2636بازدید
باشگاه سیاه جامگان برای چندمین بار از داوری‌ها ضربه خورد و این در حالی است که با وجود اعتراض‌های به جا و با دلیل و مدرک، همچنان در روی همان پاشنه می‌چرخد و کمیته محترم داوران کمترین توجهی به اوضاع نابه‌سامان داوری‌ها نداشته و سعی در دفاع از داوران خود دارد.
کد خبر: ۶۶۰۰۱۷
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴ 25 January 2017
سیاه‌جامگان با اتکاء به توان بخش خصوصی طی عمر 6 ساله خود در مسیر موفقیت گام برداشته و در دنیای سخت فوتبال حرفه‌ای با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته است. با این وجود اتفاقات داوری دیدارهای اخیر سیاه‌جامگان باعث دلسردی شده و ادامه این راه طاقت‌فرسا شده است. اشتباهات داوری از ابتدای فصل وجود داشته، اما در این چند دیدار اخیر و با توجه به شرایط حساس جدول، دیگر قابل تحمل نیست.
 
به گزارش تابناک ورزشی،باشگاه سیاه جامگان برای چندمین بار از داوری‌ها ضربه خورد و این در حالی است که با وجود اعتراض‌های به جا و با دلیل و مدرک، همچنان در روی همان پاشنه می‌چرخد و کمیته محترم داوران کمترین توجهی به اوضاع نابه‌سامان داوری‌ها نداشته و سعی در دفاع از داوران خود دارد.
فارغ از اینکه حرکت محمدرضا خلعتبری در به ثمر ساندن گل سایپا با کمک دست در دیدار هفته جاری لیگ‌برتر، دور از روح جوانمردی و پهلوانی بود، باید نظر افکار عمومی را به این نکته عجیب جلب کنیم که حسین زرگر به عنوان داوری که این خطای هند را دید و بعد رای‌شان را برگرداند، همان داوری هستند که چند هفته پیش در دیدار سیاه‌جامگان با ماشین‌سازی در چند نوبت با اشتباهات خود حق مسلم نماینده استان خراسان رضوی را خوردند و البته با وجود اعتراضات فراوان هیچ تنبیهی هم برای ایشان در نظر گفته نشد. در بازی با ماشین سازی با وجود همه ناداوری ایشان، سیاه‌جامگان موفق به غلبه بر حریف و داور شد، اما در بازی با سایپا واقعا زورمان به داوری نرسید.

در صحنه گل سایپا، ابتدا زرگر اعلام خطای هند می‌کند و کمک داور هم اعلام گل نمی‌کند. به واسطه اعتراض بازیکنان سایپا، داور و کمک داور با هم مشورت کرده و سپس به یکباره گل سایپا صحیح اعلام می‌شود. یک نفر در فوتبال ایران جواب ما را بدهد، جه دیالوگی بین داور و کمک داور رد و بدل می‌شود که نظر هر دو تغییر می‌کند؟! معنای این اتفاق اشتباه سهوی داوری است؟ آیا چون در این فوتبال حامی نداریم، باید اینگونه حق‌مان خورده شود؟
باشگاه سیاه جامگان به عنوان یکی از معدود باشگاه‌هایی که با همت بخش خصوصی اداره می‌شود، تنها خواسته‌اش از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران نه حمایت از این تیم که تنها اجرای عدالت است، عدالتی که ظاهرا کمیته داوران و دپارتمان داوری از اجرای آن عاجز است و تنها با ورود کمیته‌های انضباطی و اخلاق و بررسی داوری‌های عجیب در طول این فصل می‎توان به آن رسید. ادامه روند اشتباهات داوری فقط باعث سلب انگیزه شده و این شرایط برای تیم‌های بدون حامی همچون سیاه‌جامگان بغرنج‌تر است. جناب آقای تاج، رئیس محترم فدراسیون همواره به دنبال عدالت، حق و صداقت در فوتبال بوده و عملکردشان نیز به خوبی این را نشان می‌دهد و در این مسیر تنها به یاری و همراهی ایشان امید داریم. به همین دلیل از ایشان می‌خواهیم شخصا به این موضوع ورود پیدا کنند
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: