9360بازدید
بازتاب برکناری21سرمربی در 13 تیم فوتبال کشور
اخراج حق طبیعی هر باشگاهی است و برخی از تغییرات صورت گرفته مثبت بوده اما بی تعارف لیگ یک به محله برو بیای مربیان تبدیل شده و در حال از دست داد جایگاه فنی خود است! 72 درصد تغییر در کادر فنی تیم ها !!
کد خبر: ۶۶۱۱۹۴
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰ 29 January 2017
با گذشت چهار هفته از دور برگشت رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور فرزاد حافظی – سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان جای خود را به محمود فکری داد. 
لیگ یک ایران رکورددار جهانی تغییرات!

به گزارش تابناک ورزشی، این نشان می دهد عمر مربیگری در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور به چهار هفته تقلیل یافته. (فرزاد حافظی در تعطیلات زمستانی و بعد از پایان دور رفت سرمربی تیم نفت مسجد سیلمان شده بود. به جای سهراب بختیاری زاده.) هر چند نتایح به دست آمده با این مربی قابل دفاع نبوده و از آنجایی که محمود فکری پیش تر به همراه نساجی خوب نتیجه گرفته بود انتخاب خوبی است اما فوتبال خم رنگرزی نیست که مربی در چهار هفته همه آنچه را می داند القاء کند و تیم را با خود همراه نماید. آنهم تیمی که توسط مربی دیگری بسته شده است. 

لیگ یک ایران رکورددار جهانی عزل سرمربی!

اخراج حق طبیعی هر باشگاهی است و برخی از تغییرات صورت گرفته مثبت بوده اما بی تعارف لیگ یک به محله برو بیای مربیان تبدیل شده و در حال از دست داد جایگاه فنی خود است! 72 درصد تغییر در کادر فنی تیم ها شاید در هیچ لیگی از شروع فوتبال تا به امروز سابقه نداشته! امروز تعداد مربیانی که به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم های دسته اولی نشسته اند بیش از دو برابر تیم های حاضر در بازی ها بوده و این روند با توجه به هفته های متمادی که به پایان بازی ها باقی مانده ادامه خواهد داشت و بدین معنی است که تغییرات در برخی از تیم ها بیش از یک بار بوده. از جمله نفت مسجد سلیمان که محمود فکری را به عنوان سومین مربی فصل خود معرفی کرد! یا راه آهن که با سیروس دین محمدی به عنوان چهارمین سرمربی ادامه می دهد و پیش تر استقلال اهواز با انتخاب سیاوش بختیاری زاده به عنوان پنجمین سرمربی فصل رکوردار تغییرات مربی در این فصل از بازی ها بوده است!

همین طور پیش رویم به احتمال قوی باشگاه های دسته اولی در طول فصل یک تیم مربی عوض خواهند کرد. تا بحال از خود پرسیده ایم آیا بازیکن در طول یک فصل ظرفیت هماهنگی با ایده های چهار یا پنج مربی را دارد؟ چرا تیم هایی که مدام مربی عوض می کنند به نتیجه نمی رسند؟ آیا غیر از این است که مشکلات آنها فنی نیست؟ 

تغییرات در کادرفنی تیم های دسته اولی در فصل 96- 95

1-ملوان بندرانزلی / محمد مایلی کهن
2-گل گهر سیرجان / وینگو بگوویچ
3-سپید رود رشت / علی نظر محمدی
4-پارس جنوبی جم / مهدی تارتار
5-بادران تهران / اکبر میثاقیان / محمد ربیعی
6-نساجی مازندران / محمود فکری / حسین مسگر ساروی / ساکت الهامی
7-مس کرمان / منصور ابراهیم زاده
8-خونه به خونه مازندران / علیرضا مرزبان / علیرضا امامی فر / نادر دست نشان
9-اکسین البرز / فیروز کریمی / یحیی گل محمدی
10-مس رفسنجان / علی کلانتری / میشو کریستیچوویچ
11-راه آهن / مهدی پاشازاده / فرشید استحقاری / فرهاد تجسسی/ سیروس دین محمدی 
12-آلومینیوم اراک / داوود مهابادی / مهدی پاشازاده
13-ایرانجوان بوشهر / محمود خرمزی / سعید مفتخر
14-خیبر خرم آباد / علی نیکبخت / داوود حقدوست
15-نفت مسجدسلیمان / سهراب بختیاری زاده / فرزاد حافظی / محمود فکری 
16-فولاد یزد / حمید رضا آسیابان پور / محمود امیری
17-فجرسپاسی شیراز / بهرام شفیعی / غلامحسین پیروانی
18-استقلال اهواز/ حمید فرزانه/ ابراهیم تهامی/ امیر میرزاییان / محمد سجادیان/ سیاوش بختیاری زاده

روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: