بازدید 24307
بالاخره با اسامی افراد مشخص، و منتشر شده است، لیست های ائتلاف اصلاح طلبان نیز در حال نهایی شدن است، البته در بسیاری از شهرای بزرگ لیست مشترک ارائه شده و تنها در برخی از شهرستانها هنوز جمع بندی های نهایی انجام نگرفته است.
کد خبر: ۵۶۹۲۱۰
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۰ 20 February 2016

آخرین تحرکات انتخاباتی در جبهه اصلاح طلباندهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند‌ماه امسال برای انتخاب 290 نماینده ملت در 207 حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد. بنا بر اعلام ائتلاف‌ اصولگرایان و اصلاح طلبان کشور، لیست های انتخاباتی دو جریان بزرگ در سراسر کشور در حال نهایی شدن است.

به گزارش تابناک، لیست ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان سراسر کشور، بالاخره با اسامی افراد مشخص، و منتشر شده است، لیست های ائتلاف اصلاح طلبان نیز در حال نهایی شدن است، البته در بسیاری از شهرای بزرگ لیست مشترک ارائه شده و تنها در برخی از شهرستانها هنوز جمع بندی های نهایی انجام نگرفته است.

با این حال دو گروه رسما وارد فاز اجرایی تبلیغات شده اند و هرکدام سعی دارند تا با نشان دادن نقاط قوت خود و ضعف طرف مقابل سبد رای خود را پر تر کنند، اما در این میان گاهی برخی بد اخلاقی های سیاسی نیز به چشم می خورد، بد اخلاقی هایی که در روزهای گذشته حتی صدای خود خاندیدا ها را نیز در آورده است.

گاهی این رفتار ها به حدی زیاد می شود که شورای نگهبان نیز به آن واکنش نشان می دهد و نسبت به رفتار داوطلبان هشدار داده و اعلام می کند ممکن است رد صلاحیت ها تا روز انتخابات نیز ادامه داشته باشد. البته این رفتار ها در گرههای سیاسی نیز به چشم می خورد به طوری که در روزهای گذشته از سوی بزرگان هر دو جریان سیاسی اصلاح طلب و اصول گرا بارها مورد انتقاد قرار گرفته است به طوری که حتی برخی از اصول گرایان در اظهارات خود گفته اند، کسانی که رقبای خود را تخریب کنند اصول گرا نیستند.

با تعقیب کردن تحرکات انتخاباتی در جناح اصولگرایی، شاید بتوان برخی از اتفاقاتی را که در روزهای آینده رخ خواهد داد، پیش‌بینی کرد.

آخرین تحرکان انتخاباتی جناح اصولگرایان و اصلاح طلبان را در زیر دنبال کنید؛

انصراف 8 کاندیدای انتخابات مجلس در خراسان‌شمالی

همزمان با سومین روز از تبلیغات رسمی کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در خراسان‌شمالی، هشت نامزد از ادامه این رقابت‌ها انصراف دادند.

فاطمه واعظ جوادی به نفع ائتلاف اصول‌گرایان انصراف داد

رئیس اسبق سازمان محیط زیست انصراف خود از کاندیداتوری انتخابات مجلس را به نفع فهرست واحد ائتلاف اصول‌گرایان اعلام کرد. فاطمه واعظ جوادی از انصراف خود از کاندیداتوری در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به نفع فهرست ائتلاف اصول‌گرایان خبر داد.

وی اعلام کرد: به منظور وحدت بیشتر میان اقشار مختلف مردم در تهران به نفع فهرست واحد ائتلاف اصول گرایان انصراف خود را به فرمانداری تهران تقدیم کردم.

نامزدهای انتخابات مجلس، نمایندگان خود را جهت حضور در شعب اخذ رای معرفی کنند

فرمانداری تهران درباره امکان حضور نمایندگان داوطلبان انتخابات مجلس دهم در شعب اخذ رای، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع داوطلبین دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می رساند بر اساس ماده 64 مکرر 1 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی با لحاظ ماده (55) قانون می‌توانند نماینده یا نمایندگان خود را جهت حضور در شعب اخذ رای با ارایه فهرست مشخصات سجلی و یک قطعه عکس سه در چهار به هیات نظارت حوزه انتخابیه معرفی نمایند.

نامزدهای لیست «صدای ملت» در تهران و 29 شهرستان

لیست انتخاباتی «صدای ملت» که از سوی علی مطهری و یارانش تهیه شده است، اسامی نامزدهای مرود حمایتش در تهران و چندین شهرستان را ارائه داد.

تهران

تهران: علی مطهری، حسن سبحانی، کاظم جلالی، حسن غفوری فرد، علیرضا محجوب، محمد خوش‌چهره، سهیلا جلودارزاده، مصطفی کواکبیان، محمدرضا مفتح، علی نوبخت،  بهروز نعمتی، حجت‌الاسلام محمد صالحی‌منش، محمود مقدم، محمدعلی وکیلی، الیاس حضرتی،  محمدرضا دشتی اردکانی، حسن بیادی، محمد سقایی، پروانه مافی، محمود صادقی، محمدرضا علایی، محسن عابدینی‌پور، سید محمد حسینی، حسین شیخ‌الاسلام، مژگان آژیده، محمد موسی‌خانی، طه عبدخدایی، وحید شریعتمداری،  سید محمد طباطبایی‌نژاد، حسن زمانی

آذربایجان شرقی

تبریز، آذرشهر، اسکو، اهر: مسعود پزشکیان، میرهادی قره سید رومیانی، علیرضا منادی، زهرا ساعی، محمدحسین فرهنگی، عباس عباس‌زاده

بستان‌آباد: غلامرضا نوری قزلجه

بناب: محمد باقری

شبستر: کریم قیاسی مرادی

مراغه: مهدی دواتگری

میانه: سید بهلول حسینی، محمدحسین بهبودی

هشترود، چاراویماق: غفار اسماعیلی

آذربایجان غربی

ارومیه: عابد فتاحی، نادر قاضی‌پور

خوی: مؤید حسینی صدر

نقده: عبدالکریم حسین‌زاده

خلخال و کوتر: جعفری بنه خلخال

اصفهان

اصفهان: فولادگر، سید مصطفی طباطبایی نژاد

خمینی‌شهر: علی دوستی

سمیرم: سکینه عمرانی

شهرضا: عوض حیدرپور

شاهین شهر، میمه، برخوار: سید محمود حسینی دولت آبادی

فریدن، چادگان، فریدون شهر، بویین میاندشت: محمدعلی اسفنانی

کاشان، آران، بیدگل: منصوری آرانی

نطنز و قمصر: حسن نوریان

اردبیل

اردبیل، نمین، نیر، سرعین: منصور حقیقت‌پور

ایلام

دهلران، دره شهر، آبدانان، بدره: علی محمد احمدی

چهارمحال و بختیاری

شهرکرد، بن، سامان: سید سعید زمانیان دهکردی

اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار، دهستان، دستگرد: حمیدرضا عزیزی فارسانی

بروجن: امیرعباس سلطانی

لردگان: مجید جلیل سرقلعه

خراسان جنوبی

بیرجند، درمیان، خوسف: آیتی

فردوس، سرایان، طبس، بشرویه: محمدعلی عبدالله زاده

قائنات: جواد هروی

خراسان رضوی

مشهد: جواد آرین منش، حسین امینی، مهدی برادران، شراره معدنیان، حامد واعظ زاده خراسانی

تربت جام، تایباد، باخرز: غلامرضا اسدالهی

درگز: حسین محمدزاده

سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن: محمدرضا راه چمنی، رمضانعلی سبحانی فر

قوچان و فاروج: هادی شوشتری

خراسان شمالی

بجنورد: عباس مظفر

اسفراین: هادی قوامی

خوزستان

اهواز: علیرضا دهقانی، سید شریف حسینی، جویجری

آبادان: سید حسین دهدشتی

بهبهان، آغاجری: محمدباقر شریعتی

رامهرمز، رامشیر: محمدرضا بهمئی

شوشتر، گتوند: سید محمد سادات ابراهیمی

دزفول: آوایی

زنجان

ابهر، خرمدره، سلطانیه: محمدرضا خانمحمدی

سمنان

دامغان: عبدالرحمان رستمیان

سیستان و بلوچستان

زاهدان: حسینعلی شهریاری، ناصر کاشانی

ایرانشهر: اربابی

سراوان: میرمراد زهی

فارس

شیراز: احمدرضا دستغیب، رجبی، محمدهادی ربانی شیرازی، جعفر قادری

آباده، بوانات، خرم بید: رحیم زارع

فیروزآباد، قیروکارزین، فراشبند: نادر فریدونی

مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد: محمدمهدی برومندی

ممسنی: نوذر شفیعی

فسا: جمالی

سروستان: داریوش اسماعیلی

قزوین

قزوین: داود محمدی

قم

قم: علی لاریجانی، علی بنایی، یثربی

کردستان

سنندج، دیواندره، کامیاران: سالار مرادی، سید احسن علوی

مریوان، سروآباد: امید کریمیان

سقز: بیگلری

کرمان

کرمان، راور: محمدرضا پور ابراهیمی، کریمی

زرند، کوهبنان: حسین امیری خامکانی

شهر بابک: مصطفی رضا حسینی قطب‌آبادی

کرمانشاه

کرمانشاه: سید سعید حیدری طیب، عبدالرضا مصری

اسلام‌آباد غرب، دالاهو: حشمت الله فلاحت پیشه

کهکیلویه و بویراحمد

بویراحمد ، دنا: غلام محمد زارعی

گچساران، باشت: غلامرضا تاجگردون

گلستان

گرگان، آق‌قلا: نبی هزارجریبی، نورمحمد تربتی نژاد

علی آباد کتول: رحمت الله نوروزی

مینودست: سید نجیب حسینی

گنبد: سلیمان عباسی

کردکوی: ربانی

رامیان: غلامعلی کوهساری

گیلان

رشت: غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی

صومعه‌سرا: سید کاظم دلخوش

لرستان

خرم‌آباد، دوره: ایرج عبدی، نورمحمد بیرانوند

کوهدشت، رومشکان: اللهیار ملکشاهی

مازندران

ساری، میاندرود: علی اصغر یوسف‌نژاد، محمد دامادی

قائم‌شهر: سید هادی حسینی، رضیان

نوشهر، چالوس، کلاردشت: قاسم احمدی لاشکی

مرکزی

اراک: مقدسی، داود نعیمی

تفرش، آشتیان، فراهان: عباس صلاحی

محلات، دلیجان: علیرضا سلیمی

گلپایگان: میرمحمدی

هرمزگان

بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد، خمیر: منصور آرامی، محمد آشوری تازیانی

همدان

همدان، فامنین: امیر خجسته، محمدرضا حاجی بابایی

تویسرکان: محمدمهدی مفتح

اسدآباد: بهرامی

رزن: وزیری

یزد

اردکان: محمد رضا تابش

دلیل حمایت اصلاح‌طلبان از اصول‌گرایان میانه حمایت از دولت است

محمد نیشابوری اظهار کرد: موضوع ائتلاف در جناح اصلاح‌طلبان از سال 92 در دوران انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد.

وی با مرور آنچه در انتخابات 92 در بحث ائتلاف رخ داد یادآور شد: آنچه که دیده شد این بود که بخشی از جناح اصولگرا و طیف اعتدالیون که پس از دوران ریاست جمهوری آقای هاشمی مطرح شدند، با اصلاح طلبان بر سر یک گزینه به ائتلاف رسیدند.

نیشابوری تصریح کرد:‌ اما آن‌چه که امسال شاهدش هستیم ائتلاف بر سر افرادی است که با جناح‌ها و گرایش‌های مختلف در یک لیست کنار هم قرار دارند. کسانی مثل مطهری، کاظم جلالی در لیست اصلاح طلبان هستند.

وی ادامه داد: از نظر شخص من این اتفاق ائتلاف نیست، بلکه بخشی از جریان اصولگرایی به دلایل آشکار تمایل پیدا کرده‌اند تا در لیست اصلاحات باشند. انصافا هم این افراد اصولگرا در دو سال و نیم گذشته در بحث برجام خیلی به دولت کمک کرده‌اند و کنارش بودند، هرچند که با مجموعه‌ اصلاح‌طلب داخل مجلس زاویه دارند.

این عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار خاطرنشان کرد: حامیان دولت هم مثل حزب اعتدال و توسعه پایگاه رای روشنی ندارند، در تهران که مردم به شکل لیست رای می‌دهند باید در یکی از دو لیست اصلاح‌طلب یا اصولگرا قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری با انتخابات مجلس تفاوت دارد گفت: خود معتدلین می‌دانند در انتخابات ریاست جمهوری می‌توانند رای مردم را کسب کنند اما در انتخابات مجلس به حضور در لیست نیاز دارند. در 9 دوره گذشته مجلس شاید یک یا دو مورد افرادی بودند که توانستند بدون لیست و به صورت مستقل وارد شوند.
پایداری تنها به لیست ائتلاف اصولگرایان ملتزم است

حجت‌الاسلام ناصر سقایی‌بی‌ریا سخنگوی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزرای تسنیم با بیان اینکه پایداری برای لیست ائتلاف اصولگرایان ملتزم و پایبند است، گفت: جبهه پایداری انقلاب اسلامی تنها و تنها از لیست ائتلاف اصولگرایان حمایت می‌کند و هیچ لیست دیگری مورد حمایت این جبهه نیست.

وی با اشاره به انتشار لیست تریبون مستضعقین تصریح کرد: این لیست یا لیست‌های دیگر ارتباطی با جبهه پایداری ندارند و شیطنت‌های رسانه‌‌ای علیه لیست ائتلاف اصولگرایان نشانگر راه درست اصولگرایان در مسیر وحدت است.

لیست نهایی ائتلاف متخصصان و مهندسان ایران منتشر شد

ائتلاف متخصصان و مهندسان با شعار "همه جا متخصص، همه جا مهندس" لیست کاندیداهای حوزه انتخابیه تهران که ترکیبی از متخصصان و مهندسان خبره کشور هستند و گرایش های اصلاح طلب، اعتدال گرا و اصول گرای معتدل دارند، را معرفی می کنم.

این اسامی به شرح ذیل است:

1. محمدرضا عارف

2. علی مطهری

3. محمدرضا نجفی

4. علیرضا رحیمی

5. کاظم جلالی

6. احمد مازنی

7. الیاس حضرتی

8. مصطفی کواکبیان

9. محمدعلی وکیلی

10. غلامرضا حیدری

11. محمود صادقی

12. حسن سبحانی

13.سهیلا جلودارزاده

14. عبدالرضا هاشم زهی

15. علیرضا محجوب

16. بهروز نعمتی

17. داوود محمدی

18. مهدی شیخ

19. پروانه سلحشور

20. طیبه سیاوشی شاهد

21. فاطمه ذوالقدر

22. رحیم سلیمانی راد

23. فرید موسوی

24. ابوالفضل سروش

25. محسن علیجانی زمانی

26. فاطمه سعیدی

27. محمدرضا بادامچی

28. جواد فتحی

لیست ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در سراسر کشور

آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه تبریز: محمدحسین فرهنگی، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، احمد علیرضابیگی، محمداسماعیل سعیدی و خانم معصومه راشد، آقای لطیف لطیفی

حوزه انتخابیه بستان‌آباد: احد خیری

حوزه انتخابیه ملکان: شهروز افخمی

حوزه انتخابیه شبستر: علی علی‌لو

حوزه انتخابیه سراب: روشنی

حوزه انتخابیه میانه:یعقوب شیویاری، محمدرضا حاجی‌اصغری

حوزه انتخابیه اهر و هریس: حسینیان

حوزه انتخابیه کلیبر و هوراند: الله قلی قلی زاده

هشترود و چاراویماق: غلامحسین شیری علی‌آباد

استان آذربایجان‌غربی

حوزه انتخابیه ارومیه: قاضی‌پور، ابراهیم بازیان

حوزه انتخابیه خوی و چایپاره: تقی کبیری

حوزه انتخابیه سلماس: رسول جلایر

حوزه انتخابیه ماکو، چالدران و پلدشت: علیپور

استان اردبیل

حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین: منصور حقیقت‌پور، مصطفی افضلی‌فرد

حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: امیدعلی رعنایی

حوزه انتخابیه گرمی: ولی اسماعیلی

حوزه انتخابیه مشگین‌شهر: عباس‌زاده مشکینی

استان اصفهان

حوزه انتخابیه اصفهان: حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک، حمیدرضا فولادگر، ‌مجتبی خیام‌نکویی، کمال حیدری و مجید نادرالاصلی

حوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد

حوزه انتخابیه اردستان: حجت‌الاسلام  سیدصادق طباطبایی‌نژاد

حوزه انتخابیه برخوار و میمه: حسینعلی حاجی‌دلیگانی

حوزه انتخابیه خمینی‌شهر و درچه: سیدمحمدجواد ابطحی

حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: حجت‌الاسلام  محمدرضا آقایی

حوزه انتخابیه فریدن، چادگان، فریدون‌شهر، بوئین و میاندشت: اکبر  ترکی

حوزه انتخابیه فلاورجان: سیدناصر موسوی‌لارگانی

حوزه انتخابیه نجف‌آباد، تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی

حوزه انتخابیه سمیرم: حجت‌الاسلام رجائی

حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار: محمدرضا جمالی

حوزه انتخابیه لنجان: محسن کوهکن

استان البرز

حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد، فردیس: رشید جلالی و طاهره پورشمسیان

استان ایلام

حوزه انتخابیه ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول: روح‌الله ناصرزاده و حجت الاسلام والمسلمین عمران احمدی.

حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره: محمدتقی محمدی.

استان بوشهر

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: عبدالکریم جمیری

حوزه دشتستان: غلامرضا مختاری

حوزه انتخابیه دیر، کنگان، جم و عسلویه: موسی احمدی

حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان: سید کمال‌الدین شهریاری

استان تهران

حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس: مرتضی آقاتهرانی، یحیی آل‌اسحاق، فاطمه آلیا، سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد، لاله افتخاری، زهره الهیان،‌ مهرداد بذرپاش، احمد توکلی، محمدنبی حبیبی، غلامعلی حدادعادل، پرویز داوودی، مجتبی رحماندوست،‌ فاطمه رهبر، علیرضا زاکانی، محمد سلیمانی، زهره طبیب‌زاده‌نوری، محمدجواد عامری‌شهرابی، حجت‌الله عبدالملکی، لطف‌الله فروزنده، سیدعلی قریشی، اسماعیل کوثری، غلامرضا مصباحی‌مقدم،‌ حسین مظفر، سیدمسعود میرکاظمی،‌ الیاس نادران،‌ محمد ناظمی‌اردکانی، سیدمحمود نبویان، بیژن نوباوه‌ وطن، مرضیه وحیددستجردی، مهدی وکیل‌پور.

حوزه انتخابیه پاکدشت: فرهاد بشیری

حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان: حسن نوروزی

حوزه انتخابیه ورامین و پیشوا: سید حسین نقوی حسینی

استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سلمان: سید سعید زمانیان

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد: قدرت‌الله حمزه

استان خراسان رضوی

حوزه انتخابیه مشهدمقدس و کلات: حجت‌الاسلام محمدحسین حسین‌زاده بحرینی، حجت‌الاسلام پژمانفر، رضا شیران، امیرحسین قاضی‌زاده و جواد کریمی.

حوره انتخابیه کاشمر: اسماعیل‌نیا.

حوزه انتخابیه قوچان: حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی.

حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان.

حوزه انتخابیه سبزوار: بروغنی و عنابستانی.

حوزه انتخابیه گناباد: محمد صفایی.

حوزه انتخابیه نیشابور: حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا و علی مروی.

حوزه انتخابیه درگز: رزمیان.

حوزه انتخابیه فریمان و سرخس: احسان قاضی‌زاده.

حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه: ابوالقاسم خسروی.

حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار: امیر کلالی

استان خراسان‌شمالی

حوزه انتخابیه بجنورد: قاسم جعفری و موسی‌الرضا ثروتی.

حوزه انتخابیه شیروان: علی جدی.

حوزه انتخابیه فاروج: حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی.

حوزه انتخابیه اسفراین: هادی قوامی.

استان خراسان‌جنوبی

حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه: نظر افضلی.

حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان: محمد باقر عبادی راهی

حوزه انتخابیه قائن و زیرکوه: فلاحتی

استان خوزستان

حوزه انتخابیه اهواز: سیدشکرخدا موسوی، ناصر سودانی، جویجری

حوزه انتخابیه آبادان: غلامرضا شرفی و سید محمد مولوی

حوزه انتخابیه ایذه و باغ‌ملک: سیدهادی طباطبایی

حوزه انتخابیه دشت آزادگان: قاسم ساعدی

حوزه انتخابیه شوش: سید راضی نوری

حوزه انتخابیه بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی: حبیب آقاجری

حوزه مسجد سلیمان: ورناصری

حوزه شادگان: حجت الاسلام مجید ناصری نژاد

حوزه انتخابیه اندیمشک: فریدون حسنوند

استان زنجان

حوزه انتخابیه زنجان و طارم: محمد اسماعیلی و سیروس میانجی.

حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود: حجت‌الاسلام علی باقری.

حوزه انتخابیه خدابنده: سید محمدعلی موسوی.

حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه: محمدرضا خان‌محمدی خرمی.

استان سمنان

حوزه انتخابیه سمنان، سرخه و مهدی‌شهر: علیرضا خسروی.

حوزه انتخابیه شاهرود، میامی و بسطام: سید حسن حسینی

استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه زاهدان: حسینعلی شهریاری

استان فارس

حوزه انتخابیه شیراز: سید احمدرضا دستغیب، فریدون عباسی، جعفر قادری، حسین نجابت

حوزه انتخابیه جهرم: محمدرضا رضایی.

حوزه انتخابیه فسا: محمدحسن دوگانی.

حوزه انتخابیه اقلید: الیاس طاهری.

حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کربال: داریوش اسماعیلی.

حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین: حجت‌الاسلام سیدیونس موسوی.

حوزه انتخابیه سپیدان: احمد اسفندیاری.

حوزه انتخابیه آباده، خرم‌بید و بوانات: سید ابراهیم حسینی

حوزه انتخابیه لامرد و مهر: سیدموسی موسوی

حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت: محمدجواد عسکری

حوزه انتخابیه استهبان و نی‌ریز: فرهاد طهماسبی

حوزه انتخابیه مرودشت ارسنجان و پاسارگاد: مهدی برومندی

حوزه انتخابیه لارستان، گراش و مهر: جمشیدجعفرپور

استان قزوین

حوزه انتخابیه قزوین، آبیک والبرز: حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی، خانم فاطمه محمدبیگی

حوزه انتخابیه تاکستان: رجب رحمانی

حوزه انتخابیه بوئین زهرا، آوج: روح الله عباسپور

استان قم

حوزه انتخابیه قم: حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی، رضا امیرآبادی و حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور.

استان کرمان

حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه: علیرضا منظری توکلی

حوزه انتخابیه بم، ریگان و فهرج: موسی غضنفرآبادی

حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسن رحمانی

حوزه انتخابیه شهربابک: حسین فتاحی

حوزه انتخابیه کرمان و راور: محمدمهدی زاهدی، غلامرضا پورابراهیمی

حوزه انتخابیه رفسنجان: سید محمدحسین حسینی

استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین: حسن سلیمانی

حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستان‌های سرقلعه و جیگران: شهاب نادری

حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا

حوزه انتخابیه کرمانشاه: عبدالرضا مصری، محمد کرمی‌راد، سید قاسم جاسمی، ابراهیم عزیزی

حوزه انتخابیه حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو: علی جلیلیان

حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب: فتح الله حسینی

استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه گچساران و باشت: علی پولادی‌وندا

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: ستار هدایتخواه

استان گلستان

حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر: رضا صابری

حوزه انتخابیه علی‌آباد کتول: رحمت‌الله نوروزی

حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان: رحمت جلالی

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: سیدعلی طاهری، عیسی امامی

حوزه انتخابیه گنبدکاووس: سلیمان عباسی

استان گیلان

حوزه انتخابیه رودبار: عباس صفایی

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل: ذبیح‌الله نیکفر

حوزه انتخابیه رودسر و املش: اسدالله عباسی

حوزه انتخابیه لنگرود: گل‌آقا پورعباس

حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال: محمود شکری

حوزه انتخابیه فومن و شفت: خلیل بهروزی‌فر

حوزه انتخابیه بندرانزلی: حسن خسته‌وند

استان لرستان

حوزه انتخابیه بروجرد: علاءالدین بروجردی

حوزه انتخابیه دورود و ازنا: حسین گودرزی

حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان: علی امامی‌راد

حوزه انتخابیه پلدختر: سید حمیدرضا کاظمی

استان مازندران

حوزه انتخابیه آمل: سید ضیاالدین کاظمی دینان.

حوزه انتخابیه تنکابن، عباس آباد و رامسر: غلامرضا مشایخی.

حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت: سید هاشم فاطمی چتن

حوزه انتخابیه قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سیمرغ و سوادکوه شمالی: سید علی ادیانی راد و کمال علی‌پور خنکداری.

حوزه انتخابیه ساری و میاندورود: محمد باقر پیشنمازی و منصور علی زارعی

حوزه انتخابیه بابل: حجت الاسلام ناصری و مومنی

حوزه انتخابیه بهشهر:حمد علی مقیمی

حوزه انتخابیه بابلسر:  ولی الله نانواکناری

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی

استان مرکزی

حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان: محمدحسن آصفری و علی‌اکبر کریمی.

حوزه خمین: مجتبی ابراهیمی

حوزه ساوه و زرندیه: شهلا میرگلوبیات

حوزه شازند: قاسم عزیزی

حوزه محلات و دلیجان: حجت‌السلام علیرضا سلیمی

حوزه فراهان، تفرش و آشتیان: ولی‌الله بیاتی

استان هرمزگان

حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر: هاشمی تختی، محمد عاشوری، جراره

حوزه انتخابیه بندرلنگه و بستک و پارسیان: احمد  جباری

حوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: رئیسی

استان همدان

حوزه انتخابیه اسدآباد: اکبر رنجبرزاده

حوزه انتخابیه تویسرکان: محمد مهدی مفتح

حوزه انتخابیه ملایر: احمد آریایی‌نژاد، احد آزادی‌خواه

حوزه انتخابیه نهاوند: حسن بهرام‌نیا

حوزه انتخابیه همدان و فامنین: حمید‌رضا حاجی‌بابایی و سید محمد کاظم حجازی

حوزه انتخابیه رزن: عطالله سلطانی صبور

حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ: محمد علی پور مختار

استان یزد

حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: محمدصالح جوکار.

حوزه انتخابیه اردکان: سیداکبر  حسینی‌نژاد.

حوزه انتخابیه تفت و میبد: حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش.

حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز: محمدرضا بابایی.


اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
محسن فخری زاده طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها مصباح یزدی لایحه بودجه 1400