بازدید 104724
جام‌جهانی فوتبال؛
آرژانتین به کمک مازیچ، داور صربستانی و ضعیف بازی امشب، توانست با یک گل در دقایق اضافه بازی از سد دفاع آهنین ایران بگذرد. همه کسانی که بازی امشب ایران و آرژانتین را دیدند، باور دارند ایران تیم خوب میدان بود که هم خیلی منطقی دفاع ‌و هم خیلی منطقی حمله کرد و به اندازه کافی هم جلو‌ آرژانتین موقعیت گل ایجاد کرد؛ تنها حیف که در دقیقه ۱+۹۰ تک گل بازی به ثمر رسید تا ایران شکست بخورد.
کد خبر: ۴۰۹۸۲۵
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۰ 21 June 2014
سرانجام روز رویارویی با مسی و یارانش از راه رسیدآرژانتین به کمک مازیچ، داور صربستانی و ضعیف بازی امشب، توانست با یک گل در دقایق اضافه بازی از سد دفاع آهنین ایران بگذرد. همه کسانی که بازی امشب ایران و آرژانتین را دیدند، باور دارند ایران تیم خوب میدان بود که هم خیلی منطقی دفاع ‌و هم خیلی منطقی حمله کرد و به اندازه کافی هم جلو‌ آرژانتین موقعیت گل ایجاد کرد؛ تنها حیف که در دقیقه ۱+۹۰ تک گل بازی به ثمر رسید تا ایران شکست بخورد.

به گزارش «تابناک»، وقتی در دقیقه ۲+۹۰ سابیا تصمیم گرفت دی‌ماریا را از بازی بیرون بکشد تا یک مدافع را وارد زمین کند، هافبک تهاجمی آلبی‌سلسته مثل بازیکنان تیم ملی قطر در برابر ایران وقت کشی می‌کرد. شاید باور نکنید، ولی امروز ایرانی در زمین مسابقه درخشید که وقتی در دقیقه ۷۳ حمله می‌کرد، مدافع آرژانتین سراسیمه توپ را به اوت می‌ز‌د.

دیدار ایران و آرژانتین با برتری یک بر صفر آبی سلسته به پایان رسید. تیم ملی ایران در این دیدار بیشتر چشم به ضد حملات داشت؛ هرچند ‌آرژانتینی‌ها به مراتب فرصت‌های بهتری داشتند، شاگردان کی‌روش با دفاعی چند لایه نمایشی قابل قبول ارائه دادند و اگر کمی خوش‌شانس بودند می‌توانستند با دست‌کم یک امتیاز کار را به پایان ببرند.

شاید امروز ستاره‌های بسیاری از اعضای تیم ملی کشورمان در زمین درخشیده باشند، ولی بی‌گمان بزرگترین ستاره تیم ملی ایران در زمین کارلوس کی‌روش بود؛ مردی که به وعده‌های خود عمل کرد و سورپرایز خود برابر آرژانتین را رو نمود و ما بارها تا باز کردن دروازه آرژانتین پیش رفتیم اما نتیجه کار گل دقایق پایانی لیونل مسی بود.

همان گونه که کارلوس کی‌روش در پایان بازی گفت، این داور بازی بود که در جریان بازی وقفه ایجاد کرد. یک صحنه حساس در محوطه جریمه و خطای مدافع آرژانتین روی دژاگه، پنالتی مسلمی بود که داور بر آن چشم بست تا در روند بازی تغییر ایجاد کند و مانع پیروزی ایران شود.

هم‌اکنون ایران به بازی مهم روز چهارشنبه برابر بوسنی چشم دوخته است.پیش بازی

تیم ملی فوتبال ایران در دومین ایستگاه خود در جام‌جهانی فوتبال به آرژانتین، سرگروه گروه F مسابقات رسید؛ دیداری که بسیاری از ایرانی‌ها از روز قرعه‌کشی جام‌جهانی منتظر آن بودند و به درست یا نادرست در ذهن ایرانی‌ها به مهم‌ترین دیدار ایران در جام‌جهانی بدل شده بود.

به گزارش «تابناک»، رویارویی با مسی و یارانش خوابی بود که بسیاری از عشاق فوتبال ایرانی از ماه‌ها پیش برای جام‌جهانی می‌دیدند و منتظر روزی بودند تا بلوهوریزنته اشکان دژاگه و یارانش برابر مسی و هم‌تیمی‌هایش قرار گیرند.

هم‌اکنون آن روز مهم فرا رسیده و ایران پر امید با انگیزه فراوان، می‌خواهد به مصاف آرژانتینی برود که قوی‌ترین تیم این گروه و یکی از بخت‌های رسیدن به فینال رقابت‌هاست.

ایرانی‌ها در نخستین بازی خود در جام‌جهانی متفاوت‌تر از سه حضور پیشین خود ظاهر شدند و با یک دفاع آهنین‌ برای نخستین بار در دهمین بازی تاریخ خود در جام‌جهانی، دروازه خود را بسته نگه داشتند تا هم یک امتیاز بازی را به دست آورند و هم برای نخستین بار در همان روز اول رقابت‌ها با جام خداحافظی نکنند و تا روز پایانی در جمع مدعیان صعود از گروهشان ‌باشند.


سیستم دفاعی مستحکمی که کی‌روش ساخته، امشب کار سختی برابر مهاجمان آماده آرژانتینی دارد؛ اما نه بازیکنان و نه کارلوس کی‌روش از این مسأله ترسی ندارند. کی‌روش در نشست مطبوعاتی پیش از بازی خود ‌گفت: امشب یک نود دقیقه سخت در انتظار آرژانتینی‌هاست و همین ‌ما را امیدوار کرده تا شاهد یکی از بهترین نمایش‌های تیم ملی برابر این تیم باشیم.

از سوی دیگر اما آرژانتین از نخستین بازی خود، یک پیروزی و سه امتیاز حساس به دست آ‌ورده است. آن‌ها بوسنی را در یک دیدار نه ‌چندان دلچسب با گل به خودی تیم حریف 1-2 شکست دادند تا ‌با سه امتیاز در صدر جدول گروه خود باشند. آرژانتینی‌ها گمان می‌کنند، امشب یک پیروزی آسان در انتظار آن‌هاست، ولی همه ما امیدواریم چنین نباشد.

سرانجام روز رویارویی با مسی و یارانش از راه رسید

گزارش بازی‌

۰۴:۰۰  توپ‌گیری عالی اشکان دژاگه از لئو مسی؛ این شاید نشانی باشد بر آمادگی بیشتر اشکان در این مسابقه نسبت به بازی قبل. 

۰۸:۰۰  به هنگام صاحب توپ شدن هافبک‌های آرژانتین، همه بازیکنان ایران درون زمین خودی حضور پیدا می کنند. برنامه ایران در این لحظات رساندن توپ به گوچی است. 

۱۰:۰۰   تا این لحظه لئو مسی به خوبی توسط مدافعان ایران مهار شده است. ایرانی ها تک تک توپ های او را به خوبی زده اند. 

۱۳:۰۰  خروج شجاعانه علیرضا حقیقی، فرصت خوبی را از گونسالو هیگواین گرفت. حقیقی برای لحظاتی روی زمین بود اما بدون مشکل به بازی ادامه داد. 

۱۹:۰۰   داور چهارم برای تذکر به کارلوس کی روش وارد عمل شد‌. کی روش که نزدیک به خط محدوده فنی ایستاده روی ضد حمله برق‌آسای آرژانتین اعتراض تندی به مسعود شجاعی داشت که توپ را پشت محوطه جریمه آرژانتین لو داد‌.

۲۰:۰۰   یک واکنش ویژه دیگر از علیرضا حقیقی؛ گلر شماره 12 ایران این بار با دست مخالف شوت تماشایی آگرو را از دروازه دور می‌کند. او بدون تردید سخت ترین روز عمرش در مستطیل سبز را پشت سر خواهد گذاشت. 

۲۳:۰۰  مارکوس روخو مثل همیشه در کارهای هجومی عملکرد موفقی دارد. او این بار یک ضربه سر خطرناک روانه دروازه ایران می کند که با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون می‌رود. 


۲۵:۰۰  توپ ربایی هوشمندانه جلال حسینی، اجازه نداد آنخل دی ماریا درون محوطه جریمه ایران خطرساز شود. خیلی‌ها بر این باورند آنجلیتو این روزها از لئو مسی هم خطرناک‌تر است. مدافعان ایران اما همه ستاره‌های حریف را به یک چشم می بینند. 

۳۲:۰۰  خطای آندو روی مسی، ایستگاهی ایده آلی را نصیب آرژانتینی ها کرد. لئو البته توپ را به فضای بالای دروازه فرستاد اما آندو باید مراقب باشد تا در چنین مناطقی ایستگاهی ندهد. 

۳۴:۰۰ نخستلین حضور جدی ایران در محوطه جریمه حریف رقم خورد. حرکت تیمی دیدنی بچه‌های کی روش، به احسان حاج صفی ختم شد. او با یک پاس عرضی تلاش کرد تا یکی از هم تیمی هایش را درون محوطه جریمه صاحب توپ کند؛ اما مدافعان حریف توپ را ربودند. ادامه این حرکت می توانست به ضدحمله سریعی برای آرژانتین تبدیل شود اما حرکت فوق العاده آندو، توپ را از آن ها گرفت. 

۳۷:۰۰ سفید و آبی ها، درست در فاصله‌ای شبیه آنچه در دیدار با بوسنی منجر به گلشان شده بود، صاحب یک ضربه آزاد شدند. مسی توپ را به روی دروازه فرستاد و ضربه سر خطرناک هیگواین، با اختلاف اندک از بالای دروازه به بیرون رفت. 

۴۲:۰۰ دومین کرنر تیم ملی، تبدیل به اولین موقعیت گل این تیم در این مسابقه شد. چیزی نمانده بود نام جلال حسینی به فهرست مدافعان گلزن ایران در جام جهانی اضافه شود؛ اما توپ او راهی به درون چهارچوب پیدا نکرد. ناراحتی جلال از این اتفاق در نوع خود جالب بود. او به خوبی می داند ایران امروز موقعیت‌های مشابه زیادی به دست نخواهد آورد. 

۴۴:۰۰ این بار نوبت به فدریکو فرناندز است که روی سر مدافعان ایران سر می‌زند. توپ این مدافع هم البته خطری برای دروازه حقیقی نیست اما اعضای خوب خط دفاعی ایران باید در زدن ضربات سر اول دقت بیشتری کنند. 

پایان نیمه نخست ـ خط دفاعی آهنین ایران، رمق را از ساق‌های سوپراستارهای آرژانتین گرفته است. این منظم ترین و دقیق ترین ایرانی است که در همه این سال ها دیده ایم. بازیکنان البته باید ‌خطاهایشان در فضای پشت محوطه جریمه را کاهش دهند تا کی روش کمتر عصبانی شود. ۴۸:۰۰ ضربه فنی جالب توجه زابالتا‌ از کنار دروازه ایران به بیرون رفت. حرکت زیبای لئو مسی توپ را به مدافع راست تیم ملی آرژانتین رسانده بود. 

۵۱:۰۰ جدی ترین موقعیت تمام مسابقه. حرکت استثنایی مسعود شجاعی، دریبل های بی مثال او مقابل خدایان دریبل در آرژانتین، یک سانتر دیدنی و در نهایت ضربه سر رضا گوچی با واکنش عالی رومرو از دروازه دور شد. این دومین بار است که گوچی در این جام با ضربه سر در آستانه گل زدن قرار می‌گیرد. 

۵۳:۰۰ یکی دیگر از اشتباهات پرشمار داوری جام علیه ایران رخ داد؛ جایی که آقای داور، خطای آشکار روی اشکان دژاگه را ندیده گرفت. 

۵۸:۰۰ لئو مسی سرانجام نخستین حرکت کارآمدش در این مسابقه را انجام داد. مدافعان ایران برای نخستین بار فضای لازم برای خلق موقعیت را به او دادند و این ستاره نیز به خوبی پشت محوطه جریمه ایران حرکت کرد و ضربه خوبی را به سمت دروازه فرستاد. ضربه او با فاصله ای کم از کنار تیر دروازه به بیرون فرستاده شد. 

۶۱:۰۰ چه می کند این آندو تیموریان؛ مرد جنگجوی تیم ملی، یکی از تاریخی ترین و بهترین نمایش‌هایش را امروز نشان داده است. او این بار توپ را به خوبی از لئو مسی گرفت و به شکلی خیره کننده‌ای دو بازیکن حریف را رد‌ و بازیکنان حریف را محبور کرد رویش خطا کنند. 

۶۸:۰۰ دیگر خبری از دفاع مطلق نیست. ایران تبدیل به تیم برتر زمین شده و مدام موقعیت ایجاد می‌کند. ‌دریبل‌های بازیکنان ایران خیره کننده است. هنوز نمی‌دانیم خوابیم یا در بیداری این نمایش فراتر از حد تصور را می‌بینیم. 

۷۱:۰۰ پس از نکونام، مسعود شجاعی دومین اخطاری ایران در این مسابقه لقب گرفت. داور ضعیف مسابقه با آرژانتینی‌ها مهربان تر است. 

۷۵:۰۰ یک سیو عالی دیگر از علیرضا حقیقی در مقابل دی ماریا. او با دومین کلین شیت تاریخ ایران در جام جهانی فاصله زیادی ندارد. 

۷۶:۰۰ اولین تعویض کی روش در این دقیقه صورت گرفت. او خسرو حیدری را به جای مسعود شجاعی وارد زمین ‌کرد. 

۸۲:۰۰ مارکوس روخو دست بردار نیست. او باز هم قدرت شوتزنی‌اش را مقابل دروازه ایران مطمئن کرد و با اینکه توپ را به نزدیکی‌های دروازه فرستاد، نتوانست یک گل برای تیمش بسازد. 

۸۵:۰۰ امان از بدشانسی! علیرضا جهانبخش که به تازگی وارد زمین مسابقه شده بود، پاس زیبایی را برای قوچان نژاد آماده کرد. مهاجم نوک تیم ملی، در محاصره سه بازیکن حریف با یک بغل پای تماشایی به سمت دروازه فرستاد؛ اما باز هم رومرو بن بست ساز رویای تیم ملی ایران شد. 

۹۲:۰۰ کمتر از دو دقیقه از وقت‌های تلف شده گذشته بود. سابه یا با وارد کردن پالاسیو و لاوتزی می‌خواست تیمش را به هر قیمتی برنده بازی ببیند و کی روش، رضا حقیقی را به زمین فرستاده بود تا نتیجه را نگه دارد. مسی اما از راه رسید و با یک شوت استثنایی، همه قوس بدن حقیقی را هم مغلوب کرد. این ستاره یکی از مهم ترین گل های تاریخ زندگی اش را به ثمر رساند. به ایران، در پایان مسابقه‌ای که عدالت در نتیجه‌اش رعایت نشد. 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۹۹
در انتظار بررسی: ۴۰
انتشار یافته: ۱۴۳۷
صبوری بیرامی از اسکو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
امیدوارم با همت عالی یوزهای ایرانی این بازی تاریخی برایمان خاطرانگیز بماند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
داور هیچ مشکلی نداشت، آرژانتین تیم قوی بود. صحنه پنالتی هم به نظر خیلی ها هم پنالتی نبود. ما ایرانی ها البته دوست داشتیم پنالتی باشه، ولی نبود. چونکه بازیکن آرژانتینی صاحب توپ بود و این اشکان دژاگه بود که خودش رو درگیر بازیکن کرد. اگر توپ رو دزدیده بود دیگر چرا با بازیکن آرژانتینی درگیر شده بود. اکثر کارشناس ها هم اعتقاد دارند که پنالتی نبود. تیم آرژانتین کامل بر بازی مسلط بود و موقعیت گل زیاد هم داشت. ایران خط دفاع عالی داشت ولی با زدن خودمون به زمین نمیتونیم گل بزنیم. باید خط حمله قوی تر داشته باشیم. جنبه باخت هم باید داشته باشیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
این نظر را امروز منشر کردی تابناک عزیز .چقدردیرررررررررررررررررررر.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
شیطونی میگه تابناک را تحریم کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آرژانتین 3 - 0 میخوره حالا ببینید.
سیروان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدایا چنان کن شرمنده نشویم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
منفی نزنید به ساعت نظر دادن توجه کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بازهم قرمز هروقت قرمز پوشیدیم بد باختیم بازی با قطر یادتونه؟ خدا بخیر کنه
حسنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
با قطع تصویر معرفی بازیکنان قبل بازی صدا وسیما میخواد اعصابمان را خراب کنه ها
بابک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
صدای گزارشگر چرا اینطوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مربی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
فقط خدا بهمون رحم کنه;امیدوارم زیر 6 تا گل بخوریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ماهم امیدواریم برنده از زمین بیرون بیایم چراکه برد برابر آرژانتین روحیه ملت ایران را عوض خواهد کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تیم ملی خوب بازی کنه صلوات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
صدا و سیما گند زده با این گزارش کردنش!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
جه واجب شده مزدک میرزائی که صداش از ته چاه میاد با تاخیر صدا و تصویر بازی را گزارش کند و روی اعصاب مردم برود
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
چقدر ضایع
صدای گزارشگر جلوتر از تصویره!!!
محمد جعفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ایران 5 بر 0 میزنه. شک ندارم.اگه اینطور نشه موهامو از ته میتراشم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۳
موهاتو تراشیدی؟ یا از اول نداشتی و داشتی لاف میزدی؟؟؟
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدا کنه نبازیم یا اگه میبازیم خوب ببازیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
من که گیرنده رو خاموش کردم اومدم تو اینترنت میچرخم
صدا با تصویر 4 ثانیه فاصله داره
حالم از این صدا و سیمای میلی بهم خورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تیم ملی خوب بازی کنه صلوات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آقا از استودیو پخش کنید، اینکه مستقیم نیست، گزرشقر ۵ ثانیه جلوی!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تیم ملی خوب بازی کنه صلوات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اخه این چه وضع گزارش گری هست دلم میخوام سرم بکوبم به دیوار
Max
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
کیفیت صدا و سیما افتضاحه من دارم از xbox one میبینم بدون هیچ مشکلی کیفیت صدای گذارشگر صدا و سیما هم آخه چرا اینجوریه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
کاش مثل بازی نیجریه نباشه که بازیکنان ایران وقتی‌ می‌خواستند زیر توپ بزنند یک جوری بزنند که توپ دور بشه نه اینکه ٔبر گرده ۱۸ قدم خودمون!
پاسخ ها
مکینه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۳
قول میدی که بتراشی
بابک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بابا گزارش بازی با تصویر دیلی دارهههههههههههههه

