بازدید 1763
مگر می شود باشگاه پرسپولیس را بدون هماهنگی با دولت و دیگر مراجع مرتبط فروخت؟ هركس كه این ادعا را كرده نابجا گفته است، زیرا فروش اموال دولت به این راحتی نیست.
کد خبر: ۶۲۹۹۵
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۸۸ - ۲۱:۴۸ 06 September 2009
در حالی كه حسن بیادی عضو سابق هیئت مدیره باشگاه پیروزی ادعا می كند كه امتیاز پرسپولیس در دوره ریاست غفوری فرد بر تربیت بدنی فروخته شده است، غفوری فرد این ادعا را تكذیب كرد.

حسن بیادی در گفتگو با شبكه خبر درباره خبر تاسیس باشگاه پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس در دهه 70 از طریق آقای غفوری فرد فروخته شده و شخصی به نام اسماعیل وفایی امتیاز آن را خریده است.

عضو شورای شهر تهران افزود: در این مدت صاحبان این باشگاه با نام موسسه پرسپولیس باشگاه را اداره كرده اند بدون اینكه در ورزش دخالت كنند و اكنون قصد دارند فعالیت های ورزشی نیز انجام دهند.

وی گفت: فردی كه این باشگاه را خریده است فردی انقلابی و متعقد به نظام است.

عضو سابق هیئت مدیره باشگاه پیروزی گفت: باشگاهی كه مدیریت آن بر عهده انصاری فرد است پیروزی نام دارد و این تیم هم باید در سال های آینده به بخش خصوصی واگذار شود.

عضو شورای شهر تهران گفت: مدارك فروش این باشگاه كاملاً قانونی است و شخصاً این مدارك را دیده ام و سازمان تربیت بدنی این باشگاه را به شخصی فروخته است.

اما در پی این ادعا حسن غفوری فرد رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی گفت: چنین شخصی را نمی شناسم و یادم نیست كه باشگاه پرسپولیس را به این فرد فروخته باشم.

نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: مگر می شود باشگاه پرسپولیس را بدون هماهنگی با دولت و دیگر مراجع مرتبط فروخت؟ هركس كه این ادعا را كرده نابجا گفته است، زیرا فروش اموال دولت به این راحتی نیست.

رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی گفت: حتی اگر قرار باشد اموال دولت را به وزارتخانه دیگری واگذار كنیم باز هم باید دولت اجازه بدهد چه رسد به اینكه به بخش خصوصی داده باشیم.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم آنفلوانزا استان تهران جنوبی بودجه 99 بندر ماهشهر عبدالحمید ریگی جشنواره سینماحقیقت لیلا واثقی پایتخت 6 امیرحسین فتحی