بازدید 13983
همگی ما برای سال جدید اهدافی داريم که این اهداف، در آغاز در ذهن ما خلق می‌شوند و بعد به صورت مکتوب در می‌آیند؛ ولی با سپری شدن مدتی کوتاه از سال جدید، دوباره دچار روزمرگی می‌شویم و اهداف و برنامه‌های‌مان را از یاد می‌بریم.
کد خبر: ۶۷۶۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۹ 11 March 2017
همگی ما برای سال جدید اهدافی داريم که این اهداف، در آغاز در ذهن ما خلق می‌شوند و بعد به صورت مکتوب در می‌آیند؛ ولی با سپری شدن مدتی کوتاه از سال جدید، دوباره دچار روزمرگی می‌شویم و اهداف و برنامه‌های‌مان را از یاد می‌بریم.
 
اگر شما نیز در هدفگذاری مانند اکثر مردم هستید، احتمال اینکه به بیشتر اهداف تان نرسید، وجود دارد.

شناخت سلسله مراتب ارزش های تان، راز تبدیل رویاها و اهداف تان به واقعیت است.
ارزش‌شناسی عمدتاً دو گونه از ارزش‌ها را مورد مطالعه قرار می‌دهد: اخلاق و زیبایی‌شناسی. اخلاق به بررسی مفاهیم «درست» و «خوب» در رفتار فردی و اجتماعی می‌پردازد. زیبایی‌شناسی به مطالعه مفاهیم «زیبایی» و «هارمونی» می‌پردازد.
در علم توسعه فردی و اجتماعی، ارزش شناسی عبارت است از مطالعه ارزش ها در حوزه های فلسفه، روانشناسی، جامعه شناسی و اقتصاد شخصی.

به زبان آسان تر، ارزش شناسی یعنی، بدانید برای چه چیز ارزش قائلید. شما برای مسائل و اقداماتی که ترجیح می دهید و یا می خواهید برآورده شوند ارزش قائلید.
هر چیزی که ارزش بالاتری برای شما دارد سریعتر انجام می دهید و هر چیزی که ارزش پائیین تری دارند آن را دیرتر، سخت تر و کم رغبت تر انجام می دهید!
اهدافی که با ارزش های شما منطبق تر است شما را به تعالی می رساند و به یک گشتاور می رسید!

اگر به عشق آتشین درونی برسید، شما را به هدف نهایی و اصلی می رساند.
در همین رابطه کارگاه آموزشی نیمه خصوصی ویژه سال 1396 با تدریس و مشاوره دکتر محمد مهدی ربانی کارآفرین، محقق توسعه فردی و اجتماعی و مدیرمسئول مجله خلاقیت برگزار می گردد.
 
در این کارگاه، تلاش مي شود تا حلقه‌ی مفقوده‌ی بین فکر و عمل را پیدا کنیم تا افکار و آرزوهای شما به واقعیت تبدیل شوند و سال 1396 را به بهترین سال زندگی خود تا به حال تبدیل سازید.

برای دريافت اطلاعات بيشتر، عدد 96 را به شماره 30006276 پیامک کنید.
(امکان دریافت غیر حضوری پکیج هدفگذاری بر مبنای هدف، شامل فيلم كامل كارگاه، صوت، جزوه و چك ليست هدف وجود دارد)
 
 
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران آزادراه تهران شمال پنومونی ایرج حریرچی لیله الرغائب معصومه ابتکار نمازهای ماه رجب انواع ماسک و روش استفاده