بازدید 5391

212 نماینده خواستار انتشار فکت شیت شدند

212 نماینده مجلس با صدور بیانیه ای خطاب به وزارت امور خارجه خواستار انتشار هرچه سریع تر فکت شیت ایرانی شدند.
کد خبر: ۴۹۰۶۲۴
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۵ 12 April 2015
212  نماینده مجلس با صدور بیانیه ای خطاب به وزارت امور خارجه خواستار انتشار هرچه سریع تر فکت شیت ایرانی شدند.

به گزارش خبرگزاری میزان، 212  نماینده مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای خطاب به وزارت امور خارجه خواستار انتشار هرچه سریع تر فکت شیت ایرانی شدند.


در همین باره عباسعلی منصوری آرانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت و گو با خبرنگار سیاسی میزان درباره مذاکرات اخیر هسته ای خاطر نشان کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری سرفصل مذاکرات هسته ای است از همین رو ایشان ضمن حمایت از تیم مذاکره کننده بر ضرورت توجه به خطوط قرمز نظام در مذاکرات هسته ای تاکید داشته اند.

وی با بیان اینکه انتشار فکت شیت ایرانی به طور حتم نمونه مقامات آمریکایی را به زیر سوال خواهد برد، یادآور شد: وزارت خارجه نباید در انتشار فکت شیت ایرانی تعلل کند زیرا این امر موجب می شود به گونه ای فکت شیت آمریکایی مبنای اظهارنظرها در عرصه بین الملل قرار بگیرد.

نماینده کاشان ادامه داد: در تحلیل مذاکرات هسته ای باید منافع ملی ما مبنا قرار گیرد و از همین رو این تفاهم اثبات کرد ایران توانایی بالقوه ای برای حل و فصل بسیاری از منازعات را در عرصه بین المللی دارد.

وی با بیان اینکه شفاف سازی در انتشار فکت شیت ایرانی توسط تیم دیپلماسی کشورمان می تواند نشان دهد که همدلی میان مردم و دولت به نحو مطلوب عملیاتی شده است، تصریح کرد: عدم تجربه در چنین مذاکراتی موجب شد که فکت شیت ایرانی تا این لحظه منتشر نشود.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم