بازدید 3296
کد خبر: ۳۶۸۸۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۶ 04 January 2014
دستار ويژه رئيس جمهور گفت: در بخش مسئوليت ها و پست هاي اداري، اصل بر ثبات شغلي است و دولت جديد هم بنا ندارد تا كل بدنه دولتي را شخم بزند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علي يونسي پيش از ظهر شنبه در جلسه شوراي اداري استان هرمزگان با بيان اينكه بايد در ادارات شاهد تكريم ارباب رجوع و انجام كار مردم براساس روال قانوني باشيم، عنوان كرد: در برخي از ادارات مشكلاتي وجود دارد كه اداري نيست و به درخواست هاي مردم مربوط مي شود كه بايد با اتخاذ تصميمات قانوني به اين مشكلات رسيدگي شود.

وي ادامه داد: بايد در ادارات برخورد مناسبي با مردم صورت گيرد چون كشور ما اسلامي است و بايد با اخلاق و رفتار مناسب، مبلغ خوبي براي اسلام باشيم.

دستار ويژه رئيس جمهور در امور اقوام و اقليت هاي قومي و مذهبي در ادامه با بيان اينكه در استان هرمزگان محروميت هايي وجود دارد، تصريح كرد: بايد توجه داشت كه تغيير دولت به معناي تغيير كل سيست اداري كشور نيست و اين مسئله بيشتر در مسئوليت هاي بالاي اداري تاثيرگذار است و سمت هاي بالاي سياسي با اراده سياسي تغيير مي كند.

يونسي افزود: اما در بخش مسئوليت ها و پست هاي اداري، اصل بر ثبات شغلي است و دولت جديد هم بنا ندارد تا كل بدنه دولتي را شخم بزند.

وي ادارات دولتي استان ها را سازمان هايي مستقل دانست و گفت: اين ادارات با وجود مستقل بودن، نبايد بدون هماهنگي با سيستم حاكميتي كشور كار كنند و بايد در راستاي ايجاد رضايتمندي براي مردم تلاش كنند.

دستار ويژه رئيس جمهور در امور اقوام و اقليت هاي قومي و مذهبي خاطرنشان كرد: سياست دولت تدبير و اميد ايجاد امنيت و ثبات در كشور و ارتقا و حفظ رضايتمندي مردم است و همه بايد در راستاي اين سياست حركت كنيم.

يونسي با اشاره به تركيب جمعيتي استان هرمزگان، اظهار داشت: بايد در اين استان به گونه اي عمل شود تا نمادي از تركيب جمعيتي هرمزگان در ادارات اين استان ديده شود و مردم به راحتي با ادارات ارتباط برقرار كنند.

وي با بيان اينكه هرمزگان از نقشي كليدي در توسعه كشور برخوردار است، عنوان كرد: به دليل اين نقش محوري استان هرمزگان، رئيس جمهور در آينده نزديك به اين استان سفر مي كند و در واقع به نوعي مي توان گفت كه توسعه استان هرمزگان مي تواند موجب توسعه كشور شود.

دستار ويژه رئيس جمهور در امور اقوام و اقليت هاي قومي و مذهبي افزود: ادارات و سازمان هاي استان هرمزگان بايد به عنوان بازوان توانمند، زمينه را براي جذب سرمايه هاي بيشتر در اين استان فراهم كرده تا با سرمايه گذاري هرچه بيشتر به توسعه اين استان كمك شود.

 

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
طرح ترافیک 99 کنکور 99 انفجار بیروت حزب کتائب لبنان محمود صارمی روز خبرنگار