کد خبر: ۶۶۷۲۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹ 14 February 2017
نتایج پیش بینی کیفیت هوای تهران بر برقراری شرایط کیفی سالم در روز جاری (سه شنبه 26 بهمن) دلالت می کند و انتظار می رود تا روز چهارشنبه شرایط کیفی مطلوب همچنان تداوم داشته باشد.

به گزارش ایسنا، پیش بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از کاهش میزان ناپایداری جوی در روز جاری (سه شنبه 26 بهمن) نسبت به روزهای پیشین بوده و تنها در برخی ساعات وزش باد مؤثر (بزرگی بین 3 تا 5 متر بر ثانیه) انتظار می رود.

بر اساس این گزارش، به تدریج با افزایش میزان ناپایداری جوی از بعدازظهر روز چهارشنبه 27 بهمن، بر سرعت باد افزوده شده و در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید ( با بزرگی بین 5 تا 8 متر بر ثانیه) و در برخی ساعات شبانگاه بارش پراکنده پیش بینی می شود.

با تداوم شرایط جوی نسبتا ناپایدار در روز پنجشنبه، کماکان در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و بارش پراکنده انتظار می رود. همچنین دما طی دو روز آینده به طور نسبی افزایش می یابد.

نتایج پیش بینی کیفیت هوا بر برقراری شرایط کیفی سالم در روز جاری (سه شنبه) دلالت می کند و انتظار می رود تا روز چهارشنبه شرایط کیفی مطلوب همچنان تداوم داشته باشد.

بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفی هوا در 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز 83 و در شرایط سالم بوده است.
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: