بازدید 107386
گزارش زنده ویژه برنامه اسکار 89؛
انوشه انصاری و فیروز نادری به نمایندگی از اصغر فرهادی در مراسم اسکار حضور پیدا کردند و بر روی فرش قرمز با خبرنگاران درباره «فروشنده» اصغر فرهادی و حضورشان به نمایندگی از فرهادی در این مراسم گفت و گو کردند. ظاهراً بر روی شال انوشه انصاری، نقشه شهر مشهد ثبت شده است. انوشه انصاری نوشته است: «چه افتخاری است که اینجا به نمایندگی از اصغر فرهادی باشیم، به امید پیروزی»
کد خبر: ۶۷۱۸۴۴
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۰ 27 February 2017
آیا اصغر فرهادی برنده دومین جایزه اسکار خواهد شد؟
اصغر فرهادی در هشتاد و نهمین دوره مراسم اهدای جوایز اسکار، دومین جایزه اسکار را این بار با فیلم «فروشنده» به دست آورد تا نامش در کنار معدود کارگردان هایی که این جایزه را دو بار دریافت کرده اند نظیر فلینی و برگمان در تاریخ ثبت شود. با این حال شگفتی اصلی زمانی رقم خورد که برای نخستین بار در تاریخ اسکار، نام برنده جایزه بهترین فیلم اسکار اشتباه خوانده شد و یک موقعیت عجیب رقم خورد.
 
به گزارش «تابناک»؛ هشتاد و نهمین دوره مراسم اهدای جوایز اسکار برای مخاطبان سینمای ایران از اهمیت دوچندانی نسبت به دوره های پیشن برخوردار بود، چرا که اصغر فرهادی کارگردان فیلم سینمایی «فروشنده» بار دیگر برای جایزه اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان رقابت سختی را پیش رو داشت و در نهایت نیز در این کارزار مقابل رقیب سرسختی چون تونی اردمان به برتری رسید.
 
از سویی دیگر لالا لند بیشتر جوایز اسکار را به خود اختصاص داد و چنین تصور می شد که جایزه بهترین فیلم نیز به این فیلم تعلق دارد و عوامل فیلم نیز برای دریافت جایزه روی صحنه حاضر شده بودند اما به یک باره مشخص شد اشتباهی رخ داده و این جایزه به فیلم مهتاب تعلق گرفته است. گزارش «لحظه به لحظه» این رویداد را در «تابناک» ببینید.
 
 
2:01- مراسم اسکار 2017 دقایقی پیش با فرش قرمز آغاز شد و هنرمندان پس از حضور بر روی فرش قرمز، در سالن تئاتر دالبی هالیوود مستقر می شوند تا با اجرای جیمی کیمل مراسم اصلی آغاز شود و برندگان مجسمه های طلایی، یک به یک مشخص شوند.
 
2:15- شماری از هنرمندان در مراسم قرش قرمز اسکار، روبان آبی زده بودند که متعلق به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکاست. این سینماگران، این روبان را در مخالفت با اقدامات ترامپ  در تحدید آزادی های فردی به سینه نصب کرده اند.
 
اصغر فرهادی تا ساعتی دیگر برنده دومین جایزه اسکار خواهد شد؟ 
 
2:20- نامزدها و برندگان جایزه اسکار به شیوه ای جالب و منحصر به فرد انتخاب می شوند. با فرمول انتخاب برندگان در این ویدیو آشنا می شوید.
 
2:25- یک روز پیش از مراسم اسکار، جوایزی تحت عنوان شاتوت طلایی به بدترین سینماگران اهدا می شود که طبیعتاً جایزه خوشایندی برای سینماگران نیست. ویدیوی برندگان جوایز امسال را در «تابناک» می بینید.
 
2:30- هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار که با اجرای جیمی کیمل انتظار می رود افزایش بیننده داشته باشد، 44 میلیون دلار هزینه برای برگزارکنندگان در برداشته است. کیمل برای اجرای این مراسم 15 هزار دلار دستمزد می گیرد و هرکدام از تهیه کنندگان این برنامه نیز 100 هزار دلار دستمزد دریافت می کنند. کیمل در یک گفت و گو پیش از این مراسم به شوخی تهدید کرد که اگر مهمانان اسکار در این مراسم با اجرای او دست نزنند، او کاری می کند که حرفه شان را ترک کنند! حرف های کیمل را با زیرنویس فارسی در «تابناک» می بینید.
 
اصغر فرهادی تا ساعتی دیگر برنده دومین جایزه اسکار خواهد شد؟
 
2:49- بخشی از دکور مراسم اسکار، امروز فرو ریخته بوده که مسئولان برگزاری این مراسم به دنبال بازسازی سریع این دکور بوده اند. این تصویر از لحظات بعد از فرو ریختن دکور لو رفته است.
 
اصغر فرهادی تا ساعتی دیگر برنده دومین جایزه اسکار خواهد شد؟
 
3:08- کاخ سفید اعلام کرده که دونالد ترامپ مراسم اسکار را تماشا نمیکند. اهالی هالیوود به شدت ضدترامپ هستند و انتظار می رود یکی از سیاسی ترین دوره های مراسم اسکار رقم بخورد.
 
3:20- ساعاتی پیش، فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی در میدان اصلی شهر لندن به نمایش درآمد. این اقدام توسط شهردار لندن در حمایت از فرهادی و انتقاد از قانون ترامپ انجام شد. ویدیوی متن و حواشی این اتفاق را در «تابناک» می بینید. ویدیوی این مراسم و حواشی اش و همچنین پیام فرهادی به این مراسم را در «تابناک» می بینید.
 
4:01- انوشه انصاری و فیروز نادری به نمایندگی از اصغر فرهادی در مراسم اسکار حضور پیدا کردند و بر روی فرش قرمز با خبرنگاران درباره «فروشنده» اصغر فرهادی و حضورشان به نمایندگی از فرهادی در این مراسم گفت و گو کردند. ظاهراً بر روی شال انوشه انصاری، نقشه شهر مشهد ثبت شده است. انوشه انصاری نوشته است: «چه افتخاری است که اینجا به نمایندگی از اصغر فرهادی باشیم، به امید پیروزی»
 
اصغر فرهادی تا ساعتی دیگر برنده دومین جایزه اسکار خواهد شد؟
 
4:55- مراسم اسکار رسماً آغاز شد. جیمی کیمل مجری این مراسم همانگونه که انتظار می رفت، مراسم را به یک مونولوگ مملو از طعنه های سیاسی آغاز کرد. او در بخشی از حرف هایش گفت: می خواهم از ترامپ تشکر کنم. یادتان می آید سال قبل می گفتند اسکار نژادپرست است؟ (با حرکات بدن اشاره کرد که یعنی او نژادپرست است و دیگر ما در معرض چنین اتهامی نیستیم)
 
 
5:21- ماهرشالا علی که اولین جایزه اسکار 2017 را برای بازی در «مهتاب» به دست آورد، اولین بازیگر مسلمان برنده جایزه اسکار است. ویدیوی صحبت های ماهرشالا علی را با زیرنویس فارسی در «تابناک» می بینید.
 
آغاز اهدای جوایز اسکار؛ اولین جایزه به مهتاب رسید 
6:09- جکی چان بازیگر فیلم های اکشن، جایزه اسکار یک عمر دستاورد هنری را دریافت کرد.
 
6:15- وایالا دیویس برای «حصارها» برنده اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد تا بدین ترتیب چهره های سیاه پوست، شب پرباری داشته باشند و اعضای آکادمی بدین ترتیب خودشان را از اتهام نژادپرستی که در دوره های پیشین مطرح شده بود، دور کنند. وایالا دیویس با اشک یک سخنرانی کوتاه را درباره حرفه سینما مطرح کرد. ویدیوی سخنان وایالا دیویس را با زیرنویس فارسی در «تابناک» می بینید و می شنوید.
 
6:28- امشب در تاریخ ثبت خواهد شد. اصغر فرهادی پس از «جدایی نادر از سیمین»، با «فروشنده» دومین جایزه اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان دوران کاری اش را به دست آورد تا نامش در کنار اساتیدی چون فدریکا فیلنی و اینگمار برگمان در تاریخ سینمای جهان دور از دسترس شود. انوشه انصاری و فیروز نادری با حضور بر روی صحنه پیام اصغر فرهادی را قرائت کردند.
 
اصغر فرهادی برنده دومین جایزه اسکار شد و به تاریخ پیوست 
در پیام فرهادی از اینکه آکادمی او را برای دومین بار انتخاب کرده، تشکر کرد و از اینکه نتوانسته در این مراسم حضور یابد، ابراز تاسف کرد. فرهادی علت غیبتش در این مراسم را احترام به ملت ایران اعلام کرد. متن پیام فرهادی بدین شرح است: «افتخار بزرگی‌ست که برای دومین بار این جایزه با ارزش را دریافت می‌کنم. از اعضای آکادمی، گروهم در ایران، تهیه‌کننده‌ام الکساندر ماله‌-گی و پخش‌کنندگانم کوهن مدیا و آمازون تشکر می‌کنم. همچنین سپاسگزارم از همبستگی دیگر کاندیداهای بهترین فیلم خارجی.  متاسفم که امشب در کنار شما نیستم، من به احترام مردم کشورم و شش کشور دیگر که با قانون غیرانسانی منع ورود مهاجران مورد بی‌احترامی واقع شدند به آمریکا نیامدم.  تقسیم‌بندی جهان به ما و دشمنان ما توسط سیاستمداران افراطی، باعث ترس می‌شود، ترسی که توجیهی‌ست دروغین برای خشونت‌ها و جنگ‌ها. جنگ‌هایی که مانع بزرگی بوده‌اند برای رسیدن به دموکراسی و رعایت حقوق بشر در کشورهایی که مورد تهاجم واقع شده‌اند. سینماگران می‌توانند با چرخش دوربین‌هایشان به مشترکات انسانی، کلیشه‌هایی که از ملیت‌ها و ادیان مختلف ساخته شده است را بشکنند و زمینه‌ همدردی و به دنبال آن همبستگی مردمان جهان را فراهم کنند. همدردی چیزی‌ست که ما امروز بیشتر از هر زمان به آن نیازمندیم.»

اصغر فرهادی برنده دومین جایزه اسکار شد و به تاریخ پیوست
 
 
 
6:48- در بخش دیگری از این مراسم، جیمی کیمل گروهی از توریست ها را به این مراسم آورده بود و با آنها به گونه برخورد می کرد که انگار به باغ وحش آمده اند و در حال تماشای سلاطین جنگل هستند! اتفاقات جالبی در جریان این بخش رخ داد. این بخش نیز تصور می شود در راستای حمایت از مهاجران و خارجی ها و طعنه به ترامپ در نظر گرفته شده بود.
 
 
7:18- شوخی با ترامپ در ادامه مراسم اسکار به اوج رسید و جیمی کیمل در ادامه این مراسم به ترامپ توییت زد!
 
 
 
8:38- مهتاب برنده بهترین جایزه اسکار شد! در اتفاقی عجیب، در ابتدا لالا لند به عنوان برنده اسکار بهترین فیلم معرفی شد اما وقتی همه عوامل این فیلم روی صحنه رفتند، به یک باره اعلام شد که برنده اسکار بهترین فیلم، مهتاب بود! این اتفاق، برای لحظاتی منجر به تنش شد و وضعیت عجیبی را رقم زد.
 
اصغر فرهادی برنده دومین جایزه اسکار شد و به تاریخ پیوست / مهتاب برنده جایزه بهترین فیلم شد، لالا لند از صحنه پایین آمد! 
 
 
 
 
 
بهترین بازیگر مرد نقش مکمل

برنده:    ماهرشالا علی برای «مهتاب»
    جف بریجز برای «اگر سنگ از آسمان ببارد»
    دِو پاتال برای «شیر»
    لوکاس هجز برای «منچستر کنار دریا»
    مایکل شنون برای «حیوانات‌ شب‌خیز» (Nocturnal Animals) 
 
 
بهترین گریم

برنده:    جوخه‌ انتحار (Suicide Squad)
    مردی به اسم اووه
    پیشتازان فضا: فراتر (Star Trek Beyond)
 
 
بهترین طراحی لباس

    جکی
    فلورنس فاستر جنکینز
    لا لا لند
برنده:    جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها (Fantastic Beasts and Where to Find Them)
    متفقین (Allied) 
 
 
بهترین فیلم مستند

برنده:    اُ.جی: ساخته شده در امریکا (O.J.: Made in America)
    آتش در دریا (Fire At Sea)
    زندگی، انیمیشنی (Life, Animated)
    من کاکاسیاه تو نیستم (I Am Not Your Negro)
    سیزدهم (The 13th)
 
 
بهترین تدوین و میکس صدا

     لا لا لند
     لبه‌ی تیغ
برنده:    ورود
    روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان
    ۱۳ ساعت (13 Hours)
    دیپ‌واتر هورایزن
    سالی (Sully)
 
 
بهترین بازیگر زن نقش مکمل

برنده:    وایولا دیویس برای «حصارها»
    ناومی هریس برای «مهتاب»
    نیکول کیدمن برای «شیر»
    اکتویا اسپنسر برای «اشخاص پنهان»
    میشل ویلیامز برای «منچستر کنار دریا»
 
 
بهترین فیلم خارجی‌زبان

    مردی به اسم اووه (A Man Called Ove)
برنده:    فروشنده (The Salesman)
    تونی اردمن (Toni Erdmann)
    تانا (Tanna)
    میدان مین (Land of Mine)
 
 
بهترین انیمیشن کوتاه:

    Blind Vaysha
    Borrowed Time
    Pear Cider and Cigarettes
    Pearl
برنده:    Piper 
 
 
بهترین انیمیشن بلند

    کوبو و دوتار (Kubo and the Two Strings)
    زندگی من به عنوان یک کدو (My Life As A Zucchini)
    موآنا (Moana)
    لاک‌پشت قرمز (The Red Turtle)
برنده:   زوتوپیا (Zootopia)
 
 
بهترین طراحی صحنه:

    Arrival
    Fantastic Beasts and Where to Find Them
   Hail, Caesar
برنده:  لالا لند La La Land
    Passengers
 
 
بهترین جلوه‌های ویژه

برنده:    کتاب جنگل (The Jungle Book)
    روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان (Rogue One: A Star Wars Story)
    دیپ‌واتر هورایزن (Depwater Horizen)
    دکتر استرنج (Doctor Strange)
    کوبو و دو تار
 
 
بهترین تدوین

    تام کراس برای «لا لا لند»
    جو واکر برای «ورود»
برنده:    جان گیلبرت برای «لبه‌ی تیغ» (Hacksaw Ridge)
    جیک رابرتس برای «اگر سنگ از آسمان ببارد» (Hell or High Water)
    جوی مک‌میلن و نت سندرز برای «مهتاب»
 
 
بهترین مستند کوتاه:

   Extremis
    4.1 Miles
   Joe's Violin
   Watani: My Homeland
برنده: کلاه سفیدها/  The White Helmets
 
 
بهترین فیلم کوتاه:

    Ennemis Interieurs
    La Femme et le TGV
   Silent Nights
برنده:    آواز / Sing
    Timecode 
 
 
بهترین فیلمبرداری

برنده:   لینوس سندگرن برای «لا لا لند» (La La Land)
    ردفورد یانگ برای «ورود» (Arrival)
    رودریگو پریتو برای «سکوت» (Silence)
    جیمز لاکستون برای «مهتاب» (Moonlight)
    کرگ فریز برای «شیر» (Lion) 
 
 
بهترین موسیقی اورجینال

برنده:    جاستین هرویتز برای فیلم «لا لا لند»
    نیکولاس بریتل برای فیلم «مهتاب»
    داستین اُهالوران و هاوشکا برای فیلم «شیر»
    میکا لِوی برای فیلم «جکی» (Jackie)
    توماس نیومن برای فیلم «مسافران» (Passangers)
 
 
بهترین ترانه اورجینال

برنده:    ترانه «شهر ستاره‌ها» از فیلم «لا لا لند»
    ترانه «تا چه جایی پیش خواهم رفت» از فیلم «موآنا»
    ترانه «نمی‌تونم جلوی این حس رو بگیرم» از فیلم «ترول‌ها» (Trolls)
    ترانه «صندلی خالی» از فیلم جیم: داستان جیمز فولی» (jim: The James Foley Story)
    ترانه «مصاحبه هنری (احمق‌هایی که رویاپردازی می‌کنن)» از فیلم «لا لا لند»
 
 
بهترین فیلمنامه‌ اورجینال

    دمین شزل برای «لا لا لند»
برنده:    کنت‌ لونرگان برای «منچستر کنار دریا» (Manchester by the Sea)
    تیلور شریدان برای «اگر سنگ از آسمان ببارد»
    یورگوس لانتیموس و افایمس فیلیپو برای «خرچنگ» (The Lobster)
    مایک میلز برای «زنان قرن بیستمی» (The 20th Century Women)
 
 
بهترین فیلمنامه‌ اقتباسی

    اریک هایزرر برای «ورود»
برنده:    بری جنکینز و تارل آلوین مک‌کرینی برای «مهتاب»
    لوک دیویس برای «شیر»
    آگوست ویلسون برای «حصارها» (Fences)
    آلیسون شرودر، تئودور ملفی برای «اشخاص پنهان» (Hidden Figures) 
 
 
بهترین کارگردان

برنده:   دمین شزل برای «لا لا لند»
    مل گیبسون برای «لبه‌ی تیغ»
    بری جنکینز برای «مهتاب»
    کنت لونرگان برای «منچستر کنار دریا»
    دنیس ویلنوو برای «ورود»
 
 
بهترین بازیگر مرد نقش اول

برنده:    کیسی افلک برای «منچستر کنار دریا»
    رایان گاسلینگ برای «لا لا لند»
    دنزل واشنگن برای «حصارها»
    اندرو گارفیلد برای «لبه‌ی تیغ»
    ویگو مورتنسن برای «کاپیتان فنتستیک» (Captain Fantastic) 
 
 
 
بهترین بازیگر زن نقش اول

برنده:    اما استون برای «لا لا لند»
    ناتالی پورتمن برای «جکی»
    روث ناگا برای «لاوینگ» (Loving)
    ایزابل هوپر برای «او» (Elle)
    مرل استریپ برای «فلورنس فاستر جنکینز»
 
سخنان اما استون پس از دریافت جایزه اسکار را با زیرنویس فارسی در «تابناک» می بینید و می شنوید
 
 
بهترین فیلم
 
    لا لا ند
برنده:    مهتاب
    منچستر کنار دریا
    ورود
    اشخاص پنهان
    اگر سنگ از آسمان ببارد
    لبه‌ی تیغ
    حصارها
    شیر
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۳۱
انتشار یافته: ۱۵۶
خان محمدعلی آقا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
ایول به خبرگزاری تابناک بخاطر اخبار به لحظه ش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تابی جون ویدئوت کجاست؟
سینا
| Turkey |
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
ببینید چقدر مسئولان سینمایی و منتقدینی مثل فراستی سطح پایینی دارن که معتقد بودن نباید فروشندرو به عنوان نماینده ایران فرستاد و میگفتن این فیلم بسیار ضعیفه
از یک فرد نرمال هم کمتر از سینما میفهمن و فقط ادعا دارن
جواد
| Switzerland |
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تابناک ابتکار جالبی بخرج داده که عکس ها را فتوشاپ حرفه ای نکرده و با رنگ آمیزی اسپری عکس ها، با بینندگانش روراست و صادق بوده است . می خواستم از این ابتکار شما تشکر کنم واقعا صداقت حرفه ای رسانه را به نمایش گذاشته اید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
چقدر زشته این انوش خانم
علی
| Canada |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
زیاد هل نشوید این جایزه سیاسی و هدفمند بود و از قبل انتخاب شده بود. فشاری را که ترامپ در یک ماه گذشته روی ایران گذاشته بود انگلیس با این کار تا حدودی از سنگینی ان فشار کاست.و افکار عمومی را به طرفی که می خواست هدایت کرد
داریوش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
لطفا از تهیه کنندگان فیلم که از شیوخ خلیج فارس هستند هم می گفتید.
راستی میگفتید که چطوری با پول دارند هر فیلمی که مردم عزیزمون رو سیاه تر نشون میده به اسکار میرسونند.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۴:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
امسال اسکارها برای لجبازی با ترامپ به سیاه پوستها داده خواهد شد بدون اینکه شایستگی داشته باشند
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
دلیل منفی دادن بعضی رو نمیدونم
داریوش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
فکر میکنی سالهای قبل به ادمهای شایسته داده شده؟؟؟
خدا شانس بده فیلم آدم با ملاحضات سیاسی همراه بشه.
درضمن اگه پول شیوخ کشورهای نفت خیز هم درپشت آدم باشه بد نیست.
ا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
فکر کردی اونجا ایرانه که با لج و لجازی داوری کنن؟
سینا
| Turkey |
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
ناشناس
8-02
دلیل منفی هارو نمیدونی چون آیکیوت یا خیلی خیلی بالاس یا....
حميد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
خسته نباشي تابناك . آخه پوشش زنده ي مكتوب ؟
اونم مراسم اسكار ؟ آخه ما چرا اينطوري هستيم ؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
قسم حضرت عباس و باور کنیم یا اون دیش پشت بام رو !!!!!!ا
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
به خاطر موقعیت حساس کنونی و حفظ ارزش ها
خان محمدعلی آقا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
بعد میگن ماهواره نگیرید اَخه واقعا که...
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۶:۳۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
ایران برنده اسکار بهترین فیلم خارجی شد تبریک به ملت ایران
پاسخ ها
ناصر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
عدو شود سبب خیر!
ناشناس
|
United States
|
۰۶:۳۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
مباركه واقعا
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
جاویدان ایران زنده باد اصغر فرهادی
پاسخ ها
رضا تبریزی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
"زنده باد فرهادی "آرش سینمای ایران
ناشناس
|
Oman
|
۰۶:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
زنده باد اصغر فرهادی عزیز و سپاس از تابناک به دلیل گزارش با ارزش
سیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
خیلی خوشحالم.تبریک به ملت ایران و هزار افرین به پسر ایران..اصغر فرهادی..
حميد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
به سينماى ايران تبريك ميگم . و آقاى فرهادى
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
آقای فرهادی افتخار مایی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
با توجه به اینکه سینمای ایران چند سر و گردن از کشورهای همسایه مثل ترکیه و افغانستان وآذربایجان و پاکستان بالاتره این حق مسلم سینمای ایران بود.
پاسخ ها
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
آخه برادر من اسکار سیاسی شده! در ضمن چه ربطی به همسایه ها داره آخه عقده ای!!!!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
جوک می گید؟خداییش چه ربطی به همسایه ها داره! دریغ از یه کم منطق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
درود به شرفشوومن که از شدت خوشحالی و احساس غرور اشک در چشمم حلقه زده...حالا قیافه مسعود فراست دیدنیه...بترکه چشم حسود
رسول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تبرییییییییییییییییییییییییییک
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
درود به اصفر فرهادی که باز هم افتخار دیگری برای ایران آفرید و با پیامش صلح طلب بودن و ضد جنگ بودن ایرانیان رو نشون داد و در ضمن برای مدیریت جهان به ترامپ نامه ننوشت!!!
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
مبارکمون باشه
نوشین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تبریک تیریک تبریک
کامیار همت
|
United Kingdom
|
۰۷:۰۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تبریک به ملت سینما و فرهادی ایران
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تبریک به تمامی هموطنان عزیزم و جناب فرهادی عزیز که نام ایران را بار دیگر سربلند کردند.
امیدوارم این جایزه تبدیل به نماد وحدت هنرمندان کشورمان شود و دلواپسان هنر هفتم و برنامه هفت همصدا با دلواپسان امریکایی شعار تفرقه سر ندهند و اجازه دهند این جایزه کام مردم را برای مدتی شیرین کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تسلیت به فراستی و افخمی
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
چه می‌کنه این فرهادی .... درود بر آن‌ها که قلبشان برای ایران می‌تپد .....
عماد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
زنده باد فرهادی.شیر مادر حلالت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
درود بر اصغر فرهادي كه بار ديگر نام ايران و ايراني را در جهان با آبرو كرد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تبريك به هموطن عزيزم اصغر فرهادي به خاطر اين موفقيت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
خدا عزت پايدار بده به فرهادي عزيز چراكه تاثير ايشون بر احياي عزت بربادرفته ايراني، بسيار بيشتر از هزاران ساعت رجزخواني براي القاي توانايي تغيير نظم جهاني و كار سياسييت
حالا توده ملتهاي دنيا با ايران و ايراني آشنا هستند،
خداوندا شكر
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
آقای فرهادی به شما افتخار میکنیم.
به کوری چشم کسانی که اسمی از شما در صدا و سیما نمیارن و دارن دق میکنن
زنده باد
حسين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
به افتخار اصغر فرهادي بزرك و همه كساني كه براي مردم كشورش مايه مباهات و غرور و افتخار هستند، هم اينك تمام قد مي ايستم و كلاه از سر برميدارم و اظهار ارادت ميكنم.
آنونیموس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
دمش گرم...اول صبحی چه خبر خوبی...از افتخارات ایران و ایرانیهاست
مهدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تبريك
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
واقعاً باعث افتخار هستند هر سه این عزیزان
ناشناس
|
Germany
|
۰۷:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
به امید جهانی عاری از ما و دشمنان
آنقدر شهامت نداری تابناک که متن آقای فرهادی رو که خانم انصاری خوند اینجا بزاری ترسو
مختار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
درووووووووووووووووووووووووودبی پایان براین سه بزرگوار وافتخار ایرانی باد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
گوشه ای از زیبایی های دموکراسی وآزادی بیان درآمریکا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
گوشه ی دیگرش که ندیدی راه ندادن امثال اصغر جان به کشور دوست و آزاد آمریکا بود . یاد شهدای حمله به ایرباس مسافری جاویدان.
solmaz
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
کاملا موافقم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تا حالا دیدی یک فیلم ضد غربی جایزه بگیره ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
اصر فرهادی رو راه می دانن،بیانیه داد و گفت به آمریکا نمیره برای اعلام حمایت از شهروندان اون 6 کشوری که ورودشون به آمریکا محدود شده،
مفیدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
برنامه هفت این هفته :
افخمی : ما که قبلا گفته بودیم اسکار سیاسی است و جایزه را میدهند به فرهادی . در همین رابطه گفتگو میکنیم با مهمان برنامه جناب آقای حسین شریعتمداری...
فراستی : فروشنده اگر صد تا اسکار و کن هم بگیرد از نظر من و صدا و سیمای ملی ، ماقبل فیلم است . حالا اگر ... دارید بیایید جلو . اصلا هر کس بیشتر اسکار بگیرد وطن فروش تر است ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
کل رسانه غربی دارند میگن که این جایزه سیاسی و به خاطر دستور ترامپ بوده حالا شما علاقه مندید خودتانرا به نفهمی بزنید چیز دیگریست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
احتمالا منظور شما از کل رسانه های غربی فارس، تسنیم و کیهان و ...هستش، اونا رسانه های دلواپس شرقی ان نه غربی
مهندس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
دمت گرم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
از لج ترامپ دادن. این را خودشون میگند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نرود میخ آهنی در سنگ !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تبریک به ایران و ایرانی ها ...زنده باد آقای اصغر فرهاد
سپاسگزاریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
آتشبار توپخانه ای ها امروز آتش بازی دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
دشمنان ایران را بشناسیم : کسانی که از برنده شدن فیلمی از ایران ناخشنودند و خبرهایش را سانسور می کنند و این امر را کم اهمیت یا بی اهمیت جلوه می دهند ...... ؛ مانند برخوردشان با همه چیزهایی که مایه سرفرازی ایران است .
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
شرمنده این اسکار سیاسی بود و به فیلم کاری نداشت
پاسخ ها
سینا
| Turkey |
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
اعتماد به نفست واقعا مثال زدنیه بهنام خان
خخخخخخخخخخخ
خودتو در حدی میدونی که نظر کل منتقدین برتر دنیارو میبری زیر سوال
دمت گرم
خخخخخخخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
مردم عزیز و باهوش و احساساتی ما باید حواسشان به انگلیس و انگلیسی ها باشد. آنها کاسبند و استعمارگر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
شرمنده اشتباه مثبت دادم. نظر شما منفی میگره!
سینا
| Turkey |
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
من نمیدونم الان این شوخیه یا جدیه!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
چشم. امر دیگه ای ندارید قربان ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
شرمنده اشتباه منفی دادم مثبت مثبت مثبت بود
Allianz
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
درود بر فرهادی عزیز و تبریک به ملت ایران به خاطر چنین کارگردانی. مبارک باشد انشالله سومین و چهارمیش را هم درو خواهیم کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
کسی نیست که به خانم انوشه انصاری و تابناک از آش داغ تر بگه که خانم انصاری اون شالی که ظاهرا تصاویر شهر مشهد هست خودش نمادی از ناسیونالیستی است که به همین دلیل آقای فرهادی الان نتونسته حضور پیدا کنه.

چطور اون ناسیونالیستی و نژاد پرستی بده این خوبه؟؟؟!!!
تابناک کجاها سیر می کنی... تناقض تو تمام تار و پود زندگی مون تنیده شده ...
پاسخ ها
ناشناس
| Switzerland |
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
اون عکس ماهواره ای از مشهد هست مفهوم شال خانوم انوشه این بوده که از فضا مرزی دیده نمیشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
مگر رئیس جمهور ما ورود آمریکاییها را به ایران ممنوع کرده است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
اصغر دمت گرم
فرزانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
شما که لباس خانم انوشه انصاری رو سانسور کردید خوب یه روسری هم سرش میکردید دیگه والله قباحت داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
اینا همه فیلمه؛
هیچکدوم شایستگی ندارن
پاسخ ها
بزمجه
| Germany |
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
خب دیگه زلزله نمیاد راحت بخواب!
منتقد روز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
درود فراوان به جناب فرهادی عزیز امید که از این به بعد هم با همه تلاش طعنه زنندگان و بد گویان که علی الدوام مانع تراشی در راهتان میکنند باز هم شاهد فعالیتهای هنری و اجتماعی تاثیر گزارتان باشیم.ممنون از شما.
ایرانی
|
Iraq
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
(با عرض پوزش از خوانندگان تابناک بە خاطر بکار بردن الفاظ نا درست)، بە قول اوستاتون " آب رو بریزین همونجا کە میسوزە". بعدشم شما خودشو ناراحت نکن کاری کە آقایان فرهادی و نادری و خانم انصاری با سالها تلاش و زحمت کردن و بین این همە بدبینی نسبت بە ایرانیا یە جا بە نیکی از ماها یاد کردن، رو شما دوستان همیشە در صحنە با یک ساعت میتونید بر باد بدین. برین سفارت موزامبیکی ، اوگاندایی،... رو آتیش بزنید کمی دلتون خنک شە.
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
دردشون بخوره تو سر خیلیها............
رویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
آقای فرهادی، ممنون که هستی. جاوید و پایدار باشی. افتخار ایران. به تو می نازیم. زنده باد ایران. باتشکر از عوامل فیلم و خانم انصاری و آقای نادری.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
انوشه انصاری حالا اگه مشهد بود عین بقیه خانمها یا خانه مشین بود یا نهایتش یه کارمند جایی
آزادی اندیشه و دموکراسی باعث پیشرفت میشه
درود بر هر سه این بزرگواران
تبریک به ملت زجرکشیده ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
درود بر فرهادی عزیز
شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
به نظر شما نامه احمدی نژاد بیشتر تاثیر داشت یا کار اصغر فرهادی؟؟؟!!!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
درود بر فرهادی عزیز هنرمند دوست داشتنی با فهم و کمال ایران. افتخار و سربلندی برای همه ایرانیان در همه جای دنیا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تابناک عکسها رو خیلی قشنگ اسلامی کردی
واقعا اگه اینکارو نکنی من به گناه می افتم!!!!
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
عزا عزاست امروز روز عزاست امروز فراستی و افخمی صاحب عزاست امروز
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
خوشم میاد تلویزیون با اون بودجه عظیمش یک میلیاردم تابناک هم در مورد این افتخار ملی حرف نزد! زنده باد رسانه میلی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تبریک دارم به خود فرهادی.

ولی هنوزم هستند کسایی که بگن اسکار سیاسی نیست؟
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
کلا فیلم های ایرانی نه سناریو داره نه فیلم نامه نه نورپردازی نه فیلمبرداری حرفه ای و نه ...
اگر یه کم فکر کنیم باشیم به سیاسی بازی آن پی میبریم.
الان اگر حاتمی کیا هم بگه من ضد انقلابم و یه فیلم بسازه در حد هادی و هدی بهش اسکار میدن.
لطفا به خود نبالیم که اصغر فرهادی داریم. اصغر فرهادی هم در حد بقیه کارگردانای ایران و شاید هم کمتر باشه.
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
کجات می سوزه برادر؟؟!!
غلامحسین نام مستعارحمید
|
United States
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
با سلام وعرض ادب ..هنر نزد ایرانیان است و بس ..درود بر ایرانی و عزت ایرانی که برای حفظ اداب ورسوم کشورمان وتداعی نمودن ان برای جهانییان ..همچون اقای اصغر فرهادی پیشقدم بوده و عزت ایرانی را همراه با شادمانی برای ملت ایران به ارمغان اورده اند ..نهایت تشکر را دارم .حمیدهیبتی سادتی
پاسخ ها
ک.ب
| United States |
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
هنر نزد ایرانیان است "و بس"؟
با "و بس"ش موافق نیستم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
هفت و خنجر کشی هفته دیگه دیدنیه
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
کاملا یک لباس جدبد برا انوشه انصاری درست کردین تو عکس:)) سانسورچی بودنم عالمی داره واقعا:))
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۱
مشکلی ندارد که برای اینها تبلیغ کنید. ولی وقتی نام مسلمان بر روی خود میگذارید دیگر عین نفاق است. بدن لخت این یکی را سیاه می کنید. عقیده الحادی اون دومی را چکار می کنید؟
آریانا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
یکی بره افخمی رو بگیره داره خودشو دار میزنه
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
سلام بر فرهادی درود بر ملت ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
درود بر ایران و تمام ایرانی های افتخار آفرین
غلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
انشاله به جهنم میبرنش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
این دفعه به خاطر لجبازی با ترامپ ، اسکار رو به فرهادی دادن این جایزه شاید ارزش سیاسی

داشته باشه ولی ارزش هنری نداره

به هر حال تبریک
پاسخ ها
سامان
| Germany |
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
خوبه همه تو ایران با میکل‌آنژ و رامبراند رفت آمد دران و صاحب نظرن ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
فرهادی نه این که نام و آوازه ایران را در جهان طنین انداز نمود، بلکه با انتخاب انوشه انصاری و نادری به دنیا فهماند که ایرانیان تحصیل کرده ترین و ثروتمند ترین اقلیت آمریکا هستند. چیزی که ترامپ شاید ندونه!
ممم
|
United Kingdom
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
دمش گرم
ولی باید بیشتر از همه مدیون ترامپ باشه
اسکار مثل فجر و کن خیلی سیاسی است
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
ایول حقه مطلب رو ادا کردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تبریک به یکی از فرزندان واقعی ایران زمین اقای اصغر فرهادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
نظرات ما رو درج كن ديگه بازتاب.
امروز 100 دفعه اومدم ببينم نظراتم درج شده يا نه.
ناصر اسدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
سلام. صمیمانه وبا تقدیم ادب واحترام به آقای فرهادی وکلیه عوامل فیلم فروشنده وهمچنین به سینمای ایران وهمه هنرمندان وهنرپروران خردورز واندیشمند ، شادمانی ومباهات خود را ابراز میدارم. دوام واستمرار اینگونه موفقیت ها را آرزومندم.
انتظار داشته ودارم که به ترتیب : وزارت فرهنگ وارشاد ، انجمن سینماگران ، هنرپیشگان معروف وخردمند ، وحتی ریاست محترم جمهوری مراتب قدردانی وسپاس را طی بیانیه ای تا کنون اعلام میکردند.
باشد از این موفقیتها که شوق وامید را در تار و پود این جامعه بارور میکند. پیروز باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
قدر مفاخر ايراني را بيش از پيش بدانيم. باور كنيد يكي از اين مفاخر براي هر كشوري نعمت است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
منظورت اصغر ترقه است؟ حتما شوخی میکنی
امیر علی
|
-
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
کاش فضای سیاسی ایران برای افتخار به این عزیزان اینگونه بسته نبود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
موفقيت اصغر فرهادي و ساير مفاخر ايراني را به رهبر انقلاب تبريك ميگويم.
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
!!!چرا به این بنده خدا منفی زدین انقدر؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
شرمتون نمیاد که لباس انوشه رو رنگ میکنید؟؟؟
سید محمود امقبولی
|
Germany
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تبریک به آقای فرهادی و ملت بزرگ ایران

