1088بازدید
معاون سیاسی وزیر کشور:
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: به اعتقاد بنده آقای رحمانی‌فضلی از وفادارترین وزیران دولت یازدهم است و خود شاهدم که وزیر کشور، چگونه دلسوزانه به کشور خدمت می‌کند.
کد خبر: ۶۶۱۶۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶ 30 January 2017
به گزارش ایلنا، احمدی در نخستین نشست مشترک مدیران کل حوزه و روابط عمومی استانداری ها و سازمانهای تابعه وزارت کشور که در وزارت کشور برگزار شد، افزود: به آقای روحانی عرض کردم که با وجود خدمت رسانی دلسوزانه همه وزرا، باید جایگاه وزارت کشور هر چه بیشتر تقویت شود تا وزیر کشور بتواند هر چه بهتر نقش آفرینی کند.

رییس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه مجری بیطرف انتخاباتی قانونی هستیم، اظهار کرد: هرگز در حمایت از یک کاندیدای خاص گام برنخواهیم داشت و البته در چارچوب قانون،‌ برای ارتقای نشاط سیاسی و افزایش مشارکت مردم تلاش می کنیم .

وی تاکید کرد: در هیچ کجای بدنه وزارت کشور نباید به نفع کاندیدایی خاص اقدام شود و اهتمام کافی برای اطمینان از تحقق این اصل وجود دارد.

احمدی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه رای مردم حق الناس است، افزود: بدون کوچکترین تردیدی؛ برای دنیای دیگران، عاقبت خود را خراب نخواهیم کرد.

معاون سیاسی وزیر کشور همچنین با تاکید بر این که باید خدمات دولت یازدهم برای مردم شفاف شود؛ اظهار کرد: بازگو کردن خدمات دولت یازدهم به منزله تبلیغ سیاسی برای دولت فعلی نیست؛‌ بلکه لازم است مردم از عملکرد دولت آگاه باشند.

معاون سیاسی وزیر کشور از مدیران کل روابط عمومی استاندارهای سراسر کشور خواست در چارچوب وظایف و تکالیف قانونی؛ برای بیان عملکرد دولت یازدهم، با برقراری ارتباطات مناسب و تعامل با مردم و نیز ارتباط‌گیری با گروه‌های مرجع اقدام کنند.

معاون سیاسی وزیر کشور در بخش دیگر سخنانش جمهوری اسلامی ایران را نگین برجسته امنیت منطقه قلمداد کرد و گفت: امنیت ایران برای دنیا قابل توجه است و البته این امنیت در سایه لطف الهی، نقش مردم و تدبیر رهبر معظم انقلاب ایجاد شده است و باید قدر این نعمت را بدانیم.

رئیس ستاد انتخابات کشور دو قطبی کردن کشور در فضای انتخاباتی را در تضاد با منافع ملی دانست و گفت: ای کاش آنهایی که از انقلاب، اصول قانون اساسی، تمامیت ارضی، وحدت ملی، امنیت و منافع ملی دم می زنند بدانند اگر کشور را وارد فضای دوقطبی کنند؛ قطعا به کشور خیانت کرده اند.

احمدی اظهار داشت: متاسفانه برخی ها فکر می کنند اگر دولتی که به آن علاقمند نیستند رای بیاورد؛ باید آن را تخریب و یا تضعیف کنند؛ بدون شک این افراد از منافع ملی و امنیت ملی درک درستی ندارند و متوجه منافع کشور نیستند. باید بدانیم این رفتارها به نفع کشور و انقلاب نیست.

وی افزود: رفتار ما درون کشور باید بگونه ای باشد که حضورمان را در عرصه سیاسی دنیا تقویت کند نه آنکه خود این جایگاه را تضعیف کنیم.

معاون سیاسی وزیر کشور افزود: دولت یازدهم در طول سه سال گذشته هرگز ادعا نکرده و نمی کند که همه آنچه را که وعده داده بود به سرانجام رسانده است،‌ اما باید بدانیم که مهمترین کار دولت یازدهم آن است که با هدایت رهبر معظم انقلاب؛ توانسته است کشور را با حداقل پول و حداکثر تحریم ها تحویل بگیرد و با هنرنمایی از ذیل فصل هفتم شورای امنیت خارج کند.

وی اظهار کرد: تاکنون بیش از ۹۰ درصد تصمیمات دولت یازدهم در سفرهای استانی، محقق شده است.

در ادامه معاون سیاسی وزیر کشور؛ ارتباط جمعی را یکی از پایه های اصلی توسعه در دنیا برشمرد و گفت: در عصر انفجار اطلاعات، اگر در بحث ارتباطات، دولتها ضعیف باشند به همان اندازه از توسعه عقب خواهند ماند.

احمدی گفت: اگر روابط عمومی ها را تنها واحد های هماهنگ کننده دستگاهها برای برگزاری جشن ها و مناسبت ها بدانیم؛ این قبل از هر چیز ظلم به دولتهاست.

وی گفت: به اعتقاد بنده، روابط عمومی ها حلقه اتصال دولت و ملت هستند یعنی از یک سو زبان و از سوی دیگر گوش، هم برای دولت و هم برای ملتند.

معاون وزیر کشور در پایان خاطرنشان کرد: شخصا مسائل و درخواست های روابط عمومی ها را پیگیری خواهم کرد.
منبع: ایلنا
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: