بازدید 2462

چه کسانی به دنبال جابجایی سجادی و کفاشیان هستند!

کد خبر: ۴۲۷۷۳۸
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۹ 21 August 2014
با وجود تکذیب قاطع سجادی که به سردی و رسانه گریزی مشهور است، این جریان تا آن جا پیش رفته که چند رییس فدراسیون نیز به خبرنگاران گفته اند که نظر وزارت رفتن سجادی به فدراسیون فوتبال است.

صادق حسینی در خانواده بزرگ ورزش نوشت؛ فشار برای برکناری علی کفاشیان از ریاست فدراسیون فوتبال، بحث پشت پرده این روزهای ورزش ایران است. تا آن جا که روزنامه همشهری در گزارشی با تیتر «برکناری نرم کفاشیان» به این موضوع پرداخت:«برخی تلاش ها برای تغییرات گسترده در مدیریت فدراسیون فوتبال در حال انجام است. بر این اساس اپوزیسیون علی کفاشیان به دنبال ریاست نصرالله سجادی بر این فدراسیون هستند و در تلاش اند که به صورت نرم، قدرت را از کفاشیان رئیس سال های اخیر فوتبال ایران بگیرند. از همین رو گویا به کفاشیان پیشنهاد داده اند که پست خود را با سجادی عوض کند و معاون ورزشی وزیر ورزش و جوانان شود!»

در گزارش همشهری البته اشاره ی روشنی به این متنفذین نشده اما تاکید شده «مخالفان کفاشیان مورد حمایت وزارت ورزش قرار دارند». انتشار این مجموعه گزارش ها واکنش شدید سید نصراله سجادی معاون ورزشی وزارت ورزش و جوانان را در پی داشت و با تکذیب این موضوع گفت:«من به عنوان کسی که با 48 فدراسیون در ارتباط هستم باید زودتر از همه با خبر شوم، پس این خبر به هیچ وجه صحت ندارد.»

با وجود تکذیب قاطع سجادی که به  سردی و رسانه گریزی مشهور است، این جریان تا آن جا پیش رفته که چند رییس فدراسیون نیز به خبرنگاران گفته اند که نظر وزارت رفتن سجادی به فدراسیون فوتبال است.

منابع نزدیک به معاون وزیر ورزش معتقدند این جریان خبری با تمام حاشیه هایش  از سوی  متنفذین «داخل وزارت ورزش» که می خواهند «نصرالله سجادی و علی کفاشیان را باهم بزنند»! مدیریت می شود.

«جریان متنفذ داخل وزارت ورزش» که نصرالله سجادی و محمود گلزاری را نتوانست از وزارت خانه خارج کند و «ما مجبوریم با شما کار کنیم» آقای وزیر را شنیده سعی دارد با حملات روزهای اخیر به علی کفاشیان او را مجبور به استعفا کند و برای این کار نامزدهایی می تراشد و چه نامزدی موجه تر از  سجادی! 

علی کفاشیان در گفت و گو با اعتماد  با اشاره  به این که بسیاری از مشکلات را «این ها» درست می کنند، چنین می گوید: «الان چند روز است که دارند مصاحبه می‌کنند که فلانی بی‌کفایت و بی‌عرضه است. مدیریت بلد نیست و ضعف دارد. فلان است و بهمان است. مسخره بازی درمی‌آورد. من اینها را قبول دارم آقایان! اصلا بی‌کفایت‌تر از من وجود ندارد! اما این که راهش نیست! شما بیایید آدمی را که دوست دارید رییس فدراسیون فوتبال شود معرفی کنید. خودم قول می‌دهم که حمایت کنم و مقدمات ریاستش در فدراسیون به جای خودم را فراهم کنم. این چه وضعی است که درست کرده‌اید. هر روز می‌گویید این باید برود. اون باید برود. فلانی این‌جوری است، بهمانی اونجوری است. ما الان شش سال است که درگیر این مساله هستیم. هر روز می‌نویسند که من را برکنار می‌کنند یا باید برکنار شوم. هر چه سکوت می‌کنیم باز هم به کارشان ادامه می‌دهند. مانده‌ام این وسط که بالاخره چه زمانی خسته می‌شوند.»

روشن است که تداوم این فضای مبهم و غیراخلاقی به ورزش ایران لطمه ی جدی وارد می کند، بهتر است وزیر ورزش سیاست خود درباره ماندگاری معاونانش و تغییر رییس فدراسیون فوتبال را روشن و بی واسطه بیان کند تا زیر مجموعه اش ساز دیگری نزند و  در نهایت جلوی ضررهای بیشتر گرفته شود.
سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
وب گردی