4475بازدید
در گفت و گو با «تابناک»؛
در جامعه‌ای که ما زندگی می‌کنیم، افراد بسیاری برای حضور در انتخابات نامزد و کاندیدا می‌شوند که شرایط تصدی این سمت را ندارند. از این روی، در این مقاطع بدون شک افرادی چون بنده نباید کوتاهی کنیم.
کد خبر: ۶۶۱۷۱۱
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰ 30 January 2017
نایب رئیس اول مجلس که در برخی گمانه زنی ها به عنوان کاندیدای احتمالی این طیف در انتخابات پیش رو مطرح شده است، گفت: فعلا بنایی برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 96 ندارم.

«مسعود پزشکیان» در گفت و گو با خبرنگار «تابناک» درباره پیشنهاد اصلاح‌طلبان مبنی بر اینکه یک نفر را در کنار روحانی برای انتخابات ریاست‌جمهوری معرفی کنند تا بتواند در مناظره‌های انتخاباتی همراه روحانی باشد، اظهار کرد: درباره این موضوع بنده به شخص اطلاعی ندارم و باید درباره این مورد از خود اصلاح‌طلبان بپرسید.

وی افزود: بدون شک، اگر اصلاح‌طلبان استراتژی و روشی را در نظر می‌گیرند، بدون پشتوانه فکری نیست و در پس آن اندیشه و تفکری قرار دارد.

نایب رئیس مجلس درباره حضور خود در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 96 به عنوان نامزد، تأکید کرد: آینده زمانی است که هنو اتفاق نیفتاده؛ از این روی، بنده نمی‌توانم درباره آینده پیش‌بینی کنم.

وی ادامه داد: در روند فعلی بنده بنا ندارم در انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا کنم، ولی شاید در آینده در انتخابات شرکت کنم.

پزشکیان تصریح کرد: در جامعه‌ای که ما زندگی می‌کنیم، افراد بسیاری برای حضور در انتخابات نامزد و کاندیدا می‌شوند که شرایط تصدی این سمت را ندارند. از این روی، در این مقاطع بدون شک افرادی چون بنده نباید کوتاهی کنیم.

این عضو کابینه اصلاحات در پاسخ به اینکه یعنی بنای شما کاندیداتوری در صورت کاندیدا شدن افراد خاص است، خاطرنشان کرد: هنوز هیچ چیز درباره حضور بنده در انتخابات آینده معلوم نیست.
برچسب ها
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: