بازدید 116453
در برنامه نود دیشب چه گذشت؟
مایلی‌کهن با تأکید بر اینکه «جا نماز آب نمی‌کشد»، مدعی شد که علی دایی هنگام بازی ایران و ازبکستان برای دریافت گرین کارت به امریکا رفت. پس از این صحبت، مایلی‌کهن در برنامه زنده تلویزیونی به طرز ناباورانه‌‌ای، نام یکی از خوانندگان لس‌آنجلسی را آورد و تأکید کرد ‌چه در گذشته و چه هم‌اکنون به این خواننده علاقه داشته؛ هر چند انتقادهایی را هم به او وارد می‌داند.
کد خبر: ۳۸۱۹۲۳
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۳:۰۲ 25 February 2014
دعوای مایلی‌کهن و دایی، پای خواننده لس‌آنجلسی را به نود باز کردبر خلاف وعده‌ هفته گذشته فردوسی‌پور ‌در برنامه نود، امشب خبری از بررسی وضعیت باشگاه پرسپولیس نبود و به جای آن، علی کفاشیان مهمان ویژه این برنامه بود تا درباره وضعیت تیم ملی فوتبال ایران با فردوسی‌پور ‌گفت‌وگوی مفصلی کند.

به گزارش «تابناک»، نود شب گذشته از دو بخش اصلی تشکیل شده بود؛ بررسی بازی‌های هفته بیست‌و‌هفتم فوتبال ایران و گفت‌وگو با علی کفاشیان!

در هم پیچیدگی رقابت برای قهرمانی در سه هفته پایانی لیگ و شانس داشتن نزدیک به ۳۰ درصد تیم‌های حاضر در لیگ برای قهرمانی، موجب شد تا پرسش مسابقه پیام کوتاه این هفته نود به معرفی قهرمان سیزدهمین دوره لیگ بر‌تر اختصاص یابد که مردم باید از میان ‌گزینه‌های استقلال تهران، پرسپولیس تهران، سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان و نفت تهران، گزینه مورد نظر خود را برمی‌گزیدند.

بنا بر این گزارش، رضا غیاثی، ‌کار‌شناس داوری، فردوسی‌پور را تا پایان برنامه همراهی کرد و عادل در بخش نخست برنامه پس از قرعه‌کشی، به بررسی وضعیت جدول و سه بازی پایانی هر پنج مدعی قهرمانی پرداخت.

نود درجه نخستین گزارشی بود که شب گذشته پخش شد و بلافاصله پس از آن خلاصه بازی راه‌آهن و تراکتورسازی به نمایش درآمد؛ بازی که تبریزی‌ها در پایان آن جشن قهرمان جام ‌حذفی را در شهرشان برگزار نمودند و البته در طول نود دقیقه، سه گل هم از راه‌آهن دریافت کردند تا تونی هر دو بازی لیگ خود را با شکست به رختکن رفته باشد.

اما اعتراض و بی‌احترامی تماشاگران تبریزی به‌ ابراهیم‌زاده، یکی از بازیکنان قدیمی تراکتور‌سازی، موجب شد تا بازیکنان آن تیم ‌در جشن شرکت نکنند و سرانجام با تأخیر به مراسم بیایند. کاپیتان تراکتورسازی هم در حمایت از بازیکن خود، به او اجازه داد تا نخستین کسی باشد که جام را بالای سر می‌برد. ابراهیم‌زاده در گفت‌وگو با نود، علت اعتراض تماشاگران را خط‌دهی لیدرهایی دانست که از او تقاضای پول کرده ‌و چیزی دریافت نکرده بودند.

پس از پخش بازی مس و سپاهان و بررسی داوری دو بازی، نخست گزارش مفصلی از بازی مهم و زیبای هفته گذشته در انزلی پخش شد که منجر به شکست سنگین چهار بر دو‌ استقلال برابر ملوان گشت. این گزارش حواشی فراوانی داشت که گل سرسبد آن، محمدمایلی کهن بود که با لباس رفتگران و در اعتراض به سخنان علی دایی به ورزشگاه رفته بود.

با پخش تصاویری از گل‌های امیرحسین فشنگچی در تیم‌های صبا، پرسپولیس و ملوان، مهاجم جوان تیم ملوان بندر‌انزلی به استودیو‌ گفت‌وگوی نود آمد تا مهمان گفت‌وگوی ویژه ‌دیشب باشد.

وی در آغاز سخنان ‌خود گفت: امسال شرایطم بهتر از سال‌های پیش بود و خیلی‌ها می‌گفتند بازی در انزلی ‌سخت است، ولی خوشبختانه در ملوان خیلی راحت هستم و مردم انزلی نیز نسبت به من لطف دارند و از من بسیار ‌‌حمایت کرده‌اند.

همزمان با پخش تصاویری از کودکی فشنگچی وی گفت: مهندسی نساجی اراک قبول شدم، ولی ‌فوتبال را انتخاب کردم. فردوسی‌پور در این لحظه گفت که شما همیشه فوتبال را به علم ترجیح داده‌اید که فشنگچی این موضوع را تأیید کرد.

همچنین تصاویری از پنالتی گرفتن‌های فشنگچی در بازی‌ها‌ ‌پخش شد و وی در خصوص آن‌ها توضیحاتی ‌داد. فشنگچی در طول گفت‌وگو با اشاره به آنکه فردوسی‌پور هیچ‌گاه در گزارش بازی‌ها از او تعریف نکرده، در پایان برنامه گفت که من تنها چپ پای تکنیکی هستم که شما از او تعریف نکردید!

گزارش ‌نود این هفته ‌به فوتبال در استان مرکزی اختصاص داشت که در دو نوبت روی آنتن رفت و پس از آن نوبت گزارش کامل بازی و حواشی دیدار پرسپولیس و صبا بود. بخش مهم این گزارش، پخش نزدیک به سه دقیقه از صحبت‌های علی دایی در کنفرانس خبری بود که محمد مایلی کهن را مورد حمله شدید خود قرار داده بود؛ موضوعی که مایلی کهن را در پایان برنامه روی خط نود کشاند تا باز هم علیه دایی سخنانی بگوید.

‌گزارش نود تا نود پخش شد که طی آن به عملکرد بازیکنان ایرانی تیم‌های خارجی (لژیونر‌ها) پرداخته شده بود.


علی کفاشیان مهمان بعدی برنامه نود بود. وی در مورد حامی مالی تیم ملی فوتبال گفت: برای این حامی مالی سقف مشخص نکرده‌ایم، ولی کف قرارداد ما ۷ میلیارد است که ۵ میلیارد آن را گرفته‌ایم و ۲ میلیارد ‌مانده را به زودی خواهیم گرفت؛ البته این مقدار افزایش پیدا می‌کند و سقفی برای آن مشخص نشده است.

وی در مورد گلریزان و مسائل مربوط به آن در خصوص تیم ملی فوتبال گفت: چنین مسأله‌ای درست نیست و برداشت اشتباه شده است. اسپانسر تیم ملی پولی را به فدراسیون می‌دهد و تا حدود زیادی نیز فدراسیون درآمدزایی می‌کند و نیازی به گلریزان نیست.

همچنین گزارشی از مراسم رونمایی از اسپانسر تیم ملی فوتبال پخش شد
که توسط گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران تهیه شده بود. کفاشیان در خصوص برخی سخنان مبنی بر اینکه مردم با کمک‌های مالی تیم ملی را یاری کنند، اظهار داشت: البته این گونه که می‌‌گویند، نیست و هزینه‌های تیم ملی فوتبال، تأمین می‌شود و مشکلی در این خصوص نیست.

در بخش دوم، گزارش ایران نود پخش شد و باز هم نبود بودجه و امکانات، پر رنگ‌ترین بخش سخنان فوتبال دوستان بود. پس از این گزارش، کفاشیان در خصوص تیم ملی امید گفت: این تیم برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد؛ بنابراین، باید مربی مسئولیت این تیم را عهده دار باشد که بتواند از عهده این مسئولیت برآید و با سرمربی تیم ملی بزرگسالان نیز تعامل داشته باشد. در این زمینه، مربیان خارجی و داخلی مد‌نظر هستند که باید ‌به توافق و جمع بندی لازم برسیم که البته وینگادا، یکی از این گزینه‌هاست. وی نامی از گزینه‌های داخلی بر زبان نیاورد و گفت: این گزینه‌ها در ذهنمان است!

فردوسی‌پور از روابط و انتخاب برخی مربیان از طریق رابطه گله‌مند بود و کفاشیان گفت: تلاش می‌کنیم تا چنین قضایایی در فدراسیون دیده نشود و مربیان بنا بر‌ شایستگی برگزیده شوند.

گزارش نود تا نود پخش شد که در آن به مسائل اخیر فوتبال ایران پرداخته شده بود.


در ادامه‌ کفاشیان در مورد ادامه همکاری فدراسیون فوتبال با کی‌روش پس از جام جهانی ۲۰۱۴ گفت: روز گذشته برای ادامه همکاری صحبت‌هایی با کی‌روش داشتیم و تا اندازه بسیاری با هم به توافق رسیدیم و قرار است، صحبت‌های باقی مانده را در روزهای آینده انجام دهیم.

وی درباره پاداش ملی پوشان گفت: پاداش همه ملی‌پوشان داده شده و فقط پاداش بازی با تایلند مانده است.

کفاشیان ادامه داد: ما مزد خودمان را گرفتیم که صعود به جام جهانی و خوشحال کردن مردم ایران بود. وی در مورد پاداش خودرو ملی‌پوشان گفت: این قول وزارت ورزش بود و به فدراسیون ارتباطی نداشت. کفاشیان همچنین از رفتن سیموئز گفت: وی چند روز پیش نامه‌ای به من نوشت مبنی بر اینکه ‌مشکلات شخصی دارم و نمی‌توانم بمانم و پس از بررسی موضوع با این مسأله موافقت شد.

در ادامه مصاحبه‌ای از محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان پخش شد
که توسط باشگاه خبرنگاران تهیه شده بود. گودرزی در بخشی از سخنان خود در این مصاحبه درباره پیش‌بینی‌اش از بازی‌های ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ گفت: بوسنی را می‌بریم، نیجریه را نیز می‌توانیم با یکسری شرایط ‌شکست دهیم، آرژانتین نیز تیم قدرتمندی است که نمی‌توان انتظار داشت مقابل آن به پیروزی برسیم. وی در مورد استقلالی یا پرسپولیسی بودنش خاطرنشان کرد: هنوز نفهمیده‌ام که طرفدار کدام تیم هستم، هر تیمی قشنگ بازی کند از آن لذت می‌برم.

پس از پخش این گزارش، علی کفاشیان در مورد اردوی تیم ملی و بازی‌های تدارکاتی گفت: دو بازی در روزهای دوازدهم و چهاردهم اسفند با کویت و گینه داریم. در ادامه تیم ملی ‌‌به آفریقای جنوبی می‌رود و در آنجا چندین بازی می‌کند و سپس در اروپا، در اتریش بازی خواهد داشت. وی در مورد بازی خداحافظی گفت: بازی خداحافظی در ایران نخواهیم داشت.

پس از این‌ها، گزارشی از یکی از برنامه‌های نود در اسفند ماه سال ۱۳۸۱ پخش شد که علی فتح‌الله‌زاده و اکبر غمخوار، می‌ه‌مان آن برنامه بودند.


کفاشیان درباره انتخابات هیأت فوتبال تهران گفت: این انتخابات برگزار نمی‌شود و فراخوان داده می‌شود و پس از ‌نام‌نویسی‌ها انتخابات هیأت تهران برگزار می‌شود.

گزارشی از مسابقات لیگ یک فوتبال و نتایج این هفته پخش شد.


گزارش نود تا نود ‌و رخدادهای هفته اخیر فوتبال در آن به تصویر کشیده شد.
یکی از بخش‌های این گزارش، مربوط به محرومیت هشت جلسه‌ای فیروز کریمی می‌شد که بنا به گفته حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی، وی هفت جلسه محرومیت را پشت سر گذاشته است.

محمد مایلی کهن که به علت درگیری‌های این روز‌هایش با علی دایی روی بورس است، در برنامه دوشنبه شب ۹۰ روی خط آمد تا درباره‌ سخنان و ادعاهای علی دایی حرف بزند.
سرمربی سابق تیم ملی با اشاره به عکسی که از او در رسانه‌ها منتشر شده، گفت: این عکس مربوط به ۳۷ سال پیش است و ‌به زمانی بر‌می‌گردد که رژیم طاغوت سر کار بود‌.

مایلی‌کهن با تأکید بر اینکه «جا نماز آب نمی‌کشد»، مدعی شد که علی دایی هنگام بازی ایران و ازبکستان برای دریافت گرین‌کارت به امریکا رفت. پس از این صحبت، مایلی‌کهن در برنامه زنده تلویزیونی به طرز ناباورانه‌ای، نام یکی از خوانندگان لس‌آنجلسی را آورد و تأکید کرد که چه قبلا چه حالا به این خواننده علاقه داشته؛ هر چند انتقادهایی را هم به او وارد می‌داند.

پس از این اظهارنظر عجیب، فردوسی‌پور خنده‌کنان از مایلی‌کهن خواست که حرف‌های باقی مانده‌اش را به بعد موکول کند!

پس از گذشت حدود سه ساعت و نیم از آغاز برنامه، ۵۴ درصد به پرسپولیس و ۳۳ درصد به استقلال رأی داده بودند.

مطلبی روی خط تلفنی برنامه آمد و در خصوص حضور فیروز کریمی در ذوب آهن گفت: کریمی ۲۷ هفته در لیگ بر‌تر نبوده و‌ پس از این محرومیت با تیم آزادی قزوین قرارداد بسته و این تیم را تمرین می‌داده؛ ‌ پیش از اینکه صحبت‌های مطلبی به پایان برسد وقت برنامه نود به پایان رسید و سخنان وی نیمه تمام ماند.

