بازدید 4982

کشف ۵۰ کیلو تریاک در بار خیار

کد خبر: ۶۵۷۴۶۵
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۰ 17 January 2017
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگيری يک قاچاقچی مواد مخدر خبر داد و گفت:از خودرو اين متهم 50 کيلو ترياک در میان بار خیار کشف و ضبط شد.
 
به گزارش میزان، سرهنگ محمد بخشنده،  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران پایگاه هفتم این پلیس مشخص شد که فردی به نام "ی" در محدوده میدان تره بار مرکزی تهران اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح وسیع با همکاری سایر قاچاقچیان از شرق کشور و سپس توزیع آن می کند.
 
وی ادامه داد: شناسایی و دستگیری نامبرده در دستور کار ماموران پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت و پس از زیر نظر گرفتن و اشراف اطلاعاتی کامل میدان میوه و تره بار مرکزی به صورت شبانه روزی در نهایت سوژه با یک دستگاه خودرو وانت سفید رنگ در قسمت غربی میدان تره بار شناسایی شد.   
 
بخشنده تاکید کرد: با هماهنگی مقام قضایی و صدور دستور بازداشت متهم طی یک اقدام ضربتی خودروی متهم متوقف و این توزیع کننده مواد مخدر بازداشت شد و در بازرسی از خودروی وی پنج کارتن بار خیار که داخل آن 50 کیلوگرم تریاک در 10 بسته که به طرز ماهرانه ای مخفی شده بود کشف و ضبط شد.   
 
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در پایان گفت:متهم به پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل و به جرایمش اعتراف کرد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # باشگاه النصر عربستان # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس
آخرین اخبار