بترک آن چشمانی که ناتوان دید انشالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تابناك بقيه نظراتم درج كن. حداقل نظرات تا ساعت 9:30 رو درج كن.
امروز خيلي اومدم ببينم نظرم درج شده يا نه.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
‏اینقد فراستی گفت این فیلم در نیومده که آخرش چنان دراومد که دیگه حالا حالاها تو نمیره!
‏⁧
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
باید به لمپن فرهنگی فراستی تسلیت گفت
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
واقعا فرستادن خانم انصاری و پروفسور نادری برای امریکایی ها و ایرانی ها پیام بزرگی بود.
زنده باد ایران.
زنده باد ایرانیان در هر جای هستی
به عنوان یک ایرانی از تلاش های آقای فرهادی کمال تشکر را دارم. و تصمیمات بسیار خردمندانه ایشان را ستایش می کنم.
ممنونم از اینکه باعث سربلندی نام و آوازه ایران هستید.
یزدان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
هر روز صبح که چشمانم را باز می کنم و به یاد می آورم و با خود می گویم که ای وای چه هم وطنان میهن پرست و آگاهی در اطرافم پرسه! می زنند، و به یاد می آورم که افتخارهای جهانی و نادر! و دست نیافتنی، هنگامی که با تلاش و غیرت به دست می آید، چونان خار بر چشم بی مرامان نادان می باشد!
تاسف میخورم و شرمسارم :(
زنده باد ایران. زنده باد ایرانیان با شرافت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
با تشکر از اقای فرهادی و تیم سازنده فیلم من که از بردن این جایزه بسیار خوشحال شدم حالا هرکه هرجوری میخواهد فکر کنه مهم جایزه بود که ایران دریافت کرد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
وقتی که میگه دلیل غیبتم احترام به ملت ایران هست. احساس غرور در انسان ایجاد میشه. درود بر فرزندان ایران
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
ساده ایی کدوم غیبت ایشون دوتا نماینده فرستادن بابت تشکر از ارباب بابت جایزه سیاسی
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
پیروزی دیگر برای اصلاح طلبان.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
شوتی تو دیگه از کدوم غاری اومدی داخل
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
یه روزایی بروز یه سری اتفاقاتی خیلی حال ادمو خوب میکنه, اقای فرهادی امروز حالمونو خوب کردی, دمت گرم و باعث شدی که یه بار دیگه به خودمون ببالیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
آفرین خیلی خوشحال شدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
خسته نباشي دلاور، خداقوت پهلوون
علی
|
Germany
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
واقعا متاسفم که این صدا وسیما خود را متعلق به مردم ایران میداند. این چه طرز پخش خبر بود؟!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
فیلمی که مملو از فساد و فحشا باشد باید هم از کفار جایزه بگیرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
تبریک به اهالی سده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
دستت درد نکنه کل ایرانو فاحشه خانه معرفی کردی خیلی مفت فروختی کشورتو غیرتتو شکر
روزنامه نگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
به عنوان یک جوان ایرانی که فیلم فروشنده را دیده ام یک سوال دارم. می خواهم یک آدم بدون تعصب جوابم را بدهد.
تفاوت پیام فیلم فروشنده با دستور ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا توسط ترامپ دقیقا چیه؟
مریخ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
خوب اسکار گرفته .جایزه کشوری که با ایران دشمنی داره به چه درد این ملت میخوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
به ايشان كسب دومين جايزه اسكار را تبريك عرض مي نمايم و سپاسگزارم كه باعث افتخار ايرانيان هستند. از سركار خانم انوشه انصاري نيز سپاسگزارم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
فیلمی سرشار از فساد و فحشا و تجاوز و سیاه نمایی باید هم جایزه بگیرد
یک فیلم ضد ایرانی و غیر اسلامی
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
میگم که : فکرنمیکنید منفی دادن دوستان تمامیت خواه ازاین بابت باشه که این بزرگواران عادت کردن داخل کشور تمامی
تریبونها ،کرسی استادی ، پستها، تجارت ، ساخت وساز ،صنایع سود ده والبته دیوارهای سفارت دراختیارشونه پس صحنه بین المللی هم باید همینطورباشه
یه فرهیخته
|
France
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
به همه دوستانی که مرحمت فرمودند نظر دادند که این اسکار سیاسی است، عرض می کنم که حتی پیش از امضای قانون کذایی ترامپ، این فیلم در جشنواره معتبر کن، دو جایزه از آن خودش کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
فروشنده بدترین فیلم تاریخ ایران است که مردم ایران راافرادی متجاوز و دزد نشان داده است و متجاوزان رامظلوم نشان داده است و تجاوزرا توجیه کرده است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
درود بر اصغر فرهادی، انوشه انصاری و پروفسور نادری گرامی... مبارک ملت ایران باد
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
نویسنده مطلب خیلی ذوق مرگ شده.داداش این جایزه رو به هرکی فیلم ضد ایرانی بسازه میدن مثل فیلم آرگو.تازه عجیبه که زن دونالد ترامپ نیومد جایزه بده.خخخ
اگر راست میگی منتشر کن نظر منو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
خیلی احساسی شدید .لطفا یه کم احساسات رو کمتر کنید
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
نامش بلند آنکه نام کشور ایران را در عرصه فرهتگ برافراشت.
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
خدا کشتی آنجا که خواهد برد ، اگر ناخدا جامه بر تن درد
پویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
بی ادبانه است که عکس را سانسور میکنید،
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
حسود هرگز نیاسود. فراستی و افخمی دارن دق میکنند از حسادت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
اون کاربری که میگه ناسیونالیستی و نژاد پرستی یکیه اصلن معنی ناسیونالیستی رو میدونه؟؟؟؟؟؟؟
میهن پرستی و ملی گرایی و حب وطن دقیقا مخالف نژاد پرستیه
اگه هر ایرانی عاشق ملیتش باشه که دایل نداره بقیه ملتها رو خوار بدونه!!!!
کی ملت خفته و بخواب زده ایران میخوان بیدار شن!!!!
تبریک به اصغر فرهادی و هر ادم خیرخواه ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
تابناك چرا نظرهاي بين ساعت 8 تا 10 ديروز رو درج نكردي؟ نظر من اونجا بود.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
از صدا و سيما و عده ای غير ايرانی که افتخارات ايران و ايرانی رو سانسور ميکنند و حتی يک تبريک هم نمیگن انتظار ديگه ای نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
قلاده های طلا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۱
((به گزارش کافه سینما، بهروز افخمی مجری برنامه هفت در ابتدای این برنامه درباره معرفی نماینده سینمای ایران به اسکار، با ابراز تاسف نسبت به حذف "ابد و یک روز" گفت: «هرکدام از 8 گزینه دیگر، بهتر از فروشنده هستند. چرا که فیلم فرهادی، فیلم بسیار بدی است» افخمی همچنین گفت: « منتقدین خارجی نیز نظر خوبی به این فیلم ندارند ))
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
ناشناس
|
Canada
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۱
بی حجاب ها به ماه میروند پاپیون به گردن ها سیاره مریخ را فتح میکنند و آنوقت توی ایران بعضی ها حجاب دارند و بچه خود را امریکا میفرستند و توی ایران روی پرچم امریکا راه میروند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۱
صداسیما این موفقیت رو پوشش نداد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۱
این اصغر فرهادی و فیلم او نسیت که جایزه اشکار میگیره . این فقر و بدبختی زندگی ایرانی هاست که نمونه آن را جایی کسی ندیده و این تصویر است که جایزه اسکار میگیره. فرهادی هم یاد گرفته بدبختی های ایرانی را به تصویر میکشه و به عنوان ندیده های تاریخ میبره جایزه میگیره ..
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۲
درود به شرفت آقاي فرهادي و تشكر إز آقاي شهاب حسيني و خانم ترانه عليدوستي سينماي ايران و جهان به شما افتخار ميكنه وخسته نباشيد به تمام عوامل فيلم فروشنده فيلم خيلي زيبايي درست كرديد به اميد مو فقيت روز افزون شما در تمام عرصه ها جهاني و اسكار هاي بيشتر واقعا دل مردم شاد كرديد وبه اميد سربلندي و موفقيت تمام هموطنانم در تمام عرصه هاي جهاني و ذلت دشمنان ايران و إيراني
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۲
سانسور کردنتان بسیار بسیار مسخره است.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
علائم کرونا دونالد ترامپ کریم‌ اکبری‌ مبارکه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 جو بایدن زلزله ازمیر