بازدید 1331
به هر حال شرايطي که پرسپوليس اين روزها با آن دست به گريبان است به هيچ عنوان به سود انصاري فرد نيست و او بايد به فکر جدايي مجدد از اين تيم پرطرفدار باشد. نتيجه اي که در ديدار با شاهين بوشهر رقم خورد و اعتراضاتي که به عملکرد برخي بازيکنان و کادر فني اين تيم صورت گرفت، عملاً زمينه را براي ايجاد تغييرات در اين باشگاه فراهم کرد. بويژه اينکه انصاري فرد نتوانسته است مشکلات مالي بازيکنان را هم حل کند و موعد وعده هايي که به آنها داده است، نزديک است.
کد خبر: ۶۴۳۹۹
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۸۸ - ۱۰:۵۴ 16 September 2009
حلقه محاصره اي که دقايقي بعد از تساوي نااميد کننده پرسپوليس برابر شاهين بوشهر در خارج از ورزشگاه به دور عباس انصاري فرد شکل گرفته بود تنها اعتراض به نتيجه يک ديدار نبود و حکايتهاي ديگري نيز داشت که احتمالاً طي يکي دو هفته آينده شاهد رو شدن پرده هاي جديدي از داستانهاي عجيب و غريب پرسپوليس خواهيم بود.

به نوشته قدس؛ انصاري فرد که حالا بدون يار و ياور در ميان مشکلات ريز و درشت باشگاه پرسپوليس دست و پا مي زند با وجود تلاشهايي که انجام داده تا اين باشگاه پرحاشيه را به سروسامان برساند، هنوز راه به جايي نبرده و سعي مي کند با آبياري قطره اي اجازه ندهد اين درخت تنومند بخشکد!

اما آيا پرسپوليس با اين قدمت و اين همه هوادار مي تواند با آبياري قطره اي و چکاندن روزانه انرژي و انگيزه به حيات خود ادامه دهد و در خوشبينانه ترين حالت عنوان قهرماني ليگ را نيز از آن خود کند؟

با جدايي محمدعلي آبادي از سازمان تربيت بدني که يکي از حاميان اصلي عباس انصاري فرد در مديريت پرسپوليس بود مثل همه زمانهاي ديگر شايعات برکناري وي نيز از مديرعاملي سرخپوشان مطرح شد و تا امروز هم ادامه دارد. با اين حال انصاري فرد هفته گذشته تلاش بسياري کرد تا بتواند در ديدار با علي سعيدلو رئيس جديد سازمان تربيت بدني شرايط اين تيم را براي وي توضيح دهد و احتمالاً شرايط را به گونه اي پيش ببرد تا بتواند در اين سمت ماندگار شود.

يکي از مهمترين مشکلات باشگاه پرطرفدار تهراني نداشتن بودجه مشخص است که تلاشهاي انصاري فرد هم براي برطرف کردن اين مشکلات راه به جايي نبرد و وي همچنان مقابل طلبکاران باشگاه زباني کوتاه دارد. حتي مذاکرات و نشستها با محجوب نيز به ياري وي نيامد تا اوضاع مالي روز به روز بدتر شود.

در اين ميان درگيري لفظي انصاري فرد و حسين هدايتي برسرمسائل مالي نيز تا حدودي اوضاع را متشنج کرد تا نگاهها براي انجام تغييرات در هيأت مديره باشگاه پررنگ تر از قبل شود. در شرايط کنوني اعضاي هيأت مديره پرسپوليس سه نفر هستند که از ميان آنها محمد آخوندي از سمت خود استعفا کرده است، اما همه چيز به نظر نهايي علي سعيدلو برمي گردد.

مجيد فرخزادي و محمدحسين نژادفلاح نيز هر چند از نزديک اوضاع پرسپوليس را زير نظر دارند، اما عملاً هيچ اقدامي در جهت رفع مشکلات اين باشگاه انجام نداده اند و در انتظار تصميم نهايي رئيس جديد سازمان تربيت بدني هستند.

در اين مورد گفته مي شود بزودي تغييرات اساسي در هيأت مديره باشگاه پرسپوليس صورت خواهد گرفت اعضاي جديدي به جمع دو يا سه نفر حاضر اضافه خواهند شد. يکي از اين افراد حسين هدايتي است که طي ماههاي اخير در استيل آذين فعاليت کرده، اما همچنان چشمش دنبال پرسپوليس است.
گمانه زني ها در مورد انجام تغييرات در باشگاه پرسپوليس و برکناري عباس انصاري فرد درحالي هر روز رنگ و بوي جدي تري به خود مي گيرد که يکي از نزديکان اين باشگاه از نشست ويژه علي سعيدلو با برخي مسؤولان اين باشگاه براي تعيين تکليف اعضاي هيأت مديره خبر مي دهد.

براين اساس قرار است هفته آينده نشستي بين اعضاي هيأت مديره کنوني باشگاه پرسپوليس و علي سعيدلو برگزار شود تا در مورد آينده اين تيم تصميمات نهايي اتخاذ شود. اينکه آيا عباس انصاري فرد برکنار خواهد شد و مجيد فرخزادي جانشين وي خواهد شد پرسشي است که پاسخش را تنها علي سعيدلو مي داند و نزديکان و معتمدين وي نيز از پاسخ آنها آگاهي ندارند.

به هر حال شرايطي که پرسپوليس اين روزها با آن دست به گريبان است به هيچ عنوان به سود انصاري فرد نيست و او بايد به فکر جدايي مجدد از اين تيم پرطرفدار باشد. نتيجه اي که در ديدار با شاهين بوشهر رقم خورد و اعتراضاتي که به عملکرد برخي بازيکنان و کادر فني اين تيم صورت گرفت، عملاً زمينه را براي ايجاد تغييرات در اين باشگاه فراهم کرد. بويژه اينکه انصاري فرد نتوانسته است مشکلات مالي بازيکنان را هم حل کند و موعد وعده هايي که به آنها داده است، نزديک است.

به همه اين موارد بايد ديدار روز 10 مهرماه برابر استقلال را هم اضافه کرد که براي هواداران از اهميت بالايي برخوردار است و اين احتمال را هم مي توان مطرح کرد که سرنوشت انصاري فرد به اين ديدار کشيده شود. هر چند به نظر مي رسد با توجه به شرايطي که وجود دارد عمر مديريت وي به ديدار با استقلال کشيده نخواهد شد، مگر آنکه علي سعيدلو بخواهد با شرايطي ويژه از وي حمايت کند و اعضاي جديدي را به هيأت مديره اضافه کند.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم آنفلوانزا آلودگی هوا محسن پورسیدآقایی مسعود سلیمانی طرح ملی مسکن مجید بهرامی حمید شهریاری محمد شیاع زهرا امیرابراهیمی