1214بازدید
دستجردی خبر داد:
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بابیان اینکه 30 درصد شرکت‌کنندگان در مجمع باید خانم‌ها باشند، گفت: همه اقشار موظف شدند حداقل 30 در صد معرفی‌شدگان آن‌ها خانم‌ها باشند، البته به‌جز قشر زنان که 50 نفر را معرفی خواهیم کرد.
کد خبر: ۶۶۲۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰ 31 January 2017
به گزارش فارس، مرضیه وحید دستجردی سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بابیان اینکه 30 درصد شرکت‌کنندگان در مجمع باید خانم‌ها باشند، اظهار داشت: بنابراین همه اقشار موظف شدند حداقل 30 در صد معرفی‌شدگان آن‌ها خانم‌ها باشند، البته به‌جز قشر زنان که 50 نفر را معرفی خواهیم کرد.

دستجردی درباره اینکه چه برنامه‌ای برای حضور جدی‌تر زنان در عرصه سیاسی و قدرت دارید، گفت: بالاخره همین‌که سخنگوی جبهه خانم است و همین‌که قرار شده است 30 درصد مجمع عمومی خانم‌ها باشد، ان‌شالله در همه برنامه‌های آتی نیز از انتخابات تا سایر برنامه‌ها که قرار است جبهه مردمی شرکت کند، این نسبت رعایت خواهد شد.

مجمع عمومی ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی روز پنجشنبه 14 بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

همچنین پیش از این نیز سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به برگزاری اجتماع دوهزارنفری با عنوان مجمع عمومی ملی، گفته بود: انتخاب نامزد جبهه مردمی از پایین به بالا صورت می‌گیرد؛ در این فرآیند برخی افراد خودشان اعلام کاندیداتوری می‌کنند و برخی افراد نیز از سوی مجمع عمومی جبهه معرفی خواهند شد.

وی بر همین اساس و در تشریح این موضوع نیز تصریح کرده بود: کمیته‌های تخصصی با مدیریت شورای مرکزی که متشکل از هیئت مؤسس و 10 نفر انتخاب‌شده مجمع عمومی است، بر روی شاخصه‌ها و انطباق آن بر روی کاندیداها اعلام نظر می‌‌کنند و نظرات به استحضار مجمع عمومی ملی نیز خواهد رسید.
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: