3808بازدید
نشست خبری
در هفته گذشته فشار سختی را تحمل کردیم. تیم سختی برابر ما بود و افتخار می کنیم که بچه های ما جانانه جنگیدند و به همه نشان دادند که تفاوت اصل فوتبال چیست و فوتبال ربطی به مسائل مالی ندارد.
کد خبر: ۶۶۴۹۱۹
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۹ 07 February 2017
سرمربی تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری پس از دیدار با السد درباره این دیدار صحبت کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با السد درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:
 
به همه تبریک می گویم
از معدود نشست هایی است که می توانم به همه حاضران تبریک بگویم. این برد حاصل دست رنج همه بود. همه خبرنگاران و اصحاب رسانه به ما کمک کردند. به فوتبال ایران و هواداران تبریک می گویم. امروز فهمیدم هواداران اگر بخواهند در ورزشگاه حاضر شوند، 100 هزار نفر همیشه پر است. به کسانی که ما را دعا کردند خسته نباشید می گویم. از ابتدای بازی یک پارچه در جیبم بود که از لحاظ فیزیکی قیمت نداشت اما زمانی که بالای سر ما می رود خیلی سنگین است. این پارچه پرچم کشور ایران بود که در دست ما سنگین بود و باید برای آن در فضای سخت می جنگیدیم.
 
فشار تحمل کردیم
در هفته گذشته فشار سختی را تحمل کردیم. تیم سختی برابر ما بود و افتخار می کنیم که بچه های ما جانانه جنگیدند و به همه نشان دادند که تفاوت اصل فوتبال چیست و فوتبال ربطی به مسائل مالی ندارد. افتخار می کنم در کنار شما هستم و به بازیکنانم خسته نباشید می گویم. می دانستیم چه زمانی باید حمله کنیم و رحمتی در وقت اضافه کم کار ترین بازیکن زمین بود. لحظه به لحظه به آن ها فشار آوردیم. تلاش کردیم 15 دقیقه نیمه اول، 5 دقیقه  آخر نیمه اول و در دیگر موارد حمله کنیم. تفاوت بازی فقط ژاوی بود. امروز فهمیدم شیر اگر پیر باشد همیشه شیر است. امروز فهمیدم که کاپیتان بارسلونا در 37 سالگی می تواند تفاوت را ایجاد کند اما خوشحالم که بچه ها خوب او را مهار کردند.
 
خدا به ما نگاه ویژه داشت
نگران نورافکن و حق دوست بودم که در مجموع از ژاوی 1 سال بزرگتر بودند اما فراتر از انتظار ظاهر شدند. در یکی دو صحنه السد می توانست دردسر ساز شود و این برد نوش جان هواداران فوتبال ایران. فاصله خوشبختی تا آسیب یک لحظه بود. رحمتی توپ را گرفت و هواداران غرق شادی ورزشگاه را ترک کردند و البته امکان باخت نیز بود. خدا نگاه ویژه به هواداران داشت.
 
مصدومیت وریا ناراحتم کرد
با یک تیم بسیار خوب در غرب آسیا یعنی السد که دو قهرمانی آسیا دارد بازی کردیم. برخورد دو قدرت غرب آسیا بود و ما اعتبار فوتبال ایران در آسیا هستیم. در مرحله گروهی نیز تیم های سختی پیش روی ما هستند. الاهلی نایب قهرمان آسیا و لوکوموتیو نیز قهرمان ازبکستان است. همچنین التعاون نیز تیمی است که از لحاظ اسمی ناشناخته است. 
باید با همین بضاعت به مصاف آنها برویم و البته تیم ما در مسیر پیشرفت است. توکل ما بر خدا است و فقط یک چیزی را یاد گرفتم و آن این است که باید با تلاش، تلاش و ریاضت پیشرفت کنیم و هیچ سلاح دیگری نداریم. این تیم جوان بازی به بازی بهتر می شود. تنها ناراحتی ما مصدومیت وریا غفوری است و دلیل آن نیز زمین تمرین است. برای استقلال فقط یک زمین تمرین می خواهم. تلاشمان را بیشتر می کنیم و خوشحالم که 4 نماینده در آسیا داریم. حضور استقلال و پرسپولیس در آسیا هواداران را خوشحال می کند. هر 4 تیم زیر یک پرچم هستیم و رنگها تعریف ندارد و همه باید مردم را خوشحال کنیم.
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: