدید نمی‌شود.

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: شمار داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری تا ساعت ۱۴ امروز به ۱۳۶۱ نفر رسید.

علی‌اصغر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران، گفت: تا ساعت 14 امروز 352 نفر در ستاد انتخابات کشور حضور یافته و جمعا امروز 302 نفر ثبت‌نام قطعی کرده‌اند.

وی افزود: از آغاز روند نام نویسی از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تا امروز جمعا 1361 نفر ثبت‌نام قطعی کرده‌اند که از این بین 1251 نفر آقا و بقیه خانم هستند.

رئیس ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد: جوان‌ترین داوطلب هجده ساله و پیرترین داوطلب هم 92 سال دارد.

احمدی تصریح کرد: زمان ثبت نام از داوطلبان ریاست جمهوری تا ساعت 18 امروز است و این زمان تمدید نخواهد شد. پس از پایان این زمان، در‌های ستاد انتخابات بسته خواهد شد و فقط از کسانی که داخل ستاد هستند، ثبت نام می شود..

احتمال کاندیداتوری جلیلی
 
برخی کانال های منسوب به سعید جلیلی  نوشته اند: تا این لحظه، هر گونه خبر مبنی بر ثبت نام یا عدم ثبت نام دکتر جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری بی اعتبار است و خبر نهایی  اطلاع رسانی خواهد شد. با این حساب، احتمال ثبت نام جلیلی در آخرین روز مهلت ثبت نام کاندیداها قوت گرفته است.
 
قالیباف تا ساعاتی دیگر نام نویسی می کند

برخی از نزدیکان محمدباقر قالیباف در شبکه های اجتماعی با زدن هشتگ آن مرد آمد، خبر از تصمیم قالیباف برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در آخرین روز مهلت ثبت نام داده اند.

بیادی هم داوطلب شد
 
 حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد و گفت که احتمالاً به نفع روحانی کنار می‌رود.
 
ثبت نام نماینده سابق تبریز
 
 علیرضا منادی، نماینده ادوار مجلس هم ثبت نام کرد. او می‌گوید: دولت اسلامی تشکیل می‌دهم.

کاندیداتوری بازیگر سریال شهرزاد
 
بازیگر سریال‌های شهرزاد و کیمیا، با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد. صبح امروز (شنبه 26  فروردین) بیژن میرافشار، بازیگر سریال‌های شهرزاد و کیمیا با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری نام نویسی کرد.
 
کیمیا

زاهدی هم داوطلب ریاست جمهوری شد
 
زاهدي رئيس كميسيون آموزش و تحقیقات مجلس و وزیر علوم دولت احمدی‌نژاد برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.
 
چه کسانی در روز آخر ثبت‌نام کردند؟/ محمد هاشمی و سه وزیر احمدی‌نژاد کاندیدا شدند/جدول اسامی کاندیداهای شناخته‌شده
 
بازدید کدخدایی از ستاد انتخابات
 
عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان و سخنگوى هيأت مركزى نظارت بر انتخابات رياست جمهورى دوازدهم، با حضور در ستاد انتخابات کشور، از روند ثبت نام کاندیداها در آخرین روز نام نویسی بازدید کرد.
 
برادر هاشمی آمد
 
محمد هاشمی رفسنجانی، عضو  سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام و برادر مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نیز با حضور در ستاد انتخابات کشور در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
 
چه کسانی در روز آخر ثبت‌نام کردند؟/ محمد هاشمی و دو وزیر احمدی‌نژاد کاندیدا شدند/جدول اسامی کاندیداهای شناخته‌شده
 
محمد هاشمی‌رفسنجانی برادر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری با حضور در جمع خبرنگاران گفت: ضرورت‌هایی بود که دواطلب شوم؛ از جمله توصیه مرحوم هاشمی و همچنین با عنایت به صحنه رقابت لازم است، بیشتر از یک نفر در صحنه حضور داشته باشد. با توجه به آرمان و اندیشه‌های مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بر آن شدم در حد توانم آرمان‌های ایشان را پیگیری کنم.

وی افزود: حضورم در انتخابات حاصل تصمیم جمعی بود و درباره کنار کشیدن به نفع روحانی زود است، حرفی بزنم. معلوم نیست، رقابت چگونه باشد به من تکلیف شده حضور داشته باشم و برای حضورم مشورت هم کردم.

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: صداوسیما باید در عرصه انتخابات، ملی عمل کند و به چپ و راست کاری نداشته باشد. خوشبختانه برنامه ششم ـ که تازگی به تصویب رسیده ـ اولویت‌ها را مشخص کرده و کشور بر آن اساس اداره می‌شود و من هم بر آن اساس کشور را اداره خواهم کرد.

هاشمی رفسنجانی ادامه داد: در زمانی که رئیس این سازمان بودم، خدمت امام رسیدم که ایشان فرمودند: اگر کسی گرایش سیاسی خود را در صداوسیما اعمال کند، اشکال دارد؛ افرادی که در صداوسیما هستند باید اندیشه خود را زیر پای بگذارند و کشور را بدون گرایش اداره کنند.

وی درباره حضور احمدی نژاد در انتخابات گفت: حضور احمدی‌نژاد به رهبری مرتبط است و بنده درباره حضور ایشان نمی‌توانم اظهار نظر کنم.

نام نویسی سفیر سابق ایران در سوریه 

سیداحمد موسوی سفیر سابق ایران در سوریه و معاون حقوقی و پارلمانی رئیس جمهور در دولت سابق در انتخابات رياست جمهوری ثبت نام كردند.

 عبدالحسین مقتدایی اعلام کاندیداتوری کرد

استانداری دولت اصلاحات، نمایندگی مردم آبادان در مجلس، عضویت در شورای مرکزی حزب اعتماد ملی از جمله سوابق وی است.

ثبت نام مشاور نعمت زاده

حجت الاسلام گرامیان با حضور در ستاد انتخابات کشور برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد. حجت الاسلام سیدعلی گرامیان مشاور فرهنگی وزیر صنعت، صبح  امروز (شنبه 26  فروردین) با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.

وزیر کشاورزی احمدی‌نژاد هم ثبت نام کرد

صادق خلیلیان، وزیر جهاد کشاورزی دولت دهم برای کاندیداتوری در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

خلیلیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه در شرایط اقتصادی نامطلوبی هستیم، به دلیل سمت اجرایی که داشتم، به این نتیجه رسیدم که در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کنم.

خلیلیان متولد سال 1338 و دارای دکترای اقتصاد کشاورزی است.

وزیر آموزش و پرورش احمدی‌نژاد و یکی از کاندیداهای جمنا ثبت نام کرد

حمیدرضا حاجی‌بابایی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، وارد ستاد انتخابات وزارت کشور شد.

حمیدرضا حاجی‌بابایی، وزیر آموزش و پرورش دولت محمود احمدی‌نژاد و نماینده کنونی مجلس شورای اسلامی، برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم با حضور در ستاد انتخابات کشور، گفت: من کاندیدای جمنا هستم.
 
حاجی بابایی
 
حمیدرضا حاجی‌بابایی، داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری پس از ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع خبرنگاران گفت: دو حلقه مفقوده در کشور لمس می‌کنیم که یکی ناکارآمدی است. انقلاب ما انقلابی بزرگ است و در تمام هماوردها موفق بودیم، اما در کارآمدی نیاز به افراد جدید داریم. دوم نادیده گرفتن مردم از مدیریت اجرایی است. مردم با تمام قدرت در عرصه اقتصاد و فرهنگ حضور ندارند و مدیریت باید کاملا مردمی باشد، لذا من نام دولتم را «دولت کارآمدی و مردمی» گذاشتم که کارآمدی، اشتغال، سرمایه‌گذاری، مبارزه با فساد و تمام امور را شامل می‌شود.

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ادامه داد: مردمی بودن یعنی شهروند درجه یک داشته باشیم و مردم در جریان همه امور قرار بگیرند. مسئولان در خانه شیشه‌ای قرار بگیرند و در کنار آن هم کسی ناکارآمدی داشت، برای مردم روشن شود و عموم مردم در جریان کار مدیران قرار بگیرند.

حاجی‌بابایی اظهار داشت: باید سیاست‌ این چنین دولتی ضمن تعامل با همه کشورها براساس حکمت، عزت و مصلحت اداره شود. کشور را جناحی و سیاسی نمی‌شود اداره کرد و ما همه چیز را سیاه و سفید نمی‌بینم.

