بازدید 6506
سردار عباس‌زاده خبر داد:

باند سارقان طلاجات سعدآباد دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: باند سارقان طلاجات در شهرهای آب‌پخش و سعدآباد شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: ۴۸۹۵۶۰
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۹ 08 April 2015
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: باند سارقان طلاجات در شهرهای آب‌پخش و سعدآباد شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حیدر عباس‌زاده عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی به منظور بهبود وضعیت امنیتی در استان بوشهر صورت گرفته است و مقابله با مخلان امنیت را به صورت جدی در دستور کار داریم.

وی با بیان اینکه تلاش داریم تا با برنامه‌های عملیاتی و اطلاعاتی عرصه را برای متخلفان تنگ‌تر کنیم، گفت: اجازه نمی‌دهیم که افرادی برای رسیدن به مقاصد شوم خود آسایش و آرامش مردم را بگیرند.

عباس‌زاده از انهدام باند سارقان مسلح طلاجات در شهرهای آب‌پخش و سعدآباد خبر داد و اضافه کرد: گزارش سه فقره سرقت طلاجات از شهرهای سعد آباد و آب‌پخش رسیده بود که در همین رابطه گروه‌هایی از کارآگاهان پلیس برای بررسی موضوع تشکیل شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه این سرقت‌ها در ایام نوروز انجام شده بود، افزود: اظهارات افراد مالباخته و شهروندان در ارتباط با نحوه سرقت جمع‌آوری شد و با بررسی شگردهای سارقان، موضوع با جدیت دنبال شد.

وی با اشاره به همکاری گسترده سپاه پاسداران شهرستان دشتستان در این زمینه، بیان داشت: کنترل نامحسوس و همچنین اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی گسترده میدانی در این زمینه انجام شد و افراد سابقه‌دار تحت نظر قرار گرفتند.

سردار عباس‌زاده از دستگیری باند سارقان مسلح به نام «م - ف» خبر داد و بیان داشت: این سارق دارای سوابق کیفری متعددی بود که با کارهای اطلاعاتی ماموران انتظامی و با همکاری سپاه پاسداران شهرستان دشتستان، صبح امروز با انجام یک عملیات غافلگیرکننده در مخفیگاه خود در یکی از روستاهای دشتستان دستگیر شد.

وی از کشف یک قبضه اسلحه کلاشینکف و همچنین ابزار سرقت در مخفیگاه وی خبر داد و افزود: پس از دستگیری سرکرده این باند، در عملیات‌های جداگانه دو عضو دیگر باند نیز در شهر سعدآباد دستگیر شدند.

سردار عباس‌زاده تاکید کرد: با تلاش ماموران و اعتراف متهم، محل اختفای طلاجات مسروقه در گاوصندوق منزل پدری متهم شاسایی شد و طلاجات کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: مالباختگان نیز پس از دستگیری این باند به نیروی انتظامی مراجعه کرده و طلاجات خود را شناسایی کردند و از این اقدامات موفق پلیس تقدیر و تشکر کردند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حقآبه هیرمند # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام
آخرین اخبار
وب گردی