دی ماه امسال تولید خودروهای سواری در بیشتر سواری‌سازان داخلی با افزایش همراه بوده است.
کد خبر: ۶۶۴۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱ 07 February 2017
دی ماه امسال تولید خودروهای سواری در بیشتر سواری‌سازان داخلی با افزایش همراه بوده است.

به گزارش ایسنا، دی ماه امسال تولید انواع سواری در گروه صنعتی ایران خودرو با افزایش ۲۲.۱ درصدی همراه بوده و از ۵۲ هزار و ۱۸۹ دستگاه در دی ماه سال گذشته به ۶۳ هزار و ۷۰۸ دستگاه افزایش یافت.

در این مدت تولید انواع سواری در گروه خودروسازی سایپا به عنوان رقیب ایران خودرو نیز ۶۳.۹ درصد افزایش یافته و از ۳۳ هزار و ۳۲۱ دستگاه در دی ماه ۱۳۹۴ به ۵۴ هزار و ۶۰۴ دستگاه رسید.

دی ماه امسال تولید انواع سواری در خودروسازی مدیران نیز افزایش یافته و با رشد ۹۴.۲ درصدی از ۳۲۱۶ دستگاه در دی ماه سال گذشته به ۶۲۴۴ دستگاه افزایش یافت.

تولید انواع سواری در گروه بهمن نیز با افزایش ۳۳۲.۵ درصدی همراه بوده و از ۸۰ دستگاه در دی ماه سال گذشته به ۳۴۶ دستگاه رسید.

در این مدت تولید این محصولات در کرمان موتور هم ۱۵۳.۳ درصد افزایش یافته و از ۱۹۳۲ دستگاه در دی ماه ۱۳۹۴ به ۴۸۹۴ دستگاه افزایش یافت.

برخلاف این شرکت‌ها اما تولید انواع سواری در دو شرکت داخلی با کاهش همراه بوده است. تولید این محصولات در خودروسازی راین با کاهش ۴۰.۳ درصدی همراه بوده و از ۴۱۹ دستگاه در دی ماه سال گذشته به ۲۵۰ دستگاه کاهش یافت.

دی ماه امسال تولید انواع سواری در شرکت سازه‌های خودرو دیار نیز به طور کامل متوقف شده و از شش دستگاه در دی ماه ۱۳۹۴ به صفر رسید.
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: