1876بازدید
جای تاسف دارد که رشته زورخانه ای که قرار است نمایشگر فرهنگ پهلوانی، گذشت و بزرگواری باشد به صحنه ای برای شکایت و دادگاه کشی در ورزش ایران و حتی بین الملل تبدیل شده است.
کد خبر: ۶۶۳۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۹ 05 February 2017
امیر حسینی رئیس فدراسیون ورزش‌های کارگری که سابقه دبیرکلی فدراسیون زورخانه ای را داشت، با شکایت محسن مهرعلیزاده رییس این نهاد بازداشت شد!

به گزارش تابناک ورزشی، امیر حسینی رئیس فدراسیون ورزش‌های کارگری که در فدراسیون بین‌المللی زورخانه‌ای با محسن مهرعلیزاده به مشکل خورده بود، با شکایت وی به دلیل تشویش اذهان عمومی در دادگاه به 6 ماه حبس محکوم شد.

امروز این حکم به اجرا نزدیک شد و امیر حسینی که قرار بود در مراسم تجدید میثاق جامعه ورزش با آرمان‌های امام خمینی (ره) شرکت کند از رفتن بازماند و روانه دادگاه شد.

جای تاسف دارد که رشته زورخانه ای که قرار است نمایشگر فرهنگ پهلوانی، گذشت و بزرگواری باشد به صحنه ای برای شکایت و دادگاه کشی در ورزش ایران و حتی بین الملل تبدیل شده است.

امیر حسینی که جزو هیات موسسین فدراسیون بین‌المللی زورخانه‌ای بود و دبیرکلی این فدراسیون را برعهده داشت، چندی پیش پس از مشکلاتی که با مهرعلیزاده، رئیس فدراسیون داشت از این فدراسیون جدا شد و پس از شکایت محسن مهرعلیزاده از حسینی به دلیل تشویش اذهان عمومی، امیر حسینی در دادگاه به 6 ماه حبس محکوم شد.

طی هفته های گذشته بسیاری از چهره های ورزشی - سیاسی و رسانه ای تلاش فراوانی برای منصرف کردن محسن مهرعلیزاده از پیگیری این شكايت صورت داده بودند. سیدامیرحسینی از چهره های موثر و فرهنگی ورزش کشور محسوب می شود که طی ۳ دهه گذشته مسئولیت های متعددی را در ورزش ایران بر عهده داشت. او هفته گذشته با رای مجمع، به ریاست فدراسیون ورزش های کارگری انتخاب شده است.

شکایت رییس و حبس دبیرکل در رشته پهلوانی!
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: