تکنیک های بازاریابی و فروش در ایران
      
29954بازدید
باور دارم تشکیل دولت راستگویان، امانتداران، اخلاق‌مداران و مردمداران نزدیک‌ترین مسیر برای پیروی از پیامبر رحمت (ص) است. این که مسئولیت دولت جدید در ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود و شروع این مسئولیت با چهارده مرداد را که یادآور پیروزی مردم در نهضت مشروطه و سرآغاز قانونگرایی در تاریخ جنبش‌های آزادی خواهی ملت ایران است، به فال نیک می‌گیرم.
کد خبر: ۳۳۶۴۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۴ 04 August 2013
کوچک زادهمیهمانان داخلی و خارجی شرکت‌کننده در مراسم تحلیف رئیس جمهور در حال ورود به صحن علنی پارلمان هستند. این مراسم  رأس ساعت ۱۶ آغاز شد.


به گزارش «تابناک»، مصلحی وزیر اطلاعات نیز در مراسم تحلیف حضور دارد.

حسن روحانی رأس ساعت ۱۶ به همراه حسین فریدون، محمدرضا صادق، محمد نهاوندیان و حسام‌الدین آشنا وارد صحن علنی مجلس شد و علی لاریجانی به استقبال روحانی رفت.

پس از آن داوداوغلو وزیر خارجه ترکیه نیز به صحن علنی مجلس آمد؛ البته حجت‌الاسلام علوی نیز به مجلس آمده است؛ وی ‌وزیر پیشنهادی اطلاعات به مجلس معرفی خواهد شد.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی نیز به مجلس آمده است. از وی به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت کشور نام برده می‌شود.

پس از آن سرلشکر فیروزآبادی، رئیس ستادکل نیروهای مسلح نیز به صحن علنی مجلس آمد تا در مراسم تحلیف حسن روحانی شرکت کند. یونسی، ترکان و سلطانی‌فر نیز در این مراسم حضور دارند.

همچنین آیت‌الله موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران نیز در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور حضور دارد.

حسن روحانی پس از استقرار در سالن آفتاب در کنار آیت الله هاشمی رفسنجانی، همراه با وی به صحن علنی مجلس وارد شد.

علی لاریجانی طی سخنانی از حضور مقامات کشورهای خارجی و همچنین میهمانان این مراسم تقدیر و تشکر کرد. وی همچنین از نمایندگان حزب‌الله لبنان، حماس و جهاد اسلامی که در مراسم تحلیف حجت‌الاسلام حسن روحانی شرکت کرده‌اند، تشکر نمود‌ و‌ ‌مقدم رئیس‌جمهور به این مراسم را گرامی‌ داشت.

لاریجانی در ادامه سخنانش گفت: با انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره)، بساط دیکتاتوری از ایران برچیده شد.

وی ضمن تبریک به حسن روحانی‌ گفت: انتظار مجلس این است که اولا همان گونه که در تبلیغات همه کاندیدا‌ها و به ویژه رئیس جمهور تبلور داشت، پایبندی به قانون محور فعالیت قوه مجریه باشد، زیرا بدون قانون نه عدالت معنی می‌یابد و نه توسعه پایدار محقق می‌شود.

لاریجانی تأکید کرد: تجربه سال‌های گذشته نشان می‌دهد، توسعه کشور صرفا بر اساس تئوری علمی امکان پذیر است؛ لذا کارهای روزمره و عجولانه، در دراز‌مدت به هم ریختگی اقتصادی در کشور به دنبال دارد.

آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه برای ‌سخنرانی پشت تریبون قرار گرفت. رئیس قوه قضائیه با اشاره به متن سوگندنامه رئیس‌جمهور در مراسم تحلیف، به بیان ویژگی‌های نظام اسلامی و قانون اساسی پرداخت.

رئیس جمهور سوگند یاد کرد

حسن روحانی برای اجرای مراسم تحلیف، به بالای جایگاه رفت و در کنار رئیس قوه قضائیه قرار گرفت.

متن سوگند نامه رئیس جمهور:

 بسم‏‌الله‏ الرحمن‏ الرحیم‏

«من‏ به‏ عنوان‏ رئیس‏‌جمهور در پیشگاه‏ قرآن‏ کریم‏ و در برابر ملت‏ ایران‏ به‏ خداوند قادر متعال‏ سوگند یاد می‏‌کنم‏ که‏ پاسدار مذهب‏ رسمی‏ و نظام‏ جمهوری‏ اسلامی‏ و قانون‏ اساسی‏ کشور باشم‏ و همه‏ استعداد و صلاحیت‏ خویش‏ را در راه‏ ایفای‏ مسئولیت‌هایی‏ که‏ برعهده‏ گرفته‏‌ام‏ به‏ کار گیرم‏ و خود را وقف‏ خدمت‏ به‏ مردم‏ و اعتلای‏ کشور، ترویج‏ دین‏ و اخلاق‏، پشتیبانی‏ از حق‏ و گسترش‏ عدالت‏ سازم‏ و از هرگونه‏ خودکامگی‏ بپرهیزم‏ و از آزادی‏ و حرمت‏ اشخاص‏ و حقوقی‏ که‏ قانون‏ اساسی‏ برای‏ ملت‏ شناخته‏ است‏، حمایت‏ کنم‏. در حراست‏ از مرزها و استقلال‏ سیاسی‏ و اقتصادی‏ و فرهنگی‏ کشور از هیچ‏ اقدامی‏ دریغ نورزم‏ و با استعانت‏ از خداوند و پیروی‏ از پیامبر اسلام‏ و ائمه‏ اطهار ـ علیهم‏ السلام‏ ـ قدرتی‏ را که‏ ملت‏ به‏ عنوان‏ امانتی‏ مقدس‏ به‏ من‏ سپرده‏ است،‏ همچون‏ امینی‏ پارسا و فداکار نگاهدار باشم‏ و آن‏ را به‏ منتخب‏ ملت‏ پس‏ از خود بسپارم‏»
.

سخنرانی روحانی در صحن مجلس آغاز شد

حسن روحانی از مقامات خارجی و میهمانان شرکت کننده در این مراسم تشکر کرد و گفت: اکنون پس از سوگند، مسئولیت سنگین قوه مجریه را به عهده گرفتم.

وی ادامه داد: باور دارم تشکیل دولت راستگویان، امانتداران، اخلاق‌مداران و مردمداران نزدیک‌ترین مسیر برای پیروی از پیامبر رحمت (ص) است. این که مسئولیت دولت جدید در ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود و شروع این مسئولیت با چهارده مرداد را که یادآور پیروزی مردم در نهضت مشروطه و سرآغاز قانونگرایی در تاریخ جنبش‌های آزادی خواهی ملت ایران است، به فال نیک می‌گیرم‌ و از خداوند متعال مسألت می‌نمایم که در این مسیر دشوار، درهای رحمت خویش را ‌روی مردم بزرگوار ایران و این خادم ملت بگشاید و تقدیری نیکو و شایسته برای مردم و کشور رقم بزند. مردم ایران در انتخابات ۲۴ خرداد، حماسه‌ای بس بزرگ آفریدند؛ ملت بزرگی که فراز و نشیب‌های فراوانی را تجربه و سختی‌های زیادی را تحمل کرده‌اند، با روحی سرشار از امید، نشاط و تعهد به کشور و آینده آن مردم‌سالاری نظام را بار دیگر به نمایش گذاشتند.

روحانی افزود: در این انتخابات مردم با لبخند به زندگی و مشارکت موثر و کم نظیر، خواسته‌های خود را از طریق صندوق رأی به کرسی نشاندند. بنیانگذار جمهوری اسلامی، امام راحل، میزان را رأی مردم اعلام کردند. امروز به اعتبار رأی مردم و امضای آن از سوی رهبری معظم انقلاب، متعهد به انجام وظایفی می‌شوم که یقینا فرا‌تر از توان و ظرفیت هر شخص حقیقی است. در هفته‌های گذشته درباره پیام صندوق‌های رأی بسیار تأمل کردم. مردم در این انتخابات به وضوح مشخص کردند که بر کدام مشی و اندیشه پای می‌فشارند و آن را ادامه راستین آرمان‌های انقلاب می‌دانند.

روحانی گفت: همه آنهایی که به اینجانب‌ و آن‌ها که به دیگران رأی دادند و یا حتی پای صندوق‌های رأی حاضر نشدند، همه شهروندان ایرانی هستند و از حقوق برابر شهروندی برخوردارند. دولت تدبیر و امید خود را مکلف می‌داند که خواسته‌های قانونی همه آنان را مدنظر قرار دهد. من نماینده همهٔ مردم ایران هستم. سرمایه این دولت در مسیر پیش‌ رو اتکال به خداوند، اعتماد به مردم گرانقدر ایران و بهره‌گیری از همه سرمایه‌های طبیعی و انسانی این مرز و بوم است.

رئیس جمهور گفت: مردم ایران به اعتدال‌گرایی و دوری از افراط و تفریط رأی دادند. کانون فکری و اجرایی دولت بر محور اعتدال و عقلانیت بنا خواهد شد. اعتدال گرایی به معنای توازن میان آرمان و واقعیت و ترجیح منافع ملی بر منافع حزبی و جناحی است. اعتدال گرایی بر بردباری و قانونگرایی و اجماع ملی بر تعاملات سیاسی تأکید می‌کند. بنیان این مرام فکری و عملی فاصله گرفتن از تخیل و توهم و تمرکز بر تفکر، برنامه، شفافیت، و استفاده از تخصص‌هاست.

روحانی ادامه داد: دولت تدبیر و امید ‌‌نهایت اهتمام را به کار می‌گیرد تا بر مبنای روش‌های عقلایی و متناسب با واقعیت‌های موجود، اعتدال را شالوده عملکرد و مدیریت کشور قرار داده، تهدید‌ها را کاهش داده و فرصت‌ها را افزایش دهد. اعتدالگرایی براخلاق و مدارا اصرار می‌ورزد و از طریق گفت‌وگو، تفاهم و تدوین برنامه‌های کوتاه و میان مدت سعی می‌نمایند شکاف‌های اجتماعی و اقتصادی را به حداقل ممکن برساند. دولت تدبیر و امید بر حاکمیت قانون، رعایت حقوق و آزادی‌های همه شهروندان، پاسخگویی به جامعه و به مدیریت علمی تاکید خواهد داشت. مردم تغییر، تحول و تعالی را می‌خواهند.

‌وی افزود: مردم می‌خواهند از فقر و تبعیض به دور باشند و حرمت و کرامت داشته باشند. مردم می‌خواهند در فضایی آزاد، معنوی و عقلانی زندگی کنند. پدران و مادران جامعه ما در پی آینده‌ای مطمئن برای فرزندانشان هستند. جوانان ما می‌خواهند فرصت شکوفایی و کار و ابتکار داشته باشند. در یک کلام، مردم می‌خواهند بهتر زندگی کنند، عزت داشته باشند، از زندگی باثباتی برخوردار شوند و جایگاه شایسته خود را در میان ملت‌ها بازیابند.

از آغاز انقلاب اسلامی زنان فهیم این سرزمین بر مبنای اندیشه‌های والای امام، دوشادوش مردم در جهت توسعه و اعتلای کشور حضوری همه جانبه داشتند. آنان همواره کوشیده‌اند به عنوان نیمی از جامعه بزرگ ما در خلق حماسه‌های جاودان نقش آفرین باشند. انتخابات ۲۴ خرداد نیز جلوه‌گاه دیگری از این شگفتی آفرینی‌ها بود. در پی گام‌های بلندی که نظام اسلامی برداشته است، دولت تدبیر امید استیفای هر چه بیشتر حقوق زنان و ایجاد فرصت برابر را از اهم وظایف خود می‌داند و فراهم آوردن زمینه‌های لازم برای نقش آفرینی بیشتر آنان را در دستور کار خود قرار می‌دهد.

یکی از اهداف کلیدی دولت مبارزه با فساد و تبعیض خواهد بود. همه دستگاه‌ها و مسئولان باید دست به دست هم دهند تا مبارزه جدی با نابرابری و فساد را آغاز کنند. اگر با فساد مبارزه کنیم، فعالیت و رقابت اقتصادی مردم معنا می‌یابد.

رئیس جمهور ادامه داد: مبارزه با فساد، عدالت و شکوفایی اقتصادی را به ارمغان می‌آورد. در این شرایط فقر و تبعیض از جامعه رخت برخواهد بست. رویکرد اصلی دولت یازدهم زمینه سازی برای مشارکت گسترده مردم است که سرلوحه همه سیاست‌های بخش‌های مختلف خواهد بود که در آن کارآمدی، شفافیت، فرآهم آوردن فضای کسب و کار مناسب، ترویج فرهنگ کارآفرینی، ساماندهی سرمایه اجتماعی، دست یابی فزاینده به علوم و فنون و تامین رفاه عمومی اساس عملکرد و سیاست‌گذاری‌ها خواهد بود.

روحانی گفت: دولت تدبیر و امید می‌خواهد نشاط را به زندگی ایرانی‌ها برگرداند. برای این هدف باید قدرت و ثروت ملی را افزایش دهیم و خرد جمعی را مبنای تصمیم سازی و تصمیم گیری قرار داده و به بخش‌های غیردولتی اعتماد کرده و تصدی‌گری دولت را کاهش داده، به مردم اعتماد کنیم و با آن‌ها صادقانه صحبت کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روحانی خاطرنشان کرد: باید مداخله دولت در فرهنگ کاهش یابد.

روحانی افزود: دولت باید ساختار‌ها را برای رشد ملت اصلاح کند. ایرانیان در همه جای سرزمین به خوبی آموخته‌اند که دوشادوش هم با احترام و افتخار زندگی کنند.

رئیس جمهور گفت: فعالیت‌های زیادی برای استیفای قومیت‌ها و اقلیت‌ها پرداخته شده اما هنوز هم کاستی‌ها و نارسایی‌ها وجود دارد. دولت تدبیر و امید، در این زمینه تلاش خواهد کرد.

روحانی افزود: ‌مردم نسبت به مشکلات، هم آگاهی و هم دغدغه دارند. مردم با مشارکت فعال در انتخابات امید آفریدند تا اعتدال و قانون‌گرایی شرایط کشور را به سود بهبود و توسعه پایدار سوق دهد.

‌در عرصه سیاست خارجی، با قاطعیت تمام و به عنوان منتخب مردم شریف ایران اعلام می‌دارم که جمهوری اسلامی ایران در پی صلح و ثبات منطقه است. ایران لنگرگاه ثبات در این منطقه پرآشوب است. ما در پی تغییر مرز‌ها و دولت‌ها نیستیم. نظام سیاسی هر کشور به خواست و اراده مردم آن کشور بستگی دارد. ما با هر گونه دگرگونی در نظام‌های سیاسی از طریق دخالت خارجی مخالفیم و به کارگیری زور را نقطه مقابل مردمسالاری و حق تعیین سرنوشت ملت‌ها می‌دانیم. مخالفت و ستیز با هر گونه سلطه و تجاوز و زورگویی و بخصوص تعرض نظامی، جزئی از فرهنگ اسلامی، انقلابی و ایرانی ماست. آرامش و ثبات در همه مناطق پیرامونی ما، نیازی همه جانبه برای جمهوری اسلامی ایران است. تلاش همه جانبه برای پایان دادن به ناآرامی‌ها، برادرکشی‌ها، خشونت‌های فرقه‌ای و قبیله‌ای و بی‌عدالتی در هر نقطه جهان، خواست همه ملت‌هاست. در جهان به هم پیوسته کنونی هیچ قدرتی نمی‌تواند امنیت خود را از طریق ایجاد وحشت و ناامن کردن دیگران به دست آورد. رفاه، امنیت و توسعه کالاهای جهانی و غیرقابل انحصار هستند.

روحانی گفت: دولت تلاش می‌کند در تعاملات بین‌المللی با ایجاد اعتماد متقابل بهتر و بیشتر با کشورهای منطقه و جهان، امنیت ملی و پیرامونی خود را گسترش دهد. شفافیت، کلید گشودن باب اعتماد است؛ شفافیتی که از آن سخن می‌گوییم نمی‌تواند یکطرفه و بدون سازوکارهای اجرایی و عملی در روابط دوجانبه و چندجانبه باشد. تنش زدایی، ایجاد اعتماد متقابل و تعامل سازنده مسیر حرکت ما را روشن خواهد کرد. با صراحت می‌گویم ایران هیچگاه سر جنگ با دنیا نداشته و ما تمام تلاش‌های خود را معطوف به تلاش‌های جنگ افروزان خواهیم کرد. ایران بهای سنگینی برای استقلال خود پرداخت کرده و همچنان برای عزت و سربلندی خود ارزش زیاد قائل است.

هرچند تحریم‌ها فشار اقتصادی زیادی وارد کرده بر مردم، ‌مشارکت فعال مردم در انتخابات نشان داد، آن‌ها در حفاظت از منافع ملی خود هشیار هستند. ملتی که با برخورداری از انسجام ملی و مشارکت گسترده و در کمال آرامش و امنیت در انتخابات شرکت می‌کند نمی‌توان با تحریم به تسلیم واداشت. و یا به جنگ تهدید کرد. بلکه تنها راه تعامل با ایران، گفتگو از جایگاه برابر، اعتمادسازی متقابل و احترام دوجانبه و کاستن از خصومت‌هاست. (احسنت‌ها وتشویق‌های مکرر نمایندگان و میهمانان)

روحانی ادامه داد: بر این اساس متناسب با رفتار و برخورد طرف‌های مقابل، ‌در جهت بهبود و ارتقای روابط حرکت خواهیم کرد. به صراحت می‌گویم اگر پاسخ مناسب می‌خواهید، نه با زبان تحریم که با زبان تکریم با ایران سخن بگویید.

لاریجانی با تشکر از رئیس جمهور، گفت: این زرنگی آقای روحانی که وزرا را امروز معرفی کردند را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم با همین سرعت، کارهای دیگر کشور سامان یابد.

نامه رئیس جمهور برای معرفی اعضای دولت قرائت شد:

نام‌ وزرای پیشنهادی روحانی به این شرح است:

وزارت اقتصاد: طیب نیا

علوی: اطلاعات

ظریف: خارجه

ارتباطات: واعظی

آموزش و پرورش: نجفی

بهداشت: حسن هاشمی

تعاون: ربیعی

جهاد کشاورزی: حجتی

دفاع: دهقان

دادگستری: پورمحمدی

راه: آخوندی

صنعت: نعمت زاده

علوم: میلی منفرد

فرهنگ و ارشاد اسلامی: جنتی

کشور: رحمانی فضلی

نفت: بیژن زنگنه

نیرو:چیت چیان

ورزش و جوانان: سلطانی فر

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۹۶
انتشار یافته: ۲۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
هم اکنون مشغول استماع سخنرانی علی اقای لاریجانی هستیم ! وطبق معمول در حال حرص خوردن از اینکه چرا چیزی از حرفهای ایشان نمیفهمیم! بابا جان مراسم تحلیفه نه کلاس تاریخ!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
پس خاتمی کو؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
تعداد لایک مثبت جواب شما خواهد بود
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
احمدی نژاد چرا تو مراسم شرکت نکرده؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
شاید ترافیک بوده
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
متاسفانه در خانه ملت، خاتمي حضور نداشت.
يعني خاتمي از بازيگران كمتر بود!!!
به نظر من هر كس مسئول دعوت بوده بايد پاسخگو باشد.
مهدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
........... انصاقا خيلي قشنگ حرف زد . دمش گرم . از حقوق ايران به خوبي دفاع كرد..........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
برای رئیس جمهور محترم که برازنده این عنوان می نماید آرزوی موفقیت دارم.
lمهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
خداوند نگهدارش باشد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
ای بابا عارف کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
کشته ی این تایپ سریعم
اصلاح طلب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
تکلیف رای های دکتر عارف که به سبد رای آقای روحانی ریخته شد چه میشود؟!
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
سلام
باورم نمیشد عارف رو معرفی نکنه
کاش رای عارف رو تو صندوق به نفع روحانی ننداخته بودم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
من به عنوان یکی از رای دهندگان آقای روحانی به هیچ عنوان وزیر کشور ایشون رو قبول ندارم و از امروز اعتراضم رو به هر نوع ابراز میکنم.
کارگر ستم دیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
من کل صحبتهای ایشان را گوش کردم.امید دارم چوب لای چرخ ایشان نگذارند.چون اگر موفق شوند یعنی همیشه جای بهبود هست و گرنه برخی ها ممکن است سوء استفاده کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
احمدی نژاد واقعا زشت ترین کار تاریخ را انجام داد و ادبش را نشان داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
جناب خاتمی گو؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
رحمانی فضلی !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
من عارف رو ندیدم پس خاتمی کوووووووووو
اصلاح طلب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
تکلیف رای های دکتر عارف که به سبد رای آقای روحانی ریخته شد چه میشود؟!
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
احمدی نژاد چرا حضور نداشت؟
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: