1157بازدید
نامزد پیشنهادی حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم با بیان اینکه موتلفه اسلامی تصمیم گرفته است وارد صحنه انتخابات شود و تا پایان بایستد گفت: اعتقاد داریم دیگر نمی‌توان ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی را بدون مدافع رها کرد.
کد خبر: ۶۶۲۱۰۱
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۹ 31 January 2017
به گزارش ایسنا، سید مصطفی میرسلیم در همایش کانون اعضا و طرفداران حزب موتلفه اسلامی استان تهران اظهار کرد: ما نمی‌توانیم نسبت به حفظ میراث امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی و حل معضلات کنونی کشور که دل مؤمنان به ویژه رهبر معظم انقلاب را به رنج آورده است، بی‌توجه باشیم. ما در موتلفه اسلامی با اعتقادی راسخ می‌گوییم به نحوه اداره کشور آشنایی لازم را داریم  یعنی می‌دانیم چگونه باید از نعمت‌هایی که خداوند به ما عطا فرموده است، بهره ببریم تا کشور به پیشرفتی خداپسندانه و با دوام برسد. حتی امروز رهبر معظم انقلاب به عده‌ای ماموریت داده‌اند تا شیوه تحقق پیشرفت کشور را مطابق معیارهای اسلامی بررسی کنند.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی یکی از نعمت‌های خداوند را به کشورمان نسل جوان ایران اسلامی دانست و گفت:  ما نمی‌توانیم نسبت به حفظ میراث امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی و حل معضلات کنونی کشور که دل مؤمنان بویژه رهبر معظم انقلاب را به رنج آورده است، بی‌توجه باشیم. جوانان ما سرآمد جوانان سایر کشورها هستند. امروز جوانان ایرانی در هر نقطه‌ای از دنیا دست به هر کار ارزشمندی زده‌اند، موفقیت‌های چشمگیری بدست آورده و افتخار آفریده‌اند.

میرسلیم در ادامه با تاکید بر اینکه ما نمی‌توانیم کاری مثبت برای کشورمان انجام دهیم مگر اینکه برمبنای آینده‌نگری باشد، تصریح کرد: تصمیم موتلفه اسلامی برای ورود به عرصه انتخابات براساس آینده نگری بوده است. آینده‌نگری متفاوت از خیال‌بافی است و بدان معناست که بدانیم ما در گذشته در چه وضعی به سر می‌بردیم و امروز به چه موفقیت‌هایی رسیده‌ایم تا بتوانیم بر مبنای  روند آن توفیقات، در آینده برای حل تمام مشکلات کشور و رسیدن به پیشرفت برنامه‌ریزی کنیم.

وی افزود: متاسفانه ما امروز در کشور گرفتار برخی انحرافات همچون پدیده اختلاس‌، مفاسد اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی شده‌ایم که به هیچ وجه برازنده نظام اسلامی نیست. باید از خودمان بپرسیم که چرا به گوهر ناب انقلاب اسلامی که ملت ایران به وسیله آن به پیروزی‌های بزرگی در مقاطع مختلفی همچون هشت سال جنگ تحمیلی رسید، بی‌توجهی کرده‌ایم؟ آیا ما باید نسبت به مسائلی که در کشور انقلابی ایران رخ می‌دهد بی‌توجه باشیم و به راحتی از کنار آنها عبور کنیم؟

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با اشاره به رویکرد آمریکایی‌ها نسبت به انقلاب اسلامی گفت: آمریکایی‌ها پس از پیروزی انقلاب و حوادثی همچون حادثه طبس که منجر به شکست عملیات نظامی‌شان علیه ملت ایران شد، کینه انقلاب را به دل گرفتند. آنها نمی‌توانند حقیقت موجود در انقلاب اسلامی را بفهمند چراکه در قاموس فکری و اعتقادی‌شان تنها دنیاطلبی  و استکبار جای گرفته است.

وی ادامه داد: آمریکایی‌های فکر می‌کنند با اعمال تحریم‌ها می‌توانند بین ما و آرمان‌هایمان فاصله بیندازند؛ درصورتیکه در دوران جنگ تحمیلی تحریم‌های سخت‌تری علیه ما بکار بستند ولی کشور با سیاست‌های خودکفایی بر بسیاری از مشکلات فائق آمد. اگر دست خداوند پشتیبان ما باشد، تحریم‌ها و تهدیدها مشکل جدیدی برای ما ایجاد نخواهد کرد به شرط اینکه همواره بر ایمان خود استوار و ثابت قدم بمانیم و سپس برمبنای آینده‌نگری و پشتکار، معضلاتمان را برطرف کنیم.

میرسلیم در پایان با بیان اینکه آینده‌نگری در سایر کشورهای دنیا نیز مطرح است، خاطرنشان کرد: ما در آینده نگری از چشم‌اندازهای بیست ساله و ۵۰ ساله جلوتریم چراکه آینده‌نگری ما از جنس آمریکایی‌ و ژاپنی نیست بلکه تا ظهور امام زمان(عج) و در نهایت سرای قیامت را دربر می‌گیرد. این شکل از آینده نگری را دشمنان ما نمی‌فهمند و معنای آن را نمی‌دانند و هیچ کشور دیگری  نیز  از آن برخوردار نیست.
منبع: ایسنا
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: