بازدید 34684
مروری بر روزنامه های پنجشنبه 24 فروردین؛
روزنامه های اصلاح طلب، تقریبا در همه صفحه های نخست خود به موضوع نامزدی احمدی نژاد پرداخته اند و در لابلای تیترها و تحلیل ها انتقادات شدیدی انجام داده اند. این در حالی است که اصولگرایان، اقدام احمدی نژاد را در سکوت قرار داده اند.
کد خبر: ۶۸۴۴۴۱
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰ 13 April 2017

روزنامه های اصلاح طلب، تقریبا در همه صفحه های نخست خود به موضوع نامزدی احمدی نژاد پرداخته اند و در لابلای تیترها و تحلیل ها انتقادات شدیدی انجام داده اند. این در حالی است که اصولگرایان، اقدام احمدی نژاد را در سکوت قرار داده اند.

به گزارش «تابناک»، روزنامه های اصلاح طلب احمدی نژاد را در کانون توجه قرار داده اند.


روزنامه آرمان در گزارشی با عنوان «فتنه مرموز» نوشت: «محمود احمدی‌نژاد دیروز برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد»؛ خبر یک جمله بود! یک جمله‌ای که برخی را به یاد اخباری در گذشته انداخت، مانند توصیه به عدم کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری. آیت‌ا... هاشمی از قدرت پیش‌بینی خوبی برخوردار بود که نشأت گرفته از ذکاوت و شناخت افراد بر اساس تجربیاتشان بود. زمانی که از او درباره رفتار احمدی‌نژاد سوال شد، چنین پاسخ داد که«مردم آگاه هستند و از عملکرد آن جریان در آن ۸ سال در همه ابعاد خبر دارند. اما در عالم سیاست به کرات شاهد اتفاقاتی بودیم که با معادلات عقلی و منطقی غیرقابل تحقق بود. من که قدرت غیب و پیش‌بینی ندارم، براساس محاسبات و آگاهی مردم از گذشته، نباید نگران بود.» آیت‌ا... می‌دانست که احمدی‌نژاد روزی چنین می‌کند. یاسر هاشمی فرزند آیت‌ا... دیروز به این موضوه اشاره کرد و اظهار داشت:« این سند بصیرت‌ آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی است» آنچه دیروز محمود احمدی‌نژاد انجام داد صفت غرض ورزانه‌ای را به ذهن متبادر کرد که حامیان احمدی‌نژاد برای تخریب آيت‌ا... هاشمی به کار می‌بردند اما غافل از آن بودند که روزی مانند ۲۳ فروردین ۹۶ «فتنه مرموز» در اذهان شکل می‌گیرد همانی که آیت‌ا... هاشمی در زمان حیات خود نسبت به وقوع آن هشدار داده بود.»


روزنامه آفتاب یزد در گزارشی با عنوان «تحقق پیش‌بینی 12 سال قبل آیت‌الله» نوشت: «زمانی له او بود. در دولتش او را به عنوان نخستین استاندار اردبیل به خدمت گرفت. اما به تدریج نسبت به او زاویه پیدا کرد و سال 84 در حالی که دامنه زاویه میان آنها به 180 درجه گسترانیده شده بود، علیه او شد و به مصاف وی رفت. آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی از سال 84 تا هنگام درگذشتش در نوزدهم دی ماه 95 به مدت 12 سال، توانست عنوان نخستین و همینطور سرسخت‌ترین منتقد محمود احمدی نژاد را از آن خود کند و در این راه هم تبدیل به سیبلی شده بود که نه تنها تیرهای احمدی‌نژادی‌ها را دریافت می‌کرد که متحمل هجمه‌های بسیاری از سران نیز می‌شد اما همچنان بر مواضع خود علیه سیاست‌های ماخوذه توسط احمدی‌نژاد پافشاری می‌کرد و حتی در طول این مسیر چندین بار مغضوب واقع شد. حال با ثبت نام محمود احمدی‌نژاد در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برای دومین بار مبرهن شد که آنچه بسیاری در خصوص رئیس دولت‌های نهم و دهم در آینه می‌دیدند هاشمی در خشت خام می‌دید چراکه احمدی‌نژاد سابقه سرپیچی دارد یک بار زمانی که سکان‌دار دستگاه اجرایی کشور بود و دیگر بار روز گذشته او پند را نادیده گرفت و در حالی که لبخندی بر لبانش نقش بسته بود، برای حضور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد. درست در زمانی که ایهام و ابهام بر سپهر سیاسی نقش بسته بود و بهت و خشم از کلام کنشگران سیاسی نمایان بود. دیروز در این باره یاسر هاشمی کوچکترین فرزند مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به پیش‌بینی‌های پدر خود ماهیت احمدی‌نژاد را گوشزد کرد. این گفته یاسر آغازگر یک موج بود.»


احمد شیرزاد نیز در یادداشتی در روزنامه شرق با عنوان «غروب زودرس احمدی‌نژاد» نوشت: «احمدی نژاد می‌داند امکان به‌نتیجه‌رسیدن پروژه ٩٦ بسیار کم است؛ همه آنان به دنبال آن هستند که در هر فرصتی در دوربین‌ها دیده شوند. رفتار آنها به رفتن به یک پیک‌نیک سیاسی شبیه است، نه اینکه بخواهند نامزد مدنظر خود را به جامعه معرفی کنند. شدت علاقه‌مندی به روی‌آنتن‌بودن و حضور در عکس‌ها و قاب تصویر در کنار سخنان جنجالی و تنش‌آفرینی با هر ابزار و شکلی، از خصلت‌های آنان است. زمانی شعارهای هسته‌ای تند می‌داد و وقتی حس کرد این مسیر نتیجه نمی‌دهد، کاملا برعکس آن موضع‌گیری کرد. مهم این هست که سخنانی مطرح شود که در میان اقشار جامعه بُعد تبلیغاتی بالا داشته باشد. هیچ عقل سلیمی نمی‌تواند قول ٢٥٠ هزار تومان یارانه را بدهد؛ چون کشور از لحاظ نقدینگی، همین یارانه فعلی را نیز نمی‌تواند تحمل کند، اما برای این جریان فقط مهم این است که در سطح تریبونی مطرح باشد. مجموعه تحولات نشان می‌دهد، این طلوع غروب زودرسی خواهد شد و به محض اعلام اسامی کاندیداهای تأیید‌صلاحیت‌شده، به اتمام خواهد رسید؛ همان‌طور که دور گذشته درباره رحیم‌مشایی به وقوع پیوست. تصوری در این جمع وجود دارد که گرفتن ژست اپوزیسیون و مخالف‌خوانی آنان و اعلام زیربارنرفتن، برای اینها رأی می‌آورد. محاسبه‌ای که آگاهی سیاسی جامعه را به هیچ انگاشته است. مردم علاوه بر علاقه‌مندی به ثبات سیاسی و اقتصادی ایجاد‌شده در دولت روحانی، از فردی که هر روز به رنگی درمی‌آید، استقبال نخواهند کرد. تنش‌آفرینی‌های پی‌درپی او در گذشته که یک نمونه آن، ماجرای یکشنبه سیاه مجلس نهم بود، هیچ‌ سود و نفعی به ارمغان نمی‌آورد. پرخاش به دولت روحانی و ژست اخیر وی، یعنی ثبت‌نام در انتخابات، نمی‌تواند در باور جامعه از او، تغییری ایجاد کند.»


روزنامه اعتماد در گزارشی با عنوان «٦ سناريوي كانديداتوري احمدي‌نژاد» نوشت: «دو خودرويي كه ديروز در حياط وزارت كشور ايستادند تا سرنشينانش شناسنامه به دست وارد ستاد انتخابات كشور شوند مشخص بودند. حتي مشخص بود كه از ميان سه سرنشين اين خودرو يك نفر نيست كه شناسنامه‌اش را از جيبش بيرون مي‌آورد و دو نفر هستند كه شناسنامه به دست اسم خود را وارد ليست داوطلبان انتخابات رياست‌جمهوري مي‌كنند. سابقه هشت‌ساله محمود احمدي‌نژاد آنقدر روشن بود كه همه آنهايي كه نامه ششم مهرماه ٩٥ محمود احمدي‌نژاد خطاب به مقام معظم رهبري را خوانده بودند و جمله« برنامه‌اي براي حضور در عرصه رقابت‌هاي انتخاباتي سال آينده ندارم» را مرور كرده بودند به خوبي مي‌دانستند كه احمدي‌نژاد قرار نيست از اين عرصه كنار برود. حتي آنجا كه در بيانيه ٢٣ بهمن ماه ٩٥ اعلام كرد بنايي براي حمايت از كانديدايي ندارد و تنها يك ماه بعد از بقايي حمايت كرد، همه‌چيز مشخص بود. محمود احمدي‌نژاد هيچ‌وقت بناي كانديدا نشدن را نداشت. هيچ‌وقت هم به تعطيل كردن سفرهاي استاني‌اش فكر نكرد. حتي با وجود پرونده شكايتي كه از او در قوه قضاييه وجود داشت تصور مي‌كرد كه بهترين شرايط را براي آينده سياسي‌اش دارد. ثبت نام ديروز محمود احمدي‌نژاد محتمل‌ترين اتفاق ممكن در تمام سال‌هاي اخير بود اما اينكه اهداف او براي آينده چيست و او در صورت رد صلاحيت خود يا بقايي چه مي‌كند، موضوعي است كه هنوز خيلي روشن نيست. اما چه شد كه بهاري كه احمدي‌نژادي‌ها نويدش را مي‌دادند آنقدر زود از راه رسيد؟

سناريوي اول: گرفتن صلاحيت بقايي

سناريوي دوم: برهم زدن جبهه اصولگرايي

سناريوي سوم: آمده‌ايم، پس هستيم

سناريوي چهارم: سكوت يا حمايت از نامزد سايه»

بی قانونی

4 سناریو نامزدی احمدی نژاد/ پاي وزير در پرونده امنيتي کانال‌ها

سکوت اصولگرایان

در حالی که روزنامه های اصولگرا نسبت به ثبت نام احمدی نژاد بی اعتنا بوده اند، با این حال همچنان انتقاد به عملکرد دولت را در دستور کار قرار داده اند.


روزنامه کیهان در گزارشی با عنوان «پرسشی که بی‌جواب مانده/ 100 روز کافی نبود، 4 سال چطور؟!» نوشت: «در حالی‌ که دولت یازدهم از ابتدای دوره خود از برنامه یک ماهه، صد روزه و.... برای حل مشکلات اقتصادی سخن گفته و همواره به وعده‌هایی مانند اشتغال‌زایی، انضباط مالی و توسعه سرمایه‌گذاری می‌پرداخت، آمار‌های اقتصادی نشان می‌دهد با گذشت چهار سال نیز این وعده محقق نشده است.

با وجود تأکیدات رئیس‌جمهور مبنی بر داشتن برنامه صد روزه در ایام تبلیغات ریاست جمهوری در سال 92 و اعلام صریح این مطلب که این برنامه قابلیت ایجاد تحول هم خواهد داشت، بررسی برخی از شاخص‌های مهم اقتصادی نشان می‌دهد که نه تنها وضع شاخص‌های اقتصادی مهمی مانند اشتغال، سرمایه‌گذاری و انضباط مالی که از جمله شاخص‌های مهم اقتصادی در عرصه کلان هستند، متحول نشده، بلکه تصریحات اخیر رئیس‌جمهور درباره محقق شدن این وعده‌ها هم بر اساس آمار تو‌خالی از آب درآمده است.


روزنامه جوان نیز گزارش اصلی خود را به موضوع اظهارات دیروز سخنگوی قوه قضائیه اختصاص داده است. در این گزارش با عنوان «پاي وزير در پرونده امنيتي کانال‌ها» می خوانیم: «رئیس جمهور که خود اطلاعات حقوقی دارد می‌داند مرجع صالح براي اينكه كسي مرتكب جرم شده يا نشده است وزير اطلاعات نيست.

حجت‌الاسلام غلامحسین محسني‌ اژه‌اي، معاون اول و سخنگوي قوه قضائيه ديروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالي مبني بر اينكه « در بحث دستگيري ادمين‌هاي شبكه‌هاي اجتماعي، رئيس‌جمهور در نشست خبري اخير خود به نقل از وزير اطلاعات بيان كردند كه اين افراد جرمي را مرتكب نشده‌اند، در رابطه با جرم اين افراد و نحوه دستگيري آنها توضيح دهيد»، اظهار كرد: « برخي از اين افراد به اتهام مسائل ضدامنيتي و بعضي هم علاوه بر مسائل ضد امنيتي به دليل ارتكاب جرائم خلاف عفت عمومي و انتشار مطالب مستهجن دستگير شده‌اند و بر اساس گزارشات رسمي اين مطالب در پرونده‌هاي ايشان مطرح شده است. دادستان طبق موازين قانوني نسبت به دستگيري اين افراد اقدام كرده است و تعدادي از اين افراد بازداشت هستند و در مرحله رسيدگي دادسرايي است.» »

طرح از روزنامه شهروند
4 سناریو نامزدی احمدی نژاد/ پاي وزير در پرونده امنيتي کانال‌ها
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۶۵
انتشار یافته: ۴۷
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
بدون احمدی نژاد هم وضع آقای دکتر روحانی مشخص نبود ، ولی دیگه توی مناظره... فک تو مناظره آقای احمدی نژاد بزنه همه رو نابود کنه.. اونم منطقی!!! جدی میگم استاد سخنه ، لری کینگ پسش بر نیومد!!! خدا رحمتت کنه روحانی ! الفاتحه...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
روحانی مثل آن دو محصور نیست اتفاقا میزنه متلاشیش میکنه با سند و مدرک
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
اخه نادون تو فکر می کنی فردی با کرکتر احمدی نژاد تایید صلاحیت میشه؟بزودی احمدی نژاد سر از اوین درخواهد آورد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
چند روزی با این خیالاتت حال کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
خدا بخیر کند!
دانیال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
یک نفر به تنهایی نمی تواند دولت را بگرداند و نیاز به وزرا و معاونینی توانمند دارد.
بدلیل روحیه تکبر و خودرایی احمدی نژاد، افراد موثر و توانمند دیگر حاضر به همکاری با او نیستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
كله پوكي مثل كيهان براي برهم ريخن هنجارهاي سياسي و اجتماعي و حتي انساني اين اجتماع كفايت مي كند.
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
باسلام
از یازده روز خانه نشینی احمدی نژاد تا ثبت نام برای ریاست جمهوری فاصله ای نیست
قطعا مردم هوشیار قضاوت خواهند کرد در مورد ولایت مداری ایشان در این وضعیت حساس کشور
شاید زمان آن باشد که قدر رئوسای جمهور قبلی و اسبق را بدانند که با رفتار ی در شان و منطقی رفتار کردند در سالهای پس از ریاست جمهوری
احمدی نژاد نه شان خود را حفظ کرد نه کشور را نه مصلحت نظام را و خوراک رسانه های بیگانه را فراهم کرد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
زنده باد احمدی نژاد همه را به تکاپو انداخته , چه اصلاح طلب چه اصولگرا
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
خرابه تحلیل کردنت شدم
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
هه هه هه ! هیچ کدام فکرشو نمی کردید که احمدی نژاد بیاد. حالا که اومده نوشتید این محتمل ترین سناریو بود . ما هم که هیچ چی حالیمون نیست !!!
یاسر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
درووووووود بر دکتر محمود احمدی نژاد ایشالا بمونی و تودهنی به کسایی بزنی ک عمدا دارن تخریبت میکنن
بینام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
عجیب نارو زد به دوستانش .ودوستان در سکوت محض ماندندو جوابی ندارند بدهند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
آهان! اونوقت ما 5 تا روزنامه اصلاحات داریم و فقط 2 تا اصولگرا؟؟ تابناک جان!
جاوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
باز هم بعضی روزنامه های باصطلاح خودی ، در این روز های حساس کشور میخواهند ،نقش جراید دشمنان را در داخل اجرا و مردم را بسوی نا امیدی از کارآمدبودن دولت روحانی سوق دهند . !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
احمدی نژاد بامزه است واقعا همین بامزگیش موجبات رئیس جمهور شدن را فراهم کرد ناراحت نباشید بزارید بیاد تا ان شاالله این بار رسوا شود و برای سینه چاکانش مشخص شود چقدر مرد عمل است و پیرو رهبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
اقا چرا ترسیدید اگه محبوب نباشه که رای نمیاره دیگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
هرچقدر جلوتر ميريم مظلوميت و برحق بودن احمدي نژاد بيشتر ميشه و روشن تر ميشه چقدر در حقش ظلم ميشه.\
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
احمدی نژاده آمده خیلی از ناگفته ها را بگوید
ر ضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
اگه قراره انتخابات آزاد باشه انتقادی به کانیداتوری آقای احمدی نژاد وارد نیست اتقاقا به نظر بنده از بعضی از رییس جمهورهای قبلی به خاطر نزدیکی به مردم محبوب تر هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
بنظرمیاید اینکه احمدی نژاد در روز اول ثبت نام کرد معنی خاصی دارد
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
درود بر احمدی نژاد خادم ملت
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
ملت دیگه خادم نخواد کیو باس ببینه ؟؟؟؟
چارک میرزا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
دمت گرم با این ادبیات ! جیرجیرکتیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
با کسانی همچون کیهان ،نشینان ، ایران ،نیازی به هیچ دشمنی ندارد؟ با ط طرز تفکری اینچنینی ،هیچ سرمایه گذار داخلی ،وخارجی ،در ایران ،حاضر به سرمایه گذاری نیست ،؟ چون طرز تفکر قالب اینها ،دلالی ،و،واردات ،است ،وآنگاه آنرا به دولت ،وریس جمهوری نسبت میدهند ؟اسامی ،وارد گنند گان ،کالای چینی را اعلام کنید ،تا ،سیه روی شود ،هر که دراوغش باشد ؟،،،،،،
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
فقط پریزیدنت احمدی نژاد ؛ هم باهوشه ، هم مردم داره ، هم شجاع هستن و تمام دشمنهای داخلی و خارجی از ایشون میترسن ، هم باعث پیشرفت مملکت میشن ... اینو کارنامه ی هشت سالش میگه ...
پاسخ ها
مهندس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
این شوخی بود یا مسخره کردن دکتر............
Hossein
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
شریعت مداری چرا حمایت نکرد این که رقیق گرمابه گلستانش بود!جونش میداد ... میداد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
مرگ بر ضد ولایت فقیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
بوی بهار می آید....احمدی نژاد شجاع می آید....مدافع مستضعفین و محرومان....
aaa
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
زنده باد روحانيييييييييييي
aaa
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
زنده باد روحانيييييييييييي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
طبق قانون هر کسی حق داره کاندید بشه
مریخ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
امیدوارم منظره احمدی نژاد و اصلاح طلب ها را از تلویزیون ببینم . چه شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
کیهان همواره اولویت مطالبش روی ولایت مداری بود چرا این بار سر پیچی از ولایت رفقیش حرفی نزد
محمدقمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
یکی ازبدیهی ترین اصول منشورحقوق شهروندی حق انتخاب شوندگی وانتخاب کنندگی میباشدچراسینه چاکان منشورحقوق شهروندی ازکاندیداتوری احمدی نژادآتش گرفته اند. جالب آنکه اصلاحیون فتنه جوچقدرولایت مدارشده اندوالله مرحوم ماکیاول بایدبیایدا اینا درس بگیرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
اگه همه به قانون پایبند باشند پس نباید ورود احمدی نژاد مورد اعتراض قرار گیرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
چرا روزنامه‌های اصولگرا درمورداحمدىنزادسکوت کردن لالمونى گرفى
عادل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
کاش تایید صلاحیت شود تا بداند که مردم میدانند چه بر کشور اورده است
حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
بذارید مردم انتخاب کنن !! نه شما !! به فرض احمدی نژاد رد صلاحیت نشد و موند !! این برخلاف قانون نیست که این همه علیه ایشون حرف می زنید؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
دكتر احمدي نژاد بهترين ريس جمهور ايران بود انشااله باز راي مي اورد تا كشور را از اين بدبختي نجات دهد
پارس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
همه از ترس احمدی نژاد به تکاپو افتادن . به خصوص این اصلاح طلب های ترسو.
فقط احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
اين كيهاني ها به اندازه قدشون حرف بزنن تو عالم روزنامه نگاهي يعني به اندازه تيراژ و يا به بطور روشن مخاطب. فروش به اير لاين ها أدارت و ارگانها را كم كنيد تيراژش در مياد و قد حرف زدنش.
همونودوكلمه مثلاً حرف حساب را بزنن و خودشون هم به طنز تلخشون بخندن. شما هم از اونا كد نكنيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
سلام بر یاران بهاری احمدی و بقایی و مشایی
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
آقایان اجمدی نژاد وروحانی ورییس ودیگران حق ثبت نا م دارند . لطفا بگذارید اسامی کسانی که از نظرشورای نگهبان تایید می شود معلوم شود . بعدا مردم بارای خود نظرخودرا اعلام می کنند بقو ل مقام معظم رهبری مردم آگاهند ومی دانند چه کار می کنند واصلح را تشخیص می دهند. سعی کنیم از تهمت . دروغ و افترا . بزرگ نمایی . ترور شخصیت . که در شان یک مسلمان ویا صاحب یک مسلک وعقیده دیگر نیست دوری کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
من به دکتر محمود احمدی نژاد رأی خواهم داد
مسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
رای ما ریسی
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران بیمارستان کامکار پنومونی ایرج حریرچی محسن طاهری حسنی مبارک نمازهای ماه رجب انواع ماسک و روش استفاده