2489بازدید
مسعود سلطانى فر به همراه معاونین خود با مدیر شبکه سه و رییس شوراى تخصصى صدا وسیما و مدیران کل بخش هاى مختلف خبرى و تولید سازمان صدا وسیما دیدار کرد.
کد خبر: ۶۶۷۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰ 15 February 2017
مسعود سلطانى فر به همراه معاونین خود با مدیر شبکه سه و رییس شوراى تخصصى صدا وسیما و مدیران کل بخش هاى مختلف خبرى و تولید سازمان صدا وسیما دیدار کرد.
 
به گزارش تاناک ورزشی و به نقل از پایگاه خبرى وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانى فر با تشکر از نگاه دقیق و کارشناسى حوزه هاى مرتبط با ورزش در سازمان صداو سیما گفت: رویکرد مهم رسانه ملى در تقویت وحدت ملى ، انسجام ملى و طرح مناسب و کارشناسانه نقدها بدور از هیاهو و جنجال ، کمک بزرگى به مدیران و مسئولان ورزش کشور است.
 
سلطانى فر با اشاره به مخاطبان زیاد ورزش در شبکه هاى مختلف سازمان صدا وسیما گفت : در دیدارى که چندى پیش با آقاى على عسگر رییس سازمان صدا وسیما داشتم پیشنهاد راه اندازى دومین شبکه تلویزیونى ورزش را براى پوشش اخبار و مسابقات رشته هاى پایه و پر مدال دادم و به عنوان دستگاه متولى ورزش کشور آمادگى همراهى و حمایت از این موضوع را داریم.
 
وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگرى از سخنان خود به موضوع حق پخش تلویزیونى اشاره کرد و گفت: نگاه من به این مسئله مهم براى فوتبال ، برد - برد است و در این مورد با رییس سازمان مفصل صحبت کرده ایم و امیدوارم بزودی به راهکارى موثر دست پیدا کنیم.
 
سلطانى فر در ادامه این نشست با بیان نظر مقام معظم رهبرى درباره ایجاد آرامش و امید و حفظ روحیه و شور انقلابى در برنامه هاى صدا وسیما گفت : در برنامه هاى صدا وسیما هر مسئله اى که موجب ایجاد غم ، عصبیت ، ناراحتى و در نهایت یاس و نا امیدى و سرخوردگى بخصوص براى جوانان شود باید پرهیز کنیم چرا آینده ایران عزیز بسیار روشن و پر امید است.
 
وزیر ورزش با استقبال از بیان انتقاد صحیح ، عالمانه و به موقع در صدا وسیما گفت : همه مدیران و مسئولان ورزشى موظف به پاسخگویى در حیطه اختیارات و وظائف خود هستند و باید پاسخى منطقى به انتظارات و خواسته هاى مردم داد.
 
سلطانى فر به دغدغه هاى فرهنگى خود براى ورزش نیز پرداخت و گفت : فرهنگ و اصلاح مشکلات فرهنگى در ورزش یک عزم همگانى را طلب مى کند و سهم رسانه ملى در ترویج و تبلیغ مولفه هاى فرهنگى و نقش ارشادى - تربیتى این رسانه بسیار مهم است.
 
در ادامه این جلسه پور محمدى رییس شوراى تخصصى ورزش صدا وسیما با تقدیر از تلاش هاى وزیر ورزش و جوانان گفت: آثار خوب مدیریتى حضور شما در این مدت  دیده مى شود و با انتخاب معاونان متخصص و آشنا به ورزش ، کمک بزرگى به هدایت ورزش کشور کردید.
 
وی ادامه داد: صدا وسیما یک دستگاه حاکمیتى است و در تمام زمینه ها پشتیبان نظام و مسئولان آن است و تلاش دارد با انعکاس خواسته هاى مردم و مخاطبان ، اعتماد به مدیران و خدمات آنها بیشتر شود.
 
در ادامه این نشست معاونین وزارتخانه داورزنى، احمدى، شعبانى بهار و خانم محمدیان و مدیران کل و مسئولان شبکه هاى مختلف معاونت هاى سیما، استانها، برون مرزى و سیاسى به بیان دیدگاه هاى خود پرداختند.
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: