کد خبر: ۵۶۸۹۲۵
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶ 18 February 2016
لیست نامزدهای مورد حمایت شورای ائتلاف اصولگرایان و شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان در سراسر کشور به شرح زیر مشخص شدند.

به گزارش تابناک به نقل از خبرگزاری ها، لیست نامزدهای مورد حمایت شورای ائتلاف اصولگرایان در سراسر کشور به شرح زیر مشخص شد:

استان آذربایجان شرقی

* تبریز، آذرشهر و اسکو

محمد اسماعیل سعیدی، محمد حسین فرهنگی، بیگی، میر تاج الدینی، معصومه راشد، لطیف لطیفی.

* اهر و هریس 

حسینیان

* بستان آباد

احد خیری

* سراب

روشنی

* شبستر

علی علیلو

* کلیبر و هوراند

الله قلی قلی زاده

* ملکان

شهروز افخمی

* میانه

یعقوب شیویاری

محمدرضا حاجی اصغری

* هشترود و چاراویماق

شیری علی‌آباد - غلام‌حسین

 

استان آذربایجان غربی

* ارومیه

قاضی پور

ابراهیم بازیان

سید سلمان ذاکر

* خوی و چایپاره

تقی کبیری

* سلماس

جلایر -رسول

* ماکو، چالدران، پلدشت

علیپور

استان اردبیل

* اردبیل، نیر، نمین

مصطفی افضلی فرد

منصور حقیقت پور

* پارس آباد و بیله سوار

رعنایی

* گرمی

اسماعیلی- ولی

* مشکین شهر

عباس زاده مشکینی

 

استان بوشهر

* بوشهر

عبدالکریم جمیری

* دشتی و تنگستان

کمال الدین شهریاری

* دیر و کنگان

موسی احمدی

 

استان تهران

* پاکدشت   

فرهاد بشیری

* ورامین و پیشوا

سید حسین نقوی حسینی

* تهران بزرگ

غلامعلی حداد عادل، مرتضی آقاتهرانی، فاطمه آلیا، یحیی آل اسحاق، سید محمد حسن ابوترابی فرد، لاله افتخاری، زهره الهیان، مهرداد بذرپاش، احمد توکلی، محمدنبی حبیبی، پرویز داودی، مجتبی رحماندوست، فاطمه رهبر، علیرضا زاکانی، محمد سلیمانی، زهره طبیب زاده نوری، محمدجواد عامری شهرابی، حجت الله عبدالملکی، لطف الله فروزنده، سید علی قریشی، اسماعیل کوثری، غلامرضا مصباحی مقدم، حسین مظفر، سید مسعود میرکاظمی، الیاس نادران، محمد ناظمی اردکانی، سید محمود نبویان، بیژن نوباوه وطن، مرضیه وحید دستجردی، مهدی وکیل پور.

 

استان خوزستان

* آبادان

غلامرضا شرفی

* ایذه و باغملک

سیدهادی طباطبایی

* اهواز

سیدشکرخدا موسوی

ناصرسودانی

* دشت آزادگان

قاسم ساعدی

* شوش

سید راضی نوری

* ماهشهر، امیدیه

حبیب آقاجری

* مسجدسلیمان

علیرضا ورناصری

 

استان خراسان شمالی

* بجنورد

قاسم جعفری

 

استان خراسان رضوی

* تربت حیدریه، زاوه

ابوالقاسم خسروی سهل آباد

* چناران و طرقبه

محمد دهقانی نقندر

* خواف و رشتخوار

سیدمحسن امیرکلالی

* درگز

رزمیان

* سبزوار، جغتای، جوین

بورغنی - علی

* فریمان و سرخس

قاضی زاده هاشمی

* قوچان و فاروج

عباسعلی حجه الاسلام رستمی ثانی

* کاشمر، بردسکن

محمدرضا اسماعیل نیا

* گناباد و بجستان 

محمدصفایی

* نیشابور

حسین سبحانی نیا

علی مروی

 

استان خراسان جنوبی

* بیرجند و درمیان

محمدباقر عبادی

* قائن و زیرکوه

فلاحتی

* نهبندان و سربیشه

نظر افضلی

 

استان زنجان

* ابهر و خرمدره

محمدرضا خان محمدی

* خدابنده

سیدمحمدعلی موسوی سجاسی

* زنجان و طارم

محمد اسماعیلی

سیروس میانجی

* ماهنشان، انگوران

حجت الاسلام علی باقری

 

استان سیستان و بلوچستان

* زاهدان

حسینعلی شهریاری

 

استان سمنان

* سمنان و مهدیشهر

جواد خسروی

* شاهرود

سید حسن حسینی

 

استان فارس

* آباده بوانات و خرمبید

سید ابراهیم حسینی

* اقلید

الیاس طاهری

* پاسارگاد، مرودشت

محمد مهدی برومندی    

* جهرم

رضائی کوچی- محمد رضا

* خرامه، سروستان و کوار

داریوش اسماعیلی

* داراب و زرین دشت

محمد جواد عسکری

* سپیدان

احمد اسفندیاری

* فسا

محمد حسن دوگانی

* فیروزآباد، قیر 

حجت الاسلام سید یونس موسوی

* لامرد و مهر

موسوی - سید موسی

 

استان قزوین    

* بویین زهرا   

روح الله جانی عباسپور

* تاکستان

رجب رحمانی

* قزوین و آبیک

مرتضی حسینی

فاطمه محمد بیگی

 

استان کرمان

* بافت، رابر، ارزوئیه

علیرضا منظری توکلی    

* بم، ریگان، فهرج

موسی غضنفرآبادی

* رفسنجان و انار

سیدمحمد حسینی( وزیر سابق ارشاد)

* زرند و کوهبنان

حسن رحمانی

* شهربابک

حسین فتاحی

* کرمان و راور

محمدمهدی زاهدی   

غلامرضا پورابراهیمی

 

استان کهگلویه و بویر احمد    

* بویراحمد ودنا  

ستار هدایتخواه

* گچساران و باشت

علی فولادی وندا

 

استان گلستان    

* رامیان و آزادشهر 

رضا صابری

* علی آباد کتول

رحمت الله نوروزی

* کردکوی و بندر ترکمن

رحمت جلالی  

* گرگان و آق قلا   

 سیدعلی طاهری   

عیسی امامی    

* گنبد کاووس   

سلیمان عباسی

 

استان لرستان    

* بروجرد  

علاءالدین بروجردی

* درود و ازنا   

حسین گودرزی   

* کوهدشت   

امامی‌راد

 

استان مرکزی    

* اراک   

محمد حسن آصفری

علی اکبرکریمی   

* تفرش و آشتیان   

ولی الله بیاتی    

* خمین   

مجتبی ابراهیمی

* دلیجان   

علیرضا سلیمی

* ساوه و زرندیه  

شهلا میرگلوبیات

* شازند   

قاسم عزیزی

 

استان مازندران    

* آمل   

کاظمی دینان    

* بابلسر   

ولی الله نانوا کناری    

* رامسر   

غلامرضا مشایخی

* ساری

منصور علی(محسن) زارع

سید محمد باقر پیشنمازی

* قائمشهر   

کمال  علیپور

سیدعلی ادیانی راد

* نکا   

احمد مقیمی

* نور

عبدالوحید فیاضی   

* نوشهر و چالوس

فاطمی

 

استان همدان

* اسدآباد

رنجبرزاده   

* تویسرکان

مفتح

* رزن   

سلطانی صبور   

* ملایر  

آریایی نژاد

آزادی خواه    

* نهاوند

حسن بهرام نیا   

* همدان

حمیدرضا حاجی بابایی

سیدکاظم حجازی

 

استان یزد

* اردکان   

سید اکبر حسینی نژاد

* تفت و میبد 

قاسم روانبخش

* مهریز و بافق

محمد رضا بابایی 

* یزد و صدوق

محمد صالح جوکار



فهرست اسامی نامزدهای اصلاح‌طلب و مورد حمایت شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان در کشور 

همچنین فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان در کشور تحت عنوان «ائتلاف ۹۲-گام دوم» در حالی اعلام شده است که در برخی از حوزه‌ها هنوز کاندیدای نهایی اصلاح طلبان و حامیان دولت انتخاب نشده است و در ساعات آتی معرفی خواهند شد.

اسامی کاندیداهای اصلاح طلب و مورد حمایت به تفکیک حوزه، به شرح زیر است:

* فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان آذربایجان شرقی

*** تبریز***

مسعودپزشکیان

علی اصغر الموسوی

حجت الاسلام عباس عباس زاده

محمد رضا اسلامی

شهاب الدین بی مقدار

زهرا ساعی

*** اهر وهریس***

بیت الله عبدالهی

***کلیبر***

علی فخر آذری

***میانه***

شورچی

محمد حسین بهبودی

***سراب***

نصیر پور

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان اردبیل

***اردبیل***

رضا کریمی

حجت الاسلام سرداری

محمد فیضی

***پارس‌آباد***

عباس جهانگیرزاده

***گرمی***

میر حمایت میر زاده

***مشکین شهر***

یونس اسدی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان اصفهان

***کاشان***

فدایی

*** نایین***

کریمی

***فریدن***

شریفی

***نجف آباد***

سمندری

***شهرضا ***

علی شجایی

***خمینی شهر***

صرامی

***اردستان***

رمضانی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان البرز

***کرج***

ناصر حاجیان مطلق

علی امرایی

***ساوجبلاغ ***

انصاری

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان ایلام

***ایلام مهران شیروان و چرداول***

دکتر جلال میرزایی

سعید لطفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان چهار محال وبختیاری

***اردل فارسان و کوهرنگ***

علی کاظمی بابا حیدری

***بروجن ***

بهرام شفیع زاده

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان خراسان جنوبی

***بیرجند ***

دکتر حمید آیتی

***قائن***

علی اسماعیلی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان خراسان رضوی

***مشهد***

مهندس امینی

کلانی

تقی ابراهیمی سالاری

شهریاری

نسرین یوسفی

***گناباد***

منصوریان

***درگز***

حاتمیان

***تربت حیدریه***

طاهر احمدی

***کاشمر***

بنیادی

سبحانی فر

***سبزوار***

راه چمنی

***نیشابور***

گرمابی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان خراسان شمالی

***بجنورد***

علی قربانی

علی اکبری

***اسفراین**

حاتمی

***شیروان***

قربانعلی اسدی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان زنجان

***زنجان**

کریم خان محمدی

***خدابنده***

سید ابوالحسن رضوی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان سمنان

***شاهرود***

حسین خوش قلب

***دامغان***

رستمیان

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان سیستان و بلوچستان

***زابل***

احمد علی کیخواه

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان قزوین

***قزوین***

خانم زرآبادی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان کردستان

***قروه***

قادر مرزی

***مریوان***

فیروز عارفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان کرمانشاه

***سنقر***

محمد حسین خوش اقبال

***کنگاور***

حسن سلیمانی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان کرمان

***کرمان***

زهره سالاری

نوزری

***بم***

حسین امیری

***زرند***

علی برز بختیاری

***بافت***

حمزه‌ای

***کهنوج***

نیکزادی

***جیرفت***

اعظمی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان کهکیلویه و بویر احمد

***بویر احمد و دنا ***

محمد بهرامی

***کهکیلویه ***

کامرانی

***گچساران***

غلام رضا تاجگردون

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان گلستان

***گرگان***

تربتی نژاد

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان گیلان

***رشت***

جعفرزاده

***فومن***

مهدی فخاری

***تالش***

یوسفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان مازندران

***ساری***

یوسف نژاد

دامادی

***بابلسر و فریدون کنار ***

ولی الله نانوا کناری

***محمود آباد و نور***

یزدانی

***رامسر و تنکابن***

شریعت نژاد

***بابل***

حسین نیاز آذری

قاسم زاده

***چالوس***

احمدی لاشکی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان مرکزی

***اراک کمیجان و خنداب***

مجیدی

سید مهدی مقدسی

*** شازند**

مهندس علی ابراهیمی

***خمین***

مطلبی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان هرمزگان

***میناب ، رودان جاسک و سیریک***

مصطفی ذوالقدر

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان همدان

***همدان***

اسدی

حسنی حلم

***ملایر***

محمد کاظمی

علیرضا امامی

***تویسرکان***

مفتح

***بهار و کبودرآهنگ***

علی یعغوبی

***رزن***

حسن لطفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های انتخابیه استان یزد

***یزد***

بیوک موسوی

***اردکان**

تابش

***مهریز***

زارع

***میبد***

دهقانی فیروزآبادی


 
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
فتح خرمشهر جوشن کبیر شب قدر ترزامی هوآوی انصارالله یمن برگزیت زیبا حالت منفرد علی ربیعی