خوب ایران چرا تصویر رو با دیلی برای ما پخش میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۳
منظورتون delay بود؟؟؟ توی فارسی معادل داره: تاخیر!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اميدوارم فقط خوب بازي كنن
بچه ها براتون دعا مي كنيم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
با موبایل گزارشگری میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
فاقد اندکی تکنیک هستیم! بازی دیگران را هم خراب میکنیم!
پاسخ ها
مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۳
ما فقط حودمون رو باور نداریم پس دریبلینگ شجاعی و پولادی و دژاگه جزو فوتبال نیست اینقدر سیاه نمایی نکنید همین علی کریمی اگر در دوران چندسال پیشش بود تکنیک بهتری از امثال دی ماریا داشت
فوتبالدوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
الان دارم نگاه میکنم ماشا اله مسولین صدا و سیما فقط روی اعصاب ملت راه میروند این چه وضع گزارش است . کیفیت صدا مثل صد سال پیش قطع و وصل مثل پنجاه سال پیش تو این موندم اخه این کارشناسان فنی چی بلدند چی خوندن بعد میگن از رسانه های دیگه استفاده نکنید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
یاد گزاشگری ها دهه 60 می افتم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
15 دقیقه گذشت . دروازه بان آرژانتین را ندیده ایم
Max
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
کیفیت صدا و سیما افتضاحه من دارم از xbox one میبینم بدون هیچ مشکلی کیفیت صدای گذارشگر صدا و سیما هم آخه چرا اینجوریه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
کاش ما میباختیم ولی‌ مثل ژاپن، کره، استرالیا بازی میکردیم نه اینجوری اتوبوس‌ای دفاع کنیم!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آرژانتین گذاشته نیمه دوم که سایه بشه!
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
همه بازی ها رو نشون میدن نوبت به این بازی که رسید پخش ماهواره ای قطع شد :| الان ماکه آنتن نداریم چیکار کنیم ؟ پخش اینترنتی هم ندارن پس اینا از حق پخش چیشو خریدن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
این همه پول دادن مزدک بره برزیل و بازی با این کیفیت صدای پایین پخش بشه!!!! فقط اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تو رو خدا با صدا و سیما تماس بگی ین بگین درس کنن صدا رو. نخاستیم گزا ش از اونجا بکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
20 دقیقه اول عالی بود
اعصاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
کی به ضرغامی حقوق میده؟ این چه وضع صداس؟
منم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
پاینده باد مردان سرزمین باتمدن و با هویت و باریشه پارس.
محمد
|
Malaysia
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
افتضاح ترین افتصاحه تاریخ صدا و سیما امشب بود .واقعا که !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
همچین یخ زدی خوب گزارش بده دیگه
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آرژانتین ۱۲۵ پاس، ایران ۱۹ !! حداقل اگر حمله نمیتونید بکنید، ۲ تا پس سالم که به هم میتونید بدید!
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
پاينده باد

مردان سرزمين با هويت و باريشه و باتمدن پارس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
نیم سساعت از بازی گذشته تا الان که خوب دوام آوردیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خیلی منطقی داریم دفاع میکنیم.فقط الکی و مثل عربهای خلیج فارس خودتون را زمین نندازین.بازی شجاعنه خواسته ما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
نیم سساعت از بازی گذشته تا الان که خوب دوام آوردیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
همون چند خطای دقیقه اول ایران کار خود را کرد و مسی از ترس پاش محو یا مخفی‌ شده!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تو قرن 21 اينطوري يه فوتبال رو گزارش ميكنيد؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
حالمون از فوتبال به هم خورد
البته ضد فوتبال
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ولی‌ خداییش بین خودمون باشه، ایران بی‌ کیفیت‌ترین تیم جامه!!! کاش یک تیم عربی‌ خلیج فارس هم بود، شاید اونها از ما بیکیفیت تر بودند و ما دوم میشدیم از آخر!!!
ثنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تا اینجاش که خوب بود دستشون درد نکنه فعلا گل نخوردیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
نیمه اول تمومه.ایول بچه ها.سربلند ایرانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
مثل گزارش والیبال گزارش کن
ابراهيم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
والا به جون خودم ایران خوب بازی کرده اون هم در مقابل آرژانتین. قبول دارین؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آرژانین از نظر مالکیت توپ رکورد میزنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
لطفا این اشغال هایی رو که در حال تبلیغ روی تصویر بازی هستند نخرید!
ابراهيم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
والا به جون خودم ایران خوب بازی کرده اون هم در مقابل آرژانتین. قبول دارین؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بچه ها فوق العاده بودن تا الان
ابراهيم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
والا به جون خودم ایران خوب بازی کرده اون هم در مقابل آرژانتین. قبول دارین؟
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدایا کمک کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
سال 1996 گزارش بازی ایران با موبایل ، سال 2014 هم با موبایل و این قصه ادامه دارد
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
یوزهای ایرانی مسی بچه موش را به زانو در آوردند............
صدری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بازی مساوی میشه به امیدخدا.
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
گزارشش خیلی بده انگار صداش گرفته ! کاش از همین جا گزارش می شد بازی !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تا اینجا که به خیر گذشت!!!!!!!!!!
کوروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
پاینده باد مردان سرزمین با هویت و با ریشه پارس
آمل
|
United States
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بچه ها خسته نباشند مثل یوزپلنگ دویدند
بچه ها بهترین هستی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
کیفیت صدا و تصویر در حد صفر.. شبکه3 انگار نه انگار مردم حق دارند با کیفیت فوتبال ببیند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
جون به لب شدیم بابا.چرا گزارش نمی کنی؟
مهشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
این همه دفاع لازم نیست یه نفر لااقل تو زمین حریف باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آخ جون نیمه اول جستیم.انشا الله آخرشم خوشه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تو رو خدا کی روش رو نگه دارین …روحانی بچه ها مچکریم
فرزام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
نیمه اول تموم شد مسی مسی میگفتن همین بود ایول به بچه های ایرانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تساوی ترسناکی بود. از ترس رنگم زرد شده. بیچاره بازیکنان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بابا این چه وضع پخش بازیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تنها نقطه قوت ارژانیتینها از دست ندادن مفت توپ بود که ار دروازه بان انها شروع میشد برای اطمنیان او حتی یک توپ را دیمی شوت نکرد بر خلاف دروازبان ایران که حتی یک توپ را با دست برای بازیکن ایرانی نفرستاد. !! یعنی از دست دادن مالکیت توپ ایران از دروازه بان شروع میشد.
زورو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
نیمه اول رو قشنگ دفاع کردیم، دستشون درد نکنه. نیمه دوم زودتر تموم بشه صلوات.

خبر اومده کویتی پور مداح معروف قراره نیمه دوم رو گزارش کنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدا کنه ایران برنده بشه.
اگه قراره هم ببازه 9 بر 0 ببازه.
اینطوری از شانس بیشتری برای برنده شدن در مسابقه 2014 برخورداریم:)))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
باریکلا مرد باخدا، باریکلا
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
یکی تماس بگیره برزیل به مزذک بگه پکرمن مربی سال2006 آرژانتین بود
این که رو نیمکت نشسته اسمش سابه یا ست
كريم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اگر ايران در اين بازي شكست بخوره بازم ميگم بهشون آفرين
چون تاكتيك دفاعي و استفاده از ضد حملات بهترين شيوه اي بود كه ميشد در بازي مقابل آرژانتين بكار برد-الان وسط نيمه است كه من دارم كامنت ميگذارم
به اميد موفقيت براي تيم ملي در نيمه دوم
سیرتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدا رو شکر نیمه اول هم بخیر گذشت هم تقریبا آبرومندانه بود!!! بگذریم که آرژانتینیا گلافه شده بودند.
Shima
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
با امید موفقیت ایران
فیروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تشکر بابت اینکه با تمام قدرتتون بازی میکنند ممکنه ببازیم اما این تلاش هاتون برای ما ارزش داره . تک تک شما ها برنده این جام جهانی هستید .
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
این چه وضع گزارش بازیه ؟!! دیگه شورش رو در آوردن ....
Haideh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
fadaye Iran
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدایا کمک کن
سمیرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
یک نیمه به خیر گذشت کله بازی به خیر بگذره ایشالله
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدایا کمک کن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدایا ایران گل نخوره :)
بازیکنای اسپانیا اعصابشون خیلی خرد بودا :)
یک ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بچه ها مچکریم
اسمعیل
|
United Kingdom
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
هر نتیجه ای تو پایان بازی به دست بیاد مهم نیست. مهم اینه که فوتبالیستای ما غیرت ایرانی خرج کردن و با تمام وجود جلوی تیم پرستاره آرژانتین وایسادن. بچه ها متشکریییییییییییییییییییییییم
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
این همه منتظر تقابل مسی و هاشم بودیم از آخرم که میسر نشد!!حیف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خب نیمه دوم قضیه فرق میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
زنده باد کیروش خوش تیپ! خودم قراردادشو تمدید میکنم!
زورو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
نیمه اول رو قشنگ دفاع کردیم، دستشون درد نکنه. نیمه دوم زودتر تموم بشه صلوات.

خبر اومده کویتی پور مداح معروف قراره نیمه دوم رو گزارش کنه.
شوشتری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بابا این تبلیغ ها برای چیه؟
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدایا کمک کن
محمد رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خیلی چرت و خسته کننده بود تا نیمه اول
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدایا ما شادی نداریم خیلی به این شادی محتاجیم
ببریم تا بتونیم شادی کنیم
جوزانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
فعلا خدارا شکر به خیر گذشت.
نیشابوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
چرا صدا پیش وپسه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اميدوارم تا آخرش كل نخوريم
من زياد فوتبالي نيستم أما جون ميدونم دشمناي كشورمون دارن دعا دعا ميكنن كه ما ضايع بشيم و با نتيجه ي بدي ببازيم اميدوارم كه جشم دشمنامون و رقيبامون و همسايه هاي بد خواهمون ن كه نتونستن بيان جام جهاني كور بشه
ساروی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
همگی خسته نباشن.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدایا ایران گل نخوره :)
بازیکنای اسپانیا اعصابشون خیلی خرد بودا :)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
واقعا اگه در اون صحنه یک بازیکن جلومسی بود امکان نداشت ایران گل بخوره در نیمه ی دوم ما برتر بودیم حق ما باخت نبود
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
حالا متوجه میشید چرا کیروش و ولاسکو در دنیا معروف میشن!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اسپانیا؟
تاشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
پاینده پاد سرزمین با هویت و با تمدن و با ریشه پارس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
مثل خیار آخرش تلخ بود ! داور ....
مجتبی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خوشحالم که از باخت ایران بغض کردم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدا کند که فردا، بچه های والیبال، ایتالیا را شکست دهند، باشد که کمی از غم شکست ناجوانمردانه به داور صرب کاسته شود.
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
منظورم آرژانتین بود :))
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خوبی علی؟؟!!!
راستی بازکنای ایران لباسشون چه رنگی بود؟!
hnv
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
زنده و پاینده باد سرزمین با هویت و ریشه دار پارس
ندا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
چی میگی؟؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اسپانیا عزیزم ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
نکونام همه تلاش بازیکنان رو به باد داد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ارزانتين!!!!!!!!!
ناشناس
| France |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
به جای اشکان یا شجاعی باید نکونام بی خاصیت رو تعویض می کرد
میثم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
وقتی (سرمربی)کار بلد باشه غیر ممکن وجود نداره
ناشناس
| France |
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
ایران به کفاشیان باخت
مجتبی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
با سلام
البته میدونم که به احتمال فراوان این نظر منتشر نمی شه اما من از تابناک درخواست دارم تا کمپینی در حمایت از کارلوس کی روش
راه بندازه تا این مربی از تیم ملی جدا نشه (همونطور که آقای شادابیان میخاد) و تیم ملی از این مربی کارکشته بتونه در سالهای آینده هم استفاده بکنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
تابناک منتظر این کمپین هستیم.دست اورد این جام برای ما اینه که ایران اگه یه مربیه حسابی داشته باشه میتونه به همه جا برسه.این بازیکنا همون بازیکنای لیگ هستند که گاهی به زور تو زمین میدون.حالا ببین چی ساخته!دست همشون درد نکنه.تابناک مثل گذشته باش و حرف ملت رو بزن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
چرا تلویزیون آمار بازی رو اعلام نکرد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
انتظار داریم مسئولین کاری کنن که فوتبال ایران حرفی برای گفتن در جام جهانی داشته باشه، آیا واقعآ راهی نیست؟ ما این فوتبال رو نمی خوایم، در حد برزیل می خوایم. ما نمره ده نمی خوایم، نمره بیست در کلاس درس رو می خوایم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
آمار بازی رو اعلام نکرد برای اینکه 70 % مالکیت توپ دست آرژانتین بود، ولی ما فوق العاده بودیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
بازی چند چند شد؟؟؟؟؟؟
ناشناس
| Canada |
۰۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
ایران دوست داریم. چه انتظاری میشه از تیمی داشت که با اون لباسهایی که کوتاه میشن و بدون حمایت مالی توانایی برد داشته باشه. واقعا تیم ملی گل کاشت.
خبرنکار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
شعری از استاد محمدرضا جعفری شاعر معاصر برای تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در پی حضور در مسابقات جام جهانی 2014 برزیل

سلام و خسته نباشید به شیرمردان ملی پوش
به صبر و صلابت و خونهای آمده به جوش
هرگز به رزم شما قیمت و بهائی نیست
غیر از قلوب ملت ایران برایتان جائی نیست
پیکارتان که از سر غیرت و شجاعت بود
بی شک تلاشتان در مقوله استطاعت بود
دسته ای ز فرهنگ و رزم میدان ورزشید
سرمایه نفیس ملتید و دارای ارزشید
گل های باغ شمال و جنوب و مغرب و مشرقید
نصرت ز اتفاق و همت شما آمده پدید
احساستان که ز ترغیب ملت جوانه زد
بالندگی به هوای شما در خانه زد
شوریده یکسره از تابناکی خورشید جان
بر کوه سیاه زمانه خورد بلایتان
قدر شما به فتح و بازندگی نخواهد بود
به پای شیران کسی به جنگندگی نخواهد بود
به خوان ملی ما جعفری، صفا تنهاست
ایران به فضل خدا مستدام و پابرجاست
محمدرضا جعفری 1393
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
تابناک هرچه سریعتر یه نظر سنجی برای تمدید قرارداد کیروش بزار. مردم میخوان حرفشون به گوش مسولان ورزش برسه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
قلعه نوعی وباند مافیا کجا هستند صداشون در نمیاد
علي
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
مقصر سرمربيه اگر پيشنهاد 14 بازيكن نداده بود اونها هم داور را به كمك نمي گرفتند كه 12 تايي بازي كنند
قهرماني
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
برنده اصلي بازي فقط كيروش بود فقط كيروش. هنر و معجزه كيروش و روحيه اي كه او به اين بازيكنان منتقل نمود باعث گرديد كه همه بازيكنان فراتر از حد و مرز تواناييهايشان فوتبال بازي كنند. دورد بر شرافت يوزهاي دلير ايراني. كيروش بمان. كيروش كنار سربازانت بمان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
نکونام بی خاصیت نیست و چیزی رو هم برباد نداد. اونهایی که بازیهای تدارکاتی رو نتونستند بگذارند باید پاسخ بدهند. توهین به بازیکن چیزی رو حل نمی کنه.
داود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
کاش نکونام کم فروشی نمیکرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
تابناک جان نظرات مربوط به خبر:
ازدواج‌ها آبکی شده یا حوصله ها؟!
را منتشر کن
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خاک تو سرشون با این گزارشگری....نمیشد حالا خلاقیت به خرج ندن مثل همیشه از همین تهران گزارش کنن؟ مگه چند بار تو عمر فوتبال ایران همچین بازی حساسی داریم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
پس رسایی کو؟
پاسخ ها
بیرجندی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ول کن برادر.
شهریاری
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
رفته امضا جمع کنه.
313
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خجالت بکش دیگه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
زنده باد ایران بزرگ من
افرین به این غیرت
شایسته ترین مرگ چون آرش کمانگیر
ناشناس
| France |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تو خونه اش
آشنا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
هیس سسسسسسسسس.
بازی رو ببین و به هیچ کس کار نداشته باش.
نکونام
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
اونقدبدبختی قشنگی بازی بچه ها رو با چه چیزی ربط می دی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
کفاشیان داره به فوتبال ایران خیانت میکنه . کاش یا عوض بشه تا از این همه دلمردگی رهایی پیدا کیم . بخدا فقط غیرت ماست که مسبب پیشرفت ماست
دايي
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
باز هم استفاده و اعتماد به مربيان تراز اول جهان نتيجه داد. كيروش ايران وطن توست بمان
حمیدرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
رفته تو سطح شهر با ارشاد مردم کار فرهنگی کنه، دیگه سرش حسابی شلوغ شده نرسیده بیاد. احتمالا پس از بازگشت یک گزارش به صورت کتاب منتشر می کنه تا همه بدونن لازم بوده بره
ناشناس
| United States |
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
از زمیــــن و زمان تـــشکر کردیــم ، از هــوادار و بازیکن تشـــکر کردیم ، حالـا دیگه وقتــشه که از تو تشکر کنیم ، کارلوس عزیز هنوز یادمون نرفته که چطور به جای رئیس فدراسیون هویجمان ، جلوی مربی کره در آمدی و گفتی باید از مردم ایران معذرت بخوای اگر نه کاری میکنم که معذرت بخوای ، یادمون نرفته که بدون اما و اگر تیممان رو به عنوان سرگروه و تنها با دو گل خورده به جام جهانی بردی ، یادمون نرفته که هر بازیکنی برات کلاس گذاشت در جواب بهش گفتی به سلامت تیم ملی سرباز میخواد نه سربار ، یادمون نرفته که هر بار مصاحبه کردی گفتی تیم ملیمون نگفتی تیم ملیتون ، یادمون نرفته که چقـــــــدر حرص خوردی که تیم کشورمون رو آماده کنی برای جام جهانی ، چقدر حرف شنیدی ، چه کوته فکرانی گفتن ما با 100 هزار تومان تیم رو به جام جهانی میبردیم و کیروش اثری در فوتبال ایران نــــداشت ! حالـا اثره هنریه تو در ویترین بزرگترین رخداد ورزشی جهان به نمایش درآمد که دنیا متحیر ماند ، که مفسر انگلیسی گفت آرژانتین بازی را برد ولی ایران دل ها را ! و باز از زمین و زمان تشکر کردیم جز تو ، از تویی که بارها نشان دادی از خیلی ها ایرانی تر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
وقتی قردوسیپور گزارش میکنه آدم روحیه میگیره... انگار یه یار به تیممون اضافه شده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
روحیه نمیگیره سکته میکنه این استرسی که وارد کرده اگه برای کنکور داشتم رتبه برتر میشدم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
دقیقا همینطوره
منم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
پاینده باد سرزمین با تمدن و با هویت و با ریشه پارس.
سوفیا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
چشم زد تیمو از بس از ما تعریف کرد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ولی ذاتا نحسه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
قردوسیپورت خندوند اما اصلا خندم نمیاد حیف شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اه اه تفلک مزدک
با این سق سیاش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
هر بار فردوسی پور گزارشگر بازیهای ایران تو جام جهانی بوده ایران همیشه باخته
کورش
| United States |
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
کی ؟!
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
فردوسی پور عزیزم ... نه قردوسی پور . واقعا موافقم ...
ناشناس
| United States |
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
دوستان چرا تعصب،بازی غانا برابر آلمان را دیدید. ایران ۱۵ درصد کیفیت بازی غانا یا ساحل عاج رو هم نتونست از خود نشون بده، البته چون همه انتظار داشتند ۲ تا ۳ گٔل بخریم، حالا که نخردیم پس حتما خیلی‌ عالی‌ بودیم، کاش تعداد پاس تیم ایران را نسبت به همه تیمهای حاضر در جم جهانی‌ انتشار بدید، ببین رتبه ایران چنده، اگه کیروش و چند تا بازیکن اروپایی و آمریکای نبود، به همین جا هم نرسیده بودیم.
آشنا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
آمریکایی عزیز! می دانم چه احساسی داری وقتی انتظار داشتی آرژانتین ایران را سوراخ سوراخ کند. و حالا با کمک داور و با بدبختی، پیروز شد. این را هم می خواهی به آمریکایی و اروپایی ها بچسبانی. می دانم کجایت می سوزد!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
فردوسی پور همش نفوس بد میزد
امیر
| Syrian Arab Republic |
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
آقای امریکائی یه کمی کمتر حرف برنی بهتره اولا مربی اکثر تیمهای جام جهانی خارجیه مثل همون تیم خودتون که مربیش آلمانیه یعنی شما هم اگر بردید بخاطر کلینزمن بوده
دوما کدوم بازیکنای ما اروپایی و امریکائین اگر منظورت قوچان نژاده که اون متولد ایرانه و کاملا هم با لهجه مشهدی صحبت میکنه اگه دژاگه منظورته برو از خودش بپرس که اونم لهجه ناب تهرونی داره فقط یه ایرانی امریکایی داریم که اونم اونچنان بازی نکرده که بخواهی بازی تیم ما رو به امرکائیا اختصاص بدی داداش برو بره تیم خودت کامنت بذار وطن فروش
بنيامين
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
غانا ديگه كجاي دنياست؟
نخرديم؟
ناهارو ميگي ديگه؟!(عليرضا خمسه)
بازي ايران به همه لحاظ عالي بود
علی
|
Russian Federation
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
همه تیمها برای برنده شدن میارزه میکنن . تبم ایران برای مساوی کردن. گیریم با همه مساوی کردن، چی بدست میاد. فقط هزینه برای هیج
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
با اين 2 امتياز از مساوي ها و 3 امتياز بازي آخر انشالله در دور بعد حضور خواهيم داشت تو خودتو نگران نكن
فیروز
| United Kingdom |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
لطفا ...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
عقده ای !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
می خوای بریم حمله کنیم 9 تا بخوریم تو تاریخ ثبت شیم :/
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
دلواپسی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
علی آقا. میشه لطف کنی شما نظر ندی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
دهنتو ببند تا خدا نبسته
ناشناس
| France |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
چرند نگو بابا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تقصیر نداری با روسها پریدی بی غیرت
محمد صادق
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
واقعا که با این تفکرت
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
متاسفم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تابناک یه فکری برای این دکمه منفی مثبتت بکن
بیست دفعه کوبیدم روی منفی یه بار بیشتر کار نداد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
جای تشکر کردنته؟ندیدی چطورمقابل قهرمان دودوره جام بازی کردن.متاسفم برات که ازبین اینهمه نقطه قوت دست گذاشتی روی یک ضعف کوچیک؟
امان از طاغوت
| Italy |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
برو بابا! برو بابا! چی میگی تو؟! چرا داری وقتتو توی این سایت با گذاشتن کامنت حروم می کنی؟ برو برنده شو...برو.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خاک تو سرت با این مقدار فهمت
محمدرضا
| Australia |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
گر مرد سخن نگفته باشد عیب هنرش نهفته باشد.چرا فکر میکنی اگر حرف نزنی میگن ..
وحید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
درست میگی به نظرش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
از تعداد مثبت منفی ها معلومه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
واقعا چیزی از فوتبال میدونی که این حرفو میزنی ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
حالت خوب نیست داداش!
ندا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
شما بازی رو ندیدیا! ایران داشت محشر بازی میکرد مسی یهو یادش اومد داره فوتبال بازی میکنه با اون گل رفت رو اصابمون داور هم دست داشت تو بردشون. بچه ها عالی بودن، مارو سربلند کردند هرچند ما میتونستیم برنده هم باشیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خوشمزه..
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
هیچی از فوتبال نمی دونی هیچی ... میدونی مسی چهار بار بهترین بازیکن جهان شده ؟ می دونی این در تاریخ فوتبال جهان بی سابقه هست؟ اصلا می دونی مسی کیه؟ میدونی آرژانتین تو کدوم قاره هست؟ میدونی .. اصلا بذار بهت توضیح بدم اونکه لباسش با بقیه فرق می کنه داور هست ؟ داور کارش چیه ؟ .... درود بر ایران و مردان همچون یوز پلنگش
امين د
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
سه تا موقعيت قطعي ايران و پنالتي كه برا ايران داور نگرفت شما خواب بودي داداش
بهار
| France |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
علی آقا نشستی بیرون گود میگی لنگش کن...شما امشب رو انگار ندیدی...اگه خودت بودی نود دقیقه در مقابل بهترین جام جهانی بازی می کردی چه کار می کردی.همیشه تمام شرایط رو در نظر بگیر.توان ما در همین حد هست.با این همه تحریم و نداشتن بازی خارجی کولاک کردیم.مهم بازی خوب بود که این بازی ارائه شد.چه مقابل نیجریه چه مقابل آرژانتین.شما نگران هزینه های اینچنینی نباش هزینه های بدتر از برای جاهایی داره میره که ارزش نداره و ما هیچ وقت خبر دار نمیشیم....بی انصاف نباشید.فقط همین.
farshid
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
چندتا 90 دقیقه کامل فوتبال دیدی که از ایران مقابل آرزانتین توقع حمله داری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
یه جمله از مادر عروس....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تو از فوتبال چی میفهمی؟؟؟؟مساوی جلوی آرژانتین از بردم بالاتر بود.
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
دوست عزیز شما فرق فوتبال و فوتبال دستی رو نمی دونی لطفا اظهار نظر نکن

بازیکنانمان با تمام وجود داشتن بازی میکردند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
علی جان سعی کن کمتر چرت و پرت بگی بابا بده
مجتبی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خنگول باید تو این بازی مساوی میکرد
چون از همون اول قصد برد بوسنی رو داشتند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
برو بابا تیم ایران تا حالا اینجوری بازی نکرده بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
برو بمممممیررر
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
تو چی میفهمی؟
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
گاگول منفی ها رو ببین . تو که از فوتبال چیزی حالیت نیست مجبوری پست میدی؟
ایتالیا تیمی است که در طول جامهای جهانی نشون میده که برای قهرمانی لزوما نباید حمله کرد . تیم ایران با کیروش یک تیم فوق العاده است که تیمی بازی میکنه نه روی تک ستاره هاش . ایران عالی بازی میکنه . امثال بی سوادا مثل تو هم نمیتونه این بازیشون رو زیر سئوال ببره .
زنده باد یوزپلنگهای ایران
ناشناس
| Canada |
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
بمیر بابا!
سحر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
ینی خیلی خیلی پرتی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
بنظرم براي مساوي كه نيومده بودن هيچ براي بردن بازي مي كردن. خيلي با غيرت بازي كردن.
رسول
| United States |
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
واقعا خیلی ........ پستی وبلندی در زندگی تو وجود داره!!! از این همه منفی گه گرفتی برو بمیر
احمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
بابا برو شیرتو بخور ... و خوب بخواب
ندا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
برو با منفیات حال کن
IRANI BA GHEYRAT
| Netherlands |
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
سلام

ببت آرژانتین شکست.

نتیجه ۰-۱ بین ایران و آرژانتین ، اون هم تو دقیقه ۹۰ برای من یه پیروزی حساب می‌شه، دمشون گرم واقعا نهایت تلاششونو کردند.

بچه‌های ایران دمتون گرم. زنده باد ایران

من نمی‌دونم تو فارسی از کجا یاد گرفتی‌ ولی‌ این حرفایی که تو زدی رو یه ایرانی‌ واقعی‌ نمیزنه. قبل از بعضی‌ اینجا همه حرف ۵-۰ بود ولی‌ دیدیم بچهای ایران جلوی قول فوتبال چطوری ایستادند. این یه پیروزی بود که تو نمیتونی ببینیش.
ناشناس
| United States |
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
ای شیطون خاستی منفی گرفتنت رکود بشکونه
خخخ
ابراهیم
| United Kingdom |
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
1372 امین منفی رو تقدیمت می کنم تا دستت بیاد چه تیمی با چه تیمی داره بازی می کنه
امثال تو وقتی 8-0 باختیم میاین میگین هیچ چی از ارزش های بچه ها کم نشده بعدشم میگید مربی اجنبی باید بره مربی وطنی بیاد جاش!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
خوب راست ميگه ديگه چرا از حقيقت فرار ميكنيد اين همه هزينه براي هيچ.منفيها بخوره تو سرتون
ناشناس
| Germany |
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
حرف نزنی نمیگن لالی
ناشناس
| Germany |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
حرف نزنی نمی گن لالی
قاسم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
مجبوري حرف بزني تا ركورد منفي تاريخ به نام تو ثبت بشه؟:. آخه اين چه حرفي بود كه زدي
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
علی فقط نظرش رو گفته. چرا تحمل مخالفت و انتقاد نداریم ما؟ این همه توهین فقط برای اظهار نظری که به مذاق خیلی ها خوش نمیاد. ملت بی فرهنگی هستیم
خاک
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
واقعا که...مطمئنی یادت نرفته قرص هاتو بخوری پاک قاطی کردی.
ناصر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
آخه تو که ظرفیت منفی نداری چرا پست الکی آپ می کنی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
به اندازه سال جام جهانی منفی گرفتی!
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
کاملا موافقم. 11 نفره تو دروازه بودن که گل نخورن. بازی تکنیکی آرژانتین و مسی رو هم خراب کردن.
سمنانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
چی می شد از اول عادل فردوسی پور گزارش می کرد؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اه اه اه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اگه کویتی پور گزارش می کرد بهترتر بووود!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
ولی نیمه اولو دوست داشتم صدا زودتراز تصویر می اومد خیالمونو راحت می کرد که خطررفع شده خخخخ
شاهرودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
گزارشگر فقط عاااااااااااااااااااااااااااااااااادل.
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
جانم فدای سرزمین با تمدن و با ریشه و با هویت پارس. تابناک خواهشا چاپ کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
عالی بود ...
بغض کرده بود بعد بازی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اگر فردوسی پور گزارش نمیکرد 3 بر 0 بازی را برده بودیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
افتخار پارس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
واقعا موافقم ... واقعا ... هیچکس مثل عادل نیست و نخواهد بود
ناشناس
| United States |
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
سق سیاه عادل باعث شد گل بخوریم !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
دقیقا موافقم اگه مزدک بود گل نمیخوردیم مثل گلی که به کره زدیم میزدیم اینجا هم با اینکه عادل رو دوست دارم
اما برنده امشب مت بودیم که مسی نه تنها نتونست دیریپل بزنه بلکه این بچه های ما بودن که اونو کلافه کرون و چن بارم دریپلش زدن درود بر ایران و ایرانی دست تک تک بچه های با غیرت ایران رو میبوسم..
یادمکن باشه که جواد مدیریت فوق العاده ای داره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
شماها دیگه کی هستین که باخت ایران را به عادل ربط میدین.
چقدر خرافاتی!
یه وقت بر نگردین به عصر جاهلیت
داوود
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
چرا مزخرف می گی ، برد و باخت یک تیم چه ربطی به گزارشگر داره؟؟؟؟؟؟؟!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
آقا اینهمه هزینه برای رفتن مزدک میرزایی برای چی بود؟
آخه اینطوری ولخرجی میکنن بعد میگن کی روش دستمزدش زیاده نمیشه نگه داشتش
خب از این مخارج بی دلیل بزنید یه کار مثبت انجام بدید
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
ناشناس 23:24 افتخار پارس نه
افتخار ایران زمین
ناشناس
|
France
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
من خارج از کشورم مردم و نتونستم پخش زنده اینترنتی پیدا کنم برا ایران بده به خدا
مطی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
عادل عشقه خیلی جالب گزارش میکنه
حامد رحمانی
|
United States
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ما می توانیم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بازهم قرمز هروقت قرمز پوشیدیم بد باختیم بازی با قطر یادتونه؟ خدا بخیر کنه
زورو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
پنالتی بوداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ، داور به روح اعتقاد داری
ناشناس
|
France
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
من خارج از کشورم مردم و نتونستم پخش زنده اینترنتی پیدا کنم برا ایران بده به خدا
تبریزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
زنده باد اقای تیموریان.
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ایول بچه ها عالیه
خیلی خوب رو اعتماد به نفس بچه ها کار شده
سپید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خداییش خوب دارن بازی میکنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
وقتی قردوسیپور گزارش میکنه آدم روحیه میگیره... انگار یه یار به تیممون اضافه شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
یا امام حسین یا امام حسین یا امام حسین یا امام حسین یا امام حسین
دماوندی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
چی میشد اگر این زیر نویس ها نبود؟
سعدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اولای گزارش عادل طرفدار آرژانتین بود!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آرژانتین کاملا متوجه شده؛ " شیر تو بیشست!!!"
سنندجی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ای خدا میشه ببرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررریم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آرژانتین کاملا متوجه شده؛ " شیر تو بیشست!!!"
Mangool
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
سلام؛
با داور آرژانتین 13 نفره بازی میکنه مسی واقعا تیمتون آبرومونو برد
شاهین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بچه ها درود به غیرتتون!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
فقط درخشان رو پیدا کنید حالشو بپرسید
افضلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
گزارش فردوسی پور جوریه که انگار منتره ایران گل بخوره
حالا مسیییییییییییییییی
یه سااااااااااااااااااااااانتر
...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اخر نکونام با اشتباهش باعث شد ایران ببازه.
اخه اینم شدم کاپیتان
یم پاس درست حسابی نداد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
دقیقه نود آخه!!! خدا!!!
آرزو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
به لطف داور آرژانتین برد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
حقمون نبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اگه دقیقه ی آخر یه بازیکن می رفت رو پا مسی و اونو آزاد رها نمی کردند تساوی حتمی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدایا
فوتبال غارت و ناهنجاری خدا شکستش را امضا کرده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
فوتبال غده سرطانی و غارت ملیاردی فوتبالیستها و اعوان و انصار انها همه ی کشور را به ورطه زیاده خواهی و بی عدالتی و جامعه ضد توحیدی کشاند
فوتبال ملعون است دیگر ورزشها را هم تباه کرد و میکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
داور نامرد . دم دلیران ایران گرم بخصوص دروازه بان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
دمتون گرم . آرژانتین برنده این بازی نیست . پلنگ ایرانی غیرتمند بازی کرد .دمتون گرررررررررررررررررررررمممممممممممممممممممممم
جوجو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
همگی با هم حمله به فیسبوک داور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
عالی بودند بچه های تیم ملی .... داور حق ایران رو خورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تقصیر نکونام بود وسط زمین دریبل زد بعدش گل خوردیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
به خدا که حق این داوره که پیجش هدف باشه نه اون مسی ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
دقیقه نود آخه!!! خدا!!!
حجت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
درود بر کیروش کبیر
افضلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بارک الله بچه های ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
لعنت به داور ..........................
اسمعیل
|
United Kingdom
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
هر نتیجه ای تو پایان بازی به دست بیاد مهم نیست. مهم اینه که فوتبالیستای ما غیرت ایرانی خرج کردن و با تمام وجود جلوی تیم پرستاره آرژانتین وایسادن. بچه ها متشکریییییییییییییییییییییییم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
حیف حیف.کاش اشکان تعویض نمیشد.دست مریزاد بچهای یوزپلنگ!!!
یعقوب
|
United States
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
عالی بود مرسی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تو روح داور...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بچه خسته نباشید حریف ارژانتین شدید اما حریف داور نه
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
چشم اونایی کور که میگفتن سوراخ میشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ما به نكونام باختيم- اخه يكى نيست به اين مردك بگه تورو چه به دريبل زدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بچه ها واقعا متشكريم،سرفرازمون كردين،مرسي مرسي مرسي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اقا این اشکان دزاگه تمام بدنشو خال کوبی کرده حداقل این همه ما نماد ایرانی اسلامی داریم اونا رو خال کوبی میکرد رو بدنش مثلا سفیر ایرانه بازیش هم دوزار نمی ارزه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ایران به داور باختتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

مرگ بر داورررررررررررررررررررررررررررررررررررر
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خاک تو سرشون با این گزارشگری....نمیشد حالا خلاقیت به خرج ندن مثل همیشه از همین تهران گزارش کنن؟ مگه چند بار تو عمر فوتبال ایران همچین بازی حساسی داریم؟
راسخ
|
France
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ما چقده خوب بودیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تيم ما عالي بود زنده باد ايراااااااان
ناشناس
|
France
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااا
واقعاً نمیدونم چی بگم
اما میگم آفرین به غیرت بازکنهای تیم عزیزمون ایران..
آفرین بچه ها
به نظر من آرژانتین به این بازی باخت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
فقط یک دقیقه کم اوردیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بابا باختیم تیتر شبکه 3 رو ببینید چقدر این خواننده بد می خونه اصلا رو مخه صدا نداره که
مهدی نوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ما برنده شدیم همین

ماشاا... بچه ها حدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
دمتون گرم . آرژانتین برنده این بازی نیست . پلنگ ایرانی غیرتمند بازی کرد .دمتون گرررررررررررررررررررررمممممممممممممممممممممم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بریم سراغ پیج داور
mohammad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
عالی بود ولی کاشکی نمی باختیم
بچه ها مچکریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بچه ها، راضیم ازتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اقای بلاتر مبارک باشه داور در حد صفر
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ما به داوری باختیم، لعنت به بی عدالتي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
عادل:ما چقدر خوبیم
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
وای من هنوز دهنم وا مونده عجب بازی کرد ایران
مرگ بر داور
ایرانی 51
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آفرین به غیرت بازیکنان و آفرین به کیروش
نکونام فقط از فوتبال بستن بازوبند کاپیتانی را بلد است کاش بجای بالیدن به بازوبند کمی هم به فکر بازی باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
این بازی نشون داد که می توان با امکانات کم هم می توان نتیجه گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آفرین به این همه شیر مرد ایرانی و مربی عاقل و دانا خداییش آبرومون حفظ شد
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آفرین به بچه های ایران! بسیار عالی بازی کردند. مفسر شبکه ESPN هم حتی گفت داور پنالتی ایران رو نگرفت و تیم ایران حقش باخت نبود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
مخلص هر چی یوزپلنگ ! بازی عالی بود .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
مسی یه جورایی انتقام بد رفتاری های اینترنتیمونو گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
عالی بود بازی شون. دست همه بچه ها درد نکنه.
مجد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
دمشون گرم ترکوندیم آرژانتین مدعی پوشالیو
این تیم بالا بره میزنن میبرنش
بچه ها مچکریم
آمل
|
United States
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بچه ها خسته نباشند مثل یوزپلنگ دویدند
بچه ها بهترین هستی
ناراحت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ای خدا...
نمی شد 3 دقیقه زودتر تموم میشد....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بچه از شما تشکر می کنم هیچی از ارزشتان کم نشد به امید بردن بوسنی و صعود هنوزم امید هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
عالی بود
کاش بازی با نیجریه اینطور بودیم
حیف که همیشه دیر به خودمون ایمان میاریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
فیفا و داور 1 ایران 0
شاهین
|
Netherlands
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بچه ها درود به غیرتتون!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آخرش نکونام با دریبل بی جا فرصت برد به آرژانتین داد
آریا
|
Germany
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
من فقط موندم تو حرکت داور. در نیمه اول بازیکن آرژانتین از عصبانیت پرچم کرنر رو کند پرت کرد داور به جای اینکه بهش کارت بده مثل نوکرا رفت پرچمو درست کرد! از این داور انتظار دارید پنالتی بگیره؟

واقعا نیمه دوم ایران عالی بازی کرد.
سمانه
|
United States
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
حیف شد...همسر من که طرفدار آرژانتین بود و همش رو اعصاب من...الانم باهاش قهر کردم اومدم اینجا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ایران خیلی قشنگ بازی کرد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا چرررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
با سلام خدمت همه هموطنان گرامی، اینو بدونید که دنیا در تمام زمینه ها داره حق ما رو پایمال می کنه پس بایستی با توکل به خدا و چهارده معصوم اونقدر تلاش کنیم تا پوزه همه اونا رو به خاک بمالیم. خداییش امشب ایران تونست حسابی پوزه آرژانتین رو حسابی حسابی به خاک بماله اونا 12 نفر بودن و ما 11 نفر.
sisi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
داور بازی باعث باخت ایران شد

خودشو جلو توپ ایران ولو میکرد و پنالتی هم نگرفت.

اگه سبزی فروش می شد بهتر بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
عالی بودن ما ازشون راضی هستیم خدا هم ازشون راضی باشه مردونه جنگیدن در حقیقت ما به داور و چشم شور عادل باختیم
رها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
واقعا حیف شد، ایران خیلی خوب بود بخصوص دروازه بان شاهکار بود...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بد شانسی آوردیم شدید
خیلی بدشانسی آوردیم
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آخ دلم شكست حقمون باخت نبود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خداییش این داوره حقشه به صفحه فیس بوکش حمله بشه...
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
غیرت و اراده دلاور مردان ایران ، آرژانتین و مافیای فوتبال را شرمنده کرد .
امیرحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
درود خدا بر این تابناک
عجب تیتری زدی
یونس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
به خاطر بي حجابي هست که دعاهامون مستجاب نشد و تيم ملي باخت وحتي يه مساوي نگرفت. با اون دفاعي که تو بازي قبلي انجام دادن ما به مساوي اميد داشتيم. ببينيد دوستان: متاسفانه در تهران و بخصوص مناطق شمال شهر بي حجابي بيداد مي کنه و زن و دختر عين خيالشون نيست که با چه وضعي اومدن. بيرون بعد انتظار دارين دعاهامون مستجاب بشه و تيم ملي ببره؟ باور کنيد مناطق شمال تهران ديگه شورشو در اوردن.اخه مگه شماها کي هستيد که به خودتون اجازه ميدين انقد بي حجاب بياين تو کوچه و خيابون و ملت رو تحرک کنيد؟ حتما بايد چوب بالاي سرتون باشه تا حجابتون رو درست کنيد؟ این بود جواب 8 این همه شهید؟ خدا لعنت کنه این زن و دخترهای بی حجاب رو که انقد پسرا رو تحریک میکنن. قابل توجه کساني که ميخوان منفي بدن:اولا برا من فقط يک نفر که مثبت بده و باهام موافق باشه کافي هست.دوم اين که حتمابايد يه زلزله 6 ريشتري بياد(به خاطر بي حجابي) و تهران با خاک يکسان بشه تا اون وقت مثبت بدين؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ایران با ضد فوتبال آرژانتین را تا دقیقه 90 متوقف کرد. اما در آخر حق به حق دار رسید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ما همین بازی رو میخواستیم ، درسته باختیم ولی با غیرت باختیم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
حمله به فیسبوک فیفا و داور
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
چقد حیف شد ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
داور خدا اون دنیا ازت نگذره
سوفیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
نیمه دوم خیلی خوب بودیم حیف شد..........
داور غش کرده بود اونوری
روحيه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تبريك ويژه به سرمربي و اعضاء تيم و هواداران واقعي فوتبال و تبريك ويژه به آقايان درخشان ، مظلومي ، عبدي و آقاي روشن و علي الخصوص به برنامه ورزش از نگاه دو با آن تفسيرهاي پشت صحنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
عالی بود
حیف شد ایران نبرد
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
دم بچه ها گرم مردونه بازی کردند حال کردیم
سهیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
90 دقیقه همه با هم همکاری داشتند ، دقیقه 91 نکونام شروع کرد از خودش یه نمایشی داشته باشه و متاسفانه ، اینطوری شد که حیف شد .
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
زنده و پاینده باد سرزمین با تمدن و با ریشه و با هویت پارس
ایران نباخت غارت ملیاردی باخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خداوند غارتگران ملیاردی را شکست داد و میدهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
عالی بود
حیف شد ایران نبرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
باید داور رو اعدام کنیم.
ایران بی نظیــــــــــــــــــــر بود.
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
از داور متنفرم!!!!
خاک بر سرش نتیجه بازی رو عوض کرد! میتونستیم برده باشیم بازی رو:(
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
نکونام توی زمین چه کار مفیدی جز لو دادن توپ کرد ؟ عامل باخت تیم ملیه و زحمت 90 دقیقه ای بچه ها رو با یه توپ لو دادن به باد داد . نکونام لیاقت کاپیتانی تیم ملی رو نداره .
لطفا منتشر کنین .
شماس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
درود بر شيران خطه پارس
داور سرو برات متاسفم چقدر بي ريشه هستي!
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
به لطف یزدان و دعای خیر ملت ایران، بچه ها با
شکست دادن بوسنی به مرحله یک هشتم
صعود می کنند . ناداوری و مافیای فوتبال بازهم
سد راه دلاوران ایران زمین شد .
فرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آخ از دقیقه ی نود و یک
ولی وجدانا خوب بازی کردن، دم همشون گرم، طرفدارای آرژانتین تو سایت یاهو خیلی کری می خوندن و ایرانو تیم حساب نمی کردن، خداییش نفسشونو بریدیم تا یه گل زدن
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
تا روابط ما با بقیه در دنیا خوب نباشه همیشه این قضیه ناداوری هست.
کشتی ، تکواندو، فوتبال و ...
مهدی رحیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ایران 0 داور 1
ارباب حلقه ها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اخرین باری که برایباخت تیم ملی ناراحت شده بودم

بازی ایران ایرلند پلی اف جام جهانی که توی دوبلین 2 0 باختیم (جام حهانی 2002)

از اون موقع بقران هیچ تیم ملی برام مهم نبود تا امشب باز بخاطر این باخت دقیقه اخر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
واقعا دست همشون درد نکنه خسته نباشن منی که فوتبالی نیستم واقعا تبریک میگم...
ولی نمی دونم چرا این کاپیتان ما جناب نکونام این همه پاس اشتباه داشت باید از زمین میرفت بجای شجاعی...
پورکند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
حیف شد..بچه ها خیلی زحمت کشیدن
خدا از این داوره نگذره....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اخه چرا دقیقه نود گل خوردن!خدااااااااااااااایا اعصابم خرد شد.......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
کاش این خود باوری را در بازی اول هم داشتیم و الان خیلی امیدوار به صعود از گروه بودیم.
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
این باخت از ارزش های تیم ایران کم نمی کنه. بچه های ما عالی بودن. عالیییییییییییی
بچه ها مچکریم
مخفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ایول به یوزهای ایرانی واقعا دمتون گرم شاهکار کردید شاهکار انشاالله بازی های بعد رو هم اینجوری بازی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
افرین بر یوز پلنگ های ایران
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
نکونام ضعیف عمل میکنه و لو دادن توپ توسط ایشان گل رو رقم زد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
حیف شد. حیف!!!!!!!!!!!! اون بی ادب هایی که رفتند در صفحه مسی و بدوبیراه نوشتند حالا نتیجه کارشونو دریافت کنند! یادتون باشه که هیچوقت به هیچکس بی احترامی نکنید و دل کسی رو به درد نیارید! خدا جای حق نشسته!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
از هر چی مس ومسی متنفرم
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خیلی حیف شد، دقیقه 91 ، ایران عالی بود، کرده بودیم تو قوطی کبریت آرژانتین رو، چقدر موقعیت، داور هم که یه پنالتی نگرفت، 5 بار هم توپو پاس داد به اونا. انشالله بازی با بوسنی ببریم بریم بالا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
کاش این خود باوری را در بازی اول هم داشتیم و الان خیلی امیدوار به صعود از گروه بودیم.
ناشناس
|
France
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بچه ها مچکریم
ولی خیلی حیف شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
انصافا ایرانی ها خیلی خوب بازی کردند
درود بر غیرتشون...
مهدی نوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ما برنده شدیم همین

ماشاا... بچه ها حدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
حیف که باختیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
داور صربستانی کثافت
دم بچه ها گرم پرچم ایران بالاست
313
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
هیچی از ارزش ایرانی کم نمیشه
فقط روسیاهی برای اونهائی میمونه که به اندازه یک ارزن هم برای کشور خودشون ارزش قائل نمیشن و شروع میکنن برای خندیدن به ساختم اس ام اس های مزخرف برای تضعیف روحیه ملی
واقعا" متاسفم براتون
تبریک میگم به همه اونهائی که تا آخرین لحظه پشت اسم ایران میمونند و یک لحظه از حریف و هیچ کسی نمیترسند.باز هم برای اونهائی که خودشون و کشورشون رو کوچیک میدونند و ...
سپهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
واقعا حيف شد.
آفرين به اين بچه ها كه روي خيلي ها رو توي ايران كم كردن
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ای ول به غیرت ایرانی ها ترکوندن دستشون درد نکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آفرین حقیقی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
آرژانتین وداور 1 ایران0
ناشناس
|
Belgium
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
از ته دل سوختم
اما بازیه دیگه
سر بلند بودیم
حساب کنید ما اینجا با زبان شلوغ پلوغ فرانسه بازی رو دیدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
داور صربستانی کثافت
دم بچه ها گرم پرچم ایران بالاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ایران عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود مرسی
ارباب حلقه ها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
اخرین باری که برایباخت تیم ملی ناراحت شده بودم

بازی ایران ایرلند پلی اف جام جهانی که توی دوبلین 2 0 باختیم (جام حهانی 2002)

از اون موقع بقران هیچ تیم ملی برام مهم نبود تا امشب باز بخاطر این باخت دقیقه اخر
kaveh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
لعنت به این داور، مسلما اگه دستم بهش میرسید میکشتمش
عاشقــ ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
کاش 10 تا میخوردیم ولی اینجوری نمیباختیم
عالی بودیم عالیــــ
خیلی حیف شد :((((
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ایران (اسلامی) بزرگ آرژانتین را تحقیر کرد. این از چهره ها و اعصاب حریف ولو با حمایت داور مشخص بود. آرژانتین حالا حالا ها در بسیاری موارد مانند علم عقب مونده تر از ایرانی. اینا یادت نره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ای دادو بیدادگل خوردیم...اما دست بازیکنان ما دردنکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
این داور خل مشنگ رو اخراج کنیددددددددددددددد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدایی ما به ناداوری باختیم...روی اشکان خدایی 100% خطا شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
ایران (اسلامی) بزرگ آرژانتین را تحقیر کرد. این از چهره ها و اعصاب حریف ولو با حمایت داور مشخص بود. آرژانتین حالا حالا ها در بسیاری موارد مانند علم عقب مونده تر از ایرانی. اینا یادت نره
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
پنالتی حق ایران بود
ایران به داوری باخت .
رمضانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
توپی که نکونام خراب کرد تبدیل به گل شد .

آخه چرا ؟
یک ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
من امروز به ایرانی بودن خودم افتخار می کنم و فکر می کنم بپاس تلاش و غیرت این یوزپلنگان دونده همه با هم ساعت یازده شب فریاد ایول ایول غیرت ایرانی را ایول سر دهیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
وای کولاک کردیم زنده باد ایران زنده باد قوچا نژاد
فش نیوز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
دستشون درد نکنه واقعاً ثابت کردن هنوز خون ایرانی توی رگاشون میتشه درود بر بازی زیبای ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
حبف شد. افرین به بچه ها دمتون گرم. داور به طرف رو اعصاب بود نکونام یه طرف خداحافظی کن برو دیگه
سیماااااااااا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
عااااااااااااالیییییییییی بود یک باخت شرافت مندانه
ارباب حلقه ها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
حمله به فسبوک داورwww.facebook.com.mazej.

حمله
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
باخت دقایق آخر باخت تلخی بود ولی با افتخار این بود از گلی باختیم که بازیکنش بهترین بازیکن چند سال اخیر دنیا بود
رضا شکرالهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
خدا از نکونام بابت لو دادن الکی توپ نگذره که گل شد
مهسا
|
United States
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
واقعا عالی بود ای خدا ایران اون همه خوب بازی کرد آرژانتین مونده بود چیکارکنه کاش اون دقیقه نود اتفاق نمی افتاد .واقعا داور هم که غش کرده بود.
واقعا عالی بود عالی تو چند سال اخیر همچین بازی از ایران ندیده بودم
ای خدا کاش اون موقعیتهای ایران تو نیمه دوم گل میشد چی میشد ولی انشا الله بوسنی رو میبریم وصعود میکنیم
محمدرضا بیدآبادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
داور و کمک داوران آلت دست مافیای فوتبال بودند .ساده لوحانه است که باور کنیم نتایج جام جهانی از قبل مشخص نشده است .
سهیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
بالاخره دیگه حرف از چند گل خوردن نبودش ولی سیستم دفاعی خیل