بازدید 3889

وزیر نیرو: شرایط اقتصادی سخت است

هم‌ اکنون شرایط سخت اقتصادی در تمام منطقه حاکم است و کشورهای مختلف دچار رکود اقتصادی و کاهش درآمد هستند
کد خبر: ۵۹۳۰۹۱
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۵ 29 May 2016
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در قالب یک مجموعه منسجم ابلاغ شده است، گفت: طرح‌های آبرسانی روستایی باید با جدیت تمام پیگیری شود.

به گزارش مهر، حمید چیت چیان با تاکید بر جایگاه برجسته اقتصاد مقاومتی در صنعت آب و برق، بر انجام خدمات بیشتر و مستمر به مردم تأکید کرد و گفت: ما همه خادم مردم هستیم و در مسیر این خدمت، باید همواره منویات مقام معظم رهبری را مدنظر قرار دهیم.

وزیر نیرو با اشاره به اینکه هم‌ اکنون شرایط سخت اقتصادی در تمام منطقه حاکم است و کشورهای مختلف دچار رکود اقتصادی و کاهش درآمد هستند، خاطرنشان کرد: باید با دقت کامل به تمام جزئیات توجه داشت و با استفاده از فرصت‌های در اختیار به گونه‌ای اقدام کنیم تا کارنامه روشنی را در راه خدمت به مردم از خود بر جای بگذاریم.

وی افزود: طرح‌های آبرسانی روستایی باید با جدیت تمام پیگیری شود و کار مهمی که امسال بر دوش آحاد جامعه و دولت است، اجرایی کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برای اقدام و اجرا و عملیاتی کردن پروژه‌های نیمه تمام است.

وزیر نیرو با بیان اینکه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، دقیق و جامع و به‌ صورت یک مجموعه منسجم، ابلاغ شده است، تصریح کرد: اگر بخواهیم موفق شویم باید دقیقا تمام موارد را پیگیری کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

چیت چیان ادامه داد: «اقتصاد مقاومتی» در حوزه آب و برق، جایگاه ویژه‌ای دارد و مهم ترین بحث‌هایی که در این زمینه داریم مدیریت مصرف، خودکفایی در تجهیزات و ساخت تاسیسات صنعت آب و برق و اینکه با بهره گیری از ظرفیت‌های داخل است، چرا که تامین با کیفیت آب و برق که نسبت مستقیم با رفاه مردم و همچنین پیشرفت صنعت دارد، مهم ترین هدف وزارت نیرو است.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # دهه کرامت # اسدالله اسدی # موشک خیبر # حقآبه هیرمند # حج 1402
آخرین اخبار
وب گردی