بازدید 5028
کد خبر: ۳۶۹۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۲ 06 January 2014
 سرمربی تیم فوتبال زیر 16 سال ایران، اسامی بازیکنان اعزامی به تورنمنت بین المللی فرنزکاپ که به طور مشترک در کشورهای اندونزی و مالزی برگزار می شود را اعلام کرد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، اردوی تدارکاتی تیم فوتبال زیر 16 سال کشورمان در روزهای 16 تا 19 دی ماه در کمپ تیم های ملی آغاز می شود و روز 19 دی ماه تهران را به مقصد اندونزی ترک می کند.



* اسامی بازیکنان اعزامی به شرح زیر است:

فرید نجات، رضا دهقانی، یوسف ملاکاظمی، علی خدادادی، مهران درخشان مهر، محمدامین بهرامی (اصفهان)، نیما مختاری (مازندران)، حسام سلطان پور (گیلان)، وحید رفتاری، فتح الله درزی (هرمزگان)، نیما داغستانی، علی اکبر احمدی، باقر نیاری (البرز)، مهرداد پورابوالقاسم، محمد شمسی (خوزستان)، مهدی عبدالله وند، سعید حسین پور، رضا شکاری و رضا کریمی (تهران).

گفتنی است، تیم فوتبال نوجوانان زیر 16 سال ایران که خود را برای حضور در مرحله نهایی رقابت های نوجوانان آسیا در تایلند آماده می کند، برای آمادگی هر چه بیشتر در تورنمنت بین المللی فرنز کاپ که به طور مشترک در کشورهای اندونزی و مالزی و با حضور 12 تیم برگزار خواهد شد، شرکت می کند.

در این تورنمنت، تیم نوجوانان ایران در گروه دوم با تیم های فرنز یونایتد اندونزی، اینتراخت فرانکفورت آلمان، اف. سی. راپچر نیجریه، چونبوری تایلند و اسپورتینگ لیسبون هم گروه است که مسابقه های خود را در شهر جوک جاکارتا برگزار خواهند کرد.

در گروه اول این مسابقات، تیم های فرنز مالزی، تیم جمهوری اسلواکی، باشگاه اینترناسیونال برزیل، بشیکتاش ترکیه، دالیان چین و اینچئون کره جنوبی حضور دارند که بازی های این گروه هم در روزهای 21 دی ماه تا 6 بهمن ماه در کلانا جایای مالزی برگزار می شود. 

برنامه ها رقابت ها به این شرح است (ساعت به وقت تهران):



* روز یکشنبه 22 دی ماه: 

ایران – چونبوری تایلند - ساعت 12:15 (ورزشگاه موگوووهارجو)

* سه شنبه 24 دی ماه: 

ایران - فرنزیونایتد اندونزی - ساعت 16:15 (ورزشگاه موگوووهارجو)

* روز پنجشنبه 26 دی ماه: 

ایران - اینتراخت فرانکفورت آلمان - ساعت 12:15 (ورزشگاه سوراکارتا)

* روز شنبه 28 دی ماه: 

ایران - اسپورتینگ لیسبون پرتغال - ساعت 12:15 (ورزشگاه موگوووهارجو)

* روز 30 دی ماه 93: 

ایران - اف سی راپچر نیجریه - ساعت 12:15 (ورزشگاه سلطان آگونگ)

* مرحله نیمه نهایی - روز پنجشنبه سوم بهمن ماه:

تیم اول گروه اول – تیم دوم گروه دوم - ساعت 16:15 (ورزشگاه سلانگور مالزی)

تیم اول گروه دوم – تیم دوم گروه اول - ساعت 16:15 (ورزشگاه موگوووهارجو اندونزی)

* مقام سوم و چهارمی - ششم بهمن ماه: 

دو تیم بازنده مرحله نیمه نهایی - ساعت 11:15 (کلانا جایای مالزی)

* فینال - ششم بهمن ماه: 

دو تیم برنده مرحله نیمه نهایی ساعت 15:15 (کلانا جایای مالزی)
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
مکانیسم ماشه رابرت مک ایر محمدرضا پهلوی تمساح گاندو سردار حاجی زاده زینب ابوطالبی شهاب حسینی سیلاب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر