تکنیک های بازاریابی و فروش در ایران
      
کد خبر: ۳۶۵۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۷ 18 December 2013
مرگ مرموز قهرمان قديمي كشتي ايران در ويلاي چالوس معماي كوري را پيش روي تيم پليس قرار داده است.

به گزارش ایران، ورزشكار قديمي با همسرش به ويلايي كه تازه خريده بود رفت تا چند روزي را در آنجا به استراحت بپردازد ولي سرنوشت عجيبي در انتظارش بود.

ساعت 4 صبح 22 آبان‌ماه سال جاري ولي اكبر، قهرمان سابق كشتي فرنگي كشور و آسيا با همسرش به ويلايشان رفتند و از همان‌جا ثانيه‌ها براي مرگ وي به شمارش افتاد.

از زماني‌كه وي همسايه‌اش را ديد و با قرض گرفتن بخاري به داخل ويلا رفت هيچ‌كس ولي‌اكبر را نديد تا اين‌كه پليس و همسايه‌ها جسدش را پيدا كردند.

صبح 30 آبان‌ماه يعني 8 روز پس از اين كه ولي‌اكبر داخل ويلا رفت، همسايه‌اش به غیبت وي مشكوك شد و همراه يكي ديگر از همسايه‌ها به داخل ويلا رفتند و با بدن نيمه‌جان همسرش كه روي كاناپه بود و جسد بي‌جان و متعفن شده «ولي» كه نزديك آشپزخانه و روي زمين افتاده بود روبه‌رو شدند، صحنه هولناكي بود و كسي تصور نمي‌كرد چنين اتفاقي رخ داده باشد.

مأموران پاسگاه نمك‌آبرود خيلي زود در جريان ماجرا قرار گرفتند و براي بررسي‌هاي ابتدايي وارد عمل شدند و در تجسس‌هايشان دريافتند مرد ورزشكار چند روز پيش به‌كام مرگ فرو رفته است.

با انتقال زن جوان به بيمارستان براي معالجه و تحت مداوا قرار گرفتن، بازپرس جنايي چالوس همراه تيمي از پليس آگاهي، ويلاي قهرمان سابق كشتي را تحت بررسي دقيق قرار دادند و متوجه شدند خون زيادي از جسد رفته است و از سويي هيچ آثار درگيري نيز وجود ندارد. با توجه به نامناسب بودن وضعيت همسر اين كشتي‌گير در بيمارستان، بازپرس از پزشكي قانوني خواست علت و روز دقيق مرگ قهرمان كشتي را مشخص كند.

در ادامه كارآگاهان نيز به‌دستور بازپرس مأموريت يافتند تجسس‌هاي ميداني خود را براي رازگشايي از مرگ ولي‌اكبر آغاز كنند.

تيم جنايي از يكي از همسايه‌ها كه پليس را در جريان كشف جسد قرار داده بود بازجويي كردند كه وي به آنان گفت: ساعت 4 صبح 22 آبان ماه «ولي» همراه همسرش به‌مقابل ويلايشان رسيدند و با توجه به سرماي هوا از من بخاري خواستند تا ويلا را گرم كنند، رفتم از انباري بخاري آوردم و به وي گفتم بخاري بدون لوله‌ است و اگر الآن آن را وصل مي‌كنند تا صبح مي‌توانند از آن استفاده كنند ولي بايد لوله تهيه كنند تا مشكلي به‌وجود نيايد.

وي افزود: پس از دو روز به ويلاي ولي رفتم و به شيشه پنجره زدم و گفتم پهلوان بيا بيرون برويم ورزش كنيم كه همسرش گفت ما در حال استراحت هستيم، دوباره پس از چند روز رفتم و پهلوان را صدا كردم ولي زن جوان گفت در حال استراحت هستند.

يك هفته گذشته بود و ولي و همسرش را اصلاً نديده بودم، خيلي مشكوك شده بودم تا اين‌كه صبح امروز رفتم تا صدايش كنم كه بوي تعفن شديدي به مشامم خورد، بنابراين از يكي از همسايه‌ها خواستم بيايد و باهم وارد ويلاي اين زوج شويم.

همسايه كنجكاو ادامه داد: در را زديم و كسي جواب نداد، در را باز كرديم و داخل شديم و با بدن نيمه‌جان همسرش كه روي مبل افتاده بود روبه‌رو شديم. صحنه بدي بود، وقتي سرمان را به سمت ديگر چرخانديم جسد ولي را ديدم كه به روي صورت جلوي آشپزخانه افتاده بود، بوي تعفن فضاي ويلا را پر كرده بود، زن جوان را بيرون آورديم و به پليس و اورژانس زنگ زديم.

ادعاهاي اين مرد در حالي بود كه همسر ولي پس از به‌هوش آمدن در بازجويي‌ها گفت در طول 8 روز گذشته در خواب به سر مي‌برد.

با توجه به اين‌كه همسر ولي‌اكبر عنوان كرد متوجه از دنيا رفتن همسرش نبوده نتيجه پزشكي قانوني نشان مي‌دهد يك هفته از مرگ قهرمان سابق كشتي فرنگي گذشته است.

قاسم اكبر برادر اين ورزشكار قديمي گفت: زن داداشم به ما گفت ساعت 4 صبح به ويلا رسيده‌اند و پس از نصب بخاري گازي شوهرش از خواب بيدار نشده و متوجه گذشت زمان نشده و به خاطر پخش شدن گاز منوكسيد كربن در حالت خواب و بيداري بوده است.

وي افزود: بررسي‌هاي ابتدايي پليس و پزشكي قانوني نشان مي‌دهد انتشار گاز منوكسيدكربن علت مرگ برادرم است ولي جاي تعجب دارد زيرا چطور ممكن است برادرم و همسرش در ويلا باشند و برادرم در همان روزهاي ابتدايي از دنيا برود ولي همسرش زنده بماند، مطمئناً دليل ديگري در اين ارتباط وجود دارد و شايد انگيزه قتلي از سوي كس ديگري وجود داشته باشد.

اين برادر نگران ادامه داد: يكي از دوستان برادرم به من گفت سه هفته پيش از اين ماجرا ولي را با لباس خون‌آلود ديده ‌كه به وي گفته مي‌خواهد به شمال كشور برود و از وي خواسته بود اگر كسي سراغش را گرفت نگويد به‌كجا رفته است.

بنابراين گزارش با توجه به مرموز بودن مرگ قهرمان سابق كشتي فرنگي، كارآگاهان، بازپرس جنايي و كارشناسان پزشكي قانوني در حال بررسي ماجرا به‌صورت ويژه هستند.

اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۴
انتشار یافته: ۱۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
به باور ما خانم جوانش در این ماجرا دست داشته. گفتن این که شوهرشم در حال استراحت است و خودش در این هشت روز زنده مانده ،بوی خیانت و جنایت می دهد. شاید خانمش با همدستی کسی این کار را کرده زیرا برادرش گفته یک روز پیش با لباس خونی امده خانه و نمی خواسته کسی بداند،چیزی که شگفت اور است چرا برادر این کشتی گیر نمرسیده چرا لباس هایش خونی است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
برادرش نه،دوست برادرش
دقت کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۹
به نظر من کسی در ویلا بوده که همسرش را مجبور میکرده که این جوابو بگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
چه ماجرای جالبی. گاز منو اکسید کربن که باعث ضرب و جرح نمی شود. کاش منم کار آگاه بودم و ماجرا را کشف می کردم. چون خانمم ، خانم مارپل می شدم.
مصطفی نبی لو
|
-
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
با توجه به اظهارات همسایه همسرش در قتل وی دست داشته است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
خدا رحمت کند ولی اکبر را ولی قاتلش هرکه می خواهد باشد چه از گاز منو اکسید گربن و چه از همسر جوان و چه از دیگران بدانند که اصیر گارکاه ها می افتند
کیوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
اصیر؟؟؟!!!
خبات
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
ولی با لباس خون آلود میره شمال و همسرش هم همراهش هست این خیلی عجیبه ولی ویا همسرش شاید یکی دیگه رو کشته باشن
تیز هوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
همسرش را اعدام کنید درس عبرت شود برای همه قاچاقچیان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
از بوی تعفن جسد به ان روز افتاده. نه هشت روز در اونجا بوده نه دی اکسید کربن باعث بوده.
معین گرگان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۸
از کارگاهان با تجربه میخوام که پرینت مکالمات قهرمان کشتی و بخصوص همسرش را از 2روز قبل از ورود به ویلا وتا صبح روز حادثه رو بررسی کنن.ممنون میشم نتیجه پایانی این پرونده رو برام ایمیل بزنید.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار