بازدید 4961
۴

ذوالنور: آمار بیکاری در کشور سرسام‌آور است

کد خبر: ۶۴۰۹۱۶
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲ 15 November 2016
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات و نیازهای مردم به تلاش مضاعف مسئولین نیاز دارد.

به گزارش تسنیم حجت‌‌الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌‌دستور امروز (سه‌شنبه 25 آبان) در صحن علنی مجلس گفت: رفع مشکلات و نیازهای مردم به تلاش مضاعف مسئولین نیاز دارد.

وی در ادامه خطاب به رئیس جمهور گفت: آمار بیکاری در کشور سرسام‌آور است شما می‌گویید طی سه سال گذشته دو میلیون و 500 هزار شغل ایجاد کرده‌اید ولی ما از درون دولت مطلع می‌شویم که هیچ پروژه جدیدی افتتاح نشده و پروژه‌های نیمه‌تمام هم به اتمام نرسیده است. 

ذوالنور با بیان اینکه امروز بسیاری از صنایع کشور زیر 50 درصد ظرفیت خود کار می‌کنند، اظهار کرد: بقیه صنایع کشور یا ورشکسته و بیکار شده‌اند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روند اجرای برجام تصریح کرد: دولت در بیان موفقیت‌های برجام به برداشته شدن تحریمها و مدیریت بر پولهای خارج از کشور و افزایش فروش نفت اشاره دارد. اگر اینگونه است پس چرا در اعتبارات سازمانها تغییری مشاهده نمی‌شود. 

وی افزود: نکند این پولها قرار است به جای حل مشکلات مردم صرفا در جهت فعالیت‌های انتخاباتی و کسب رای بیشتر استفاده شود. اگر فروش نفت افزایش داشته است باید تغییر آن در زندگی مردم دیده شود. 

ذوالنور با گرامیداشت 26 آبان سالروز شکست حصر سوسنگرد به نقش محوری مقام معظم رهبری در این حماسه بزرگ اشاره کرد و گفت: امروز مسیر کربلا از مسیر انقلاب اسلامی می‌گذرد و ما باید جریاناتی را که در مقابل جریان انقلاب هستند شناسایی کنیم.

نماینده مردم قم در مجلس در پایان با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان خوزستان و بدرقه زائران کربلا گفت: آقای روحانی ای کاش برای احترام به مقام شهدا به زیارت یادمان شهدای شلمچه که در 400 متری شما بود می‌رفتید
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳۱
انتشار یافته: ۴
تا جناب آقا زاده ها سر کارند، بیکاری میلیونی جوانان عادی خیلی مساله مهم نخواهد بود.
آقای ذوالنور شما و وابستگان که الحمد الله بیکار نیستید.پس چرا غصه میخورید.
آنهایی هم که کار می کنند ، کارا یی آنها صفر است . و هیچ اثربخشی ندارند . مثل صنعت خودرو
خرج های دیگری هم داریم!!! .. فقط انتخابات نیست.
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم