بازدید 8683

هدیه شب قدر: آبروی این زمین خورده را بخرید

کد خبر: ۴۱۷۹۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۰ 20 July 2014
سایت خیریه همت نوشت:

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله:

هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود.

سلام و خداقوت

این فراخوان برای خریدن آبرو است.

پدر خانواده حدود ۶۵ سال سن دارد و سالیانی نه چندان دور اوضاع مالی مناسبی داشته اند اما …

متاسفانه حدود ده سال قبل در اثر بعضی اتفاقات اوضاع دگرگون شده و ورشکست می شود.

از همان زمان، روزگار بر خانواده هر روز سخت تر شده و مشکلات جدیدی هر روز برای شان ایجاد می شود.

خود پدر به دلیل عارضه کمر سالها قبل تحت عمل جراحی قرارگرفته و از کارافتاده محسوب شده و قادر به انجام کارهای سنگین یا پرفشار نیستند.

پدری که سه دختر و یک پسر دارد؛ البته متاسفانه یکی از دخترها به دلیل اعتیاد همسرش با یک فرزند خردسال به خانه پدر بازگشته است.

مادر خانواده مبتلا به دیابت شدید بوده و از همین رو چندی قبل چشمان ایشان تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

همچنین حدود سه ماه قبل به دنبال ناراحتی قلبی پس از مراجعه به بیمارستان بنا به تشخیص پزشکان تحت عمل جراحی قلب باز قرار می گیرد که متاسفانه پس از عمل به دلیل دیابت شدید تا مدت زیادی در بیمارستان بستری بوده و پس از آن نیز تاکنون بهبودی کامل حاصل نشده است.

تنها هزینه های پزشکی یکی دوسال اخیر بالغ بر یکصد میلیون ریال بوده است که اصل تمامی اسناد و فاکتورها که با قرض فراوان تهیه شده موجود است.

به دلیل کار آزاد بیمه هم نبوده اند تا یکی دوسال قبل که برای پوشش حداقلی هزینه های درمانی بیمه ایرانیان می شوند و متاسفانه بازنشستگی هم ندارند.

معضل دیگر مسکن است . خانواده در این حدود ده سال مجبور به اجاره نشینی بوده و باتوجه به وضعیت اقتصادی پدر هر سال در محلی نامناسب تر از سال قبل ساکن شده اند. متاسفانه صاحب خانه فعلی هم به آنها مهلتی دو هفته ای برای تخلیه خانه داده است.

این خانواده و مخصوصا پدر این روزها اصلا حال و روز خوبی ندارد.

هنوز خیلی از دوستان و آشنایان از عمق مشکلات خانواده آگاه نیستند و متاسفانه دیگرانی هم که از حال و روزشان باخبرند کمتر سراغشان را می گیرند تا مبادا از آنها درخواستی شود….

هرچند می دانیم شاید خیلی های دیگر باشند که شرایط مشابهی داشته باشند اما با توجه به توان و محدودیت های خیریه همت؛ این بار هم از دوستان خوبمان دعوت می کنیم تا همت کنند بتوانیم باری از دوش این خانواده آبرودار برداریم. ( هدف گذاری ما جمع مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال برای کمک به این خانواده است)

یادمان نرود شاید این اتفاق برای ما و شما بیفتد…

شب قدر که خدا به همه آبروی دوباره می دهد ، فرصت مناسبی است برای آبرو خریدن.

بسم الله

 تذکر مهم

درصورت عبور کمکها از سقف مورد نیاز صرف موارد بعدی خواهد شد

برای شرکت در این امر خیر به اینجا مراجعه کنید.
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری