بازدید 1884

دلیل لغو همایش حزب کارگزاران

عضو مرکزی حزب کارگزاران گفت: وزارت کشور که باید حامی احزاب باشد اجازه برگزاری همایش «دیده‌بان اعتدال» و کنگره کارگزاران را نداد.
کد خبر: ۶۷۴۲۴۱
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۱ 06 March 2017
عضو مرکزی حزب کارگزاران گفت: وزارت کشور که باید حامی احزاب باشد اجازه برگزاری همایش «دیده‌بان اعتدال» و کنگره کارگزاران را نداد.

حسین مرعشی در گفت‌وگو با ایلنا درباره لغو کنگره کارگزاران و همایش دیده‌بان اعتدال گفت: ما قصد برگزاری «کنگره و همایش دیده‌بان اعتدال» در روزهای ۱۹ و ۲۰ اسفند را داشتیم که متاسفانه وزارت کشور همکاری‌های لازم را نداشتند.

او خاطرنشان کرد: وزارت کشور که باید حامی احزاب باشد اجازه برگزاری همایش «دیده‌بان اعتدال» که بیش از ۳ هزار مدعو را داشت، نداد. چون تعداد مهمانان ما زیاد بود سالنی بهتر از وزارت کشور وجود نداشت به همین دلیل قصد برگزاری همایش در این وزارت‌خانه را داشتیم.

این عضو کارگزاران تاکید کرد: وزیر محترم کشور اجازه برگزاری این گردهمایی را دادند اما ظاهرا همکاران ایشان موافقت نکردند. 

مرعشی ادامه داد: در همایش دیده‌بان اعتدال قصد تبین اندیشه و افکار آیت‌الله هاشمی را داشتیم که ظاهرا عده‌ای در وزارت کشور صلاح ندانستند برگزار شود.

بر اساس این گزارش، محمدعلی نمازی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران درباره لغو سخنرانی گفت: برنامه‌ریزی‌های بسیاری صورت گرفته بود تا یک کنگره و گردهمایی بزرگ داشته باشیم.

او افزود: بنا بود کنگره کارگزاران و همایش «دیده‌بان اعتدالی برگزار شود، برای این نشست کمیته‌های مختلفی تشکیل شده بود و هر کمیته مسئولیت یک پنل را بر عهده گرفته بود تا اندیشه‌های آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در حوزه‌های مختلف بررسی شود.

نمازی ادامه داد: حدود ۳ هزار نفر برای این گردهمایی دعوت شده بودند اما وزارت کشور اعلام کرد که سالن را تا ساعت ۱۳ بیشتر نمی‌تواند در اختیار ما قرار دهد، با مشورت به وزارت کشور اعلام کردیم که از تعداد پنل‌هایمان کم می‌کنیم و سر موعد سالن را تحویل می‌دهیم که باز هم قبول نکردند.
منبع: ایلنا
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
وب گردی