پرواز شرکت هواپیمایی کیش ایر که قرار بود ساعت 11 صبح از فرودگاه بندرعباس به مشهد پرواز کند پس از هفت ساعت باطل شد.
کد خبر: ۶۶۸۸۴۱
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۱ 18 February 2017
پرواز شرکت هواپیمایی کیش ایر که قرار بود ساعت 11 صبح از فرودگاه بندرعباس به مشهد پرواز کند پس از هفت ساعت باطل شد.

یکی از مسافران این پرواز در گفت و گو با ایسنا، افزود: از ساعت 8 صبح در فرودگاه بندرعباس حاضر شدیم که به یکباره مسئولین از اعلام تأخیر در این پرواز سخن گفتند.

وی با بیان اینکه پس از چند ساعت که مسافران خواستار پیگیری موضوع تأخیر شدند با بی اعتنایی مسئولین شرکت کیش ایر مواجه شدند، خاطرنشان کرد: مسئولین فرودگاه بندرعباس این مشکل را به شرکت مذکور مرتبط می دانستند و مدیرعامل شرکت کیش ایر در فرودگاه بندرعباس هم جوابگو نبود.

این مسافر با اشاره به اینکه پس از پیگیری های بسیار مسئولین شرکت هواپیمایی کیش ایر با برخورد نامناسب پاسخگو شدند، تصریح کرد: این شخص علاوه بر برخورد نامناسب و استفاده از الفاظ ناپسند به هیچ عنوان جوابگو نبود و تنها مشکل فرودگاه مشهد را دلیل این تأخیر اعلام کرد.

وی با بیان اینکه پس از پیگیری ها در تماسی تلفنی به باز بودن فرودگاه مشهد پی بردیم، اضافه کرد: ظاهرا پرواز کیش ایر به دلیل نقص فنی به جای بندرعباس در کیش فرود می آید و همین نقص فنی که از سوی شرکت مذکور اعلام نمی شد دلیل تأخیر بود.

این مسافر با اشاره به اینکه در طول این مدت شرکت کیش ایر نه تنها پذیرایی از مسافران انجام نداد بلکه مبلغ بلیط را استرداد نداد، اضافه کرد: مجبور شدیم برای آنکه شب را در خیابان سپری نکنیم با هزینه شخصی و نه هزینه شرکت هواپیمایی سوار بر اتوبوس شده و راهی مشهد شویم.

 پیگیری های خبرنگار ایسنا برای اطلاع از برخورد شرکت هواپیمایی کیش ایر در بندرعباس و علت باطل شدن این پرواز بی نتیجه ماند و با عدم پاسخگویی مسئولین این شرکت مواجه شدیم.
 
پاسخ مدیریت روابط عمومی کیش ایر به لغو پرواز بندرعباس ـ مشهد

 بازگشت به درج خبر تحت عنوان پرواز بندرعباس – مشهد باطل شد / گلایه مسافرین از برخورد نامناسب مسئولین کیش ایر، خواهشمند است دستور فرمایید مطابق قانون مطبوعات نسبت به درج جوابیه مدیریت روابط عمومی کیش ایر اقدام لازم و عاجل معمول گردد.

1- پرواز مسیر بندرعباس به مشهد مورخ 30 /11/ 95 بر اساس خبر درج شده می بایست ساعت 11 انجام پذیرد لذا حضور مسافر محترم پرواز در ساعت 8 صبح در فرودگاه بندرعباس جای سوال می باشد. درصورتیکه بر اساس شرایط قید شده در بلیط مسافرین پرواز حضور مسافرین در پروازهای داخلی 2 ساعت قبل از انجام پرواز بوده و کانترهای پذیرش نیز نیم ساعت قبل از پرواز بسته خواهند شد.

2- پروازهای فرودگاه مشهد در مورخ مذکور به لحاظ شرایط جوی و بسته بودن باند فرودگاه محلی، با تأخیرات 7 ساعت به بالا انجام گردید و این شرایط قابل پیش بینی جهت تعیین وضعیت پروازهای بعدی نبود لذا پس از دو ساعت و نیم، در ساعت 30 :13 دقیقه بعد از قطعی شدن بسته بودن باند فرودگاه مشهد مقدس، مراتب ابطال پرواز بندرعباس – مشهد از طریق اطلاعات پرواز فرودگاه بندرعباس به کلیه مسافرین اطلاع رسانی گردید .

3- از 95 مسافر این پرواز 16 نفر از مسافرین به صورت گروهی بودند و تنها این 16 نفر حاضر به ابطال بلیط خود نشدند و 79 مسافر نسبت به مراجعه به کانتر کیش ایر و باطل شدن بلیط خود اقدام نموده و فرودگاه را ترک کردند .

4- 16 مسافر قید شده طی حضور در دفتر رئیس ایستگاه بندرعباس اصرار بر برقراری پرواز توسط کیش ایر نمودند که نهایتاً با مداخله پلیس فرودگاه بندرعباس ، این فرودگاه را ترک نمودند .

5- و النهایه مشخص نمودن شماره تماسهای گرفته شده توسط خبرنگار خبرگزاری ایسنا جهت بررسی علت برخورد کیش ایر موجب امتنان خواهد بود چرا که بر اساس پیگیری های بعمل آمده هیچ گونه تماسی از طریق خبرنگاران خبرگزاری ایسنا با مسئولین ذیربط در کیش ایر برقرار نگردیده است .
 
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار