بازدید 1279
بررسی اسامی کاندیداها برای عضویت در فدراسیون برای دوره 2009 لغایت 2013 و مخالفت با کاندیداهایی که اسامی آنها پس از مهلت تعیین شده ارسال شده است نیز از دیگر موارد مطروحه در این نشست بود.
کد خبر: ۶۲۵۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۸۸ - ۱۷:۱۹ 04 September 2009
چهاردهمین مجمع فدراسیون همبستگی کشورهای اسلامی در حالی در ریاض برگزار شد که طی آن جدا از تصویب به تاخیر افتادن دومین دوره، اندونزی نیز به عنوان سومین میزبان معرفی شد.

به گزارش مهر، در این نشست و مجمع سالیانه (ISSF) که بهرام افشارزاده، دبیر کل کمیته ملی المپیک و حسن میرزاآقابیک به عنوان نمایندگان ستاد برگزاری دومین دوره بازی‎های همبستگی کشورهای اسلامی حضور داشتند ابتدا هیئت اجرایی به مجمع عمومی در خصوص فعالیت های فدراسیون و آمادگی میزبان دومین دوره بازیها همبستگی کشورهای اسلامی و شرکت در جلسات کمیته بین المللی المپیک گزارشی ارائه کرد.

در نشست فوق جدای از تصویب گزارش مالی و حسابرسی، بر پرداخت حق عضویت سالانه از سوی کمیته های ملی المپیک تاکید شد. ضمنا مقرر شد برنامه های آینده فدراسیون با هماهنگی کمیته های ملی المپیک بعد از طرح طرح موضوع درهیئت اجرایی و مجمع عمومی برای 4 سال پایه ریزی شود.

ضمنا در این نشست میزبانی اندونزی برای سومین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی به تصویب نهایی رسید و جلسه ای نیز با حضور نماینده کمیته برگزاری این کشور در خصوص مقدمات بازیها برگزار شد.

همچنین ارسال نامه تشکر به دولت و کمیته ملی المپیک مالزی در پاسخ به درخواست برگزاری بازیهای جوانان مسلمان در سال 2011 مطرح شد.

ضمنا تصویب پیشنهاد دبیر خانه کل مبنی بر درخواست اعزام ناظر از سوی ارگان های بین المللی همچون IDE.ISESCO ؛ عدم موافقت با پیشنهاد دبیرخانه کل فدراسیون مبنی بر اضافه نمودن یک پاراگراف به ماده 19 اساسنامه در خصوص تعیین پست کاندیداها برای عضویت در هیئت اجرایی توسط کمیته های ملی المپیک عضو ISSF، اجرای دستور ریاست ISSF جهت اتخاذ تصمیم برای توسعه فدراسیون و استخدام پرسنل فنی و متخصص برای افزایش بهره وریاز مهمترین تصمیمات اتخاذ شده در این نشست بود.

بررسی اسامی کاندیداها برای عضویت در فدراسیون برای دوره 2009 لغایت 2013 و مخالفت با کاندیداهایی که اسامی آنها پس از مهلت تعیین شده ارسال شده است نیز از دیگر موارد مطروحه در این نشست بود.

نخستین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی در عربستان برگزار شده بود.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
ایام فاطمیه اکبر طبری دی بیاسی کوبی برایانت طرح گام کروناویروس سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر طرح تعیین سقف طلاق
آخرین اخبار