تکنیک های بازاریابی و فروش در ایران
      
8057بازدید
سوژه
به نظر من آنهایی باید خجالت بکشند که دو سال در زمین کارهای دیگری انجام می دادند. چندی قبل برخی مسائل را فرزاد مجیدی گفت و تقریبا برای مردم همه چیز مشخص است. دو سال آخری که من در استقلال بودم، اتفاقاتی افتاد که عاملان آن باید خجالت بکشند.
کد خبر: ۶۳۷۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۲ 02 November 2016
رمز گشایی از صحبت های امیر قلعه نویی به افشارزاده و همکارانش در استقلال بر می گردد.
به گزارش تابناک ورزشی امیر قلعه نویی امروز در گفت و گویی ادعا کرد دو سال قبل در استقلال به وی خیانت شد و آنهایی که عامل بر هم زدن آن تیم بودند حالا باید خجالت بکشند.
وی تاکید کرد: افرادی در استقلال حضور داشتند  که حالا قطعا به سزای اعمالشان رسیدند. البته فرزاد مجیدی چند وقت پیش حرف هایی را زد که مشت خیلی از آقایان را باز کرد.
اینکه فرزاد مجیدی چند وقت پیش چه حرف هایی زده بود که حتی قلعه نویی حالا آن حرف ها را تائید می کند جالب است. مجیدی بعد از اینکه منصوریان سرمربی استقلال شد گفت:
از همه مسئولان و آنهایی که در رأس باشگاه استقلال هستند، درخواست می‌کنم به استقلال و منصوریان خیانت نکنند. امیر قلعه‌نویی نیازی به معرفی من ندارد. او را با وجود این همه جامی که برای استقلال گرفت، کنار گذاشتند. آقایان پس از بازی استقلال مقابل تراکتورسازی من را سیبل کردند تا روی خط برنامه نود بروم و آن صحبت‌ها را مطرح کنم. باید از قلعه‌نویی طلب حلالیت کنم چون شاگرد او بودم و با توجه به دیسیپلینی که دارد، دوست داشتم با سرمربی پیشین خودم کار کنم. از یحیی گل‌محمدی هم باید به‌خاطر صحبت‌هایی که انجام دادم، حلالیت بطلبم. از پرویز مظلومیِ مظلوم هم تشکر می‌کنم که در استقلال زحمت کشیده و توانسته در دربی‌ها پیروزی‌های شیرینی رقم بزند.
وی در پاسخ به این سوال که  صحبت‌های مظلومی را مبنی بر خیانتی که به او و استقلال شد، تأیید می‌کنی یا خیر گفت:بله، همه حرف‌هایش را تأیید می‌کنم، اما تنها یک نفر خیانت نکرد، بلکه چند نفر خیانت کردند. آقای مظلومی! شما مظلوم واقع شدید. به او تبریک می‌گویم چون توانست تیمی را که دو سال نتیجه نگرفته بود، سوم لیگ و نایب‌قهرمان جام حذفی کند، اما آقای مظلومی! شما هم ضعف داشتی. به‌خاطر مظلوم بودنت، به یک‌سری آدم‌ها باج دادی. دوست نداشتم صحبت کنم اما مجبورم برخی حرف‌ها را بزنم.از هواداران استقلال می‌خواهم که پشت تیم‌شان باشند. پس از شکست در دربی، با من برخورد کردید اما اشکالی ندارد. از برخوردی که با من صورت گرفت، لذت هم بردم چون حتماً آدم مهمی بودم که این برخورد را کردید. من حکم جلب چهار نفر را گرفتم ولی به‌خاطر نام بزرگ استقلال، آنها را به زندان نینداختم. آن زمان این مسئله را رسانه‌ای نکردم اما اکنون که بیرون از گود هستم، این صحبت‌ها را انجام می‌دهم. هواداران استقلال باید بدانند که چطور کرار جاسم از استقلال جدا شد. علی نظری جویباری در جلسه با کرار حضور داشت و می‌داند که این بازیکن را از مجموعه استقلال بیرون کردند.

مجیدی تاکید کرد:آقای افشارزاده! امثال نظری‌جویباری را از تیم کنار گذاشتی تا کسانی بیایند که هیچ چیزی از فوتبال نمی‌دانند. آقای افشارزاده! دوست صمیمی‌ات را به‌عنوان مدیر اجرایی انتخاب کردی که به او لقب عابربانک را داده بودند. فردی که در حد و اندازه نام استقلال نبود. منصور پورحیدری و نصرالله عبداللهی خودشان می‌گفتند که "اجازه دهیم این آقا کنار تیم باشد چون نقش عابر بانک را دارد."، این آقا چه‌کاره است که کنار استقلال باشد؟ آقای افشارزاده! این آدم دوست تو بود. مدیریت اجرایی باشگاه را باید به پیشکسوت تیم بدهی. شما در اوج نقل‌وانتقالات نیم‌فصل دوم فصل گذشته راهی آمریکا شدی. زمانی که به ایران بازگشتی، بر سر بازیکنان فریاد زدی که با امثال هادی ساعی و حسین رضازاده کار کرده‌ای و "چرا اعتصاب می‌کنید؟، تنها کسی که پاسخش را داد امید ابراهیمی بود. ابراهیمی به افشارزاده گفت چه‌چیزی می‌گوید، ابراهیمی گفت که به‌خاطر استقلال پیشنهاد قطری‌اش را رد کرده است. امید تنها بازیکنی بود که از من  تشکر می‌کرد. آقایان! به استقلال و هوادارانش خیانت کردید. مگر می‌شود این‌طوری تیمداری کرد؟ آقای افشارزاده! زمانی که پس از فینال جام حذفی، هوادار استقلال اشک می‌ریخت، کجا بودی و کجا رفتی؟ تنها کسی که کنار تیم آمد، شهاب جهانیان بود.

سرپرست سابق استقلال تاکید کرد: برای تیم کم زحمت نکشیدم که این برخوردها با من صورت گرفت. همه تک تک دقایق و ساعت‌های فصل گذشته استقلال را می‌توانم مرور کنم. حتی می‌توانم بگویم ساعت 15 روز بازی با ذوب‌آهن چه اتفاقاتی افتاد. روزی که جلسه معارفه من بود، در حضور منصور پورحیدری، مجید صالح و پرویز مظلومی اعلام کردم که "اگر می‌خواهید مرا به‌خاطر برادرم فرهاد به استقلال بیاورید، نمی‌آیم". مظلومی پاسخ داد که من را به‌خاطر خودم می‌خواهد. مظلومی اعتقاد داشت که شاگرد او بوده‌ام و از من شناخت دارد. من هم جواب دادم که ساعت 17 در تمرین حضور پیدا می‌کنم. خدا آن‌قدر دوستم داشت که توانستم طوری خوب کار کنم که پس از بیماری منصور پورحیدری، من را به‌عنوان سرپرست تیم انتخاب کردند. البته من هیچ‌وقت جای پورحیدری ننشستم و با گرمکن کنار تیم بودم. هیچ فردی در باشگاه استقلال حتی بهرام افشارزاده مانند من زحمت نکشید. آقای افشارزاده، تو مدیر فوتبالی نیستی و از استقلال برو. ضمن اینکه در اینجا باید به دو موضوع اشاره کنم.
اگر آقایان واکنشی نشان دادند، با سند جواب آنها را می‌دهم. هواداران استقلال بدانند که آقایان مانع ماندن کرار و جذب آندرانیک تیموریان شدند. آقای افشارزاده! اگر مدیر فوتبالی بودی، تیموریان جذب استقلال می‌شد. می‌توانید با تیموریان تماس بگیرید و از او بپرسید که آیا فرزاد مجیدی و مظلومی و افشارزاده به‌عنوان سرپرست تیم در جلسه حضور داشتند یا خیر. مگر می‌شود سرپرست تیم باشم و هر کاری انجام دهم اما در جلسات حضور نداشته باشم؟ آقایان! چه‌کسی گزارش به شما می‌رساند؟ آقای عضو هیئت مدیره که سال گذشته حضور داشتی، گزارش تیم را باید از سرپرست بگیرید نه اطرافیان تیم. من تمام گزارش تیم و حتی سفر به سوئد را به عبداللهی دادم تا به هیئت مدیره بدهد.
هر کاری برای استقلال انجام دادم و این مسئله را با افتخار می‌گویم، اما هیچ‌کس تشکر نکرد. وقتی تیم برای بازی فینال جام حذفی در حال پیاده شدن از هواپیما بود، اتوبوس تیم را کنار پله هواپیما بردم. میز مدیریت، مربیان و بازیکنان را آماده کرده بودم. چه‌کسی این کارها را انجام می‌دهد؟ در بازی با تراکتورسازی در تبریز، قصد داشتیم از هتل محل اقامت‌مان به‌سمت ورزشگاه حرکت کنیم اما مسئولان هتل درِ هتل را به‌روی ما بستند. پرسیدیم "چرا این کار را می‌کنید؟" که گفتند باشگاه استقلال 7 میلیون تومان بدهکار است. همان لحظه کارت اعتباری‌ام را تحویل دادم تا بدهی استقلال پرداخت شود و تیم به‌سمت ورزشگاه برود. وقتی دیدم آبرو و حیثیت تیم در حال از بین رفتن است، کارتم را دادم. این صحبت‌ها را انجام نمی‌دهم که بگویم باید در استقلال می‌ماندم. استقلال ارث پدری من نیست، اما هیچ کس از من تشکر نکرد. آقایان در رختکن به من گفتند که اجازه ندهم مانند امیر قلعه‌نویی لیدرها و خبرنگاران کنار تیم باشند یا بیایند با ما عکس یادگاری بگیرند. آقایان من را سیبل و با خبرنگاران و لیدرها بد کردند، اما خودشان کنار ایستادند. این رسم مردانگی نبود. اصحاب رسانه روی سر من جای دارند اما هر چیزی جایگاه خودش را دارد. آقایان، چرا در هر مسئله‌ای من را وسط انداختید اما خودتان کنار رفتید؟ 
اصحاب رسانه و کمیته مشوقین روی سر من جای دارند اما جای آنها در رختکن تیم نیست. باید از مدد جباری و تیم تدارکات تشکر کنم. بارها از آنها خواستم که از خبرنگاران پذیرایی کنند. این کارها را انجام می‌دادم اما به چشم نمی‌آمد.
به گزارش تابناک ورزشی، قلعه نویی از مصاحبه امروز خود به طرفداران استقلال این پیغام را رسانده که کسانی در استقلال حضور داشته که به جای خدمت به ایت تیم خیانت کردند و در حالی که ارتباط وی با برادران مجیدی چندان هم دوستانه نبوده اما به صحبتهای فرزاد مجیدی استناد کرده و مدعی شده حتی جبهه مخالف وی هم بر حضور آن افراد در استقلال  انتقاد دارند.
اشتراک گذاری
خبرهای مرتبط
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: