بازدید 3623
کولیوند مطرح کرد:

نباید به دنبال تضعیف همدیگر باشیم

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه مسئولان سربازان نظام هستند، گفت: نباید به دنبال تضعیف همدیگر باشیم.
کد خبر: ۴۸۸۸۸۸
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۹ 06 April 2015
 نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه مسئولان سربازان نظام هستند، گفت: نباید به دنبال تضعیف همدیگر باشیم.

به گزارش مهر، اولین جلسه شورای اداری شهرستان کرج در سال جدید با حضور فرماندار، نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، مدیران دستگاهای اجرایی و ائمه جمعه شهرستان بعد از ظهر امروز در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد.

محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با اشاره به اینکه در سه ماه پایانی سال گذشته اتفاقات خوبی در کشور رقم خورد، اظهار داشت: بزرگترین اتفاق خوبی که در کشور رقم خورد بررسی بودجه سال ۹۴ در مجلس بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ۲ سال است که سند بودجه به موقع تحویل مجلس می شود، گفت: نمایندگان مجلس در کمیسیون تلفیق همه تلاش خود را کردند تا بودجه به موقع به دست دولت برسد.

طرح استقلال شرکت گاز استان البرز در مجلس همراه با اعتراض بود

این مسئول از همکاری خوب میان مجلس، دولت و شورای نگهبان یاد کرد و افزود: تلاشها در مجلس، شورای نگهبان و دولت بر این بود که سند بودجه سال ۹۴ پیش از شروع سال به دولت تقدیم شود.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در ادامه با برشمردن برخی از مشکلات استان البرز، هنگام تصویب بودجه سال ۹۴ گفت: یکی از یزرگترین مشکلاتی که استان البرز با آن دست و پنجه نرم می کرد عدم وجود شرکت گاز مستقل در استان بود.

وی ادامه داد: طرح استقلال شرکت گاز استان از پایتخت در صحن علنی مجلس مطرح شد و با اعتراضاتی همراه بود چرا که به علت برخی محدودیت های قانونی ردیف بودجه ای نداشت.

کولیوند گفت: با ارائه این طرح به دولت توانستیم پس از زحمات فراوان برای شرکت گاز مستقل استان البرز ردیف بودجه ای خاص دریافت کنیم.

این مسئول عدم وجود شرکت مخابرات مستقل استان را یکی دیگر از مشکلات برشمرد و افزود: تفکر جدید در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این است که همه امکانات در استانها مشابه باشد و امیدواریم در سال جدید این مهم تعیین تکلیف و محقق شود.

وی در ادامه گفت: طبق ماده ۱۸۰ قانون، بودجه ای در اختیار نمایندگان مردم در مجلس قرار دارد که توزیع این بودجه را نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی به استانداری واگذار کردند تا به اموری چون آموزش و پرورش، بهداشت و درمان و همچنین ورزش اختصاص یابد.

بسیاری در کشور نسبت به بیانیه سویس موضع گرفته اند

وی از افزایش ۵۱ درصدی بودجه استان البرز در سال جدید خبر داد و افزود: مجمع نمایندگان مردم در استان البرز آمادگی دارد تا در برنامه ریزی و نظارت بودجه به دستگاههای دولتی استانداری و فرمانداری را کمک کند.

کولیوند در ادامه سخنان خود با اشاره به توافق سویس و زحمات تیم مذاکره کننده هسته ای گفت: در حال حاضر بسیاری در کشور نسبت به این موضوع موضع گیری کرده اند ولی باید با همدلی و همزبانی موجبات تحقق حقوق هسته ای را فراهم کنیم.

وی از حمایت رهبر فرزانه انقلاب از تیم مذاکره کننده هسته ای یاد کرد و افزود: باید از تیم مذاکره کننده هسته ای حمایت کنیم چرا که حمایت ها موجبات فراهم شدن شرایط خوب اقتصادی و اشتغال زایی در کشور را فراهم می کند.

وی ادامه داد: اگر مشکلات ایران با ۱+۵ حل شود به طور قطع همه مشکلات داخلی حل نخواهد شد ولی باید با حمایت و همدلی همزبانی بتوانیم از پس مشکلات ریز و درشت بر آییم.

کولیوند در پایان با اشاره به اینکه همه مسئولان سربازان نظام هستند، گفت: شنیدن بیانات مقام معظم رهبری خوب است ولی از آن بهتر عمل به فرمایشات ایشان است، ما نباید بدنبال تضعیف همدیگر باشیم، باید شعار سال را به معنای واقعی عملی کنیم.     

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # مبطلات روزه # دعای روز یازدهم رمضان # سیزده به در
آخرین اخبار