وی تصریح کرد: با حرکت قدرتمندانه‌ای که در کشور برنامه‌ریزی شده، باید کشور را جلو ببریم که برای این کار من بیست و دو طرح دارم.

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری درباره ساز و کار جبهه مردمی در مورد معرفی کاندیدای نهایی گفت: جبهه مردمی در اطلاعیه‌ای بیان کرد، به پنج کاندیدا رسیده و هر کسی بتواند آرای اول را داشته باشد، قطعا باید مابقی را به همان سمت هدایت کرد. ما باید انتخابات را براساس صداقت جلو ببریم. هر کسی می‌تواند کاندیدا باشد و تفسیر هر حرکتی با گروهی است که آن حرکت را انجام می‌دهد. مدیریت اجرایی جبهه مردمی در دست من نیست و درباره بازشماری آرا در مجمع عمومی دوم باید از سخنگوی جبهه بپرسید.

حاجی‌بابایی درباره عمکلرد دولت یازدهم تصریح کرد: اگر دولت فعلی را دولت موفقی می‌دیدم، قطعا با آن موافقت و به آن کمک می‌کردم، اما روشن است که دولت موفق نشد به اهدافش دسترسی پیدا کند.

وی ادامه داد: اعتقادم بر این است که به جای هفتصد هزار شغل، می‌توان تا مرز ایجاد یک و نیم میلیون شغل  پیش رفت. میلیون‌ها جوان امروز بیکار هستند و نرخ بیکاری 12.6 می‌تواند افزایش پیدا کند و اگر امسال یک میلیون شغل ایجاد کنیم، باز هم درصد بیکاری همان 12 درصد است. تورم به دلیل تزریق چهل هزار میلیارد صکوک و اوراق دو رقمی شد و در اردیبهشت و خرداد افزایش تورم را خواهیم داشت که برای اقتصاد کشور شکننده است. یک دولت کارآمد و مردمی با حضور هزاران مدیر موفق می‌تواند سرعت اشتغال را افزایش دهد.

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: ملاک و معیار در این باره، سخن رهبری است.

حاجی‌بابایی درباره نوع ورود جبهه مردمی به انتخابات، عنوان کرد: در نوع نگاه به انتخابات در بین اصولگرایان حس می‌شد مردم کمتر تأثیرگذارند؛ اما با حرکتی که در جبهه مردمی شروع شد، در نتیجه این مردم هستند که بگویند چه کسی کاندیدای نهایی جبهه مردمی خواهد بود، چون هر روز نظرسنجی‌های مختلف بیرون می‌آید.

وی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه آموزش و پرورش در کشور، خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش باید دولت محور باشد و دولت به آن کمک کند.
 
نماینده پیشین مجلس کاندیدای ریاست جمهوری شد/ امام شورای نگهبان را در بالاترین جایگاه قرار داد

عوض حیدرپور نماینده پیشین مجلس در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

عوض حیدرپور نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی که صبح امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور، در انتخابات ریاست جمهوری 96 ثبت نام کرد.
 
عوض حیدرپور ثبت‌نام انتخابات
 
عوض حیدرپور نماینده مردم شهرضا در دوره نهم مجلس شورای اسلامی، پس از ثبت‌‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع خبرنگاران، گفت: در سال‌های گذشته، شیبمان در جمهوری اسلامی ایران به سمت بالا بوده و امروز نیاز کشور ما شتاب بیشتر است.

وی با بیان اینکه وحدت، همدلی و همزبانی یک نیاز اساسی است، افزود: تأکید حضرت امام(ره) بر وحدت و همدلی بوده و امیدوارم با پیروزی، این وحدت را به‌ وجود بیاوریم.

داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری ادامه داد: برای ایجاد رونق، علیه جنگ اقتصادی‌ که به پا شده، باید هدف‌گذاری‌هایی کنیم که توطئه‌های غربی‌ها خنثی شود، باید یک اقتصاد مقاوم داشته باشیم که نظام را تحت تأثیر فشارها قرار ندهند.

حیدرپور تصریح کرد: ما برای اسلام، انقلاب کردیم، اما کاستی‌هایی در حوزه فرهنگ وجود دارد که باید ایران را به جایی برسانیم که تداعی یک کشور کاملا فرهنگی و اسلامی باشد. من از عموم ملت دعوت می‌کنم در روز انتخابات شرکت کنند و ایران را در مسیری قرار دهند که شاهد پیشرفت ملت ایران باشیم.

وی افزود: شورای نگهبان هر طور تشخیص دهد، باید تمکین کنیم و فصل‌الخطاب است. امام شورای نگهبان را در بالاترین جایگاه قرار داده‌اند.

جدول اسامی نامزدها و سمت فعلی یا سابقه مهم آن‌ها بر اساس روز ثبت‌نام، تاکنون به شرح زیر است؛

ردیف

زمان ثبت‌نام

نام داوطلب

سمت یا سوابق

۱

روز اول

سیدمصطفی میرسلیم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام،سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری و مشاور عالی رئیس‌جمهور در دوره آیت‌الله خامنه‌ای، وزیر ارشاد دولت دوم هاشمی‌رفسنجانی، رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی

۲

روز دوم

مسعود زریبافان

رئیس بنیاد شهید و معاون رئیس‌جمهور در دولت دوم احمدی‌نژاد، عضو دوره دوم شورای اسلامی شهر تهران

۳

روز دوم

حمید بقایی

رئیس سازمان میراث فرهنگی در دولت اول احمدی‌نژاد، معاون اجرایی رئیس‌جمهور و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری در دولت دوم احمدی‌نژاد

۴

روز دوم

محمود احمدی‌نژاد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس دولت‌های نهم و دهم، شهردار اسبق تهران

۵

روز دوم

محمدعلی پورمختار

نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجالس نهم و دهم، رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس نهم

۶

روز سوم

سیدمصطفی هاشمی‌طبا

وزیر صنایع سنگین در دولت‌ شهید باهنر، وزیر صنایع در دولت اول موسوی، رئیس سازمان تربیت بدنی و معاون رئیس‌جمهور در دولت دوم هاشمی‌رفسنجانی و دولت اول خاتمی

۷

روز سوم

سیدمحمد غرضی

نماینده اولین دوره مجلس شورای اسلامی از اصفهان، وزیر نفت دولت شهید باهنر و دولت اول موسوی، وزیر پست، تلگراف و تلفن دولت دوم موسوی و هر دو دولت هاشمی‌رفسنجانی، عضو دوره اول شورای اسلامی شهر تهران

۸

روز چهارم

مهدی کلهر

مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور ایران در دولت‌های نهم و دهم و در مقطعی مشاور سازمان صداو سیما

۹

روز چهارم

حسن نوروزی

نماینده دوره‌های هشتم و دهم مجلس شورای اسلامی

۱۰

روز چهارم

محسن غرویان

مدرس حوزه علمیه قم

۱۱

روز چهارم

مصطفی کواکبیان

نماینده فعلی مجلس و دبیرکل حزب مردم‌سالاری

۱۲

روز چهارم

علیرضا زاکانی

مدیر سایت جهان‌نیوز، نماینده دوره‌های هفتم تا نهم مجلس شورای اسلامی (رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس نهم)،دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، رئیس سازمان بسیج دانشجوئی کشور (۷۹ تا ۸۲)

۱۳

روز چهارم

حسن روحانی

رئیس دولت یازدهم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماینده دوره‌های سوم تا پنجم مجلس خبرگان رهبری، نماینده دوره‌های اول تا پنجم مجلس شورای اسلامی (نایب‌رئیس مجالس چهارم و پنجم)، دبیر شورای عالی امنیت ملی در دولت‌های هاشمی‌رفسنجانی و خاتمی، رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام (از ۷۱ تا ۹۲)

۱۴

روز چهارم

ابراهیم رییسی

تولیت آستان قدس رضوی (ع)، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماینده دوره‌های چهارم و پنجم مجلس خبرگان رهبری، جانشین دادستان تهران (۶۴ تا ۶۸)، دادستان تهران (۶۸ تا ۷۳)، رئیس سازمان بازرسی کل کشور (۷۳ تا ۸۳)، معاون اول قوه قضائیه (۸۳ تا ۹۳)، دادستان کل کشور (۹۳ تا ۹۴)، رئیس شورای نظارت بر صدا وسیما (۹۱ تا ۹۵)، دادستان سابق ویژه روحانیت

15

روز چهارم

سید هاشم بطحایی گلپایگانی

عضو مجلس خبرگان رهبری

16

روز چهارم

اعظم طالقانی

نماینده دور اول مجلس شورای اسلامی

17

روز چهارم

حسن سبحانی

استاد تمام اقتصاد دانشگاه تهران و نماینده دوره‌های پنجم، ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی

18

روز پنجم

حمیدرضا حاجی بابایی

وزیر آموزش و پرورش دولت احمدی نژاد، نماینده مجلس شورای اسلامی

حاج بابایی نمایندگی مردم همدان را در ادوار پنجم، ششم، هفتم و هشتم و دهم مجلس شورای اسلامی بر عهده داشت و طی دوره‌های هفتم وهشتم عضویت در هیئت رئیسه مجلس را تجربه کرد. همچنین در سوابق پارلمانی وی، عضویت در کمیسیون‌های تلفیق، اصل نود، محاسبات و بودجه و امنیت ملی و سیاست خارجی دیده می ‌شود.

19

روز پنجم

صادق خلیلیان

وزیر جهاد کشاورزی دولت دهم

20

روز پنجم

محمد هاشمی

رئیس سازمان صدا و سیما در دهه 60، عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام

21

روز پنجم

محمد مهدی زاهدی

وزیر علوم در دولت اول محمود احمدی‌نژاد و در زمان دولت دوم احمدی‌نژاد سفیر ایران در مالزی و پس از آن در دوره نهم و دهم نماینده کرمان و ریاست کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی ایران

22

روز پنجم

عوض حیدرپور

نمایندهٔ سابق حوزهٔ انتخابیهٔ شهرضا، دهاقان، منظریه دردورهٔ نهم،دورهٔ هشتمودورهٔ هفتممجلس شورای اسلامی

23

روز پنجم

علیرضا منادی

نماینده ادوار مجلس

24

روز پنجم

حسن بیادی

دبیرکل جمعیت آبادگران

25

روز پنجم

عبدالحسن مقتدایی

استاندار سابق خوزستان

26

روز پنجم

محسن رهامی

عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان

27

روز پنجم

محمدباقر قالیباف

شهردار تهران

28

روز پنجم

اسحاق جهانگیری

معاون اول رئیس جمهوری در دولت یازدهم

29اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۴
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۱۰۵
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
همه به نفع رئیسی کنار میکشن از جمله احمدی نژاد و دوستانش! گویا پایین اومدن تورم و جلوگیری از فساد برای بعضی ها گرون تمام شده
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
زیاد جوش نزن داداش
ش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
کدوم تورم اومده پایین؟
شهاب
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
این زرنگ بازی ها نخ نما شده عزیزم !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
کوچکترین شانسی ندارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
؟؟؟
hamid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
اقای حاجی ابادی شما زمان وزیر بودن که حادثه شین اباد رو داشتید تو این 4سال تو مجلس واسه فساد و اشتغال چه کردید که الان با این شعار میایید جلو؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
حاجی بابایی نیست اسم صحیحش ؟
شهاب
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
امثال وزیر راه پشت سر تعصب امثال شما قائم شدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
این نوع ثبت نام نهایت مسخره بازی در کشور است . واقعا " جای تاسف است برای مسئولین مربوطه .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
همه چیمون باید به هم بیاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
كار از تاسف گذشته..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
آدم خوشحال میشه کشور این همه رئیس جمهور داشته باشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
روحانی مچکریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
پس بذرپاش کو ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
دور بعد مياد و راي نمياره.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
چرا نام داوطلب رو لینک تابناک کردی ؟ !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
بنده یه فرهنگی که از بطن اموزش و پرورش اطلاع کامل دارم به عرض میرسانم حاجی بابای تو گند زدی به اموزش و پرورش بس نشد؟
تبریز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
سلام.
شما که ادعای روشنفکر بودن دارد. استان اذربایجانشرقی به اندازه یک ساختمان پلاسکو اهمیت نداره. کل اذربایجان رو سیل برده
بی انصافها............
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
کسی دیگر نبود بریم
تا ایستگاه بعد توقف نداریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
روحانی مچکریم
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
اونایی که خودتون فقط دوست دارین در جدول نام میبرید؟؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
ازجلیلی خبری نشد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
فقط افراد معمولی نیستند دوست دارند دیده شوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
خ خ خ خ خ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
چه انتخاباتی بشه ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
چه انتخاباتی بشه ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
چه افراد گل و بلبلی داوطلب ریاست جمهوری شدند!؟
چه انتخاباتی بشه ...
محمد تبریزی
|
-
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
حراجیه حراجی ..
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
احمدینژاد و وزرایش نصف ثبت نام کنندگان هستند
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
یعنی واقعا اعظم طالقانی از عوض حیدر پور گمنام تره که اسمش نیست ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
زنه. فهمیدی؟ زن
زن جماعت، اینکاره نیستن.
ناشناس
| China |
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
یعنی کسی که همسر یک شهید است را با 12 سال نمایندگی مقایسه می کنید
فرهنگ
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
دوست عزیز اگر دقت کنی اسم خنم اعظم طالقانی را می بینی.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
ردیف 16را نگاه کن. هست
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
نفر 16 هستند ایشان!!!
آقای دوربینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
الان برای یک وام ساده اول از همه کارمزد می گیرند آن هم چقدررررر...
ازدواج و طلاق هم مجانی نیست و کلی باید به دفترخانه پول بدهی
برای گرفتن گواهینامه شناسنامه پاسپورت و هزارتا چیز دیگر هم پول می گیرند
پس چرا برای ثبت نام ریاست جمهوری هیچ مبلغی دریافت نمی شود؟!!! آیا روا نیست که حداقل نفری 500 هزار تومان از این افراد اخذ شود تا حداقل اینقدر یلخی و هر کی هر کی نباشد؟؟؟؟
چرا با آبروی یک مملکت بازی می کنید؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
از همین الان دارید میگید کی ریسس جمهور میشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
محمد مهدی زاهدی وزارت علوم رو صد سال عقب انداخت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
زاهدی وزارت علوم را ویران کرد
شهاب
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
این همه مثبت دادن ،یعنی نزدیک 100درصد شون متخصص وزارت علومند و از نزدیک دیدند که ایشون چیکار کرده!
عمران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
جای تاسف است که نام خانم اعظم طالقانی در لیست افراد شناخته شده نیست.
پاسخ ها
کامران
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
ردیف 16
فرهنگ
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
البته که هست .پس جی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
ردیف16.
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
هست
ناشناس
|
Sweden
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
نام آیت الله بحطایی و اعظم طالقانی را ذکر نکردید !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
بطحایی !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
هستند
عارف
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
ذکر شده
arya
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
رديف 15 و 16 رو ببين
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
صدا و سيما اگر مشتری می خواد يک مستند چند ساعته از اين طنز انتخابات درست کند و روزی سه بار هم که به مردم نشان دهد باز هم مردم می خندند.
حيف که بلد نيست.
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
حاجی بابایی: "...و در تمام هماوردها موفق بودیم..."
هماورد یعنی حریف، رقیب

ایکاش اول معنی کلماتی را که نمی دانید در اینترنت جستجو کنید بعد حرف بزنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
شورای تابناک این ۱۶ اسم رو تایید کرد
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
ای کاش آقای دکتر سید محمد خاتمی رئیس جمهور افسانه ای مردم ایران هم اجازه شرکت پیدا می کرد اون موقع مردم نشون میدادن که به چه کسی واقعا علاقه دارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
آقای حاجی بابایی موقع وزیر بودن یک اتوبوس مدیر از همدان آوردن احتمالاً اگه رئیس جمهور بشن یه قطار وزیر و مدیر و .... از همدان میارن
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
آخه کسانی مثل زاهدی و حاجی بابایی چی در خودشون و کارنامه شون دیدن که اومدن.
مهران
|
Sweden
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
دكترخزعلى كجاست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
روحانی که نباید زیاد مشهور باشه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
جلیلی و قالیباف هم به لیست اضافه بشند
ناشناسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
اعظم طالقانی و استاد امین الله رشیدی و امثال اینها جایی در لیست ندارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
آقای عباسی یک رایی را که قرار بود داشته باشه ، از دست داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
قالیباف ؟؟؟
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
احمدي نژاد و بقايي به نظرم شايسته ترين هستند.
خودم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
آقای قالیباف که گفته بود برنامه ای برای اومدن نداره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
قدم آقای قالیباف کف جاده
-
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
عجب
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
قالیباف حرفهای تندشو بر علیه رییس جمهور فعلی زد
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
آقای قالیباف حتی به حرف خودش هم وقعی نگذاشت
چه تضمینی هست که به شعارهاش وفادار باشه؟!!!
سبز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
چرا اقای مهدی خزعلی را نگفتید چرا همش سانسور میکنید؟!؟!؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
روحانی مچکریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
خیلی از این ها ثبت نام را با رای گیری اشتباه گرفته اند و گرنه امکان ندارد این همه داوطلب ریاست جمهوری شوند !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
واقعا جای تاسف داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
هردم از باغ بری می رسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
امیدوارم قالیباف رئیس جمهور بشه وگرنه بقیشون به درد این پست نمی خورن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
امیدوارم قالیباف رئیس جمهور بشه
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
وقتی آقای قالیباف وعده‌ی انقلاب اقتصادی و ایجاد ۵ میلیون شغل می‌دهند یعنی اینکه شرایط نسبت به ادوار قبلی بهتر شده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
انتقادات شهردار تهران كه از مدتي پيش شروع شده بود انهم فقط عليه دولت و عملكرد ان معلوم بود كه رنگ و بوى انتخاباتي دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
حاج بابایی نتونست آموزش وپرورش را اداره کنه خالا میخواد مملکت را اداره کنه؟؟؟//
باباعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
جناب قالیباف بخدا قسم با این نوع برخورد غیر منصفانه با روحانی به جایی نمی رسی . کمی انصاف بعضی وقتها خیلی خوبه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
روحانی مچکریم
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
تبریک و درود
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
احمدی نزاد به نفع روحانی موضع می گیرد همه تعجب می کنند این خط این نشو
ناشناس
|
China
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
قالیباف چرا نمیره؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
شورای نگهبان باید حسن روحانی را ردصلاحیت کند. ایشان صلاحیت برای ریاست جمهوری ندارند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
بیچاره ایران .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
فقط روحانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
روحانی مچکریم
فرهنگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
آقای عوض حیدر پور نماینده سابق شهرضا می باشد ودر انتخابات جاری مجلس در بین کاندیداها چهارم شدند.
پاسخ ها
arya
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
واقعا يكي نيست به اينها بگه با چه انگيزه اي اومدي آخه ؟؟
hamid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
اقای قالیباف انشالا بعد انتخاب شدن قول دادید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
روحانی مچکریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
سوال: شهردار بودن چه ارتباطی با سیاست دارد که شهردار تهران جز رجل سیاسی محسوب میشود
ناشناس
|
-
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
چه خوبه همه احساس تکلیف کردن
Mhm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
و اقای سیف چه توصیف دقیقی از این مدیریت دارند
Almost Nothing
تقریبا صفر
جاوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
خداییش قویترین و مقبولترین نامزد بدون شک خود آقای روحانی است . اگر افرادی چون شهردار تهران که خوب بلدند فقط شعار بدهند و بدیگر بزرگان خود ، گیر بدهند ایشان باحدود 65% آراءموفق خواهند بود .انشاالله ...
پاسخ ها
طاها
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
نظرت رو بده چرا قسم می خوری
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
پیشنهاد ویژه: ازآنجا که تو این 4 دهه هنوز ما مشکلات عدیده ای داریم. چهار سال بدون رییس جمهور باشیم ببینیم اثر حضور ایشان چیست؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
این که گفتی خوبه
همشهری
|
-
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
کدامیک ازاینها واقعا شیفتگان خدمت به مردم هستند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
بهترين راه اين است كه براي ثبت نام ١٠٠ هزارتومان بگيرند. حالا كه گذشت
براي اعتراض به رد صلاحيت بايد ٣٠٠ هزاتومان پرداخت كنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
تا حالا هر رییس جمهوری امد 8 سال بوده.بهتر نیست انتخابات هر 8 سال یک بار باشه؟
پاسخ ها
عباس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
به احتمال بسیار بسیار زیاد این بار 4 ساله هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
طلسم 8 ساله بودن دوره ریاست جمهوری با نه بزرگ مردم به آقای روحانی باید بشکند
arya
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
جالبه كساني مثل آقاي عباسي و آقاي مقتدايي اعلام كردند كه به نفع هيچ كانديدايي كنار نميروند.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران بیمارستان کامکار انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب سوابق کاندیداهای اصولگرایان تهران احمد امیرآبادی فراهانی