بازدید 17169
پس از گذشت يك هفته اين اقدام از سوي آنان ارائه نشد و پس از پيگيري‌هاي متعدد دبير كميسيون آنان دوباره طي نامه‌اي به كميته ويژه پيگيري مجلس اسم اين افراد را بدون مشخصات اوليه و ضروري ارائه كردند.
کد خبر: ۶۲۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۸۸ - ۲۲:۲۸ 05 September 2009
رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست‌خارجي مجلس با اشاره به عدم ارائه مشخصات اوليه ليست كشته شدگان حوادث اخير كه از سوي رسانه‌هاي دوم خردادي منتشر شده است تاكيد كرد كه ادعاهاي مطرح شده در اين زمينه با توجه به عدم ارائه مشخصات اوليه آنان به شدت زير سئوال است.

علاءالدين بروجردي نماينده مردم بروجرد و رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست‌خارجي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به پروژه 72 تن سازي از كشته‌ شدگان اغتشاشات اخير كه از سوي رسانه‌هاي مغرض بيگانه و نيز برخي جريان‌هاي دوم‌خردادي به آن پرداخته شده است به خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس گفت: چند هفته پيش آقايان بهشتي و الويري با حضور در كميسيون امنيت ملي ليست 69 نفري از كشته‌شدگان حوادث اخير را بدون مشخصات دقيق از جمله نام پدر و شماره شناسنامه ارائه كردند كه در مقابل از آنان خواستيم به دليل اينكه اين اسامي بدون مشخصات دقيق فاقد ارزش قانوني است، مشخصات دقيق آنان را به ما ارائه كنند.

* هنوز از سوي بهشتي و الويري مشخصات اوليه ليست آنان ارائه نشده است

وي افزود: پس از گذشت يك هفته اين اقدام از سوي آنان ارائه نشد و پس از پيگيري‌هاي متعدد دبير كميسيون آنان دوباره طي نامه‌اي به كميته ويژه پيگيري مجلس اسم اين افراد را بدون مشخصات اوليه و ضروري ارائه كردند.

بروجردي تاكيد كرد: پس از گذشت يك ماه از حضور اين افراد در كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس و پيگيري‌هاي متعدد اين كميسيون و كميته ويژه مجلس هنوز علي‌رغم اينكه 3 نفر به ليست 69 نفره آنان افزوده شده است و كشته‌ شدگان را 72 نفر اعلام كرده‌اند اما نام پدر و شماره شناسنامه آنان را كه مراجع ذيربط مي‌توانند از اين طريق نام آنان را پيگيري كنند، هنوز واصل نشده است.

رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي در مجلس در پايان تاكيد كرد كه ادعاهاي مطرح شده در اين زمينه با توجه به عدم ارائه مشخصات اوليه آنان به شدت زير سئوال است.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم روز بیمه علی اصغر پیوندی گاز مرکاپتان علی کریمی لیلا واثقی معافیت مالیاتی هنرمندان فسخ قرارداد مارک ویلموتس