بازدید 6790
بازتاب

متن نطق الله‌کرم در راهپیمایی علیه بازی ایران و کره/قوه قضاییه مسبب را برکنارکند

از قوه قضائیه درخواست داریم با کسانی که بسترساز تصمیم برگزاری بازی هستند، برخورد شود و به آنها انذار داده شود. از آنجا که حرمت‌شکنی پذیرفته نیست، در صورت حرمت‌شکنی مسئولان سه قوه باید پاسخگو باشند و به دلیل عدم پیشگیری و بی‌توجهی به طرح‌های حزب‌الله باید استعفا کنند یا از کار برکنار شوند.
کد خبر: ۶۲۹۹۱۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۷ 07 October 2016
انصارحزب‌الله در اعتراض به برگزاری مسابقه فوتبال ایران و کره‌جنوبی، پس از نماز جمعه تهران اقدام به راهپیمایی کردند. حسین الله‌کرم در این تجمع گفت اگر حرمت‌شکنی شود، مسئولان سه قوه باید استعفا کنند یا از کار برکنار شوند.

به گزارش تابناک ورزشی، حدود ۵۰ نفر از منتقدان برگزاری بازی ایران و کره به علت برگزاری این دیدار در روز سه‌شنبه که همزمان با شب عاشوراست، امروز جمعه بعد از نماز تجمع کردند.

حسین الله‌کرم عضو جمعیت انصار حزب‌الله که روز گذشته در پستی اینستاگرامی اعلام کرده بود انصار حزب‌الله بعد از نماز جمعه در انزجار از بازی ایران و کره تا میدان فلسطین راهپیمایی خواهند کرد، در این راهپیمایی با قرائت بیانیه‌ای گفت: نگرانیم که به دلیل عدم تدبیر در قرعه‌کشی مسابقات مقدماتی جام جهانی و انجام بازی ایران و کره جنوبی، حرمت عاشورا شکسته بشود لذا به مسئولان فدراسیون فوتبال، سفارتخانه کره جنوبی و ... مراجعه کردیم و پیشنهاد دادیم بازی برگزار نشود یا بازی یک روز دیگر برگزار شود.
الله‌کرم در ادامه بیانیه خود با بیان اینکه این بازی بسترساز حرمت‌شکنی عاشوراست، گفت: پیشنهاد شد اگر برگزاری فوتبال در شب عاشوراست، بازی در کشور دیگری انجام شود که مسئولان آن را نپذیرفتند.

الله‌کرم افزود: پیشنهاد دوم این بود که مسابقه بدون تماشاگر برگزار شود تا در صورت گل‌زدن، بستر شادی احتمالی فراهم نشود که مسئولان معتقد به برگزاری بازی با حضور تماشاگران بودند و گفته‌اند جلوی مسائل احتمالی را می‌گیرند.

وی گفت: از قوه قضائیه درخواست داریم با کسانی که بسترساز تصمیم برگزاری بازی هستند، برخورد شود و به آنها انذار داده شود. از آنجا که حرمت‌شکنی پذیرفته نیست، در صورت حرمت‌شکنی مسئولان سه قوه باید پاسخگو باشند و به دلیل عدم پیشگیری و بی‌توجهی به طرح‌های حزب‌الله باید استعفا کنند یا از کار برکنار شوند.
وی همچنین گفت که نگران است حرمت‌شکنی عاشورای 88 در این بازی تکرار شود و گفت: امیدوارم از سوی قوه قضائیه با افرادی که دچار بروز مشکل در بازی شوند برخورد کند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۵
حرمت عاشورا را مردم بهتر از تو وامثال تو می دانند
جلوی چپاول و دزدی در مملکت صداشون در نمیاد
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
مملکت هی
دمش گرم.
سلام ای کاسه های داغ تر از آش.....
برای اختلاس و گرانی و...تجمع کنند
حدود ۵۰ نفر از جمعیت انصار حزب‌الله................
چرا این آقایون برای فساد اقتصادی و تاراج اموال مردم توسط شهرداری رگ غیرتشون بیرون نمیزنه؟
ايناچكاره اندكه براى همه تصميم ميگيرن.همه چيمون به همه چيمون مياد
چه شباهت تاریخی عجیبی....!
کاش وقتی دزدی و اختلاس هم میشه همینجوری در صحنه حاضر باشند و راهپیمایی راه بندازند....
امیدواریم اتفاقی نیفتد
آقای الله کرم
سلام
لطفا یک گردهمایی درمورد رفع مشکلات اقتصادی داشته باشید .مثال قیمت برنج و...
انشالله بازي را ميبريم و حرمت امام بزرگوارمان نيز حتما حفظ ميشود
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
آخرین اخبار
وب گردی