برنامه نود این هفته ساعت ۲:‌‌۱۸ بامداد سه‌شنبه به پایان رسید.
اشتراک گذاری
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۹
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۲۶۲
شاهین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مگه دزدی کرده؟
رضا
|
Netherlands
|
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مایلی کهن دنباله جنجاله
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
دنبال جنجاله یا دنباله ی یک جنجاله؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
این که چیزی نیست برای معروف شدن و سرزبان بودن حاضر ادار کنه تو چشمه زمزم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
ولی هر چه باشه مثل دایی وابسته سیاسی به .... آقایون نیست
یاس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
مایلی کهن دنبال مطرح کردن خودشه . علی دایی از اهالی فوتبال ، سالم و بزرگه . ما باید از نخبگان خود حمایت کنیم نه ...
ناشناس
| Australia |
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
این دو تاهم دیگه شورشودرآوردن.به نظرمن بهتره دراین اوضاع بداقتصادی که مردم باهاش دست به گریبان هستند این دوتا مسائل ومشکلاتشون رورسانه ای نکنن وبرن تورینگ بوکس برای یک بار حسابی ازخجالت همدیگه دربیان.
شاهین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
بیخیال نود می خوام خونه اجاره کنم پول ندارم بانک ها هم تا خرداد وام نمیدن
پاسخ ها
صادق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
داداش به صداقتم قسم مادر خانمم بهم اولتیماتوم داده تا عید باید خونه بگیرم خانممو ببرم سرخونه زندگیش.وام خواستم گفتن برو اردیبهست بیا!!
بهناز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
برادر شاهین
من شمارو درک میکنم
اگه دوس داشته باشی حاضرم وام15 ملیونی خودم رو بشما بدهم ایشالا هفته دیگه میگیرم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
خدا کمکت کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
از این علی دایی هر کاری بر میاد!
پاسخ ها
استقلالی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
هرکار درست و برحق نه عوام فریبانه و غیر منطقی . همانطور که کمیته داوری و تیم های داوری و رشوه گرفتن و غش کردن را پایش ایستاد . برای هرکاری اراده دارد و این اراده اش و نترسیدنش ستودنی است.
بعنوان 1 استقلالی او را در این زمینه ها می ستایم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
مثل چه کاری شما اگر بهر دلیلی ذوق زده شدی کفش از پا در اورده وضو میسازی برای دو سجده شکر ظاهرا ظاهر شما هم خیلی بی ارتباط با مایلی نیست او از فرط حسادت خودش را به ورطه هلاک انداخته و مزحکه خاص و عام نموده وگرنه کیست که نداند اقمت کشور ثالث در همه دنیا عادی است و نظام اسلامی هم برای افراد غیر دولتی منعی قائل نیست مگر محمد خاک پور با همین اقامت در امریکا به کار اموزش فوتبال مشغول نیست چطور اقای مایلی به هر بهانه ای پیشکسوتها را جلوی دایی علم میکند و تا کنون چند بار محمد خاک پور نجیب را برای مربیگری در پرسپولیس و تیم ملی پیشنهاد عمومی داده مایلی بیمار است و البته از نوع خطرناکش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
خب می گفتی کدام خواننده ذهنم به هزار جا رفت تابی !!!!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
!​خيالت راحت شد
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
داریوش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
داریوش اقبالی
بهمن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
داریوش اقبالی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
ابیه
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
داریوش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
داریوش
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
dariush
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
داریوش
من
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
همون آقاهه كه اول اسمش د و آخرش ش داره و غمگين ميخونه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
گفت داریوش اقبالی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۹
ای نازنین .... کجای کاری؟
ناشناس
|
Australia
|
۰۵:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
عجب برنامه ای بوده، حیف که ایران نیستم این دعواها رو ببینم!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
حقته!!! بالاخره هر چیزی یک هزینه ای داره، تو برو استرالیا بجاش ما اینجا دعوا تماشا میکنیم حالشو میبریم
مجيد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مثلا ما كه ايرانيم ميريم تو كوچه ميبينيم اين دعوا رو...خوب تلويزيونتو روشن كن ببين خوب برادر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
بابا خارجی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
بشاگردی؟!D:
ناشناس
| United States |
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
از اینترنت ببین. من هم همین کار را میکنم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
می دونید مشکل اکثر ما ایرانیا چیه از دیدن دعوا خوشحال می شیم و گاهی اوقات خودمون باعث دعوا دیگران میشیم و جرقه های آتیش رو که می بینیم شعله ور تر می کنیم.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
يكي از خصوصيات مربي موفق بازيكن شناسي است كه اغلب مربيان ما اينگونه نيستند.فشنگچي با اينكه تو پرسپوليس زياد بازي نكرد ولي نشون مي داد كه مستعده و حداقل از برخي كه موندن بهتر بود.
افشین
|
Kazakhstan
|
۰۶:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
نپرسید تا نگویند. می پرسید و می خواهید جواب دهنده به شما دروغ بگوید و بعد بگویید او دروغگو بوده؟ اگر راست بگوید وارد زندگی و عقاید شخصی مردم شده و او را باز هم متهم می کنید؟ شما مقصرید که این سوال ها را می کنید برای جذب بیشتر تماشاچی و بر سر زبان ها افتادن اسمتان؟
پاسخ ها
من
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
جز راست نبايد گفت هر راست نشايد گفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
تابناک خیلی طول نمیکشه که تو هم به خاطر اینجور تیتر زدنات کلی مخاطب از دست میدی!!!
تیترهای داغ، خبرهای بیخودی
مسعودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
باحال بود :)
داش حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
دم محمد مایلی کهن گرم که یه پرده برداری اساسی از قهرمان به اصطلاح ملی داشت.
دایی باید بدونه که غرور باعث سقوط میشه.
و باید بفهمه که خدا بارها و بارها در قرآن خودش آورده که مغرورانه روی زمین راه نروید.زمینی که رفتگرها شبانه پاکش میکنن تا وقتی این آقا صبح میاد بیرون لذت ببره.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
شلوغ نکنید بابا تو این مملکت هر کی هر حرفی میزنه به یه سری بر میخوره حالا دایی هم گفت کسی که استعداد فوتبال نداره مشه کارمند شهرداری به نظر من کاملا راست گفته کجاش توهینه این اصلا تا حالا یک رفتگر رو دیدید که از این حرف ناراحت شده باشه ؟ بعضیا شدن کاسه داغتر از آش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
درقرآن نیامده که در کار مردم تجسس نکنید؟! تهمت نزنید؟! فکر کنم از آیات قرآن فقط همین یکی رو بلدی اونهم از جایی خوندی
سیامک
| United States |
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
چه پرده برداری کرده؟مثلا رفته گرین کارت بگیره خیانت کرده یا جنایت؟حرف بدی هم به رفتگران زحمتکش نزده.واقعیت رو گفته.حالا این آقای مایلی 4تا کار خیری که انجام داده بگه.چند نفر از قبلش نون میخورن؟چی ساخته برای مردم؟با کدوم تیمها موفق کار کرده؟برای همشهریاش چیکار کرده؟غرور شاید بد باشه اما حسادت حتما خیلی بده.
جهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
حالا اسم اوردن از ي خواننده جرم هست ؟! واقعن دنبال چي هستيد ؟! اينهمه تتيتر اخرش هم شهامت نداريد اسم ان خواننده رو بنويسيد !
پاسخ ها
ایران
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
خواننده کی بود؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مثلا اگر اسم خواننده را ببرید امنیت ملی به خطر میفتد.یعنی کسی داریوش را نمیشناسد و با اینکار شما معروف میشود .برام جالبه بدانم در ذهن شما چی میگذره!
ساشا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مایلی کهن دوستت دارم!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
بخاطر جنجالهای ناشی از حسادت دوستش داری ؟؟؟؟!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
قحطی آدم بود ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
بی خاصیت
از بوشهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
درود بر مایلی کهن بی ریا و صادق برخلاف ...
ای کاش فوتبال ما قدر این آدم را می دانست...آقای دایی هم اینقدر مردم ،مردم نکند رفتارش در بوشهریادمان نرفته...مردم ماییم نه آن تصوری که آقای دایی دارد و حتما مرادش افرادی یا انسانهایی یا جاندارانی از کرات دیگر هستند؟؟!!!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
با توجه به منفی هات ظاهرا مردم بیشترشون مخالف شما هستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
از منفیات معلومه !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
عجب صادق بی ریایی !!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
تابناک چرا اسم ضهر رو خراب میکنی با این کامنت گذاشتنت حدا قل اسم شهر رو حذف میکردی
داش حامد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
دایی یک عوام فریب ماهره.
دمت گرم
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
آقاي مايلي كهن ديگه شورش رو درآوردي...بي ادبي هم حدي دارد...اصلاً كلاست با كلاس آقاي دايي كلي فرق داره...اونوقت داري از ايشون بد مي گي...واقعاً ادب و كرامت اقاي دايي خيلي بيشتر از شماست...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
خودت تنهایی به این نتیجه رسیدی بهرام جون؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
واقعا مایلی کهن با آویزون شدن به دایی تونسته خودش رو حفظ کنه... تا احساس میکنه قاطی باقالیا هم حسابش نمی کنن یه گیر میده به دایی تا اسمش سر زبونا بیوفته!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
علي دايي رو نبايد به بقيه مقايسه كرد. فرق اصلي دايي با بقيه اينه كه دايي يه نخبه‌ست. با شخصيته. توي دنيا براش ارزش و احترام قايلند. ديگران بايد سعي كنند خودشون رو بالا بكشند نه اينكه به دايي حسودي كنند.
داش حامد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
اره راست میگی دایی دروغ گو و عوام فریب و مغرور و بی ادبه.دوستان دایی کسانی مثل بدن ساز تیم راه آهنه که لابی میکنه تا تیم رو برنده کنه و 2 سال هم محرومش میکنن.دایی آدمی بود که هیچ وقت تحمل بودن علی کریمی کریم باقری خداداد عزیزی و کیا رو نداشت. دایی کسی بود که با بی ادبی کامل درب خروج رو به عقاب سرافراز آسیا نشون داد.دایی هست که سلطان رو قبول نداره.دایی شخصیت داغونی داره که نمی تونه راست گفتن های مایلی کهن رو تحمل کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
بهترین مربی ملی مایلی کهن بهترین مربی باشگاهی قلعه نوعی خودمم پرسپولیسی ام.خارج از تعصب بی جا
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
برادر این که پنجگزینه است نه سه گزینه ( 1استقلال 2پرسپولیس 3سپاهان 4فولاد 5نفت)
امان از ریاضی ضعیف !!!!
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مایلی کهن کلا آدم نرمالی نیست پس نباید زیاد تحویلش گرفت
پاسخ ها
ثب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
99 درصد ایرانی ها خصوصیت اصلیشون نرمال نبودنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
من نمي دانم مايلي كهن چه منفعتي دارد و از طرف چه كسي پر شده ولي اين را مي دانم كه اگر آدم خوبي باشد كه نيست آبروي يك مومن را طبق فرمايش خدا حتي در صورت گناه نبايد بريزد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مایلی کهن باید هرچه زودتر به دکتر روانپزشک مراجعه کند من واقعا" نگران آینده روحی او هستم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
واقعا" حرف خوبی زدی محمد جان. توفوتبال خیلی ها با هم دعوا دارن ولی این آقای میلی کهن رفتارهاش واقعا" نیاز به روانپزشک دارد.
شهرستانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
کدام مومن در فوتبال کو مومن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
میگن دعی دسته جمعی جواب میده .بیایید همه برای رفع حسد در جناب مایلی کهن دعا کنیم . ایشون با مطرح کردن مسایلی که جز حواشی بی مقدار چیزی نیست سعی در جلب توجه مردم داره . وگرنه که چگونه میتونست غیر از مطرح کردن نام علی دایی اینقدر اسمش در روزنامه ها بیاد.باور کن الان داره کیف میکنه از اینکه تیتر این مطلب تابناک اسمش دعوای مایلی کهن و دایی باشه. فوتبال این روزهای ما رو همه جای دنیا به نام علی دایی میشناسن و محبوب مردم کشورشه .آقای مایلی کهن کاش یه کم برای خودت احترام قایل بودی
پاسخ ها
داش حامد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
واسه خودت دعا کن که تحمل تلخی حرف راست رو داشته باشی. برای خودت دعا کن تشخیص بدی کی دروغ میگه و کی راست
غلامرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
شما دچار فراموشی شدی ! زمانیکه بازیکنان تیم ملی بجز از دوتیم سرخ آبی پایتخت نشین انتخاب نمیشد ،آقای مایلی کهن این شهامت را داشت که افراد با استعداد فوتبال را (مانند خودآقای دایی)ازهمه تیم ها وشهرستان ها انتخاب وبه تیم ملی بیاورد،حالا ایشان نسبت به پیش کسوت ومربی خود رفتارش تغییر کرده خود میداند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
آره جون خودت تو گفتی و ملت باور کردن...........علی دایی با همه ی پیشکسوتان پرسپولیس مشکل داره...با علی پروین عابدزاده گل محمدی مهدوی کیا علی کریمی وخیلی های دیگه....
مهدی ودستان
| United States |
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
عزیزم دعا اینجوری نوشته میشه نه اینجوری-دعی..بعد بیا نظر بده
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
از فوتبال اگر پول حذف شود تمام این بحث ها پایان میگیرد.دعوا فقط بخاطر شده.
درود بر علی دایی.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
جمله اولت با جمله آخرت نمی خونه! آخه اگه از فوتبال پول حذف بشه که دیگه علی دایی هم توش نمی مونه !! مگه جز پول هدف دیگه ای هم داره؟
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
سلام . مجید دلبندم اسم 5 تیم رو مینوسی بعد میگی بین سه گزینه
سام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
تابناک جان حالا چرا اسم اون خواننده رو نگفتی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
داریوش اقبالی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
اقای اقبالی بچه میانه رو می گفت خواننده چیه عزیزم.
ناشناس
|
-
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
جنگ زرگریه مردم سرکارن.این فوتبال خیلی بدشده وکسی حرمت کسی رو نداره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
دايي در حق خيلي‌ها ظلم كرده
پاسخ ها
سنندجی
| - |
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
واقا" حرف دل خیلی هارو گفتی . چه بازیکنانی که بخاطر غرور وخودخواهی های این آقا نابود شدند. واقع" شانس هم داشت که این همه برای تیم ملی بازی کرد .نود درصد گلهایش شانسی بود . شرط میبندم ایشون نمیتونه چند تا روپایی بزند
دایی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
واقا نه، واقعا درست هست عزیزم..... احتمالا شما سنت خیلی کمه وگرنه اگر یادت میومد دایی گلهای خیلی حساس و زیادی برای تیم ملی زده حالا اگر شما ازش خوشت نمیاد اینطوری ننویس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
اره عزیزم دکون خیلی از دلال ها و مربی های در پیت و کاچاق کن ها رو تخته کرده.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
واقعاً شما هم انگار باورت شده دايي كسيه
يه چيزايي شنيدي اصل قضيه رو نمي‌دوني.
دايي با دعوت و حمايت هاي مايلي‌كهن اومد تيم ملي و دايي شد. بعد با پاس‌هاي حاضر و آماده‌ي هافبك‌هاي خوب اون دوره آقاي گل شد. تيم‌هايي كه بهشون هم گل زده مشخصه و معلومه ( لائوس، گوام، مالديو و ...) بعدش هم با قلدربازي و باندبازي تو كل بازي‌ها بازي مي‌كرد و واي به مربي‌اي كه اگه اونو تعويض مي‌كرد. به عنوان يه پرسپوليسي هيچ وقت از بازي‌هاش لذت نبردم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
90 درصد گلاش شانسی بود ؟ شما با کدوم منطق به این نتیجه رسیدی ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
لابد منظورت از گلهای خیلی حساس و زیاد! گل ب تیمهائی مثل مالدیوه... درسته؟!!!!خخخخخخ
داش حامد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
نمونه اش : عقاب آسیا احمدرضا عابدزاده
غزال تیز پای آسیا خداداد عزیزی
کریم خان باقری
ماردونای آسیا علی کریمی
مرد طلائی ایران محمد مایلی کهن
سلطان علی پروین
و حاج حبیب و محمد رویانیان به صورت یک فصل در میان
رفتگران محترم کشور
داوران لیگ های مختلف
و..
من
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
ایشون با کنار نرفتن از تیم ملی باعث شد خیلی از جوانان که می توانستن در خط حمله بازی کنند به تیم ملی دعوت نشن ، یعنی برای تیم ملی بازی کن سازی انجام نمی شد
سیامک
| United States |
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
میشه اسم دو سه تا از این بازیکنایی که دایی نابودشون کرده بگی؟بازیکنی که تو بایرن مونیخ بازی میکرد و بلافاصله خودشو به بازی تیم ملی میرسوند و گل هم میزد شانسی گل میزنه؟حالا خدا خواسته شانسش زیاد باشه چه بدی در حق هم تیمیهاش کرده که گل زده؟
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
دایی یک استوره توی فوتبال ماست.
ولی خیلی از گل هایی که زده به مالدیف و تیم هایی بود که تازه توی فوتبال شروع به کار کرده بودند
طرفدار نود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
عاشق خنده های عادل خان هستم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
پولشو اون میگیره اونوقت شما عاشق خنده هاش هستی؟!!!!! خوش باش
فرشاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
محبوبیت وشهرت داخلی وبین المللی مهندس علی دائی باعث شده تا خیلی ها به ایشان حسادت کنند. البته به برخی رفتارهای احساسی آقای دائی انتقاداتی وارد هست اما یک چیز مسلم است و آن اینکه "دائی اسطوره فوتبال ایران وآسیاست"
پاسخ ها
داش حامد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
اسطوره ای که از 120 گل ملیش 18 تاش رو مالدیو
12 تاش رو به گوام.
8 تاش رو به پاکستان زده.
خنده داره مهندس علی دائی ....
کیوان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
ایشان اسطوره هستند درست ؛ اما تا بحال حتی برای یک بار از ایشان صحبت توام با فروتنی و متانت و به همراه احترام متقابل شنیدید؟ من هم از طرفداران ایشان هستم ولی متاسفانه فکر می کنه که چون اسطوره هست میتونه به هر کسی و در هر مقامی توهین کنه و خودشو بالاتر از بقیه ببینه حیف که خود به خودی یا با زحمت اسطوره شدنش رو با باز کردن دهانش از بین میبره . اگر حرف نزنه اسطوره تر خواهد بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
دایی دیگه یه اسطوره نیست چون منفور شده........
روفتگر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مهندس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
چرند نگو.اسطوره به تختي ميگن كه اخلاقش زبانزد خاص و عامه دايي بي اخلاق ترين ورزشكار ايرانه. با چسبوندم دايي به كلمه اسطوره ، ارزش اين كلمه مياد پايين.در ضمن الان همه مهندسن.
دايي فوتبال رو به گند كشيده.تيم راه آهن به يه داور رشوه داده در زمان مبيگري دايي اين وسط چرا دايي رو محروم نكردن؟ الان اگه بگن استقلال به داور رشوه داده انگشت اتهام اول روي كي ميره؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا براي اين فوتبال و براي افرادي مثل تو كه نظر بالا رو داده متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
آقاي مايلي كهن گيردادن بيش ازاين به دايي را غيرطبيعي تلقي ميكنيم وبنارابرحسودي شما مي گذاريم درضمن مواردشخصي افرادبه ماچه مربوط است وچرابرنامه نودتبديل به طرف كشي شده است درصورتيكه اين برنامه ميتواندبادعوت ازكارشناسان خبره وورزيده ورزشي نسبت به توسعه ورزش طرح وبرنامه ارائه كندو برنامه راكارشناسانه تراداره كنند
علی شماره 2
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مایلی کهن نشون داد آدم تیزی تشریف دارد
اسم خواننده را برد تا مثلا نشون بده آدمبی ریا و یک رنگی است
واقعا آدم 4 شاخ می شه از بعضیا بخاط این که یکی دیگه رو له کنه چه ترفندهیی که استفاده نمی کنند
پاسخ ها
محمد
| United States |
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
فکر کنم اگه این خواننده کاندیدای ریاست جمهوری بشه مایلی کهن بره تو ستاد انتخاباتیش
شاید بعدا بتونه یه تیم بگیره
علی شماره 3
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
به علی شماره 1
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مثل میلی کهن مثل اون بنده خدایی است که دو نفر آدم مهم رو گرفته بودن داشتند می بردند ولی کسی به این اهمیت نمی داد ، رفت وسط اون دو نفر خودشو بزور جای داد و گفت : ما سه نفر رو کجا می برید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
چه تعجبی داره مگه هر خواننده ای لوس انجلس بود دیگه نباید اسمش رو هم بیاریم
مهدی
|
-
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
خداوند به علی دایی صبر بدهد
پاسخ ها
رفتگرزاده اصل تهرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
و به رفتگرهای زحمت کش .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
من مطمئنم مایلی کهن تموم این حرکاتو انجام میده تا دایی با پرسپولیس موفق نشه.اگه واقعا پرسپولیسی بود میذاشت لیگ تموم بشه بعد هرکاری دلش میخواست میکرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
واقها که درسته منم با شما موافقم.
فرزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
احسنت
سعید موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
وقت ما بیش از اینها ارزش دارد که به دعواهای مایلی کهن و امثالهم بگذرد کاش از فوتبال برای همیشه میرفتند
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مایلی عقده ای
saeed
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
یه قانون نانوشته ای هس که میگه ؛ اونهایی که زیاد حرف میزنن عقلشون کمه و مزخرفات زیاد میگن، حالا شما زیاد جدی نگیرید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
پس شماهم لطفا زیاد حرف نزن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
به قول دايي كجاي دنيا اينطوريه.
يه نفرو بزرگ كني اينقدر بادش كني كه ديگه خودتو هم تحويل نگيره. نمونش همين دايي به ظاهر اسطوره كه حرمت هيچكيو نگه نمي‌داره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
پس خودت هم سکوت کن عقل کل دانشمند.............
بهروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
دل من واسه فوتبال این مملکت میسوزه.بیچاره جونها.آی به سر این فوتبال چی داره میاد.وای توهین شد به این وای به اون.داداش اینا همش کشکه.زرق وبرق دنیا چشم همه رو کور کرده.میخوام نباشه همچین شهرتی.پستی که ادمها رو اینجوری به جون هم انداخته.بابا حیایی.نون نمکی .چشم تو چشمی.از صبح پا میشیم میگیم ما ایرانی ها فلان ما بهمان.همینه ؟یکی میخواد نشون بده بی ریا هست لباس زحمتکشان شهرداری میپوشه 2دقیقه ازش نمیگذره خودش به قشر زحمتکش بقال توهین میکنه .بابا جمع کنین این بساط رو .این چه نون خوردنیه که دارین به هموطن.هم کیش برادر مسلمانت جلو میلیونها نفر ضایع میکنین
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
حالا کی بود این خواننده لس انجلسی؟!
میخواد نوار کاست شو بفرستم براش ؟ بدون خش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
بچه میانه بهش نگو دوستش داره که باورم نمی شه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
دارم می میرم از فضولی
اسم خواننده لطفا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
د+ا+ر+ي+و+ش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
(د - ا)که همون داریوش خودمونه!!!
ناشناس
| United States |
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
داریوش ش ش ش ش ش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
داریوش اقبالی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
آقای د-اقبالی.
محسن
| United Kingdom |
۰۴:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
داریوش
راهنمايي
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
اولش د است
آریان
| - |
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
داریوش بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
بي چاره مايلي كهن آخرش با اين حسادت كار دست خودش خواهد داد آخر برادر من شما كجا علي دايي كجا چرا اينقدر خودتو اذيت ميكني ديگر زمان زيرآب زني تمام شده بايد وجودت چيزي داشته باشي آقاي دست طلا مرد متخصص سقوط
پاسخ ها
سرور دایی (آقای رفتگر)
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مگه علی دایی کی هست ! فقط هارتا و پورت اضافه! همش گیر به زمین و زمان ! (من اگه یه گل گوسفند داشتم هم علی دایی را چوپان اون گله نمکردم) . متکبر . مغرور . انگار از دماغ فیل افتاده . توی تیم ملی هم مغرور بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مردم می‌بایست از میان سه گزینه استقلال تهران، پرسپولیس تهران، سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان و نفت تهران گزینه مورد نظر خود را انتخاب می‌کردند. به نظر شما اینا میشن سه گزینه؟؟؟؟
پاسخ ها
طالب
| United Arab Emirates |
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
مثل اينكه آلودگى هواوپارازيت روى مغز هم تأثيرگذااره!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
چرا جرات نام بردن از خواننده رو ندارید. یعنی اینم شده خط قرمز شما؟!!!!
پاسخ ها
بسیجی قدیمی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
اسم اون بنده خدا داریو...
بوده
بنظرم از اسم ب.ز بهتره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
به نظرم دعواي علي دايي و مايلي كهن ديگه داره بد جوري به وجهه ي بزرگساليشون لطمه ميزنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
بالاخره يكي بايد جلوي اين علي لابي وايسه.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
وامصيبتاااااااااا بنظرم فردا كفن بپوشيم بريزيم خيابان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
بابا این بنده خدا را ولش کنید. گناه داره بنده خدا، دست خودش نیست. اذیتش نکنید.
امیر احمد اکبری اسبق از تبریز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
امان از لیدرها
که تیم های بزرگ رو به بدترین شکل دچار مشکل کردن
آقای ششگلانی وقت بازنشستگی شماست
مسیح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
آقای اقبالی دوستت داریم
پاسخ ها
داریوش
| United States |
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
من هم شما را دوست دارم پسرم.
ارام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
پرسش از اقاي اقبالي :دوست داري ايران بيايي ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
صداتو کلفت کردی اق داریوش؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
به من نگو دوست دارم, که باورم نمیشه!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
اوه اوه عجب کیفیتی
طالب
| United Arab Emirates |
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
بنظرمن آقاى اقبالى باداريوش نسبتى دارند؛نظرشما چیه آقامسيح؟!!
kazem
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
مسیح اسم پسره آقای داریوش
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
بابا ولش کنید این مایلی دیگه رد داده فکر میکنه اینجوری میتونه زیرآب علی دایی رو بزنه و خودش بیاد دیگه نمیدونه که چقدر خدا علی دایی رو دوس داره و بعد از خدا همه ی هواداران عاشقش -
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
علي دايي بزرگترين مافياي فوتبال ايرانه و اينجوريا زيرابش زده نميشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
بکوری بعضی ها مردم تمام خواننده های لس آنجلسی رو دوست دارن و با اونا زندگی میکنن
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
خوب ؟.... می تونی هر عقیده و نظری داشته باشی ولی حقیقتا این لحن حرف زدن درست نیست ......
سیامک
| United States |
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
کدوم مردم؟؟از کل خواننده ها ی لس آنجلسی فقط پنج شش تا قدیمی ها آدم هستن...بقیه جزو قازورات هستن.حالا به کوری چشم جنابعالی میخوام که سر به تن هیچکدومشون هم نباشه.
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
وظیفه خبرگزاری ، خبر رسانی شفاف است. نام کدام خواننده لس انجلسی؟ یعنی نام یک خواننده خط قرمز است؟
حميد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
داريوش جان واقعاً خودت بودي از آمريكا جواب دادي به يكي از خواننده ها ؟ آقا خيلي دوستت دارم اميدوارم هميشه سالم و سرحال باشي
پاسخ ها
داریوش
| United States |
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
حمیدجان:
قلب من برای تک تک شما هموطنان عزیزم می تپد. امیدوارم در همه حال در پناه خدا باشید در کمال سلامت و بهروزی. دوستتان دارم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
یک به داد این داداشمون حمید برسه!!!
داریوش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
درود بر شما. بله خودم هستم پسرم. شما هم سلامت باشید.
داريوش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
سلام هموطن
میم میم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
تابناک نشان دهنده آزادی "مطلق" رسانه های خبری در ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
دوباره می سازمت وطن
اگرچه با خشت جان خویش
سانسور شد
من اعتراض دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
اسم من داریوش است و مایلی کهن هم خیلی دوست دارم.!:))
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مایلی کهنم شما رو دوست داره اقا داریوش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مونده بودم کی رو گفته دمت گرم :))
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
خیلی ممنون که اسم خواننده رو گفتی :))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
18:02 بامداد یعنی چه؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
عشق است محمد مایلی کهن .......من از دایی متنفرم ............سلطان عشق محمد مایلی کهن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مایلی کهن یه مدت ممنوع التصویر میشه.
ناشناس
|
Australia
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
خواننده های لس انجلسی از امثال حیفا وهبی که مرتب اخبارش را پخش میکنید بدتر نیستند!
امیر مافیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
میبینم کیسه ها افتادن دنبال مایلی کهن هی کامتت و تشکر و مثبت و غیره . بیچاره ها این قبری که بالاسرش گریه میکنید مرده توش نیست این یارو مشکل روحی داره فردا هم به شما گیر میده . 666666666666666666666
123
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
لنگيها به جان هم افتادن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
یه مایلی میخوره طرفداره جاستین بیبر باشه :)
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
ممد کالیفرنیایی ببخشید مایلی عزیز
اینکارها شاید 20-25 سال پیش جواب میداد و احتمالا شماهم اونموقع ها خیلی ازش استفاده کردی و خیلی ها رو پایین کشیدی و خودت رفتی بالا و یک شبه بدون سابقه سرمربیگری و با استفتده از همین زیرآب زنی شدی سرمربی تیم ملی
ولی زیاد بخودت زحمت نده این تکنیک دیگه نخ نما شده
وای داریوش رو دوست داشته؟
یادته تو برنامه تلویزیونی هم گفتی
"در اردوی تیم ملی داشتم نماز میخوندم شنیدم صدایی میاد رفتم دیدم بازیکنان تیم ملی (با تاکید فرمودید جمهوری اسلامی ایران)دارند تخته نرد بازی میکنند."
و همین باعث شد چند نفر را خط زدید و ایران در دور رفت مقدماتی جام جهانی اکثر تیم ها رو برده بود در دور برگشت گند زد تا اینکه شما را برداشتن؟
ریا تا کجا
اولا بازی تخته جرم و گناه نیست
دوما برای ذکر این موضوع لازم بود بفرمایید که در حال نماز خوندن بودم؟
این ریاکاری ها شاید اونموقع جواب میداد ولی حالا نه.
راستش اگر حرف شما درست باشه و دایی به اون خواننده علاقه داشته باشه برای من بالشخصه قابل احترام تره چون علایقش مثل علایق اکثر مردمه. شما تو کوچه و خیابان تو ماشین های مسافرکش ببین چقدر مردم اون خواننده و امثال او را دوست دارند و هنوز هم بعد قریب به 4 دهه صداشون رو گوش میدن.

ولی درد شما برادر این حرف ها نیست ترسیدی پرسپولیس قهرمان بشه دایی جاودانه .
شما ضد پرسپولیسی سال قبل بعد از اینکه یحیی اومد تو تیم و اوایل خیلی هم موفق بود اکثر پیشکسوت ها ازش حمایت کردند غیر شما که گفتی پرسپولیس یه بچه رو کرد سرمربی ولی تیم رو به من نداد.
شما نه پرسپولیس رو دوست داری نه دلت شور رفتگرها رو میزنی دردت خدا و پیغمبر نیست تو فقط خودت رو دوست داری و هرکی مانع ترقی شما بشه بده.
یه روز پروین رو کوبیدی حالا که میبینی امورات افتاده دست پروین مثل گربه براش میو میو کردی تا اسناد مالی گیر بیاری که دایی را بکوبی و خودت بیایی.
پروین گفته شما حاضری مجانی مربی پرسپولیس بشی پس چرا برای نیم فصل همین امسال از تیم دسته دومی که هزینه سالشون 3 میلیارده 800 میلیون برای نیم فصل خواستی.
مگر مربی پرسپولیس شدن چقدر درآمد زیر میزی از دلال ها و کارچاق کن ها داره که حاضری مجانی مربی گری کنی؟
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
خب مگه چیه!منم از داریوش خوشم میاد
فرياد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
البته از قبل خبر داشتيم كه امير قلعه نوئي شهروندي كشور كانادا رو كسب نموده و در يكي از ايالات يك ويلاي شيك خريداري كرده در اول همين فصل هم با تاخير تمرينات استقلال رو شروع كرد چونكه ايشون در اقامتگاهشون در كانادا بسر ميبردن .... اما اينكه آقاي مايلي كهن ديشب افشاگري كردن و تازه متوجه شديم كه علي دائي هم شهروند آمريكائيه ..!!! از اين مو ضوع خبر نداشتم و از مايلي كهن ممنونم كه برخي چيزا رو افشا ميكنه ...اينكه داشتن گرين كارت يك كشور بيگانه افتخاري براي علي دائي محسوب ميشه بسيار متاسفم ...
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
یکی این اقای لمپن جمع کنه یکی نیست بهش بگه بابا تا گور یک وجبه اقای مایلکهن اینقدر بیچاره شدی
بيژن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مايلي كهن كجا اسطوره علي دائي كجا.
بابادائي زحمت كشيده مهندس شده بهترين گلزن دنيا شده مربي بهترين تيم آسيا شده
ولي ترا رفتگران شرافتمند ايران قبولت ندارند
واز اينكه لباس آنها را پوشيدي بسيار عصباني هستند. دوره تو تمام شده وبهتر است ديگر صحبت نكني.والسلام.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
منشاء گناه حسد است مایلی جان به خودت بیا
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
اقای دایی واقعا ادم مغرور و باتکبریه دمت گرم مایلی کهن که جوابشو دادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مایلی کهن تو اگر مرد بودی اون موقع که باید با علی در می افتادی این کارو می کردی
نه حالا
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
واقعا برا مایلی کهن و دایی متاسفم تا کی باید این رفتارها رو در فوتبال ببینیم اقای دایی شما اگه یک کم احترام طرفدارا رو داشتین که به بازیکنان اجازه اعتصاب نمی دادین
دربی4444
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
بابا چه خبرتونه کمی یواش تر.آسیا آسیا ما داریم میاییم،آسیا آسیا ما داریم میاییم،آسیا آسیا ما داریم میاییم،...
مجید چیلیس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
لیدی گاگا
پيمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
ما هم داريوشو دوست داريم مايلي جون
اصغر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مایلی کهن اصلا مسائل شخصی حالیش نیست، هرچی دهنش بیاد میگه
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
خدایش ببینید مایلی کهن از فوتبال چه عایدش شده و دایی جه؟ این اقای دایی ادعای فرعونی داره نسبت به مایلی کهن کم لطف نباشیم.
یه طرفدار کشتی کچ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
تو ورزش کشتی کچ که این همه میگند خشنه و بده ! اندر تیکر و شان مایکل شدید ترین رقابتو با هم داشتند ولی همش مال تو رینگ بود .بیرون سالن و تو جامعه رسانه ای و بین مردم همیشه از همدیگه به عنوان یه اسطوره و با احترام اسم میبرند.فوتبال اخلاق محور !!!! ما داره به کجا میره !؟ تابناک ازاد اندیش اگه راست میگی ودلتون به حال ورزش کشور میسوزه این متن رو بنویس تا مردم قضاوت کنند.
سورانی آبادان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
من از همه عزیزان فوتبالی خواهش میکنم برای موفقیت تیم ملی در مسابفات جام جهانی دعا کنند . من به شخصه انتظار نتایج آنچنانی از بچه های تیم ملی ندارم ، فقط دوست دارم در حد و شآن مردم عزیزمان بازی کنند . دوست دارم آنچنان درخشش داشته باشیم که اگه نتیجه قابل قبولی هم بدست نیومد به ایرانی بودن خودمون افتخار بکنیم نه اینکه سرافکنده باشیم . انشالله . خواهش دیگر اینکه از دعواهای مایلی کهن و دایی و دیگر عزیزان نباید خوشحال شویم این نهایت اشتباه ماست . بنده معتقدم پاسخگویی کار بسیار صحیح و درستیست اما نه به این شکل که آبروی یکدیگر را در محکمه ای که قاضی ندارد و حکمی صادر نمیشود به جز خوار کردن یکدیگر معنای دیگری ندارد . یا علی مدد
تارخ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
تمام این جنجال ها بخاطر ترسه . ترس از بزرگتر شدن داییه . امثال مایلی کهن میترسن اگه دایی با این جوونا نتیجه بگیره و پرسپولیس رو قهرمان کنه برای هوادارا اسطوره که هیچ ، سوپر قهرمان بشه و دیگه اصلا جایی برای امثال مایلی نمونه . واسه همین از هر تلاشی برای زمین زدن دایی و پرسپولیس فروگذار نمیکنن. غافل از اینکه هوادارا تمام این رفتارها رو رصد میکنن وتو حافظشون میمونه .
داریوش
|
United States
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
آقای مایلی کهن دوره افراد هتاکی مثل شما مدتهاست تمام شده وعلی دایی یک انسانی است مثل دیگران خوبی هایی دارد واشتباهاتی وتنها خداست که اشتباه نمی کند ولی این شخص را تمام پیرمردها وپیرزنان آذربایجان مشناسند وبرایشان فوتبال مترادف با داییست آیا شما هم در شمال همچین شرایطی دارید لطفا بزن کنار بزار باد بیاد
داریوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
محمد جان من هم دوست دارم داداش!
با نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
عکس جناب رحمتی هم بسیار جالب توجه بود. دست کمی از حرکت تاریخی شادی گل نداشت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
اون خواننده داریوش بود
فرید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
به به گرین کارت گیت!!!عجب سوژه ای!!! دمت گرم ممدجون!!!
رشیدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
متاسفم برای مربی ارزشی مان و آقای احمدی نژاد که از او حمایت می کند که برای خوانندگی که با ترانه هایش به امام راحلمان توهین مستقیم کرده باز هم طرفدارش بوده و هستو مایلی کهن توبه و حیا کن. مربی عوام فریب. شاید شما در ویلایت برنامه های مستهجن و حرام هم داری. روکن ماهیتت را. گرچه برای مردم رو شده است.
lمحمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
پول بیت المال را اینگونه خرج کردن می کنند و به مردم پاسخ نمی دهند.
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
اقای مایلی کهن اقای علی دایی درمصاحبه اش گفتند شهرداری نه رفتگران شهرداری و دیگر اینکه برادرعزیز من نمی خواهم از ادب خارج بشم واقعا هدف شما از این صحبت ها چیست ایا چونکه درمحیط کاری ادم موفقی نبودی می خواهی خودت را اینگونه مطرح بکنی جم کن اقا خودت را ادب مرد به زدولت اوست
سیاوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
تابناک میدونی با تائید نظرهای مردم داری جای خوبی تو قلب مردم باز می کنی؟؟ داریوش ، ابی ، همه اونها هموطنهای ما هستن..اونا هم کشورشون رو دوست دارن ، بیائیم دست به دست هم بدهیم و تا همه ایرانیان در ساختن کشور خود گامی بردارند. درود بر شما.
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
کاش اصلا فوتبال از روی زمین حذف میشد.
اینم شد کار؟؟؟؟؟؟؟؟
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
بابا مایلی رسما قاطی کرده به دایی هم علاقه ای ندارم
ehsan
|
United States
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
فقط دایی
آذری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
آقای مایلی کهن از تیره ی کسانی است که چشم دیدن موفقیت های آذری ها را نداره و با این اقایون که به او میدان میدن تا در سیمای به اصطلاح مردمی به یکی تهمت بزنه و آزادانه هرچی دلش و دلشون میخواد مطرح بکنه و نه خدا و نه از مردم خجالت میکشه . ولی به کوری چشم همه ی آنها آقای دایی با قدرت ادامه میده و به این ها فقط از دور هاو کردن میمونه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
کارای این مایلی کهن آدمو یاد بچه گیاش میندازه..تا با یکی دعوامون میشد میرفتیم به معلم میگفتیم که فلانی اون روز موقع رفتن دو تا گچ برد خونشون..فلانی دو هفته پیش تو نیمکت تغلب نوشته بود و..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
اون خواننده اصل ونسبش مربوط به ايران نيست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
به شخصه منش و شخصیت مایلی کهن و مجید جلالی رو خیلی دوس دارم و بهتر از قلعه نویی و دایی می دونمشون.

و اما میگن اسم بردن از داریوش فراتر از تمام خط قرمز هاست.
می خوام بپرسم این خط قرمز ها کی و کجا و توسط چه کسی یا کسانی ترسیم شده؟ یعنی کی یه عده نشستن و نوشتن اسم داریوش نباید بیاد.؟ مملکت ما جمهوری هست. خط کش ها اینو بدونن.داریوش در زمان پهلوی تنها خواننده ای بود که با شاه در افتاد
عاشق پرسپولیس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
یکی به این اقای مایلی کهن بگه این قدر به خاطر اینکه اسمش راببرن با مهندس دایی در نیفتد اگر هم مایلی بیکار هست تیم محل ما بی مربی ومی خواهد برود دسته پایین تر بیایید اینجا(مایلی کهن دشمن پرسپولیس)
امنه آغاسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مایلی مایلی ,خشم تو رنج وعذاب منه,جونم ز دستت آتیش گرفته حرفت بر دلم بدجور نشسته,مایلی اخم نکن که قلب من میشکنه ....
ابی
|
United States
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
منم ابی هستم. ممد مایلی منو دوست نداری؟ ):
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
برای آقای مایلی کهن متاسفم .درود بر علی دایی
حسن شاهمرادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
فوتبال ماروباش
یاسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
مایلی کهن تو کجا علی خان کجا????ی ایران هستو ی دایی ، برو دندوناتو مسواک بزن بگیر بخواب.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
دوستان به جای این کارهای بیهوده به فکر زندگی خود باشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
اگه اینقدر جسارت داره که اسم داریوش رو بیاره و بعد هم از حرفش بر نگرده خیلی مرده
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
ماجرای عکس 37 سال پیش مایلی کهن چی بوده؟
نازنین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
واقعا واسه فوتبال ایران متاسفم که به جای اینکه فکر پیشرفتش باشن آبروی هم به بازی می گیرن . متاسفانه فوتبال ایران فقط واسه منافع یک عده است و خوشحال نگه داشتن مردم اصلا مهم نیست
سیدعباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
حاجی بخاطر اشتباهش یک نمره منفی میگیرد , ولی در مجموع ارادت خاصی به ایشان داشته و دارم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
پر ببیننده ترین و پر نظر ترین بخش سایت همین خبرهای مربوط به 90 و فوتباله...
گام اولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
سایت فرارو fararu.com هم در متن خبر به اسم خواننده اشاره کرده و هم فیلم صحبت مایلی کهن را اورده و جالب اینجاست که فیلم را از سایت تابناک گرفته است
غیر مایل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
ادب مرد به ز دولت اوست .
متاسفانه ارزشی که در جامعه ما از طرف هیچ کس رعایت نمی شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
من مطمئنم مایلی کهن تموم این حرکاتو انجام میده تا دایی با پرسپولیس موفق نشه.اگه واقعا پرسپولیسی بود میذاشت لیگ تموم بشه بعد هرکاری دلش میخواست میکرد فقط بخاطر مسایل مالی
الف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
دایی در حق بازیکنانی مث مبعلی وبازیکنان جوان انموقع خیلی ظلم کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
خاک بر سره این خواننده لس انجلسی معتاد.
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
اقایه دایی اینقد بزرگی داره که با حرف هایه یه ادمه عقده ای زیر سوال بره یاشاسین علی دایی
نگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
واقعأواسم سواله هنوزنفهميدين اون خواننده داريوش بوده؟!زحمت به خودتون بدين زيرآخرين خط مطالب مرتبط اسم داريوش هست!درکل ازفوتبالم بدم ميادميلياردريختن توشيکمشون چه گلي به سرمون زدن؟داهاتي هاي تازه به دوران رسيده پول نديدن بعدماهي15ميليون لباس ميخرن.بعددهنشون واميشه حالت بهم ميخوره بس که 2کلمه سوادندارن.آره15تومنم خرج لباس نکنن ديگه کي نيگاشون ميکنه.ازواليباليستاخجالت بکشن
http://www.yahoo.com
علی
|
-
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
تو را به خدا بیایید این افکار کهن و حسادت و تزویر و خودشیرین کنی به هر وسیله ای را کنار بگذاریم با خدا باشیم . راستی کنیم که راستان رستند و قوی دست . راستی تیتر شما هم منصفانه نیست . چون همیشه این آقا حسوده که هشت سال دنبال رئیس جمهور دوید و منصبی گیرش نیومد آغازگر بوده و دایی جوابگو . پرسپولیسیهای واقعی هم می دانند که این آقا از موفقیت دایی در پرسپولیس وحشت داره و بس .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
حالم از همه این کنه های فوتبالی که گند زدند به ورزش این مملکت و با پول بازیکن میارند و می برند به هم میخوره. خدا نسلشون رو از رو زمین بر داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
بهتره داریوش در تقدیر از مایلی کهن ترانه ای بهش تقدیم کنه!
کیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
داریوش به مایلی کهن: به من نگو دوست دارم که باورم نمیشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
خوب لس انجلس یک شهر است
مثل اینکه بگوییم خواننده شیرازی ، خواننده رشتی ........
ناشناس
|
-
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
علی آقا دوست داریم
داريوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
مايلي جون!
به من نگو دوستت دارم
كه باورم نميشه
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
مسخره این یه خبر در مورد مایلی کهن بود یا انالیز برنامه نود؟
رضاخورگام
|
-
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
واقعاخجالت دارد .دنباله چی هستی اقای مایلی کهن خجالت بکش
فرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
دایی و مایلی و بی خیال.داریوش عشقه هممونه
طاهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
درست که دایی برای تیم ملی گل زیاد زده ولی پولشو هم گرفته اونم زیاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
گرین کارت را خوب آمد مرگ بر امریکا آقای علی دائی دیگه چه دردش هست که میخواد ملیتش را امریکایی کند اگر امریکا بده چرا بچه معروفهای این ممللکت به امریکا میرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
نشان ميدهد خدا با علي دائي است چون مايلي كهن داشت چهره واقعي خودش را رو ميكرد كه فردوسي پور به داد او رسيد ، از قديم گفتند چاه نكن بهر كسي اول خودت بعدا" كسي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
این نود هم شده پاتوق پرسپولیسیها من که خیلی وقته دیگه اصلا نگاه نمی کنم ودر نظر سنجیهای پفکی اش هم شرکت نمی کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
فقط اعدام!!!

منظورم خواننده اونوریه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
مسوولین سایت تابناک اگر انتقاد پذیر هستید نظر من را حذف نکنید و به جای این بحث های بی سر و ته به فکر بیان کردن مشکلات واقعی مردم و ورزش باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
مردم چرا نارحت میشوند حالشون انها میبرند
سولدوز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
خداییش بایس ویندوز مایلی کهن عوض کرد ، پر از ویروسه .
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
مایلی کهن نرمال نیست
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
بابا این حرفا را ول کنید که هیچ ثمری ندارد

دست در دست هم برای سازندگی وطن ( ایران مظلوم )
khazan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
تا اونجایی که ما یادمونه اکثر گلهای اقای علی دایی مرده خوری بوده.اقای مایلی کهن حقایق رو گفته.حقیقت هم تلخه.حالا اسم ی هنرمند رو اورده.مملکت به هم ریخته.
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
دوستان اگراقای مایلی کهن این دعوارا راه نیندازدفراموش می شودازحسودی منفجرمیشه بیچاره
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
دوستان اگراقای مایلی کهن این دعوارا راه نیندازدفراموش می شودازحسودی منفجرمیشه بیچاره
مهدی
|
United States
|
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
بیخیال بابا
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
دایی یه مغرور متکبره مایلی کهن هم یه روانی داریوش هم یه معتاد که فقط ادعا می کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
خاککم اجمعین من الان الی یومی که آدم بشین!!
جاوارگه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
کاش میدانستیم مایلی براساس کدام حکم اللهی حق دارد تهمت بزندکه اگردایی اختلاص کرده چرامحاکمه نمیشود.تاکنون مدافع هیچ قشری نبوده حال چه شد رفتگر شده که این تظاهر است.یکی برای همیشه این مایلی را ساکت کند.وبگویید داریوش اتفاقی نمیافتد مولا میفرمایید ترس آدم رانابودمیکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
در اين كه مايلي‌كهن انسان صاف و صادقيه هيچ شكي نيست. مايلي كهن بود كه علي دايي رو به تيم ملي دعوت كرد و علي دايي كرد. من هميشه از بازي تيم‌هايي كه مايلي كهن مربيش بوده لذت بردم چون هميشه زيبا بازي مي‌كنن. دايي هم با كلي امكاناتي كه براش تهيه كردن نتونست هيچ كاري بكنه، تازه تيمش قشنگ هم بازي نمي‌كنه.
گذشته از همه چيز كاش همه‌ي پرسپوليسي‌ها با هم براي موفقيت پرسپوليس تلاش مي‌كردن. كاش مايلي‌كهن اينقدر بي‌پرده رفتار نمي‌كرد. كاش دايي حرمت نگه مي‌داشت مخصوصاً حرمت مايلي‌كهن و علي پروينو. يعني ميشه يه روز دايي تحمل حضور افراد محبوبي چون عابدزاده، كريمي، پروين و ... را داشته باشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
تابناک جان اسم خواننده چی بوت!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
سايت محترم تانباك من شايد بارها مطالب نوشتم ولی تاکنون ثبت و نوشته نشده آیا این کامنت ها پارتی بازی ثبت میشه یا نه
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
اقای دایی یدونه است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
دوست خواننده ساکن لس آنجلس عیبی ندارد
موضوع شخصی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
فرهنگ عمومی به جایی رفته که ارامش و ثبات واژه ای بی معناست،معلوم نیست از کی میخوایم انتقام بگیریم،بخدا زندگی این نیست،هممون بد شدیم درگیر دعوا سر هیچیم
یک ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
این دعواهاازسرسیری اقایون است .اگراین پولهای بی حساب وکتاب که عده ای به کمترین ان محتاجندودرفقرونداری دست وپامیزنند دربین این اقایون نبود به مردم فکرمیکردندوبه سروکول همدیگرنمیپریدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
مایلی کهن ازت متنفرم.
آراز
|
United Kingdom
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
بهش تیم بدن خواننده لوس آنحلسی گوش نده خوب تیم ندن حاجی هم میزنه به سیم آخر
فرزادرکنی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۹
راستی داریوش اقبالی تاکنون در ترانه هایش چه امر خلافی را ترویج کرده و یا موجب چه مفسده ای شده است؟اگر ابتذال یعنی پیش و پا افتاده بودن را به معنی واقعی کلمه می خواهید جستجو کنید بهتر است به آثار خوانندگان داخل کشور گوش کنید.
حامد
|
United States
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۹
من استقلالیم و به دایی افتخار میکنم علی دایی در حد این ادم ............. نیست که اصن محلش بذاره
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم آنفلوانزا استان تهران جنوبی بودجه 99 بندر ماهشهر عبدالحمید ریگی جشنواره سینماحقیقت لیلا واثقی پایتخت 6 امیرحسین فتحی
آخرین اخبار