بازدید 1532
نامه‌ تراكتورسازي به كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال:
مربي و بازيكنان را‌ه‌آهن نه تنها از فحاشي و توهين تماشاگران حاضر در ورزشگاه امام كه در گزارش ناظر بازي به آن اشاره شد اظهار بي‌اطلاعي و تعجب كردند كه به باشگاه تراكتورسازي بابت چنين هواداران پر شوري تبريك گفته‌اند. حال چگونه است كه صرفا براساس گزارش ناظر محترم فدراسيون كه احتمالا نشات گرفته از درگيري با برخي عوامل غير مرتبط با باشگاه تراكتورسازي تنظيم شده است، تصميم به محروميت فوتبال دوستاني گرفته‌ايم كه به حد از بهترين هواداران فوتبال در ايران به حساب مي‌آيند؟
کد خبر: ۶۲۶۹۹
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۸۸ - ۱۲:۰۴ 05 September 2009
باشگاه تراكتورسازي در واكنش به محروميت از انجام يك‌بازي بدون تماشاگر در نامه‌اي به كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال خواستار ابطال اين راي شده است.

به گزارش ايسنا؛ در اين نامه كه خطاب به "مجتبي شريفي" نگارش شده؛ آمده است: به استحضار مي‌رساند آذربايجان علي‌رغم سهم بسيار زياد در افتخارات فوتبال ملي كشور سال‌هاي متمادي از داشتن تيمي در ليگ برتر محروم بود.

اين محروميت سال گذشته با صعود تراكتورسازي به ليگ برتر رنگ حضور گرفت و امروز هواداران پرشمار اين باشگاه در سراسر كشور با شور و اشتياق فراوان پيگير نتايج و اخبار اين تنها نماينده آذربايجان در سطح اول فوتبال كشور هستند.

به طوري كه در همين هفته‌هاي آغازين ليگ به عنوان پرتماشاگرترين تيم ليگ معرفي شده است. متاسفانه از ابتداي ليگ نهم تلاش‌ها و حركت‌هاي محال و آشكاري در جهت بر هم زدن آرامش حاكم بر تيم از سوي برخي افراد با نفوذ صورت گرفته است و اين گونه پيداست كه دامنه‌دارتر نيز خواهد شد.

در ادامه نامه آمده است: لكن از جناب‌عالي به عنوان يك قاضي با شرافت كه راي خود به غرض ورزي‌هاي مغروضين گره نزده و نخواهيد زد انتظار مي‌رود درخصوص گزارش ناظر بازي تراكتورسازي و راه آهن تحقيق بيشتر به عمل آوريد. يقينا رييس محترم كميته‌ي انضباطي معتمدين در جمع 60 هزار هوادار حاضر در ورزشگاه يادگار امام داشته‌اند و همين معتمدين مي‌توانند بهترين گواهان بر بي‌گناهي هواداران تراكتورسازي باشد.

در اين نامه با اشاره به مصاحبه‌هاي مربي و بازيكنان تيم راه‌آهن آمده است: مربي و بازيكنان را‌ه‌آهن نه تنها از فحاشي و توهين تماشاگران حاضر در ورزشگاه امام كه در گزارش ناظر بازي به آن اشاره شد اظهار بي‌اطلاعي و تعجب كردند كه به باشگاه تراكتورسازي بابت چنين هواداران پر شوري تبريك گفته‌اند. حال چگونه است كه صرفا براساس گزارش ناظر محترم فدراسيون كه احتمالا نشات گرفته از درگيري با برخي عوامل غير مرتبط با باشگاه تراكتورسازي تنظيم شده است، تصميم به محروميت فوتبال دوستاني گرفته‌ايم كه به حد از بهترين هواداران فوتبال در ايران به حساب مي‌آيند؟

باشگاه تراكتورسازي خطاب به رييس كميته انضباطي آورده است: جناب آقاي شريفي در هفته سوم همين ليگ در بوشهر نزديك به 10 هزار هوادار بوشهري به صورت بي‌سابقه و بسيار زننده‌اي يك صدا آنچه ناسزا در خاطر داشتند تحويل بازيكنان و مربيان ما از يك سو و تيم داوري از سوي ديگر دادند و آب از آب هم تكان نخورد. متاسفانه عدم محروميت بوشهري‌ها علي‌رغم آن همه فحاشي و جريمه ما بي‌آنكه چيزي جز تشويق از هواداران‌مان شنيده باشيم اين شائبه را به وجود آورده كه كميته انضباطي در آراي خود استقلال لازم را نداشته و تحت تاثير عوامل ديگري است. لذا تقاضا دارد همچون هميشه عدالت را سرلوحه قرار داده و با تحقيق و بررسي بيشتر ضمن ابطال راي صادره از وقوع يك بي‌عدالتي آشكار در آغازين روزهاي ليگ فوتبال جلوگيري به عمل آوريد.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم روز بیمه علی اصغر پیوندی گاز مرکاپتان علی کریمی لیلا واثقی معافیت مالیاتی هنرمندان فسخ قرارداد مارک ویلموتس