بازدید 4792
کد خبر: ۳۶۶۸۲۷
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۵ 24 December 2013
معاون نظرات مجلس شورای اسلامی،‌ جانشین خود را تعیین کرد.

به گزارش ایسنا حسین مظفر، نماینده مردم تهران و معاون نظارت مجلس شورای اسلامی، جهانبخش محبی نیا نماینده سابق مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب را به سمت جانشین خود تعیین کرد.

در حکمی که توسط معاون نظارت مجلس صادر شده‌،‌ آمده است:

«برادر گرامی جناب آقای دکتر جهانبخش محبی ‌نیا

سلام علیکم

با توجه به شایستگی، تعهد انقلابی و تجربیات گراسنگ جنابعالی در نمایندگی چندین دوره مجلس شورای اسلامی و بویژه سوابق ارزشمند شما در ساماندهی امور ناظرین و احیای بعد نظارتی مجلس و نظر به موافقت رییس محترم مجلس شورای اسلامی،‌به موجب این حکم به سمت جانشین معاونت نظارت مجلس شورای اسلامی منصوب می‌گردید.

از آنجائی که یکی از وظایف بسیار مهم مجلس شورای اسلامی در کنار قانونگذاری، نظارت بر امور اجرایی کشور است و انجام این مهم علاوه بر نقش پیشگیرانه آن تاثیر بسزایی در سلامت نظام اداری و ارتقای مدیریت کشور خواهد داشت. ضروری است نهایت تلاش و اهتمام خویش را در حسن ایفای شرح وظایف محوله معمول دارید.

بدیهی است تحقق امر نظارت مستلزم ترویج و تعمیق فرهنگ نظارت، تقویت رابطه مسئولیت‌پذیری با پاسخگویی و نظارت‌پذیری مدیران، شناسایی خلاهای نظارتی موجود بویژه ارائه تصویری خیرخواهانه از نظارت با انجام نظارت‌های عالمانه، مشفقانه، منصفانه، اخلاق مدارانه و مشارکت جویانه و حسن تعامل و همکاری با مدیران و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت‌های نظارتی و کارشناسی کمیسیون‌های تخصصی، کمیسیون اصل 90 قانون اساسی، هیات نطبیق مصوبات دولت یا قوانین و دیگر مراکز نظارتی کشور علی‌الخصوص ارتباط صمیمانه با نمایندگان ناظر در شوراها و مجامع عالی کشور و حمایت و پشتیبانی از نمایندگان محترم در حسن انجام نقش نظارتی که در ابعاد مختلف برعهده دارند، میسور و ممکن خواهد بود که انشاءالله مورد توجه قرار خواهد گرفت.

موفقیت جنابعالی را در ایفای این ماموریت مهم از خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم.

مظفر، معاون نظارت مجلس»
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم روز بیمه علی اصغر پیوندی گاز مرکاپتان علی کریمی افسریه تهران معافیت مالیاتی هنرمندان فسخ قرارداد مارک ویلموتس
آخرین اخبار