1094بازدید
عضو هیئت‌ موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: تا اینجایی که جبهه مردمی نیروهای انقلاب شکل گرفته، استقبال خوبی صورت گرفته است.
کد خبر: ۶۶۲۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۶ 01 February 2017
به گزارش تسنیم، یحیی آل‌اسحاق عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه 13 بهمن) در اولین نشست مجمع اصناف این جبهه در تهران، گفت: امروز یکی از مقاطع حساس در جمهوری اسلامی است و دلیلش این است که انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام‌خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدای انقلاب و حضور مردم در صحنه، در صحنه جهانی حضور پیدا کرده و نقاط قوت زیادی پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی نقطه امیدی برای مستضعفان جهان و تحولی در منطقه و جهان ایجاد کرده، ادامه داد: علیرغم موفقیت‌هایی که داشته‌ایم، اما در برخی حوزه‌ها مثل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی از اهداف انقلاب کمی فاصله گرفته‌ایم.


عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه در حوزه اقتصادی نگرانی‌ها و مشکلاتی در کشور وجود دارد، افزود: رکود، بیکاری، معیشت مردم، فساد، نظام بانکی، محیط زیست و صندوق بازنشستگی از جمله مشکلات در حوزه اقتصاد کشور است. با وجود این نگرانی‌ها از یک سال گذشته نیروهای دلسوز انقلاب دور یکدیگر جمع شده و جبهه مردمی نیروهای انقلاب را شکل دادند.

وی با اشاره به تهدیدات خارجی جمهوری اسلامی ایران، گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران با هر ادبیاتی که وارد می‌شوند به دنبال نابود کردن آن هستند. به طور مثال در چند روز گذشته ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا اعلام کرد هر آنچه که اوباما رئیس جمهور سابق تصویب کرده او اجرا می‌کند.

عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، با اعلام اینکه دشمنان برای مبارزه با ایران ستاد جنگ اقتصادی راه انداخته‌اند، تصریح کرد: در چند سال گذشته برای حل مشکلات اقتصادی بیشتر نگاه به خارج بوده تا درون که می‌توان گفت این نگاه 70 به 30 بوده است لذا با تهدیدهای بزرگی از جانب خارج و داخل مواجه هستیم که با پوست و استخوان لمس می‌کنیم.

وی با بیان اینکه در این فضا جمعی از دلسوزان نظام دور هم جمع شده و کار مطالعاتی انجام داده‌اند، گفت: در این مطالعه مشخص شد که در کجاها موفق بوده‌ایم و چرا و در کجاها ناموفق بوده‌ایم که دلایلی برای آن احصاء شد.

عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، ادامه داد: در مقاطعی که بر اساس آموزه‌های انقلابی، روش‌ها و ارزش‌های انقلابی، تبعیت از رهنمودهای امام و رهبری عمل کرده‌ایم و آنجایی که مردم حضور داشته‌اند موفق بوده‌ایم. آنجایی که مسئولانی را به کار گرفته‌ایم که دو شاخصه مثلث بودن به دانش کافی و دین باور و انقلاب باور را داشته‌اند نیز در کارها موفق بوده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه در آنجایی که این شاخصه‌ها رعایت نشده است ناموفق بوده‌ایم، ادامه داد: پس از این مطالعات به این نتیجه رسیدیم که باید به آرمانهای اولیه انقلاب بازگردیم.

عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: با توجه به نیروهای انقلابی که در کشور داریم می‌توانیم راه درست را در پیش بگیریم چون یکی از زایش‌های انقلاب پرورش انسان‌های مدیر، دین‌باور و انقلاب‌باور است. اگر بتوانیم یک سامانه‌ای ایجاد کنیم که بتواند نیروهای انقلاب را در خودش جای بدهد و آنها وحدت نظری عملی داشته باشند و مجتهد به ذات نشوند شرایط به‌گونه‌ای است که می‌توانیم موفق شویم.

وی ادامه داد: اگر چه مشکلات فراوان است و نارسایی‌ها زیاد است و اشتباهاتی در مسیر انقلاب وجود داشته است این مسیر قابل جبران است و برای طی کردن آن باید دور هم جمع شویم.

عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه شکل‌گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب برای انتخابات نبوده است، اظهار کرد: موضوع اصل انقلاب است و اگر نیروهای انقلابی با الزامات آن به صحنه نیایند قطعا خطر جدی‌تر می‌شود.

آل‌اسحاق با تاکید بر اینکه نمی‌توان در برابر تهدیدات ساکت بود، گفت: الان وقت گلایه نیست و باید دور هم جمع شویم تا این تهدیدات را از بین ببریم و میراث موجود را حفظ کنیم.!
منبع: تسنیم
برچسب ها
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: