بازدید 11167
با پیشنهاد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ دکتر درویشی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز، دکتر میرزاجواد آقازاده به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، دکتر حسین کریم به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و دکتر کاظم قائمی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند موفق به کسب رای اعتماد از شورای عالی انقلاب فرهنگی شدند.
کد خبر: ۴۴۲۰۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۱ 14 October 2014
جلسه 753 شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجت الاسلام روحانی برگزار شد، این جلسه هم مصوباتی از جمله تایید 13 تن از روسای دانشگاههای کشور را به دنبال داشت.

به گزارش مهر، محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در این باره اظهار داشت: سیاست ها، ضوابط نام ها و نشان های ایرانی اسلامی مهمترین دستور این جلسه بود که در محصولات فرهنگی و دیگر حوزه ها مورد استفاده قرار می گیرد و سیاست های مرتبط با آن به همراه برخی از اقدامات اساسی در این زمینه به تصویب رسید.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: مقرر شد رصد و پایش این سیاست ها توسط ستاد مهندسی فرهنگی انجام شود که امیدواریم با تصویب نهایی و اجرای آن هماهنگی در ارتباط با تولید محصولات فرهنگی و ورود کالاها و محصولات فرهنگی اتفاق بیافتد.

به گفته مخبر دزفولی، توضیحات بیشتر در خصوص این سیاست ها و ضوابط در جلسه آینده و پس از تصویب نهایی اعلام خواهد شد.

عضو پیوسته فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران در ادامه از انتخاب چند تن از روسای دانشگاه های وزارت علوم و وزارت بهداشت در این جلسه خبر داد.

مخبر دزفولی در این باره گفت: با پیشنهاد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ دکتر درویشی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز، دکتر میرزاجواد آقازاده به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، دکتر حسین کریم به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و دکتر کاظم قائمی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند موفق به کسب رای اعتماد از شورای عالی انقلاب فرهنگی شدند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به تایید روسای دانشگاههای تابعه وزارت علوم خاطرنشان کرد: همچنین به پیشنهاد سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ علیرضا کرباسی به عنوان رئیس دانشگاه تربت حیدریه، مجتبی عباسیان به عنوان رئیس دانشگاه بناب، عبدالعلی بصیری به عنوان رئیس دانشگاه دامغان، منصور غلامی به عنوان رئیس دانشگاه بوعلی سینا همدان، هنربخش رئوف به عنوان رئیس دانشگاه سمنان، خسرو عزیزی به عنوان رئیس دانشگاه لرستان، علی اکبر شیخی به عنوان رئیس دانشگاه هرمزگان، محمود فتوحی به عنوان رئیس دانشگاه صنعتی شریف، اکرمی به عنوان رئیس دانشگاه هنر و معتمدی به عنوان رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به کسب رای اعتماد از شورای عالی انقلاب فرهنگی شدند.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
قرارداد الجزایر الهام چرخنده دوره شبانه دانشگاه مکانیسم ماشه هفته دفاع مقدس