1251بازدید
رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ضمن تاکید بر این که ارتباط و تعامل تنگاتنگی با شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان دارند، به رویکردها و فعالیت جریان اصلاح‌طلبی اشاره کرد و گفت: تفکر اصلاح‌طلبی قائم به اشخاص نیست.
کد خبر: ۶۶۱۲۷۴
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳ 29 January 2017
به گزارش ایسنا، «محمود صادقی»  درباره تعامل شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان اظهار کرد: همانطور که از قبل هم مطرح شده، تمام احزاب عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات عضو حقوقی شورای سیاست‌گذاری نیز هستند و ارتباط تنگاتنگی بین این دو شورا وجود دارد.

وی اظهار کرد: در مورد استان‌ها نیز اینگونه است، یعنی تمامی احزاب استانی عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مطابق آیین‌نامه عضو شورای اصلاح‌طلبان استان هستند و علاوه بر آنها، حداقل پنج نفر و حداکثر نصف تعداد احزاب عضو شورای هماهنگی از اشخاص حقیقی به این جمع اضافه می‌شوند. لذا هم در سطح ملی هم در سطح استانی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان تعامل نزدیکی با یکدیگر دارند.

«محمود صادقی» درباره اینکه آیا تاکنون وارد مصادیق برای ارائه لیست‌های انتخاباتی شده‌اند یا خیر گفت: شورا تاکنون وارد بحث مصادیق نشده و تصویب آیین‌نامه، اساسنامه و تشکیل سه کارگروه استانی، تعامل و رایزنی و سیاست‌گذاری از جمله اقداماتی است که تاکنون انجام شده‌اند.

وی افزود: در حال حاضر شاخص‌های نامزدهای انتخابات در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تدوین شده و به احتمال زیاد در جلسه هفته بعد این شورا ارائه خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات  درباره تعامل دو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با فراکسیون امید مجلس اظهار کرد: سه عضو فراکسیون امید در شورای سیاست‌گذاری عضویت دارند و با توجه به اینکه رئیس فراکسیون امید، رئیس شورای سیاست‌گذاری نیز است، ارتباط مناسب و نزدیکی بین فراکسیون و شورای سیاستگذاری  وجود دارد.

وی درباره آنچه که از رویکرد و فعالیت جریان اصلاحات بعد از ارتحال در آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مطرح است، گفت: ضایعه درگذشت آیت‌الله هاشمی برای نظام و برای اصلاح‌طلبان خلاء جبران‌ناپذیری است و جای خالی ایشان با هیچ‌چیز پر نمی‌شود، البته باید به این نکته توجه داشته باشیم که اصلاح‌طلبی یک تفکر است که عمیقاً در جامعه ایران رسوخ داشته و تثبیت شده است و این تفکر قائم به اشخاص نیست.

رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در پایان بیان کرد: به نظر می‌رسد اصلاح‌طلبان و کسانی که تفکر نزدیک به آقای هاشمی دارند، در زمان خلاء ایشان برای مقابله با چالش‌ها انسجام بیشتری داشته باشند.
منبع: ایسنا
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: